TortoiseSVN - en to uk translation catalogue (1322 entries)

note: Resource IDs: (1262)
en: # authors shown individually:
uk: # індивідуально вказані автори:

note: Resource IDs: (357)
en: %.2f MBytes transferred
uk: %.2f МБайтів переслано

note: Resource IDs: (357)
en: %.2f kBytes/s
uk: %.2f кБайтів/с

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contained an unexpected object.
uk: %1 містив неочікуваний об'єкт

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 contains an incorrect path.
uk: %1 містить невірний шлях

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contains an incorrect schema.
uk: %1 містить невірну схему

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 has a bad format.
uk: У %1 поганий формат

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 was not found.
uk: %1 не знайдено

note: Resource IDs: (3860)
en: %1: %2
    Continue running script?
uk: %1: %2
    Продовжити виконання скрипта?

note: Resource IDs: (3859)
en: %1
    Cannot find this file.
    Verify that the correct path and file name are given.
uk: %1
    Не вдалося знайти цей файл.
    Перевірте, чи вірні шлях та ім'я файла.

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d Bytes transferred
uk: %I64d Байт передано

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d kBytes transferred
uk: %I64d кБайт передано

note: Resource IDs: (169)
en: %d files selected, %d files total
uk: Вибрано %d файлів, усього %d файлів

note: Resource IDs: (246)
en: %d most active author(s) with at least %d commits each (%d %%)
uk: %d найактивніших авторів, кожен принаймі з %d коммітами (%d %%)

note: Resource IDs: (357)
en: %ld Bytes/s
uk: %ld Байт/с

note: Resource IDs: (226)
en: %ld minute(s) and %ld second(s)
uk: %ld хвилин(и) і %ld секунд(и)

note: Resource IDs: (7)
en: %ld of %ld
uk: %ld з %ld

note: Resource IDs: (563)
en: %ld paths
uk: %ld шляхів

note: Resource IDs: (93)
en: %s (offline)
uk: %s (не в мережі)

note: Resource IDs: (115)
en: %s (offline) - %s
uk: %s (не в мережі) - %s

note: Resource IDs: (226)
en: %s - at revision: %d
uk: %s - у модифікації: %d

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Remote file
uk: %s : Віддалений файл

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Copy
uk: %s : Робоча копія

note: Resource IDs: (226)
en: %s in %s
uk: %s у %s

note: Resource IDs: (145)
en: %s\Export (%d) of %s
uk: %s\Експорт (%d) %s

note: Resource IDs: (145)
en: %s\Export of %s
uk: %s\Експорт %s

note: Resource IDs: (145)
en: %s
    Do you want to remove it anyway?
uk: %s
    Ви все-таки хочете його видалити?

note: Resource IDs: (57664)
en: &About TortoiseMerge...
uk: &Про TortoiseMerge...

note: Resource IDs: (16920)
en: &Activate
uk: &Активувати

note: Resource IDs: (17075)
en: &Add >>
uk: &Додати >>

note: Resource IDs: (1064)
en: &Add or Remove Buttons
uk: &Додати або видалити кнопки

note: Resource IDs: (8, 1098, 1310)
en: &Add...
uk: &Додати...

note: Resource IDs: (1090, 1093)
en: &Advanced...
uk: По&глиблено...

note: Resource IDs: (1471)
en: &Allow ambiguous URLs
uk: &Дозволяти неоднозначні URL

note: Resource IDs: (65535)
en: &Application Look
uk: Вигляд &Програми

note: Resource IDs: (1013)
en: &Apply unified diff
uk: &Застосувати об'єднану різницю

note: Resource IDs: (32852)
en: &Aqua Style
uk:  &Аква стиль

note: Resource IDs: (65535)
en: &Arguments:
uk: &Аргументи:

note: Resource IDs: (16645)
en: &Assign
uk: &Призначити

note: Resource IDs: (16633)
en: &Associate double-click event with:
uk: &Асоціювати подію подвійного клаца з:

note: Resource IDs: (1066)
en: &Auto Hide
uk: &Автоматично ховати

note: Resource IDs: (65535)
en: &Autoclose:
uk: &Самозакривати:

note: Resource IDs: (114)
en: &Blame changes
uk: З&винуватити зміни

note: Resource IDs: (32782)
en: &Blame previous revision
uk: З&винуватити попередню модифікацію

note: Resource IDs: (114, 322)
en: &Blame revisions
uk: З&винуватити модифікації

note: Resource IDs: (13)
en: &Blame...
uk: З&винуватити...

note: Resource IDs: (32849)
en: &Blue Style
uk: &Блакитний стиль

note: Resource IDs: (65535)
en: &Blue:
uk: &Блакитний:

note: Resource IDs: (138)
en: &Browse repository
uk: Про&глянути репозиторій

note: Resource IDs: (1011)
en: &Browse...
uk: Про&глянути...

note: Resource IDs: (16913)
en: &Button Appearance...
uk: Вигляд &кнопки...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Button text:
uk: Текст &кнопки:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Categories:
uk: &Категорії:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Category:
uk: &Категорія:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Choose commands from:
uk: Вибрати &команди з:

note: Resource IDs: (58112)
en: &Close
uk: &Закрити

note: Resource IDs: (16922)
en: &Close Window(s)
uk: &Закрити вікно(а)

note: Resource IDs: (65535)
en: &Command:
uk: &Команда:

note: Resource IDs: (8)
en: &Commit...
uk: За&фіксувати...

note: Resource IDs: (101)
en: &Compare URLs
uk: По&рівняти URLі

note: Resource IDs: (76, 274, 32783)
en: &Compare revisions
uk: По&рівняти модифікації

note: Resource IDs: (1019)
en: &Compare whitespaces
uk: По&рівняти пробіли

note: Resource IDs: (1239)
en: &Configure
uk: Кон&фігурувати

note: Resource IDs: (501, 1367, 57634)
en: &Copy
uk: &Копіювати

note: Resource IDs: (16911)
en: &Copy Button Image
uk: &Копіювати зображення кнопки

note: Resource IDs: (65535)
en: &Copy to clipboard
uk: &Копіювати до буфера обміну

note: Resource IDs: (101)
en: &Copy to...
uk: &Копіювати до...

note: Resource IDs: (11)
en: &Delete
uk: Зни&щити

note: Resource IDs: (17)
en: &Delete (keep local)
uk: Зни&щити (залишити локально)

note: Resource IDs: (101)
en: &Delete...
uk: Зни&щити...

note: Resource IDs: (12)
en: &Diff
uk: &Різниця

note: Resource IDs: (17)
en: &Diff with URL
uk: &Різниця з URL

note: Resource IDs: (14)
en: &Diff with previous version
uk: &Різниця з попередньою версією

note: Resource IDs: (1066)
en: &Docking
uk: &Фіксація

note: Resource IDs: (2)
en: &Don't go offline
uk: &Не залишати мережу

note: Resource IDs: (1031, 65535)
en: &Edit
uk: &Редагувати

note: Resource IDs: (12)
en: &Edit conflicts
uk: &Редагувати конфлікти

note: Resource IDs: (1099, 1282)
en: &Edit...
uk: &Редагувати...

note: Resource IDs: (1023)
en: &Enable Proxy Server
uk: У&можливити проксі-сервер

note: Resource IDs: (1213)
en: &Enter a message describing why you are locking the file(s).
uk: &Введіть повідомлення з описом причини блокування файлів.

note: Resource IDs: (32782)
en: &Exit
uk: &Вийти

note: Resource IDs: (323)
en: &Export selection to...
uk: &Експортувати виділене до...

note: Resource IDs: (65535)
en: &File
uk: &Файл

note: Resource IDs: (32809)
en: &Filter
uk: &Фільтр

note: Resource IDs: (1, 57636)
en: &Find
uk: &Знайти

note: Resource IDs: (32771)
en: &Find...
uk: &Знайти...

note: Resource IDs: (32778)
en: &Fit Images in window
uk: &Умістити забраження у вікні

note: Resource IDs: (1050)
en: &Fixed drives
uk: Ста&ціонарні диски

note: Resource IDs: (1065)
en: &Floating
uk: П&лаваюче

note: Resource IDs: (65535)
en: &Font:
uk: &Шрифт:

note: Resource IDs: (501, 65535)
en: &From URL:
uk: &З URL:

note: Resource IDs: (1259)
en: &From WC at URL:
uk: &З КВ на URL:

note: Resource IDs: (65535)
en: &From revision
uk: &Від модифікації

note: Resource IDs: (32779)
en: &Go To Line...
uk: Пере&йти на рядок...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Green:
uk: &Зелений:

note: Resource IDs: (32799)
en: &Group by branch
uk: &Групувати за гілкою

note: Resource IDs: (9, 12, 332, 32781, 57670, 65535)
en: &Help
uk: &Довідка

note: Resource IDs: (57670)
en: &Help Topics
uk: Теми &довідки

note: Resource IDs: (3842)
en: &Hide
uk: При&ховати

note: Resource IDs: (1170)
en: &Icon Set:
uk: Набір п&іктограм

note: Resource IDs: (15)
en: &Ignore %d items by name
uk: &Ігнорувати %d елементів за назвою

note: Resource IDs: (1021)
en: &Ignore whitespace changes
uk: &Ігнорувати зміни пробілів

note: Resource IDs: (16914)
en: &Image
uk: &Зображення

note: Resource IDs: (32790)
en: &Image Info
uk: Інформація про &зображення

note: Resource IDs: (16505)
en: &Image only
uk: Лише &зображення

note: Resource IDs: (9, 1461)
en: &Import...
uk: &Імпортувати...

note: Resource IDs: (1480)
en: &Include merge info
uk: &Включити інформацію про злиття

note: Resource IDs: (65535)
en: &Initial directory:
uk: По&чатковий каталог

note: Resource IDs: (1016)
en: &Jump to first difference when loading
uk: Пере&йти до першої відмінності під час завантаження

note: Resource IDs: (65535)
en: &Language:
uk: &Мова:

note: Resource IDs: (16653)
en: &Large Icons
uk: &Великі піктограми

note: Resource IDs: (1065)
en: &Limit search to modified lines
uk: Шукати &лише у модифікованих рядках

note: Resource IDs: (1309)
en: &Load...
uk: За&вантажити...

note: Resource IDs: (16543)
en: &Menu animations:
uk: Анімація &меню:

note: Resource IDs: (16921)
en: &Menu contents:
uk: Вміст &меню

note: Resource IDs: (1)
en: &Merge
uk: З&лити

note: Resource IDs: (32786)
en: &Merge paths
uk: З&лити шляхи

note: Resource IDs: (9)
en: &Merge...
uk: З&лити...

note: Resource IDs: (1012)
en: &Merging
uk: З&ливання

note: Resource IDs: (16925)
en: &Minimize
uk: &Мінімізувати

note: Resource IDs: (65535)
en: &Navigate
uk: &Навігація

note: Resource IDs: (1049)
en: &Network drives
uk: &Мережеві диски

note: Resource IDs: (65535)
en: &New
uk: &Новий

note: Resource IDs: (16509, 16615)
en: &New...
uk: &Новий...

note: Resource IDs: (115, 1208)
en: &Next %ld
uk: &Наступний %ld

note: Resource IDs: (332)
en: &Next >
uk: &Наступне >

note: Resource IDs: (32779)
en: &Next Difference
uk: &Наступна відмінність

note: Resource IDs: (58114)
en: &Next Page
uk: &Наступна сторінка

note: Resource IDs: (16632)
en: &No double-click event
uk: &Без події подвійного клаца

note: Resource IDs: (1)
en: &OK
uk: &Гаразд

note: Resource IDs: (1)
en: &Offline for now
uk: Поки що &поза мережею

note: Resource IDs: (3845)
en: &One Page
uk: &Одна сторінка

note: Resource IDs: (101, 113, 32773)
en: &Open
uk: &Відкрити

note: Resource IDs: (32772)
en: &Overlap images
uk: Пе&рекривати зображення

note: Resource IDs: (1411, 65535)
en: &Password:
uk: &Пароль:

note: Resource IDs: (376, 501)
en: &Paste
uk: В&ставити

note: Resource IDs: (1382)
en: &Permanently offline
uk: &Постійно поза мережею

note: Resource IDs: (1414)
en: &Port:
uk: &Порт:

note: Resource IDs: (32780)
en: &Previous Difference
uk: &Попередня відмінність

note: Resource IDs: (1069)
en: &Print Preview
uk: Попередній перегляд &друку

note: Resource IDs: (58116)
en: &Print...
uk: &Друк...

note: Resource IDs: (11021)
en: &Properties...
uk: &Властивості...

note: Resource IDs: (1246)
en: &Recent messages
uk: &Останні повідомлення

note: Resource IDs: (65535)
en: &Red:
uk: Че&рвоний

note: Resource IDs: (376)
en: &Redo
uk: Пе&реробити

note: Resource IDs: (1382)
en: &Refresh
uk: О&новити

note: Resource IDs: (1100, 1285)
en: &Remove
uk: Ви&далити

note: Resource IDs: (101)
en: &Rename
uk: Пе&рейменувати

note: Resource IDs: (1316)
en: &Reopen commit and branch/tag dialog after a commit failed
uk: Пе&ревідкрити діалог фіксації та гілки/зрізу після невдалого фіксування

note: Resource IDs: (13)
en: &Repo-browser
uk: Проглядач &репозиторію

note: Resource IDs: (16613, 16624)
en: &Reset
uk: Пе&реініціалізувати

note: Resource IDs: (1019)
en: &Reset Toolbar
uk: Пе&реініціалізувати рядок знарядь

note: Resource IDs: (114)
en: &Revert changes from these revisions
uk: Пове&рнути зміни з цих модифікацій

note: Resource IDs: (113)
en: &Revert changes from this revision
uk: Пове&рнути зміни з цієї модифікації

note: Resource IDs: (1033, 1035, 1116)
en: &Revision
uk: &Модифікація

note: Resource IDs: (65535)
en: &SSH client:
uk: Клієнт &SSH

note: Resource IDs: (57603)
en: &Save
uk: &Зберегти

note: Resource IDs: (1023)
en: &Save authentication
uk: &Зберегти автентифікацію

note: Resource IDs: (272, 32771, 32806)
en: &Save graph as...
uk: &Зберегти граф як...

note: Resource IDs: (322)
en: &Save list of selected files to...
uk: &Зберегти список вибраних файлів до...

note: Resource IDs: (1308)
en: &Save...
uk: &Зберегти...

note: Resource IDs: (9)
en: &Settings
uk: &Налаштування

note: Resource IDs: (65535)
en: &Show Menus for:
uk: По&казати меню для:

note: Resource IDs: (16612)
en: &Show text labels
uk: По&казувати текстові мітки

note: Resource IDs: (32851)
en: &Silver Style
uk: &Срібний стиль

note: Resource IDs: (1185)
en: &Specific revision in repository
uk: &Певна модифікація в репозиторії

note: Resource IDs: (59393)
en: &Status Bar
uk: &Рядок стану

note: Resource IDs: (1211)
en: &Steal the locks
uk: &Оволодіти блокуваннями

note: Resource IDs: (1130)
en: &Stop on copy/rename
uk: &Зупинитися при копіюванні/перейменуванні

note: Resource IDs: (65535)
en: &Tab size:
uk: Розмір &табуляції

note: Resource IDs: (16915)
en: &Text
uk: &Текст

note: Resource IDs: (16506)
en: &Text only
uk: Лише &текст

note: Resource IDs: (65535)
en: &To Revision
uk: &До модифікації

note: Resource IDs: (59392)
en: &Toolbar
uk: Рядок &знаряддь

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbar Name:
uk: Назва рядка &знаряддь:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbars:
uk: Рядки &знаряддь:

note: Resource IDs: (1058, 1376, 1394)
en: &URL of repository:
uk: &URL репозиторія:

note: Resource IDs: (376)
en: &Undo
uk: С&касувати

note: Resource IDs: (274, 32785)
en: &Unified diff
uk: &Об'єднана різниця

note: Resource IDs: (1061)
en: &Unknown drives
uk: &Невідомі диски

note: Resource IDs: (8)
en: &Update
uk: &Оновити

note: Resource IDs: (76)
en: &Update item to revision
uk: &Оновити елемент до модифікації

note: Resource IDs: (11)
en: &Update to revision...
uk: &Оновити до модифікації...

note: Resource IDs: (1184)
en: &Use auto-completion of file paths and keywords
uk: В&икористовувати автодоповнення для файлових шляхів та ключових слів

note: Resource IDs: (1005, 1410, 65535)
en: &Username:
uk: Ім'я &користувача

note: Resource IDs: (65535)
en: &View
uk: Пере&глянути

note: Resource IDs: (65535)
en: &View:
uk: Пере&глянути:

note: Resource IDs: (32774)
en: &Whitespaces
uk: Про&біли

note: Resource IDs: (1066)
en: &Whole word
uk: &Ціле слово

note: Resource IDs: (1183)
en: &Working copy
uk: &Робоча копія

note: Resource IDs: (17, 564)
en: (binary value)
uk: (бінарне значення)

note: Resource IDs: (272)
en: (deleted) %s
uk: (знищено) %s

note: Resource IDs: (208)
en: (multiple targets selected)
uk: (вибрано багато цілей)

note: Resource IDs: (213)
en: (no changelist)
uk: (немає списку змін)

note: Resource IDs: (314)
en: (no line number)
uk: (немає номера рядка)

note: Resource IDs: (214)
en: (no value)
uk: (немає значення)

note: Resource IDs: (314)
en: (not found)
uk: (не знайдено)

note: Resource IDs: (245)
en: (unknown)
uk: (невідомо)

note: Resource IDs: (151)
en: : Revision %d
uk: : Модифікація %d

note: Resource IDs: (151)
en: : working copy
uk: : робоча копія

note: Resource IDs: (332)
en: < &Back
uk: < &Назад

note: Resource IDs: (1069)
en: <Separator>
uk: <Розділювач>

note: Resource IDs: (1007)
en: <Untitled>
uk: <Без назви>

note: Resource IDs: (145)
en: <b>TortoiseSVN</b> is a shell extension.
    That means it is integrated into the Windows explorer.
    To use <b>TortoiseSVN</b> please open the explorer and right-click on any folder you like
    to bring up the context menu where you will find all <b>TortoiseSVN</b> commands.
    And <u>read the manual!</u>
uk: <b>TortoiseSVN</b> - це розширення оболонки.
    Це означає, що воно інтегроване у провідника Windows.
    Для використання <b>TortoiseSVN</b> відкрийте провідник та клацніть правою кнопкою потрібний каталог,
    щоб відкрилося контекстне меню з усіма командами <b>TortoiseSVN</b>.
    Не забудьте <u>прочитати інструкцію!</u>

note: Resource IDs: (16603)
en: <descr>
uk: <опис>

note: Resource IDs: (209)
en: <new changelist>
uk: <новий список змін>

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for files to show in the combo box
uk: Список визначених користувачем властивостей файлів для відображення у комбінованому списку

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for folders to show in the combo box
uk: Список визначених користувачем властивостей каталогів для відображення у комбінованому списку

note: Resource IDs: (201)
en: A newer version is available. Please go to http://tortoisesvn.tigris.org and download the current version! Click _here_ to go directly to our website.
uk: Є в наявності нова версія. Відвідайте http://tortoisesvn.tigris.org і скачайте поточну версію! Клацніть _тут_ щоб вирушити просто на наш вебсайт.

note: Resource IDs: (3843)
en: A required resource was unavailable.
uk: Необхідний ресурс виявився недоступним.

note: Resource IDs: (79)
en: A viewer program for GNU diff files (patch files).
    If you don't have one use NotePad.
uk: Програма перегляду файлів різниці GNU (файли латок).
    Якщо у вас такої немає, скористайтеся NotePad.

note: Resource IDs: (9)
en: A&bout
uk: &Про

note: Resource IDs: (101)
en: A&dd folder...
uk: &Додати каталог...

note: Resource IDs: (73)
en: Abort
uk: Припинити

note: Resource IDs: (1465)
en: Abort &Merge
uk: Припинити &злиття

note: Resource IDs: (136)
en: About TortoiseMerge
uk: Про TortoiseMerge

note: Resource IDs: (129)
en: About TortoiseSVN
uk: Про TortoiseSVN

note: Resource IDs: (82)
en: Accept once
uk: Погодитися цього разу

note: Resource IDs: (82)
en: Accept permanently
uk: Завжди погоджуватися

note: Resource IDs: (3867)
en: Access to %1 was denied.
uk: Доступ до %1 було заборонено.

note: Resource IDs: (77, 319)
en: Action
uk: Дія

note: Resource IDs: (65535)
en: Action log
uk: Лог дій

note: Resource IDs: (117)
en: Actions
uk: Дії

note: Resource IDs: (3826)
en: Activate Task List
uk: Активувати список завдань

note: Resource IDs: (1066)
en: Active Files
uk: Активні файли

note: Resource IDs: (3865)
en: ActiveX objects cannot be saved while exiting Windows!
    Discard all changes to %1?
uk: Об'єкти ActiveX не можна зберігати під час виходу з Windows!
    Скасувати всі зміни в %1?

note: Resource IDs: (155, 209, 229)
en: Add
uk: Додати

note: Resource IDs: (101)
en: Add &file...
uk: Додати &файл...

note: Resource IDs: (376)
en: Add '%s' to dictionary
uk: Додати '%s' до словника

note: Resource IDs: (16)
en: Add (as replacement)...
uk: Додати (у якості заміни)...

note: Resource IDs: (77)
en: Add - TortoiseSVN
uk: Додати - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (563)
en: Add Properties
uk: Додати властивості

note: Resource IDs: (13)
en: Add to &ignore list
uk: Додати до списку &ігнорованих

note: Resource IDs: (1068)
en: Add to Quick Access Toolbar
uk: Додати до Панелі швидкого доступу

note: Resource IDs: (209, 1279)
en: Add...
uk: Додати...

note: Resource IDs: (73, 264, 65535)
en: Added
uk: Додано

note: Resource IDs: (65535)
en: Added node
uk: Додано вузол

note: Resource IDs: (145)
en: Added the file pattern(s)
    %s
    to the ignore list.
uk: Шаблон(и) файлів
    %s
    додано до списку ігнорованих.

note: Resource IDs: (263)
en: Adding
uk: Додавання

note: Resource IDs: (582)
en: Adds a new property
uk: Додає нову властивість

note: Resource IDs: (13)
en: Adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
uk: Додає вибрані файли чи файлову маску до списку ігнорованих

note: Resource IDs: (2049)
en: Adjust the settings
    Settings
uk: Коригувати налаштування
    Налаштування

note: Resource IDs: (170)
en: Advanced Diff/Merge Settings
uk: Поглиблені налаштування Злиття/Різниці

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced diff settings
uk: Поглиблені налаштування різниці

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced merge settings
uk: Поглиблені налаштування злиття

note: Resource IDs: (65535)
en: Age
uk: Вік

note: Resource IDs: (1007)
en: All Commands
uk: Усі команди

note: Resource IDs: (3841)
en: All Files (*.*)
uk: Усі файли (*.*)

note: Resource IDs: (157)
en: All Files (*.*)|*.*||
uk: Усі файли (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset all toolbars and menus?
uk: Усі зміни буде втрачено! Дійсно переініціалізувати всі рядки знарядь та меню?

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the keyboard assignments?
uk: Усі зміни буде втрачено! Дійсно переініціалізувати клавіатурні присвоєння?

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the menu '%s'?
uk: Усі зміни буде втрачено! Дійсно переініціалізувати меню '%s'?

note: Resource IDs: (1007)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the toolbar '%s'?
uk: Усі зміни буде втрачено! Дійсно переініціалізувати рядок знарядь '%s'?

note: Resource IDs: (197)
en: Always use the system locale settings to show times and dates
uk: Завжди використовувати локальні налаштування системи для показу часу і дати.

note: Resource IDs: (339)
en: Amount of memory required to load the cache
uk: Обсяг пам'яті, необхідний для завантаження кеша.

note: Resource IDs: (79)
en: An external merge program used
    to resolve conflicted files.
    
    You can specify the following parameters to the path:
    %merged : the conflicted file, where to save
    %theirs : the file as it is in the repository
    %mine : your own file, with your changes
    %base : the original file without your changes
uk: Зовнішня програма злиття, що застосовується
    для владнання конфліктів файлів.
    
    У шляху можна вказати такі параметри:
    %merged : конфліктний файл, куди зберігати
    %theirs : файл, як він є в репозиторії
    %mine : ваш файл, з внесеними змінами
    %base : базовий файл, без ваших змін

note: Resource IDs: (3867)
en: An incorrect file handle was associated with %1.
uk: З %1 було асоційовано неправильний дескриптор файлу.

note: Resource IDs: (3843)
en: An unknown error has occurred.
uk: Трапилася невідома помилка.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: An unknown error occurred while accessing %1.
uk: Під час доступу до %1 трапилася невідома помилка.

note: Resource IDs: (63)
en: An unknown line type was found in line %d !
uk: У рядку %d виявлено невідомий тип рядка!

note: Resource IDs: (13)
en: Apply &patch...
uk: Застосувати &латку...

note: Resource IDs: (1294)
en: Apply property recursively
uk: Застосувати властивість рекурсивно

note: Resource IDs: (145)
en: Are you sure you want to mark the conflicted file(s) as resolved?
uk: Дійсно позначити конфліктні файли як владнані?

note: Resource IDs: (199)
en: Are you sure you want to remove the cache of the selected %d items?
uk: Дійсно видалити кеш %d вибраних елементів?

note: Resource IDs: (32793)
en: Arrange &Vertical
uk: Розташувати &вертикально

note: Resource IDs: (199)
en: Ask user
uk: Запитати користувача

note: Resource IDs: (264)
en: Assigned to changelist '%s'
uk: Призначено до списку змін '%s'

note: Resource IDs: (16528)
en: Assigned to:
uk: Призначено:

note: Resource IDs: (77)
en: At revision: %d
uk: У модифікації: %d

note: Resource IDs: (3843)
en: Attempted an unsupported operation.
uk: Була спроба непідтримуваної операції

note: Resource IDs: (131, 160)
en: Authentication
uk: Автентифікація

note: Resource IDs: (1278)
en: Authentication data
uk: Дані автентифікації

note: Resource IDs: (19, 76, 207)
en: Author
uk: Автор

note: Resource IDs: (65535)
en: Author:                                    Stefan Kueng
uk: Автор:                                    Степан Куенг

note: Resource IDs: (116)
en: Authors
uk: Автори

note: Resource IDs: (1265)
en: Authors case sensitive
uk: Автори чутливі до реєстру

note: Resource IDs: (65535)
en: Authors:
uk: Автори:

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide
uk: Автоматично ховати

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide All
uk: Автоматично все ховати

note: Resource IDs: (99)
en: Auto Rename
uk: Автоматичне перейменування

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close for local operations
uk: Самозакривати для локальних операцій

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no conflicts
uk: Автоматично закривати за відсутності конфліктів

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no errors
uk: Автоматично закривати за відсутності помилок

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no merges, adds or deletes
uk: Самозакривати, якщо нема злиттів, додавань або знищень

note: Resource IDs: (438)
en: Automatic
uk: Автоматичне

note: Resource IDs: (1073)
en: Automatically check for &newer versions every week
uk: Автоматично перевіряти щотижня наявність &нових версій

note: Resource IDs: (1157)
en: Average
uk: Середнє

note: Resource IDs: (32850)
en: B&lack Style
uk: &Чорний стиль

note: Resource IDs: (1001)
en: B&rowse...
uk: Про&глянути

note: Resource IDs: (1064)
en: Back
uk: Назад

note: Resource IDs: (246)
en: Bar Graph
uk: Гістограма

note: Resource IDs: (65535)
en: Base file:
uk: Базовий файл:

note: Resource IDs: (3850)
en: Bitmap
    a bitmap
uk: Растр
    растр

note: Resource IDs: (114, 162)
en: Blame
uk: Звинуватити

note: Resource IDs: (132)
en: Blame - TortoiseSVN
uk: Звинуватити - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1003)
en: Br&owse...
uk: Про&глянути...

note: Resource IDs: (115)
en: Branch / tag created successfully!
uk: Гілку / зріз створено успішно!

note: Resource IDs: (9)
en: Branch/&tag...
uk: Гілка/&зріз

note: Resource IDs: (16)
en: Break loc&k
uk: Скасувати бло&кування

note: Resource IDs: (1069)
en: Browse...
uk: Проглянути...

note: Resource IDs: (16132)
en: Button Appearance
uk: Вигляд кнопки

note: Resource IDs: (65535)
en: C&ommands:
uk: &Команди:

note: Resource IDs: (101)
en: C&reate folder...
uk: С&творити каталог...

note: Resource IDs: (65535)
en: C&urrent Keys:
uk: П&оточні клавіші:

note: Resource IDs: (501)
en: C&ut
uk: В&ирізати

note: Resource IDs: (199)
en: Cache size [kB]
uk: Розмір кеша [кБ]

note: Resource IDs: (1440)
en: Cached Repositories
uk: Кешовані репозиторії

note: Resource IDs: (3865)
en: Can not activate a static ActiveX object.
uk: Не вдається активувати статичний об'єкт ActiveX.

note: Resource IDs: (82)
en: Can't copy 
    %s
    to
    %s
uk: Не вдається скопіювати 
    %s
    до
    %s

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't copy bitmap image into the clipboard!
uk: Не можу скопіювати растрове зображення до буфера обміну!

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't create a new image!
uk: Не вдається створити нове зображення!

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't paste bitmap image from the clipboard!
uk: Не можу вклеїти растрове зображення з буфера обміну!

note: Resource IDs: (2, 73, 99, 563, 1069)
en: Cancel
uk: Скасувати

note: Resource IDs: (132)
en: Cancelling TortoiseSVN Blame...
uk: Скасовується звинувачення TortoiseSVN...

note: Resource IDs: (270)
en: Cancelling operation...
uk: Скасовується операція...

note: Resource IDs: (65535)
en: Cascaded context menu
uk: Каскадні контекстні меню

note: Resource IDs: (65535)
en: Cate&gories:
uk: Кате&горії:

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired or not yet valid
uk: Сертифікат застарілий або ще недійсний

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired. Valid until: %s
uk: Сертифікат застарілий. Дійсний до: %s

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate not yet valid. Valid from: %s
uk: Сертифікат ще недійсний. Дійсний з: %s

note: Resource IDs: (157)
en: Certificates|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|All|*.*||
uk: Сертифікати|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|Усі|*.*||

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window position
uk: Змінити розташування вікна

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window size
uk: Змінити розмір вікна

note: Resource IDs: (199)
en: Changed Files
uk: Змінені файли

note: Resource IDs: (324)
en: Changed files between %s, %s and %s, %s
uk: Файли, змінені від %s, %s до %s, %s

note: Resource IDs: (163)
en: Changed files: %d
uk: Змінені файли: %d

note: Resource IDs: (264)
en: Changelist %s moved
uk: Список змін %s переміщено

note: Resource IDs: (65535)
en: Changelist:
uk: Список змін:

note: Resource IDs: (95)
en: Check the files which you want to
    delete before importing.
uk: Позначте файли, які потрібно
    знищити перед імпортуванням.

note: Resource IDs: (251)
en: Check the path and/or URL you've entered.
uk: Первірте введений шлях і/або URL

note: Resource IDs: (194)
en: Check those menu entries you want to appear in the top context menu instead of the TortoiseSVN submenu
uk: Позначте пункти меню, що мають з'являтися у кореневому контекстному меню замість підменю TortoiseSVN

note: Resource IDs: (65535)
en: Checking if a newer version of TortoiseSVN is available...
uk: Перевіряється наявність новішої версії TortoiseSVN...

note: Resource IDs: (65535)
en: Checksum:
uk: Контрольна сума

note: Resource IDs: (1402)
en: Choose item:
uk: Виберіть елемент:

note: Resource IDs: (1273, 1275, 1276, 1279, 1281, 1427)
en: Clear
uk: Очистити

note: Resource IDs: (1057)
en: Clear Tool
    Clear
uk: Знаряддя для очищення
    Очистити

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld URLs stored for %ld working copies
uk: Очищує %ld URL-ів для %ld робочих копій

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld username/password pairs, %ld ssl certificates and %ld usernames
uk: Очищує %ld пар ім'я/пароль, %ld сертифікатів ssl і %ld імен користувачів

note: Resource IDs: (195)
en: Clears the stored authentication.
    You will have to enter your username/password again for all repositories.
uk: Очищує збережену автентифікацію.
    Доведеться знову вводити імена/паролі для всіх репозиторіїв.

note: Resource IDs: (196)
en: Clears the stored sizes and positions of %ld dialogs
uk: Очищає збережені розміри та розташування %ld діалогів

note: Resource IDs: (1466)
en: Click here to go to the website
uk: Клацніть тут щоб піти на вебсайт

note: Resource IDs: (170)
en: Click here to select a recently typed message
uk: Клацніть тут що вибрати нещодавно надруковане повідомлення

note: Resource IDs: (257)
en: Clipboard
uk: Буфер обміну

note: Resource IDs: (2, 1003, 1007, 1064)
en: Close
uk: Закрити

note: Resource IDs: (1065)
en: Close Full Screen
uk: Закрити повноекранний режим

note: Resource IDs: (3633)
en: Close Print Preview
    &Close
uk: Закрити попередній перегляд друку
    &Закрити

note: Resource IDs: (222)
en: Close manually
uk: Закрити вручну

note: Resource IDs: (3825)
en: Close the active window and prompts to save the documents
uk: Закриває активне вікно і пропонує зберегти документи

note: Resource IDs: (16662)
en: Color
uk: Колір

note: Resource IDs: (1068)
en: Color co&de in-line changes
uk: Розфарбувати зміни ко&ду всередині рядків

note: Resource IDs: (138, 16961, 65535)
en: Colors
uk: Кольори

note: Resource IDs: (65535)
en: Colors:
uk: Кольори:

note: Resource IDs: (65535)
en: Comman&ds:
uk: &Команди:

note: Resource IDs: (220, 1002)
en: Command
uk: Команда

note: Resource IDs: (198)
en: Command Line
uk: Командний рядок

note: Resource IDs: (1336)
en: Command Line To Execute:
uk: Командний рядок для виконання:

note: Resource IDs: (3857)
en: Command failed.
uk: Команду спіткала невдача.

note: Resource IDs: (16104)
en: Commands
uk: Команди

note: Resource IDs: (135, 209, 229, 1083)
en: Commit
uk: Зафіксувати

note: Resource IDs: (77)
en: Commit - TortoiseSVN
uk: Зафіксувати - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1110)
en: Commit to:
uk: Зафіксувати в:

note: Resource IDs: (209)
en: Commit...
uk: Зафіксувати...

note: Resource IDs: (1135)
en: Commits each week:
uk: Фіксувань щотижня:

note: Resource IDs: (9)
en: Commits your changes to the repository
uk: Фіксує зміни в репозиторій

note: Resource IDs: (1390)
en: Compare whitespaces
uk: Порівняти пробіли

note: Resource IDs: (76)
en: Compare with &working copy
uk: Порівняти з &робочою копією

note: Resource IDs: (138)
en: Compare with b&ase
uk: Порівняти з &базовим

note: Resource IDs: (114)
en: Compare with previous revision
uk: Порівняти з попередньою модифікацією

note: Resource IDs: (12)
en: Compares the file with the last committed revision to show you the changes you made
uk: Порівнює файл з останньою зафіксованою модифікацією, щоб показати внесені зміни

note: Resource IDs: (17)
en: Compares the selected file with a file in the repository
uk: Порівнює вибраний файл із файлом у репозиторії

note: Resource IDs: (120)
en: Comparing %s to %s
uk: Порівнюються %s з %s

note: Resource IDs: (74)
en: Completed
uk: Готово

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used for comparing different revisions of files
uk: Конфігурувати програму, призначену для порівняння різних модифікацій файлів

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used for comparing different revisions of properties
uk: Конфігурувати програму, призначену для порівняння різних модифікацій властивостей

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used to resolve conflicted files.
uk: Кофігурувати програму, призначену для владнання конфліктних файлів.

note: Resource IDs: (65535)
en: Conflict resolved
uk: Конфлікт вирішено

note: Resource IDs: (188)
en: Conflicts: %d
uk: Конфлікти: %d

note: Resource IDs: (65535)
en: Container sizes
uk: Розміри контейнерів

note: Resource IDs: (16520)
en: Context Menus:
uk: Контекстні меню:

note: Resource IDs: (73)
en: Continue
uk: Продовжити

note: Resource IDs: (376)
en: Cop&y
uk: &Копіювати

note: Resource IDs: (73)
en: Copied
uk: Скопійовано

note: Resource IDs: (208)
en: Copied from URL
uk: Скопійовано з URL

note: Resource IDs: (16991)
en: Copy
uk: Копіювати

note: Resource IDs: (127)
en: Copy %ld items to
    %s
uk: Копіювати %ld елементів до
    %s

note: Resource IDs: (103)
en: Copy %s
uk: Копіювати %s

note: Resource IDs: (229)
en: Copy %s to %s, Revision %s
uk: Копіювати %s до %s, Модифікація %s

note: Resource IDs: (126)
en: Copy %s
    to %s
uk: Копіювати %s
    до %s

note: Resource IDs: (78)
en: Copy - TortoiseSVN
uk: Копіювати - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1057)
en: Copy Tool
    Copy
uk: Знаряддя для копіювання
    Копіювати

note: Resource IDs: (101)
en: Copy URL to clipboard
uk: Копіювати URL до буфера обміну

note: Resource IDs: (209)
en: Copy all information to clipboard
uk: Копіювати всю інформацію до буфера обміну

note: Resource IDs: (104)
en: Copy and rename item to here
uk: Перейменувати та копіювати елемент сюди

note: Resource IDs: (101)
en: Copy error message to clipboard
uk: Копіювати повідомлення про помилку до буфера обміну

note: Resource IDs: (76)
en: Copy from path
uk: Копіювати зі шляху

note: Resource IDs: (103)
en: Copy items to here
uk: Копіювати елементи сюди

note: Resource IDs: (209)
en: Copy paths to clipboard
uk: Копіювати шляхи до буфера обміну

note: Resource IDs: (323)
en: Copy selection to cli&pboard
uk: Копіювати виділене до буфера обміну

note: Resource IDs: (3603)
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
uk: Копіює виділене та кладе його до буфера обміну/nКопіювати

note: Resource IDs: (114)
en: Copy to clipboard
uk: Копіювати до буфера обміну

note: Resource IDs: (103)
en: Copy to working copy
uk: Копіювати до робочої копії

note: Resource IDs: (101)
en: Copy to working copy...
uk: Копіювати до робочої копії...

note: Resource IDs: (98)
en: Copy: New name for %s
uk: Копіювання: Нове ім'я для %s

note: Resource IDs: (80)
en: Copying %s
uk: Копіюється %s

note: Resource IDs: (80)
en: Copying...
uk: Копіювання...

note: Resource IDs: (188)
en: Corrections
uk: Виправлення

note: Resource IDs: (81)
en: Could not add %s to the ignore list!
uk: Не вдалося додати %s до списку ігнорованих!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add '%s' because
uk: Не вдалося додати '%s', оскільки

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add property '%s' on '%s' because
uk: Не вдалося додати властивість '%s' на '%s', оскільки

note: Resource IDs: (201)
en: Could not check for a newer version!
uk: Не вдалося перевірити наявність новішої версії!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not copy the files!
    <hr=100%%>
    %s
uk: Не вдалося скопіювати файли!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not create %1 because the directory is full.
uk: Не вдалося створити %1, тому що каталог заповнений.

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete '%s' because
uk: Не вдалося знищити '%s', оскільки

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete property '%s' on '%s' because
uk: Не вдалося знищити властивість '%s' у '%s', оскільки

note: Resource IDs: (81)
en: Could not get the status!
uk: Не вдалося отримати стан!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge '%s' because
uk: Не вдалося злити '%s', оскільки

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge property '%s' on '%s' because
uk: На вдалося злити властивість '%s' на '%s' , оскільки

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not open %1 because there are too many open files.
uk: Не вдалося відкрити %1, бо відкрито надто багато файлів.

note: Resource IDs: (69)
en: Could not open the file
    %s
uk: Не вдалося відкрити файл
    %s

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not remove %1 because it is the current directory.
uk: Не вдалося видалити %1, бо він у поточному каталозі.

note: Resource IDs: (82)
en: Could not remove %s from the ignore list
uk: Не вдалося видалити %s зі списку ігнорованих

note: Resource IDs: (81)
en: Could not retrieve URL of the file!
    %s
uk: Не вдалося отримати URL файла!
    %s

note: Resource IDs: (64)
en: Could not save the file %s!
uk: Не вдалося зберегти файл %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start external merge program!
    <hr=100%%>
    %s
uk: Не вдалося запустити зовнішню програму для злиття!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3857)
en: Could not start print job.
uk: Не вдалося розпочати роботу на принтері.

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start thread!
uk: Не вдалося запустити нитку!

note: Resource IDs: (13)
en: Create &patch...
uk: Створити &патч...

note: Resource IDs: (243)
en: Create Changelist
uk: Створити список змін

note: Resource IDs: (208)
en: Create Patch
uk: Створити патч

note: Resource IDs: (1385)
en: Create copy in the repository from:
uk: Створити копію в репозиторії з:

note: Resource IDs: (126)
en: Create new directory:
    %s
uk: Створити новий каталог:
    %s

note: Resource IDs: (8)
en: Create repositor&y here
uk: Створити репозиторі&й тут

note: Resource IDs: (10)
en: Creates a repository database at the current location
uk: Створює базу даних репозиторія у поточному місцеперебуванні

note: Resource IDs: (65535)
en: Credits:
uk: Титри:

note: Resource IDs: (376)
en: Cu&t
uk: В&ирізати

note: Resource IDs: (65535)
en: Current
uk: Поточний

note: Resource IDs: (1113)
en: Current version is:
uk: Поточна версія:

note: Resource IDs: (201)
en: Current version is: %s
uk: Поточна версія: %s

note: Resource IDs: (3603)
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
uk: Вирізати виділення та помістити його до буфера обміну
    Вирізати

note: Resource IDs: (1279)
en: D&etails
uk: По&дробиці

note: Resource IDs: (19, 76, 208)
en: Date
uk: Дата

note: Resource IDs: (1007)
en: Default Menu
uk: Типове меню

note: Resource IDs: (65535)
en: Default URL:
uk: Типовий URL:

note: Resource IDs: (1007)
en: Default application menu. Appears when no documents are open.
uk: Типове меню програми. З'являється, коли немає відкритих документів.

note: Resource IDs: (65535)
en: Default path:
uk: Типовий шлях:

note: Resource IDs: (1064)
en: Default to UTF-8 encoding
uk: Типово - в кодування UTF-8

note: Resource IDs: (1002, 1382)
en: Delete
uk: Знищити

note: Resource IDs: (73, 264)
en: Deleted
uk: Знищено

note: Resource IDs: (65535)
en: Deleted node
uk: Знищений вузол

note: Resource IDs: (263)
en: Deleting
uk: Знищується

note: Resource IDs: (65535)
en: Depth:
uk: Глибина

note: Resource IDs: (1002)
en: Description
uk: Опис

note: Resource IDs: (65535)
en: Description:
uk: Опис:

note: Resource IDs: (3859)
en: Destination disk drive is full.
uk: Диск призначення переповнений.

note: Resource IDs: (3849)
en: Device Independent Bitmap
    a device independent bitmap
uk: Растр незалежний від пристрою
    незалежний від пристрою растр

note: Resource IDs: (1277)
en: Dialog sizes and positions
uk: Розміри та розташування діалогів

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff file:
uk: Файл різниці:

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff options
uk: Параметри різниці

note: Resource IDs: (1302)
en: Difference between
uk: Різниця між

note: Resource IDs: (65535)
en: Directory:
uk: Каталог:

note: Resource IDs: (3867)
en: Disk full while accessing %1.
uk: Під час доступу до %1 диск переповнився.

note: Resource IDs: (65535)
en: Display &buttons in this order
uk: Відображати &кнопки у цій послідовності

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for clicked on buttons, menus and windows
    Help
uk: Відображати довідку для клацнутих кнопок, меню та вікон
    Довідка

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for current task or command
    Help
uk: Відображати довідку для поточного завдання чи команди
    Довідка

note: Resource IDs: (3605)
en: Display instructions about how to use help
    Help
uk: Відображати інструкції з використання довідки
    Довідка

note: Resource IDs: (3605)
en: Display program information, version number and copyright
    About
uk: Відображати інформацію про програму, номер версії та авторські права
    Про

note: Resource IDs: (1007)
en: Do you really want to delete the toolbar '%s'?
uk: Дійсно знищити стрічку знаряддь '%s'?

note: Resource IDs: (145)
en: Do you really want to move this file or folder?
uk: Дійсно перемістити цей файл чи каталог?

note: Resource IDs: (76)
en: Do you want to proceed?
uk: Продовжувати?

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to reload the documents to reflect the settings changes?
    Note: you will lose all changes you've made!
uk: Перевантажити документи, щоб відобразити зміни налаштувань?
    Примітка: зроблені вами зміни будуть втрачені!

note: Resource IDs: (563)
en: Do you want to remove the property %s recursively?
uk: Хочете рекурсивно видалити властивість %s?

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to save your changes?
uk: Зберегти зміни?

note: Resource IDs: (65535)
en: Document :
uk: Документ :

note: Resource IDs: (65535)
en: Documentation : Simon Large
    Code : Tobias Schäfer, Stefan Fuhrmann
uk: Документація : Simon Large (Семен Великий)
    Код : Tobias Schäfer (Тобіас Шофер), Stefan Fuhrmann (Степан Фірман)

note: Resource IDs: (73, 80)
en: Don't show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

note: Resource IDs: (1079)
en: Drive Types
uk: Типи дисків

note: Resource IDs: (65535)
en: E&xclude paths:
uk: В&иключити шляхи:

note: Resource IDs: (105, 57665)
en: E&xit
uk: Ви&хід

note: Resource IDs: (1437)
en: E&xport
uk: &Експорт

note: Resource IDs: (9, 1382)
en: E&xport...
uk: &Експорт...

note: Resource IDs: (1237)
en: Edit
uk: Редагувати

note: Resource IDs: (16133)
en: Edit Button Image
uk: Редагувати зображення кнопки

note: Resource IDs: (227, 564)
en: Edit Properties
uk: Редагувати властвості

note: Resource IDs: (113)
en: Edit author
uk: Редагувати автора

note: Resource IDs: (115)
en: Edit author name
uk: Редагувати ім'я автора

note: Resource IDs: (1399)
en: Edit conflict
uk: Редагувати конфлікт

note: Resource IDs: (113, 115)
en: Edit log message
uk: Редагувати повідомлення логу

note: Resource IDs: (1331, 1382)
en: Edit...
uk: Редагувати...

note: Resource IDs: (581)
en: Edits the selected property value
uk: Редагує значенні вибраної властивості

note: Resource IDs: (79)
en: Either the name or IP of the proxy server
uk: Ім'я або ж IP проксі-сервера

note: Resource IDs: (1057)
en: Ellipse Tools
    Ellipse
uk: Знаряддя еліпса
    Еліпс

note: Resource IDs: (65535)
en: Empty
uk: Порожньо

note: Resource IDs: (196)
en: Enable this only if you're working with web projects on VS.NET2003!
    You must restart the system for this setting to take effect.
uk: Це слід дозволяти лише для роботи з веб-проектами на VS.NET2003!
    Щоб це налаштування подіяло, необхідно перезапустити систему.

note: Resource IDs: (195)
en: Enables the spellchecker only if the
    tsvn:projectlanguage property is set.
uk: Уможливлює перевірку правопису лише коли
    властивість tsvn:projectlanguage встановлено.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a hardware I/O error while accessing %1.
uk: Під час доступу до %1 виявлено апаратну помилку вводу/виводу.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a locking violation while accessing %1.
uk: Під час доступу до %1 трапилось порушення блокування.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a sharing violation while accessing %1.
uk: Під час доступу до %1 трапилось порушення спільного доступу.

note: Resource IDs: (3843)
en: Encountered an improper argument.
uk: Трапився неправильний аргумент.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while reading %1.
uk: Під час читання %1 трапилася несподівана помилка.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while writing %1.
uk: Під час запису %1 трапилася несподівана помилка.

note: Resource IDs: (65535)
en: End Revision
uk: Кінцева модифікація

note: Resource IDs: (3825)
en: Enlarge the window to full size
uk: Збільшити вікно до повного розміру

note: Resource IDs: (241)
en: Enter Log Message
uk: Введіть повідомлення для логу

note: Resource IDs: (80)
en: Enter URL
uk: Введіть URL

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a GUID.
uk: Введіть GUID.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a currency.
uk: Введіть валюту

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date and/or time.
uk: Введіть дату і/або час.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date.
uk: Введіть дату.

note: Resource IDs: (313)
en: Enter a lock message (optional):
uk: Введіть повідомлення для блокування (необов'язково):

note: Resource IDs: (65535)
en: Enter a name for the changelist:
uk: Введіть ім'я для списку змін:

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number between %1 and %2.
uk: Введіть номер від %1 до %2.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number.
uk: Введіть номер.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a positive integer.
uk: Введіть ціле додатнє число.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a time.
uk: Введіть час.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between %1 and %2.
uk: Введіть ціле число від %1 до %2.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between 0 and 255.
uk: Введіть ціле число від 0 до 255.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer.
uk: Введіть ціле число.

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase everything
    Erase All
uk: Стерти геть усе
    Стерти все

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase the selection
    Erase
uk: Стерти виділення
    Стерти

note: Resource IDs: (82)
en: Error
uk: Помилка

note: Resource IDs: (145)
en: Error rebuilding Shell Icon Cache!
uk: Помилка перебудови кеша піктограм оболонки!

note: Resource IDs: (81)
en: Error validating server certificate for %s:
uk: Помилка підтвердження серверного сертифіката для %s:

note: Resource IDs: (70)
en: Error while reading/writing the registry key %s
    %s
uk: Помилка під час читання/запису ключа реєстру %s
    %s

note: Resource IDs: (1413)
en: Exceptions:
uk: Винятки:

note: Resource IDs: (229, 238, 1437)
en: Export
uk: Експортувати

note: Resource IDs: (1074)
en: Export &directory:
uk: Експортувати &каталог:

note: Resource IDs: (78)
en: Export - TortoiseSVN
uk: Експортувати - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (94)
en: Export directory:
uk: Експортувати каталог:

note: Resource IDs: (284)
en: Exporting %s
uk: Експортується %s

note: Resource IDs: (79)
en: Exporting...
uk: Експортування...

note: Resource IDs: (581)
en: Exports a set of properties to a file
uk: Експортує набір властивостей у файл

note: Resource IDs: (65535)
en: External Program:
uk: Зовнішня програма:

note: Resource IDs: (193)
en: External Programs::Merge Tool
uk: Зовнішні програми::Інструмент для злиття

note: Resource IDs: (226)
en: Externals excluded
uk: Зовнішні виключено

note: Resource IDs: (226)
en: Externals included
uk: Зовнішні включено

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to convert ActiveX object.
uk: Не вдалося конвертувати об'єкт ActiveX.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to create empty document.
uk: Не вдалося створити порожній документ.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to create object.  Make sure the application is entered in the system registry.
uk: Не вдалося створти об'єкт. Переконайтеся, що прикладна програма зазначена в системному реєстрі.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to launch help.
uk: Не вдалося запустити довідку.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to launch server application.
uk: Не вдалося запустити програму на сервері.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to open document.
uk: Не вдалося відкрити документ.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to perform server operation.
uk: Не вдалося виконати операцію на сервері.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to save document.
uk: Не вдалося зберегти документ.

note: Resource IDs: (264)
en: Failed to set/remove changelist '%s'
uk: Не вдалося встановити/видалити список змін '%s'

note: Resource IDs: (220)
en: Failed!
uk: Невдача!

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching file...
uk: Видобувається файл...

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching revision %s of file:
uk: Видобувається %s модифікація файла:

note: Resource IDs: (63, 74, 77, 319, 1001)
en: File
uk: Файл

note: Resource IDs: (213)
en: File list is empty
uk: Список файлів порожній

note: Resource IDs: (7)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
uk: Розмір файла:		%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:	%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%

note: Resource IDs: (8)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
uk: Розмір файла:		%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:	%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%
    
    Розмір файла:		%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:	%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
uk: Розмір файла:			%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:		%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
uk: Розмір файла:			%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:		%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%
    
    Розмір файла:			%s (%s)
    Ширина:			%ld пікселів
    Висота:			%ld пікселів
    Роздільна здатність по горизонталі:	%.1f dpi
    Роздільна здатність по вертикалі:		%.1f dpi
    Глибина:			%d біт
    Збільшення:			%d%%

note: Resource IDs: (208)
en: Filename
uk: Ім'я файла

note: Resource IDs: (139)
en: Find
uk: Знайти

note: Resource IDs: (3603)
en: Find the specified text
    Find
uk: Знайти вказаний текст
    Знайти

note: Resource IDs: (77, 219)
en: Finished!
uk: Скінчили!

note: Resource IDs: (32810)
en: Fit image &sizes
uk: Підігнати &розміри зображень

note: Resource IDs: (1315)
en: Floppy drives (A: B:)
uk: Гнучкі диски (A: B:)

note: Resource IDs: (1002)
en: Folder
uk: Каталог

note: Resource IDs: (65535)
en: Font
uk: Шрифт

note: Resource IDs: (65535)
en: From URL:
uk: З URL:

note: Resource IDs: (1200, 65535)
en: From:
uk: Від:

note: Resource IDs: (65535)
en: From: (start URL and revision of the range to merge)
uk: Від: (початковий URL і модифікація діапазону злиття)

note: Resource IDs: (1065)
en: Full Screen
uk: На повний екран

note: Resource IDs: (19)
en: Fully recursive
uk: Цілком рекурсивно

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't be initialized!
uk: GDI+ не ініціалізується!

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't create a bitmap object. You probably don't have enough memory.
uk: GDI+ не вдалося створити растровий об'єкт. Мабуть пам'яті не вистачає.

note: Resource IDs: (83)
en: GDI+ is required to save the revision graph as a picture.
    You can get GDI+ from
    <u><a=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en>http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en</a></u>
uk: Щоб зберегти граф модифікацій потрібне GDI+.
    GDI+ можна дістати з
    <u><a=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en>http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en</a></u>

note: Resource IDs: (284)
en: Gathering information. Please wait...
uk: Збирається інформація. Зачекайте...

note: Resource IDs: (107, 143)
en: General
uk: Загальне

note: Resource IDs: (212)
en: General::Colors
uk: Загальне::Кольори

note: Resource IDs: (195)
en: General::Context Menu
uk: Загальне::Контекстне меню

note: Resource IDs: (196)
en: General::Dialogs 1
uk: Загальне::Діалоги 1

note: Resource IDs: (213)
en: General::Dialogs 2
uk: Загальне::Діалоги 2

note: Resource IDs: (16)
en: Get loc&k...
uk: Отримати б&локування...

note: Resource IDs: (119)
en: Getting file %s
uk: Отримується файл %s

note: Resource IDs: (120)
en: Getting file %s, revision %s
uk: Отримується файл %s, модифікація %s

note: Resource IDs: (132)
en: Getting file info...
uk: Отримується інформація про файл...

note: Resource IDs: (269)
en: Getting information from repository...
uk: Отримується інформація з репозитрію...

note: Resource IDs: (120)
en: Getting information...
uk: Отримується інформація...

note: Resource IDs: (220)
en: Getting required information...
uk: Отримується необхідна інформація...

note: Resource IDs: (65535)
en: Global ignore &pattern:
uk: Глобальний &шаблон ігнорування:

note: Resource IDs: (65535)
en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

note: Resource IDs: (280)
en: Go offline?
uk: Вийти з мережі?

note: Resource IDs: (130)
en: Go to line
uk: Перейти на рядок

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the next conflict
    Next conflict
uk: Перейти до наступного конфлікта
    Наступний конфлікт

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the next difference
    Next difference
uk: Перейти до наступної відмінності
    Наступна відмінність

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the previous conflict
    Previous conflict
uk: Перейти до попереднього конфлікта
    Попередній конфлікт

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the previous difference
    Previous difference
uk: Перейти до попередньої відмінності
    Попередня відмінність

note: Resource IDs: (1134)
en: Graph type:
uk: Тип графа:

note: Resource IDs: (16972)
en: Gray
uk: Сірий

note: Resource IDs: (2050)
en: Group by branch
uk: Групувати за гілкою

note: Resource IDs: (214)
en: Group changelists
uk: Групувати списки змін

note: Resource IDs: (73, 1004)
en: Help
uk: Довідка

note: Resource IDs: (16974)
en: Hex
uk: Шістнадцятковий

note: Resource IDs: (32820)
en: Hide &deleted paths
uk: Ховати зни&щені шляхи

note: Resource IDs: (339)
en: Highest revision number in the cache
uk: Найбільший номер модифікації у кеші

note: Resource IDs: (1127)
en: Hint: Press F5 to refresh the selected subtree and Ctrl-F5 to load all children too
uk: Порада: Натисніть F5 щоб поновити вибране піддерево чи Ctrl-F5 щоб завантажити ще й усіх нащадків

note: Resource IDs: (16519)
en: Hint: select the context menu, change the page to 'Commands' and drag the toolbar buttons into the menu window.
uk: Порада: виберіть контекстне меню, перейдіть на сторінку "Команди" та перетягніть кнопки з рядка знарядь у вікно меню.

note: Resource IDs: (65535)
en: I&nclude paths:
uk: Вк&лючати шляхи:

note: Resource IDs: (65535)
en: Icons/Design/Code:                 Luebbe Onken
uk: Піктограми/Дизайн/Код:      Луеббе Онкен (Luebbe Onken)

note: Resource IDs: (95)
en: If checked then a new folder is created in the repository.
    If not checked then the import goes directly to the specified URL.
uk: Якщо відмічено, то у репозиторії створюється новий каталог.
    Якщо ні, то імпорт відбувається безпосередньо на вказаний URL.

note: Resource IDs: (194)
en: If enabled, TortoiseSVN checks once a week if a newer version is available
uk: Якщо дозволено, TortoiseSVN щотижня перевіряє наявність новішої версії

note: Resource IDs: (195)
en: If enabled, the Merge dialog initializes the 'From:' URL with the URL of the selected working copy
    instead of the last used URL.
uk: Якщо дозволено, діалог Злиття ініціалізує URL "Від:" URL-ем вибраної робочої копії
    замість останнього використаного URL.

note: Resource IDs: (1439)
en: If the repository can not be contacted
uk: Якщо не вдається зв'язатися з репизиторієм

note: Resource IDs: (73)
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: Resource IDs: (1020)
en: Ignore &all whitespaces
uk: Ігнорувати &всі пробіли

note: Resource IDs: (1067)
en: Ignore &case changes
uk: Ігнорувати зміни &регістра

note: Resource IDs: (1392)
en: Ignore all whitespaces
uk: Ігнорувати всі пробіли

note: Resource IDs: (14)
en: Ignore items by &extension
uk: Ігнорувати елементи за роз&ширенням

note: Resource IDs: (1018)
en: Ignore line &endings (recommended)
uk: Ігнорувати &кінцівки рядків (рекомендовано)

note: Resource IDs: (1126, 1127)
en: Ignore line endings
uk: Ігнорувати кінцівки рядків

note: Resource IDs: (1391)
en: Ignore whitespace changes
uk: Ігнорувати зміни пробілів

note: Resource IDs: (226)
en: Ignored items included
uk: Ігноровані елементи включено

note: Resource IDs: (16916)
en: Image &and Text
uk: Зображення &і Текст

note: Resource IDs: (16507)
en: Image &and text
uk: Зображення &і текст

note: Resource IDs: (16508)
en: Images
uk: Зображення

note: Resource IDs: (19)
en: Immediate children, including folders
uk: Безпосередні нащадки, включно з каталогами

note: Resource IDs: (139)
en: Import
uk: Імпортувати

note: Resource IDs: (127)
en: Import %ld items
uk: Імпортувати %ld елемент(ів)

note: Resource IDs: (229)
en: Import %s to %s%s
uk: Імпортувати %s до %s%s

note: Resource IDs: (1056)
en: Import &message
uk: Імпортувати &повідомлення

note: Resource IDs: (77)
en: Import - TortoiseSVN
uk: Імпорт - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (581)
en: Import a previously saved set of properties from a file
uk: Імпортувати попередньо збережений набір властивостей із файла

note: Resource IDs: (127)
en: Import file %s
    to %s
uk: Імпортувати файл %s
    до %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import file to
    %s
uk: Імпортувати файл до 
    %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import folder %s
    to %s
uk: Імпортувати каталог %s
    до %s

note: Resource IDs: (120)
en: Importing file %s
uk: Імпортуєься файл %s

note: Resource IDs: (10)
en: Imports the directory to a repository
uk: Імпортує каталог у репозиторій

note: Resource IDs: (1266)
en: Include ignored files
uk: Включити ігноровані файли

note: Resource IDs: (1126)
en: Include merged revisions
uk: Включати злиті модифікації

note: Resource IDs: (65535)
en: Include only the following revision range:
uk: Включати лише наступний діапазон модифікацій:

note: Resource IDs: (3857)
en: Incorrect filename.
uk: Невірне ім'я файла

note: Resource IDs: (76)
en: Initial import
uk: Початковий імпорт

note: Resource IDs: (3603)
en: Insert Clipboard contents
    Paste
uk: Вставити вміст буфера обміну
    Вклеїти

note: Resource IDs: (3857)
en: Insufficient memory to perform operation.
uk: Недостатньо пам'яті для виконання операції.

note: Resource IDs: (3857)
en: Internal application error.
uk: Внутрішня помилка програми.

note: Resource IDs: (339)
en: Internal value indicating compression quality
uk: Внутрішня величина, що означає якість ущільнення

note: Resource IDs: (3850)
en: Invalid Currency.
uk: Неправильна грошова одиниця.

note: Resource IDs: (145)
en: It is not possible to rename a file by changing the case of its name alone.
    For example, you can't make MyFile.txt become MYFILE.txt.
    Please consult the documentation for a way to work around this limitation.
uk: Неможливо перейменувати файл, змінивши тільки регістр його назви.
    Наприклад, не можна з MyFile.txt зробити MYFILE.txt.
    Пошукайте, як це обмеження можна обійти, в документації.

note: Resource IDs: (16136)
en: Keyboard
uk: Клавіатура

note: Resource IDs: (65535)
en: Keyboard shortcuts:
uk: Гарячі клавіші:

note: Resource IDs: (1002)
en: Keys
uk: Клавіші

note: Resource IDs: (65535)
en: Last commit revision:
uk: Остання зафіксоівна модифікація:

note: Resource IDs: (11)
en: Last saved revision of item
uk: Остання збережена модифікація елемента

note: Resource IDs: (338)
en: Last time the cache content was changed
uk: Час останньої зміни вмісту кеша

note: Resource IDs: (338)
en: Last time the cache was accessed
uk: Час останнього звернення до кеша

note: Resource IDs: (12)
en: Launches the external diff / merge program to solve the conflicts
uk: Затускає зовнішню програму різниці / злиття для владнання конфліктів

note: Resource IDs: (1137)
en: Least active author:
uk: Найменш активний автор:

note: Resource IDs: (1404)
en: Leave conflicted:
uk: Залишити конфліктуючим:

note: Resource IDs: (65535)
en: Left image
uk: Ліве зображення

note: Resource IDs: (19)
en: Line
uk: Рядок

note: Resource IDs: (246)
en: Line Graph
uk: Граф рядків

note: Resource IDs: (1057)
en: Line Tool
    Line
uk: Знаряддя лінії
    Лінія

note: Resource IDs: (65535)
en: Line differences
uk: Відмінності рядків

note: Resource IDs: (65535)
en: Line:
uk: Рядок:

note: Resource IDs: (269)
en: Line: %*ld
uk: Рядок: %*ld

note: Resource IDs: (3605)
en: List Help topics
    Help Topics
uk: Список тем довідки
    Теми довідки

note: Resource IDs: (16631, 16992)
en: List1
uk: Список1

note: Resource IDs: (130)
en: Load Images
uk: Завантажити зображення

note: Resource IDs: (63)
en: Local status
uk: Локальний стан

note: Resource IDs: (94)
en: Location where the contents of the
    repository URL will be saved to.
uk: Місцеперебування, у якому буде 
    збережено вміст URL репозиторія.

note: Resource IDs: (207, 221, 229, 65535)
en: Lock
uk: Блокування

note: Resource IDs: (191)
en: Lock Files
uk: Блокувати файли

note: Resource IDs: (213)
en: Lock broken!
uk: Блокування перервано!

note: Resource IDs: (207)
en: Lock comment
uk: Блокувати коментар

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock creation date:
uk: Блокувати дату створення:

note: Resource IDs: (263)
en: Lock failed
uk: Блокування зазнало невдачі

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock owner:
uk: Власник блокування:

note: Resource IDs: (213)
en: Lock stolen by %s
uk: Блокуванням оволодів %s

note: Resource IDs: (263)
en: Locked by %s
uk: Заблоковано %s

note: Resource IDs: (89)
en: Locking failed because a newer version exists!
    Do you want to update and try again?
uk: Блокування зазнало невдачі, бо існує новіша версія!
    Оновити та спробувати знову?

note: Resource IDs: (16)
en: Locks a file for other users and makes it editable by you.
uk: Блокує файл для інших користувачів і дозволяє вам його редагувати.

note: Resource IDs: (238)
en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld
uk: Найменша показана модифікація: %ld - Найбільша показана модифікація: %ld

note: Resource IDs: (3866)
en: Mail system DLL is invalid.
uk: DLL поштової системи непридатна.

note: Resource IDs: (1431)
en: Make this the default
uk: Зробити це типовим

note: Resource IDs: (32808)
en: Mark as &resolved
uk: Позначити в&ладнаним

note: Resource IDs: (282)
en: Mark as resolved
uk: Позначити владнаним

note: Resource IDs: (2052)
en: Mark current revision of your working copy
uk: Позначити поточну модифікацію вашої робочої копії

note: Resource IDs: (101)
en: Mark for comparison
uk: Позначити для порівняння

note: Resource IDs: (596)
en: Marks the revisions as merged, without actually doing the merge
uk: Позначає модифікації злитими, насправді не зливаючи їх

note: Resource IDs: (1064)
en: Match &case
uk: Враховувати &реєстр

note: Resource IDs: (1159)
en: Max
uk: Макс

note: Resource IDs: (16655)
en: Me&nus show recently used commands first
uk: Ме&ню показують першими нещодавно використані команди

note: Resource IDs: (16134)
en: Menu
uk: Меню

note: Resource IDs: (1001)
en: Menu Bar
uk: Рядок меню

note: Resource IDs: (16626)
en: Menu s&hadows
uk: &Тіні меню

note: Resource IDs: (109, 110, 111, 112, 276, 278, 65535)
en: Merge
uk: Злити

note: Resource IDs: (78)
en: Merge - TortoiseSVN
uk: Злити - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1468)
en: Merge a range of revisions
uk: Злити діапазон модифікацій

note: Resource IDs: (277)
en: Merge all
uk: Все злити

note: Resource IDs: (65535)
en: Merge depth:
uk: Глибина злиття:

note: Resource IDs: (1432)
en: Merge non-interactive
uk: Злити неінтерактивно

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge options
uk: Параметри злиття

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revision to...
uk: Злити модифікацію з...

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revisions to...
uk: Злити модифікації з...

note: Resource IDs: (1470)
en: Merge two different trees
uk: Злити два різних дерева

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge type
uk: Тип злиття

note: Resource IDs: (263)
en: Merged
uk: Злито

note: Resource IDs: (286)
en: Merged revision(s) %s from %s:
uk: Злито модифікації від %s до %s:

note: Resource IDs: (10)
en: Merges a branch into the main trunk
uk: Злити гілку з головним стовбуром

note: Resource IDs: (14)
en: Merges all missing revisions back into the working copy using merge-tracking information
uk: Зливає всі відсутні модифікації назад у робочу копію, використовуючи інформацію відслідковування злиття

note: Resource IDs: (65535)
en: Merging
uk: Зливається

note: Resource IDs: (229)
en: Merging %s into %s, %s
uk: Зливається %s у %s, %s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging differences between repository URLs
uk: Зливаються відмінності між URLами репозиторіїв

note: Resource IDs: (229)
en: Merging from %s, revision %s to %s, revision %s into %s, %s%s
uk: Зливаються з %s, модифікації від %s до %s, модифікація %s у %s, %s%s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld
uk: Зливається r%ld

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld through r%ld
uk: Зливаються від r%ld до r%ld

note: Resource IDs: (83)
en: Merging requires different revisions or different URLs in 'From:' and 'To:'
uk: Злиття вимагає різних модифікацій або різних URL у 'Від:' і 'До:'

note: Resource IDs: (229)
en: Merging revisions %s of %s into %s, %s%s
uk: Зливаються модифікації %s з %s у %s, %s%s

note: Resource IDs: (76, 1359)
en: Message
uk: Повідомлення

note: Resource IDs: (1241)
en: Message:
uk: Повідомлення:

note: Resource IDs: (116)
en: Messages
uk: Повідомлення

note: Resource IDs: (116)
en: Messages, authors and paths
uk: Повідомлення, автори та шляхи

note: Resource IDs: (78)
en: Mime type
uk: Тип mime

note: Resource IDs: (1158)
en: Min
uk: Мін

note: Resource IDs: (263)
en: Mine
uk: Моє

note: Resource IDs: (1023)
en: Misc
uk: Різне

note: Resource IDs: (208)
en: Modification date
uk: Дата модифікації

note: Resource IDs: (74, 264, 65535)
en: Modified
uk: Модифіковано

note: Resource IDs: (1070)
en: More
uk: Ще

note: Resource IDs: (1002)
en: More Buttons
uk: Ще кнопок

note: Resource IDs: (1069)
en: More Commands...
uk: Ще команд...

note: Resource IDs: (438)
en: More colors...
uk: Ще кольорів...

note: Resource IDs: (438)
en: More...
uk: Ще...

note: Resource IDs: (1136)
en: Most active author:
uk: Найактивніший автор:

note: Resource IDs: (16135)
en: Mouse
uk: Миша

note: Resource IDs: (127)
en: Move %ld items to
    %s
uk: Перемістити %ld елементів до
    %s

note: Resource IDs: (127)
en: Move %s
    to %s
uk: Перемістити %s
    до %s

note: Resource IDs: (17026)
en: Move &Down
uk: Перемістити в&низ

note: Resource IDs: (17025)
en: Move &Up
uk: Перемістити в&гору

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Down
uk: Посунути елемент додолу

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Up
uk: Посунути елемент догори

note: Resource IDs: (104)
en: Move and rename item to here
uk: Перемістити та перейменувати елемент ось сюди

note: Resource IDs: (103)
en: Move items to here
uk: Перемістити елементи сюди

note: Resource IDs: (209)
en: Move to changelist
uk: Перенести до списку змін

note: Resource IDs: (229)
en: Move/Rename
uk: Перемістити/Перейменувати

note: Resource IDs: (98)
en: Move: New name for %s
uk: Перемістити: Нове ім'я для %s

note: Resource IDs: (80)
en: Moving %s
uk: Переміщується %s

note: Resource IDs: (80)
en: Moving...
uk: Переміщення...

note: Resource IDs: (65535)
en: My file:
uk: Мій файл:

note: Resource IDs: (32804)
en: N&ext Conflict
uk: &Наступний конфлікт

note: Resource IDs: (208)
en: Needs lock
uk: Потребує блокування

note: Resource IDs: (213)
en: Nested
uk: Вкладено

note: Resource IDs: (102)
en: Network
uk: Мережа

note: Resource IDs: (199)
en: Never try to contact the repository again
uk: Не намагайтеся знову контактувати з репозиторієм. Ніколи.

note: Resource IDs: (1076)
en: New &name:
uk: &Нова назва:

note: Resource IDs: (1001)
en: New Menu
uk: Нове меню

note: Resource IDs: (97)
en: New name for %s
uk: Нове ім'я для %s

note: Resource IDs: (98)
en: New name:
uk: Нове ім'я:

note: Resource IDs: (3633)
en: Next Page
    Next Page
uk: Наступна сторінка
    Наступна сторінка

note: Resource IDs: (73)
en: No
uk: Ні

note: Resource IDs: (81)
en: No command specified!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe is used by the Shell extension and should not be called directly!
uk: Не вказано команду!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe використовується розширенням оболонки і не повинен безпосередньо викликатися!

note: Resource IDs: (81)
en: No command value specified!
uk: Не вказано значення команди!

note: Resource IDs: (82)
en: No differences found!
uk: Відмінностей не знайдено!

note: Resource IDs: (3843)
en: No error message is available.
uk: Повідомлення про помилку нема в наявності.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: No error occurred.
uk: Помилки не трапилось.

note: Resource IDs: (82)
en: No files or folders were modified. There is nothing for TortoiseSVN to revert!
uk: У файлах та каталогах не було змін. TortoiseSVN не має чого повертати!

note: Resource IDs: (273)
en: No graph available
uk: Графа нема в наявності

note: Resource IDs: (273)
en: No image encoder found for %s.
uk: Не знайдено кодувальник зображень для %s.

note: Resource IDs: (188)
en: No spell corrections
uk: Немає виправлень правопису

note: Resource IDs: (188)
en: No thesaurus suggestions
uk: Тезаурус припущень не має

note: Resource IDs: (3857)
en: Not all of the system registry entries (or INI file) were removed.
uk: Не всі входження до системного реєстру (чи INI файлу) було видалено.

note: Resource IDs: (83)
en: Not enough memory to complete operation.
uk: Недостатньо пам'яті для завершення операції.

note: Resource IDs: (563)
en: Not recursive
uk: Не рекурсивно

note: Resource IDs: (88)
en: Notice
uk: Зауваження

note: Resource IDs: (338)
en: Number of authors in the cache
uk: Кількість авторів у кеші

note: Resource IDs: (1161)
en: Number of authors:
uk: Кількість авторів:

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached merged revisions
uk: Кількість закешованих злитих модифікацій

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions
uk: Кількість закешованих модифікацій

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions that have a non-empty change list
uk: Кількість закешованих модифікацій, що мають непорожній список змін

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions whose change list is not cached yet
uk: Кількість закешованих модифікацій, у яких список змін ще не закешовано

note: Resource IDs: (339)
en: Number of merged revisions that are not cached yet
uk: Кількість злитих модифікацій, які ще не закешовані

note: Resource IDs: (338)
en: Number of path elements. A path element is a folder or file name like 'foo.txt' or 'mybranch'.
uk: Кільтість елементів шляху. Елемент шляху - це назва каталога чи файла на зразок 'foo.txt' або 'mybranch'.

note: Resource IDs: (1160)
en: Number of weeks:
uk: Кількість тижнів:

note: Resource IDs: (1, 73)
en: OK
uk: Гаразд

note: Resource IDs: (65535)
en: Older lines
uk: Давніші рядки

note: Resource IDs: (32814)
en: Oldest on to&p
uk: Давніші з&верху

note: Resource IDs: (219)
en: One or more files are in a conflicted state.
uk: Деяка кількість файлів у конфліктному стані.

note: Resource IDs: (19)
en: Only file children
uk: Лише нащадки файла

note: Resource IDs: (169)
en: Only numbers (optionally separated by commas)
    are allowed!
uk: Дозволяються тільки числа
    (можливо розділені комами)!

note: Resource IDs: (1424)
en: Only record the merge
uk: Записати лише злиття

note: Resource IDs: (19)
en: Only this item
uk: Лише цей елемент

note: Resource IDs: (3841)
en: Open
uk: Відкрити

note: Resource IDs: (76)
en: Open client certificate file
uk: Відкрити файл клієнтського сертифіката

note: Resource IDs: (3601)
en: Open file
uk: Відкрити файл

note: Resource IDs: (1132)
en: Open from clipboard
uk: Відкрити з буфера обміну

note: Resource IDs: (7)
en: Open image file...
uk: Відкрити файл з зображенням...

note: Resource IDs: (282)
en: Open parent folder
uk: Відкрити батьківський каталог

note: Resource IDs: (113)
en: Open with...
uk: Відкрити за допомогою...

note: Resource IDs: (3605)
en: Opens Help
    Help Topics
uk: Відкриває Довідку
    Теми Довідки

note: Resource IDs: (13)
en: Opens the repository browser to tweak the repository online
uk: Відкриває оглядач репозиторію щоб підлаштувати репозиторій на льоту

note: Resource IDs: (16137)
en: Options
uk: Параметри

note: Resource IDs: (32779)
en: Ori&ginal size
uk: &Первісний розмір

note: Resource IDs: (1065)
en: Other Task Panes
uk: Інші панелі завдань

note: Resource IDs: (245)
en: Others
uk: Інші

note: Resource IDs: (3843)
en: Out of memory.
uk: Не вистарчає пам`яті.

note: Resource IDs: (99)
en: Overwrite
uk: Перезаписати

note: Resource IDs: (32802)
en: P&revious Conflict
uk: &Попередній конфлікт

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
uk: Сторінка %u

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
    Pages %u-%u
uk: Сторінка %u
    Сторінки %u-%u

note: Resource IDs: (65535)
en: Page :
uk: Сторінка :

note: Resource IDs: (63)
en: Parameters
uk: Параметри

note: Resource IDs: (1477)
en: Parameters:
uk: Параметри:

note: Resource IDs: (69)
en: Password:
uk: Пароль:

note: Resource IDs: (1057)
en: Paste Tool
    Paste
uk: Знаряддя вклеювання
    Вклеїти

note: Resource IDs: (172)
en: Paste filename list
uk: Вставити список імен файлів

note: Resource IDs: (15)
en: Pastes the svn path from the clipboard, resulting in a move (cut) or copy operation
uk: Вклеює шлях svn з буфера обміну, внаслідок отримуючи операцію перміщення (вирізання) чи копіювання.

note: Resource IDs: (20, 63, 77, 198, 207)
en: Path
uk: Шлях

note: Resource IDs: (116)
en: Paths
uk: Шляхи

note: Resource IDs: (1057)
en: Pencil Tool
    Pencil
uk: Інструмент Олівець
    Олівець

note: Resource IDs: (16538)
en: Personalized Menus and Toolbars
uk: Персоналізовані меню та рядки знарядь

note: Resource IDs: (3849)
en: Picture (Metafile)
    a picture
uk: Малюнок (метафайл)
    малюнок

note: Resource IDs: (65535)
en: Picture:
uk: Малюнок:

note: Resource IDs: (157)
en: Pictures (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|All (*.*)|*.*||
uk: Малюнки (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|Усі (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (246)
en: Pie Graph
uk: Віяльцева діаграма

note: Resource IDs: (1287)
en: Please resolve the conflict by choosing one of the following options:
uk: Оберіть один з вказаних варіантів, щоб владнати конфлікт:

note: Resource IDs: (76)
en: Please specify the certificate type
uk: Вкажіть тип сертифіката

note: Resource IDs: (132)
en: Please wait - this can take several minutes. Seriously!
uk: Зачекайте, це затягнеться на декілька хвилин. Їй-бо!

note: Resource IDs: (13)
en: Please wait while cancelling...
uk: Зачекайте, відбувається скасування...

note: Resource IDs: (104)
en: Please wait while the repository browser is initializing...
uk: Зачекайте, поки оглядач репозиторію ініціалізується...

note: Resource IDs: (104, 119, 146, 213)
en: Please wait...
uk: Зачекайте...

note: Resource IDs: (65535)
en: Port :
uk: Порт:

note: Resource IDs: (1069)
en: Preview
uk: Попередній перегляд

note: Resource IDs: (65535)
en: Preview:
uk: Попередній перегляд:

note: Resource IDs: (3633)
en: Previous Page
    Previous Page
uk: Попередня сторінка
    Попередня сторінка

note: Resource IDs: (1069, 16990)
en: Print
uk: Друкувати

note: Resource IDs: (3633)
en: Print Document
    &Print
uk: Друкувати документ
    &Друкувати

note: Resource IDs: (3845)
en: Print to File
uk: Друкувати ло файлу

note: Resource IDs: (65535)
en: Printer :
uk: Принтер :

note: Resource IDs: (3845)
en: Printer Files (*.prn)|*.prn|All Files (*.*)|*.*||
uk: Файли принтера (*.prn)|*.prn|Усі файли (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (65535)
en: Printing
uk: Друкується

note: Resource IDs: (132)
en: Processing revision %d of %d...
uk: Обробляється модифікація %d з %d...

note: Resource IDs: (74)
en: Program
uk: Програма

note: Resource IDs: (157)
en: Programs (*.exe)|*.exe|All Files (*.*)|*.*||
uk: Програми (*.exe)|*.exe|Усі файли (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (134, 65535)
en: Progress
uk: Прогрес

note: Resource IDs: (17, 177, 226)
en: Properties
uk: Властивості

note: Resource IDs: (157)
en: Properties (*.svnprops)|*.svnprops|All Files (*.*)|*.*||
uk: Властивості  (*.svnprops)|*.svnprops|Усі файли (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1287)
en: Properties for
uk: Властивості для

note: Resource IDs: (209)
en: Properties...
uk: Властивості...

note: Resource IDs: (11)
en: Property
uk: Властивість

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : Revision %s
uk: Властивість %s: Модифікація %s

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : working copy
uk: Властивість %s : робоча копія

note: Resource IDs: (107)
en: Property Page
uk: Сторінка властивостей

note: Resource IDs: (65535)
en: Property Status:
uk: Стан властивості:

note: Resource IDs: (1292)
en: Property name:
uk: Ім'я властивості:

note: Resource IDs: (207)
en: Property status
uk: Стан властивості

note: Resource IDs: (1293)
en: Property value:
uk: Значення властивості:

note: Resource IDs: (1412)
en: Proxy &timeout in seconds:
uk: &Таймаут проксі, в секундах:

note: Resource IDs: (1080)
en: Proxy Settings
uk: Налаштування проксі

note: Resource IDs: (3605)
en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
uk: Вийти з програми; пропонується зберегти документи
    Вихід

note: Resource IDs: (1073)
en: R&AM drives
uk: R&AM диски

note: Resource IDs: (16623)
en: R&eset
uk: Пе&реініціалізувати

note: Resource IDs: (114)
en: R&evert to this revision
uk: Пов&ернути до цієї модифікації

note: Resource IDs: (65535)
en: RAM [kB]:
uk: RAM [кБ]:

note: Resource IDs: (1048)
en: Re&movable drives
uk: З&німні диски

note: Resource IDs: (11)
en: Re&name...
uk: Пере&йменувати...

note: Resource IDs: (16613)
en: Re&set
uk: Пе&реініціалізувати

note: Resource IDs: (16647)
en: Re&set All
uk: Пе&реініціалізувати все

note: Resource IDs: (1382)
en: Re&store defaults
uk: &Відновити типові

note: Resource IDs: (8)
en: Re&vert...
uk: По&вернути...

note: Resource IDs: (65535)
en: Recently modified lines
uk: Нещодавно модифіковані рядки

note: Resource IDs: (1057)
en: Rectangle Tool
    Rectangle
uk: Знаряддя прямокутника
    Прямокутник

note: Resource IDs: (563)
en: Recursive
uk: Рекурсивно

note: Resource IDs: (3603)
en: Redo the previously undone action
    Redo
uk: Переробити попередньо скасовану дію
    Переробити

note: Resource IDs: (3825)
en: Reduce the window to an icon
uk: Згорнути вікно у піктограму

note: Resource IDs: (101, 135, 1382)
en: Refresh
uk: Оновити

note: Resource IDs: (82)
en: Reject
uk: Відмовити

note: Resource IDs: (16)
en: Release loc&k
uk: Вивільнити &блокування

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks even if you're not the owner of the locks (breaks them).
uk: Вивільнює блокування, навіть якшо ви не їх власник (скасовує їх).

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks on files so other users can edit them again.
uk: Знімає блокування з файлів, щоб інші користувачі знову могли їх редагувати.

note: Resource IDs: (12)
en: Relo&cate...
uk: Пере&нести...

note: Resource IDs: (32794)
en: Reload
uk: Перевантажити

note: Resource IDs: (207)
en: Remote property status
uk: Статус віддалениої властивоссті

note: Resource IDs: (208)
en: Remote revision
uk: Видалити модифікацію

note: Resource IDs: (63, 207)
en: Remote status
uk: Віддалений статус

note: Resource IDs: (207)
en: Remote text status
uk: Статус віддаленого тексту

note: Resource IDs: (1332, 1470)
en: Remove
uk: Видалити

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %ld items
uk: Видалити %ld елементів

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %s
uk: Видалити %s

note: Resource IDs: (2052)
en: Remove deleted branches and tags
uk: Видалити знищені гілки ті зрізи

note: Resource IDs: (15)
en: Remove from &ignore list
uk: Видалити зі списку &ігнорованих

note: Resource IDs: (1068)
en: Remove from Quick Access Toolbar
uk: Видалити з Панелі швидкого доступу

note: Resource IDs: (209)
en: Remove from changelist
uk: Видалити зі списку змін

note: Resource IDs: (127)
en: Remove property '%s' from
    %s
uk: Видалити властивість '%s' з
    %s

note: Resource IDs: (345)
en: Remove the selected cache(s) from disk
uk: Видалити вибрані кеші з диска

note: Resource IDs: (65535)
en: Removed
uk: Видалено

note: Resource IDs: (126)
en: Removed file/folder
uk: Видалено файл/каталог

note: Resource IDs: (264)
en: Removed from changelist
uk: Видалено зі списку змін

note: Resource IDs: (145)
en: Removed the file pattern(s)
    %s
    from the ignore list.
uk: Видалено шаблон(и) файлів
    %s
    зі списку ігнорованих

note: Resource IDs: (15)
en: Removes the file or filemask from the list of ignored items
uk: Видалає файл або маску файла зі списку ігнорованих елементів

note: Resource IDs: (581)
en: Removes the selected properties
uk: Видаляє вибрані властивості

note: Resource IDs: (16616)
en: Rena&me...
uk: Перей&менувати...

note: Resource IDs: (151)
en: Rename
uk: Перейменувати

note: Resource IDs: (97)
en: Rename %s
uk: Перейменувати %s

note: Resource IDs: (127)
en: Rename item from %s
    to %s
uk: Перейменувати елемент з %s
    на %s

note: Resource IDs: (221)
en: Rename/move - TortoiseSVN
uk: Перейменувати/перемістити - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (65535)
en: Renamed node
uk: Перейменований вузол

note: Resource IDs: (3603)
en: Repeat the last action
    Repeat
uk: Повторити останню дію
    Поторити

note: Resource IDs: (3603)
en: Replace specific text with different text
    Replace
uk: Замінити певний текст іншим текстом
    Замінити

note: Resource IDs: (65535)
en: Replaced node
uk: Замінений вузол

note: Resource IDs: (74)
en: Replacing
uk: Замінюється

note: Resource IDs: (1055, 1374, 1383)
en: Repository
uk: Репозиторій

note: Resource IDs: (199)
en: Repository URL
uk: URL репозиторія

note: Resource IDs: (65535)
en: Repository UUID:
uk: UUID репозиторія:

note: Resource IDs: (65535)
en: Requests a username and a password
uk: Питає ім'я та пароль

note: Resource IDs: (8)
en: Res&olved...
uk: В&ладнані...

note: Resource IDs: (16614)
en: Reset &All
uk: Переініціалізувати &все

note: Resource IDs: (214)
en: Reset columns
uk: Переініціалізувати стовпці

note: Resource IDs: (207, 229)
en: Resolve
uk: Владнати

note: Resource IDs: (77)
en: Resolve - TortoiseSVN
uk: Владнати - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (268)
en: Resolve Conflict
uk: Владнати конфлікт

note: Resource IDs: (1382)
en: Resolve all later
uk: Владнати все потім

note: Resource IDs: (1403)
en: Resolve conflict:
uk: Владнати конфлікт:

note: Resource IDs: (2)
en: Resolve later
uk: Владнати потім

note: Resource IDs: (74, 209, 1400)
en: Resolved
uk: Владнано

note: Resource IDs: (282)
en: Resolved:
    %s
uk: Владнано:
    %s

note: Resource IDs: (9)
en: Resolves conflicted files
uk: Владнує конфліктні файли

note: Resource IDs: (1254)
en: Restore Default
uk: Відновити типове

note: Resource IDs: (3826)
en: Restore the window to normal size
uk: Відновити вікно до нормального розміру

note: Resource IDs: (73)
en: Restored
uk: Відновлено

note: Resource IDs: (73)
en: Retry
uk: Спробуй ще раз

note: Resource IDs: (175, 229)
en: Revert
uk: Повернути

note: Resource IDs: (77)
en: Revert - TortoiseSVN
uk: Повернути  - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (73)
en: Reverted
uk: Повернено

note: Resource IDs: (9)
en: Reverts all changes you made since the last update
uk: Повертає всі зміни, внесені пілся останнього оновлення

note: Resource IDs: (14)
en: Reverts an addition to version control
uk: Повертає додаток до керування версіями

note: Resource IDs: (19, 76, 208, 1306, 1375, 1393, 65535)
en: Revision
uk: Модифікація

note: Resource IDs: (119)
en: Revision %d
uk: Модифікація %d

note: Resource IDs: (269, 272)
en: Revision %ld
uk: Модифікація %ld

note: Resource IDs: (120)
en: Revision %s
uk: Модифікація %s

note: Resource IDs: (15)
en: Revision &graph
uk: &Граф модифікацій

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision / Author:
uk: Модифікація / Автор

note: Resource IDs: (182)
en: Revision Graph
uk: Граф модифікацій

note: Resource IDs: (239)
en: Revision Graph Filter
uk: Фільтр графу модифікацій

note: Resource IDs: (228)
en: Revision Range
uk: Діапазон модифікацій

note: Resource IDs: (269, 65535)
en: Revision graph
uk: Граф модифікацій

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision range to merge
uk: Діапазон модифікацій для злиття

note: Resource IDs: (75)
en: Revision:
uk: Модифікація:

note: Resource IDs: (116, 65535)
en: Revisions
uk: Модифікації

note: Resource IDs: (3850)
en: Rich Text (RTF)
    text with font and paragraph formatting
uk: Розкішний текст (RTF)
    текст з форматуванням шрифтів і абзаців

note: Resource IDs: (65535)
en: Right image
uk: Праве зображення

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d of %d
uk: Рядок %d з %d

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d-%d of %d
uk: Рядки %d-%d з %d

note: Resource IDs: (17045)
en: S&elect...
uk: В&ибрати...

note: Resource IDs: (32782)
en: S&ettings
uk: На&лаштування

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on One Row
uk: По&казати кнопки в одному рядку

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on Two Rows
uk: По&казати кнопки у двох рядках

note: Resource IDs: (1132)
en: S&tatistics
uk: С&татистика

note: Resource IDs: (9)
en: S&witch...
uk: Перекл&ючити...

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Author
uk: SVN Автор

note: Resource IDs: (12)
en: SVN Copy and add files to this WC
uk: SVN Копіювати і додати файли до цього КВ

note: Resource IDs: (14)
en: SVN Export all items here
uk: SVN Експортувати всі елементи сюди

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Local lock owner
uk: SVN Локальний власник блокування

note: Resource IDs: (11)
en: SVN Revision
uk: SVN Модифікація

note: Resource IDs: (11)
en: SVN Status
uk: SVN Стан

note: Resource IDs: (17)
en: SVN eol-style
uk: SVN стиль кінцівки рядка

note: Resource IDs: (14)
en: SVN mime-type
uk: SVN тип mime

note: Resource IDs: (12)
en: SVN short URL
uk: SVN короткий URL

note: Resource IDs: (57604)
en: Save &As...
uk: Зберегти &Як...

note: Resource IDs: (101)
en: Save &as...
uk: Зберегти &як...

note: Resource IDs: (3841)
en: Save As
uk: Зберегти Як

note: Resource IDs: (313)
en: Save as...
uk: Зберегти як...

note: Resource IDs: (3857)
en: Save changes to %1?
uk: Зерегти зміни у %1?

note: Resource IDs: (232)
en: Save client certificate path
uk: Зберегти шлях до сертифіката клієнта

note: Resource IDs: (76)
en: Save revision &to...
uk: Зберегти модифікацію &у...

note: Resource IDs: (3601)
en: Save the modified file
    Save file
uk: Зберегти змінений файл
    Зберегти файл

note: Resource IDs: (1132)
en: Save to clipboard
uk: Зберегти  в буфері обміну

note: Resource IDs: (108)
en: Saved Data
uk: Збережені дані

note: Resource IDs: (581)
en: Saves the selected property value to a file
uk: Зберігає значення вибраної властивості у файл

note: Resource IDs: (103)
en: Saving file %s
uk: Зберігається файл %s

note: Resource IDs: (103)
en: Saving files
uk: Зберігаються файли

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Left
uk: Прокрутити ліворуч

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Right
uk: Прокрутити праворуч

note: Resource IDs: (65535)
en: Search for:
uk: Що шукати:

note: Resource IDs: (7)
en: Search string not found!
uk: Шуканий рядок не знайдено!

note: Resource IDs: (376)
en: Select &All
uk: Вибрати &все

note: Resource IDs: (16508)
en: Select &context menu:
uk: Вибрати &контекстне меню

note: Resource IDs: (65535)
en: Select &window:
uk: Вибрати вікн&о

note: Resource IDs: (1067)
en: Select / deselect &all
uk: Виділити / сказувати виділення з &усього

note: Resource IDs: (1057)
en: Select Color Tool
    Select Color
uk: Вибрати знаряддя для кольору
    Вибрати колір

note: Resource IDs: (13)
en: Select File...
uk: Вибрати файл...

note: Resource IDs: (173)
en: Select Revision
uk: Вибрати модифікацію

note: Resource IDs: (78)
en: Select SSH client
uk: Вибрати клієнт SSH

note: Resource IDs: (3858)
en: Select a button.
uk: Вибрати кнопку

note: Resource IDs: (3585)
en: Select an object on which to get Help
uk: Вибрати об'єкт, про який потрібна довідка

note: Resource IDs: (213)
en: Select changelist
uk: Вибрати список змін

note: Resource IDs: (313)
en: Select diff file...
uk: Вибрати файл різниці...

note: Resource IDs: (276)
en: Select end revision
uk: Вибрати кінцеву модифікацію

note: Resource IDs: (79)
en: Select folder to export to.
    You might need to create a new folder before performing this export.
uk: Виберіть каталог, куди експортувати.
    Можливо перед експортуванням слід створити новий каталог.

note: Resource IDs: (197)
en: Select folder to run script for
uk: Вибрати каталог, для якого слід запустити скрипт

note: Resource IDs: (119)
en: Select folder to save the selected files to
uk: Вибрати каталог для збереження виділених файлів

note: Resource IDs: (1405)
en: Select items automatically
uk: Вибрати елементи автоматично

note: Resource IDs: (78)
en: Select merge application
uk: Вибрати програму для злиття

note: Resource IDs: (119)
en: Select merge target
uk: Вибрати ціль злиття

note: Resource IDs: (276)
en: Select revision range
uk: Вибрати діапазон модифікацій

note: Resource IDs: (276)
en: Select start revision
uk: Вибрати початкову модифікацію

note: Resource IDs: (79)
en: Select text editor application
uk: Вибрати програму для редагування тексту

note: Resource IDs: (3603)
en: Select the entire document
    Select All
uk: Виділити документ цілком
    Виділити все

note: Resource IDs: (595)
en: Select the merge options
uk: Вибрати параметри злиття

note: Resource IDs: (595)
en: Select the revisions to merge
uk: Вибрати модифікації для злиття

note: Resource IDs: (595)
en: Select the type of merge
uk: Вибрати тип злиття

note: Resource IDs: (3866)
en: Send Mail failed to send message.
uk: Send Mail не зміг відправити повідомлення.

note: Resource IDs: (74)
en: Sending content
uk: Надсилається вміст

note: Resource IDs: (1409)
en: Server &address:
uk: &Адреса сервера:

note: Resource IDs: (127)
en: Set property '%s' on
    %s
uk: Задати властивість '%s' для
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: Setting properties...
uk: Встановлюються властивості...

note: Resource IDs: (107)
en: Settings
uk: Налаштування

note: Resource IDs: (80)
en: Settings - TortoiseSVN
uk: Налаштування - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1270)
en: Shell
uk: Оболонка

note: Resource IDs: (145)
en: Shell Icon Cache was rebuilt!
uk: Кеш піктограм оболонки перебудовано!

note: Resource IDs: (101)
en: Sho&w properties
uk: П&оказати властивості

note: Resource IDs: (1105)
en: Short &date/time format in log messages
uk: Короткий формат &дати/часу у повідомленнях логу

note: Resource IDs: (12)
en: Short URL of Subversion items
uk: Короткий URL елементів Subversion

note: Resource IDs: (214)
en: Shorten property list
uk: Скоротити список властивостей

note: Resource IDs: (1382)
en: Show
uk: Показати

note: Resource IDs: (115, 1031)
en: Show &All
uk: Показати &все

note: Resource IDs: (115)
en: Show &Range...
uk: Показати &діапазон...

note: Resource IDs: (32826)
en: Show &WC revision
uk: Показати модифікацію &КВ

note: Resource IDs: (32796)
en: Show &all revisions
uk: Показати &всі модифікації

note: Resource IDs: (113, 32783)
en: Show &changes
uk: Показати &зміни

note: Resource IDs: (12, 101, 1016, 1031, 1034, 1037, 1132, 1228, 1420, 1467, 32784)
en: Show &log
uk: Показати &лог

note: Resource IDs: (1031)
en: Show &log...
uk: Показати &лог...

note: Resource IDs: (1265)
en: Show &properties
uk: Показати в&ластивості

note: Resource IDs: (1065)
en: Show Fewer Buttons
uk: Показати менше кнопок

note: Resource IDs: (32817)
en: Show File List
uk: Показати список файлів

note: Resource IDs: (1126)
en: Show Lock dialog before locking files
uk: Показати діалог Блокування перш ніж блокувати файли

note: Resource IDs: (1065)
en: Show More Buttons
uk: Показати більше кнопок

note: Resource IDs: (32813)
en: Show Ove&rview
uk: Показати &огляд

note: Resource IDs: (2051)
en: Show an overview of the whole graph
uk: Показати огляд цілого графа

note: Resource IDs: (1126)
en: Show excluded folders as normal
uk: Показати виключені директорії як нормальні

note: Resource IDs: (16656)
en: Show f&ull menus after a short delay
uk: Показати &повні меню після короткої затримки

note: Resource IDs: (1264)
en: Show i&gnored files
uk: Показати &ігноровані файли

note: Resource IDs: (1063)
en: Show linenumber&s
uk: Показати &номери рядків

note: Resource IDs: (2051)
en: Show oldest node at top
uk: Показувати найстарший вузол угорі

note: Resource IDs: (102)
en: Show revision properties
uk: Показати властивості модифікації

note: Resource IDs: (2049)
en: Show special characters for whitespaces
    Show Whitespaces
uk: Показувати спецсимволи пробілів
    Показувати пробіли

note: Resource IDs: (1209)
en: Show un&modified files
uk: Показати не&модифіковані файли

note: Resource IDs: (198)
en: Show/Hide
uk: Показати/Приховати

note: Resource IDs: (272)
en: Showing %ld nodes
uk: Показується %ld вузлів

note: Resource IDs: (115)
en: Showing %ld revision(s), from revision %ld to revision %ld - %ld revision(s) selected.
uk: Показуються %ld модифікацій, від %ld до %ld - виділено %ld модифікацій.

note: Resource IDs: (272)
en: Showing graph for %s
uk: Показується графік для %s

note: Resource IDs: (13)
en: Shows all files which were changed since the last update, locally and in the repository
uk: Показує всі файли, які було змінено з часу останнього оновлення, локально та в репозиторії

note: Resource IDs: (2050)
en: Shows all revisions where changes were made to this item
uk: Показує всі модифікації, в яких цей елемент змінювався

note: Resource IDs: (10)
en: Shows information about TortoiseSVN
uk: Показує інформацію про TortoiseSVN

note: Resource IDs: (17)
en: Shows the eol-style property value
uk: Показує значення властивості стилю кінцівки рядка

note: Resource IDs: (12)
en: Shows the log for the selected file / folder
uk: Показує лог для видраного файла / каталога

note: Resource IDs: (74)
en: Size
uk: Розмір

note: Resource IDs: (65535)
en: Size and status
uk: Розмір і статус

note: Resource IDs: (339)
en: Size of all cached text information
uk: Розмір усієї закешованої текстової інформації

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache file on disk
uk: Розмір кеш-файла на диску

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache if it were not compressed
uk: Розмір нестиснутого кеша

note: Resource IDs: (74)
en: Skipped
uk: Пропущено

note: Resource IDs: (263)
en: Skipped missing target
uk: Пропущено відсутню ціль

note: Resource IDs: (1126)
en: Sort by commit count
uk: Сортувати за кількістю фіксацій

note: Resource IDs: (79)
en: Specify the files or folders which TortoiseSVN
    should ignore in all working copies.
    Separate the patterns with a space.
uk: Вказати файли чи каталоги, які TortoiseSVN
    має ігнорувати в усіх робочих копіях.
    Шаблони розділяються пробілом.

note: Resource IDs: (376)
en: Split lines
uk: Розділити рядки

note: Resource IDs: (3604)
en: Split the active window into panes
    Split
uk: Розділити активне вікно на секції
    Розділити

note: Resource IDs: (16962)
en: Standard
uk: Стандартно

note: Resource IDs: (65535)
en: Start Revision
uk: Початкова модифікація

note: Resource IDs: (16514)
en: Static
uk: Статичний

note: Resource IDs: (179, 245)
en: Statistics
uk: Статистика

note: Resource IDs: (74, 77, 207, 65535)
en: Status
uk: Стан

note: Resource IDs: (1068)
en: Status Bar Configuration
uk: Конфігурація стрічки стану

note: Resource IDs: (65535)
en: Status and action colors
uk: Кольори станів та дій

note: Resource IDs: (65535)
en: Status cache
uk: Кеш стану

note: Resource IDs: (11)
en: Status of item in SVN
uk: Стан елемента в SVN

note: Resource IDs: (16)
en: Steal loc&k
uk: Оволодіти бло&куванням

note: Resource IDs: (313)
en: Steal the lock
uk: Оволодіти блокуванням

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion configuration &file:
uk: &Файл налаштувань Subversion:

note: Resource IDs: (79)
en: Subversion reported an error while creating a repository!
    Make sure the folder is empty and not write protected.
uk: Subversion доповіло про помилку під час створення репозиторію!
    Переконайтеся, що каталог порожній і не захищений від запису.

note: Resource IDs: (1232)
en: Sw&itch working copy to new branch/tag
uk: Переклю&чити робочу копію на нову гілку/зріз

note: Resource IDs: (140)
en: Switch To Branch / Tag
uk: Переключитися на гілку / зріз

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the next document window
uk: Перейти до вікна наступного документа

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the previous document window
uk: Перейти до вікна попереднього документа

note: Resource IDs: (9)
en: Switch working copy to another branch / tag
uk: Переключити робочу копію на іншу гілку / зріз

note: Resource IDs: (65535)
en: Switch:
uk: Переключити:

note: Resource IDs: (65535)
en: System &sounds
uk: Системні &звуки

note: Resource IDs: (3857)
en: System registry entries have been removed and the INI file (if any) was deleted.
uk: Входження до системного реєстру видалені, а INI файл (якщо був) знищено.

note: Resource IDs: (65535)
en: Tab size:
uk: Розмір табуляції:

note: Resource IDs: (79)
en: Tagged the working copy to %s
uk: Зріз робочої копії внесено до %s

note: Resource IDs: (1064)
en: Tasks Pane
uk: Панель завдань

note: Resource IDs: (219)
en: Test Only
uk: Лише тест

note: Resource IDs: (65535)
en: Text Status:
uk: Статус тексту:

note: Resource IDs: (207)
en: Text status
uk: Статус тексту

note: Resource IDs: (64)
en: The file %s does not exist!
uk: Файл %s не існує!

note: Resource IDs: (314)
en: The file 
    %s
    is empty.
    Do you want to remove the file?
uk: Файл 
    %s
    порожній.
    Видалити його?

note: Resource IDs: (69)
en: The file is too big
uk: Файл занадто великий

note: Resource IDs: (3857)
en: The file is too large to open.
uk: Файл надто великий щоб відкрити його.

note: Resource IDs: (80)
en: The file
    %s
    already exists! Do you want to overwrite it?
uk: Файл
    %s
    вже існує! Хочете його перезаписати?

note: Resource IDs: (69)
en: The file
    %s
    is not a valid text file!
    Note that UTF32 files are treated as binary too.
uk: Файл
    %s
    - не дійсно текстовий файл!
    Майте на увазі, що файли UTF32 розглядяються як двійкові.

note: Resource IDs: (88)
en: The folder 
    %s
    does not exist.
    Would you like to create it first?
uk: Каталог 
    %s
    не існує.
    Хочете його, для початку, створити?

note: Resource IDs: (99)
en: The folder
    %s
    already exists!
uk: Каталог
    %s
    вже існує!

note: Resource IDs: (7)
en: The image can not be shown.
uk: Не можна це зображення показати.

note: Resource IDs: (63)
en: The line '====' was expected in line %d !
uk: В рядку %d мав би бути рядок  '====' !

note: Resource IDs: (63)
en: The line 'Index: ' was not found!
    Either this is not a diff file or the diff is empty.
uk: Не знайдено рядок 'Index: ' !
    Або це не файл різниці, або ж він порожній.

note: Resource IDs: (63)
en: The line indicating the new file was expected in line %d !
uk: У рядку %d мав би бути рядок, який вказує на новий файл!

note: Resource IDs: (63)
en: The line indicating the old file was expected in line %d !
uk: У рядку %d мав би бути рядок, який вказує на старий файл!

note: Resource IDs: (251)
en: The lock has already been broken from another working copy
uk: Блокування вже скасовано з іншої робочої копії

note: Resource IDs: (63)
en: The old file does not match the new file.
    Renaming of files is not (yet) supported!
uk: Старий файл не співпадає з новим.
    Перейменовування файлів не підтримується (поки що)!

note: Resource IDs: (220)
en: The operation failed.
uk: Операція зазнала невдачі.

note: Resource IDs: (74)
en: The parameters '/path' and '/pathfile' are mutually exclusive.
    You must only specify one of them.
uk: Параметри '/path' і '/pathfile' взаємовиключні.
    Необхідно вказувати тільки одного з них.

note: Resource IDs: (88)
en: The path/URL you've entered seems to be illegal on Windows!
    You can try it anyway, but you might get an error later.
    
    A valid path on windows must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
    
    Do you want to proceed anyway?
uk: Здається введений шлях чи URL під Windows недопустимий!
    Втім, можна його спробувати, але згодом може виникнути помилка.
    
    Чинний шлях під Windows не повинен містити '<<>|"?*:' або якесь із вказаних імен пристроїв:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
    
    Продовжити незважаючи на це?

note: Resource IDs: (80)
en: The repository was successfully created.
uk: Репозиторій успішно створений.

note: Resource IDs: (78)
en: The selected file appears to still have one or more conflict markers in it.
    Are you sure you want to mark the file resolved?
uk: Вибраний файл ще ніби-то має позначки конфліктів.
    Чи дійсно потрібно позначити його вирішеним?

note: Resource IDs: (102)
en: The target URL
    %s
    already exists!
uk: Цільовий URL
    %s
    вже існує!

note: Resource IDs: (16)
en: The user who did the last commit
uk: Користувач, який робив останню фіксацію

note: Resource IDs: (16)
en: The user who owns the lock of the file
uk: Користувач, який володіє блокуванням файлу

note: Resource IDs: (81)
en: The working copy is not up to date!
    Please Update first.
uk: Робоча копія не свіжа!
    Спочатку її слід оновити.

note: Resource IDs: (65535)
en: Their file:
uk: Їхній файл:

note: Resource IDs: (263)
en: Theirs
uk: Їхнє

note: Resource IDs: (66)
en: There are still unresolved conflicts in line %d!
    You should resolve those conflicts first before saving.
    Do you want to save the file with the conflicts still there?
    If you click YES, then you have to manually resolve the conflicts in another editor!
uk: У рядку %d ще є невладнані конфлікти!
    Перед збереженням їх варто владнати.
    Чи може зберегти файл з конфліктами?
    Якщо натиснете ТАК, доведеться вручну владнувати конфлікти в іншому редакторі!

note: Resource IDs: (313)
en: There are unsaved modifications!
    Do you want to save your changes?
uk: Є незбережені зміни!
    Хочете їх зберегти?

note: Resource IDs: (83)
en: There's nothing to unlock. No file has a lock in this working copy.
uk: Нічого розблоковувати. Ця робоча копія не має заблокованих файлів.

note: Resource IDs: (188)
en: Thesaurus
uk: Тезаурус

note: Resource IDs: (83)
en: This is not a valid URL.
    Please enter an URL here.
uk: Це недопустимий URL.
    Введіть URL сюди.

note: Resource IDs: (82)
en: This is not a valid path!
    A valid path must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
uk: Це недопустимий шлях!
    Допустимий шлях не повинен містити '<<>|"?*:' чи якусь з вказаних назв пристроїв:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$

note: Resource IDs: (594)
en: This method covers the case when you want to merge the differences of two different branches into your working copy.
uk: Цей метод охоплює випадки, коли потрібно злити відмінності з двох різних гілок у робочу копію.

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by CollabNet (http://www.Collab.Net/)
uk: Цей виріб включає програмне забезпечення, розроблене CollabNet (http://www.Collab.Net/)

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)
uk: Цей виріб включає програмне забезпечення, розроблене OpenSSL Project для використання в OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)

note: Resource IDs: (3857)
en: This program requires the file %s, which was not found on this system.
uk: Цій програмі потрібен файл %s, який у системі відсутній.

note: Resource IDs: (15)
en: This property is only allowed on folders, not files.
uk: Ця властивість дозволена лише для каталогів, а не для файлів.

note: Resource IDs: (15)
en: This property must not have multiple lines. Only one line is allowed.
uk: Ці властивість не повинна мати багато рядків. Дозволяється лише один рядок.

note: Resource IDs: (16924)
en: Tile &Horizontally
uk: Розмістити &Горизонтально

note: Resource IDs: (16928)
en: Tile &Vertically
uk: Розмістити &Вертикально

note: Resource IDs: (65535)
en: Timeouts
uk: Ліміти часу

note: Resource IDs: (1201, 65535)
en: To:
uk: До:

note: Resource IDs: (65535)
en: To: (end URL and revision of the range to merge)
uk: До: (кінцевий URL та модифікація діапапзону злиття)

note: Resource IDs: (65535)
en: Toolbar
uk: Рядок знаряддь

note: Resource IDs: (16130)
en: Toolbar Name
uk: Ім'я рядка знаряддь

note: Resource IDs: (1064)
en: Toolbar Options
uk: Параметри рядка знарядь

note: Resource IDs: (1001)
en: Toolbar internal error. Please contact your application vendor.
uk: Внутрішня помилка рядка знаряддь. Погутарте з виробником своєї програми.

note: Resource IDs: (16105)
en: Toolbars
uk: Рядки знаряддь

note: Resource IDs: (16928)
en: Tools
uk: Знаряддя

note: Resource IDs: (65535)
en: Tools:
uk: Знаряддя:

note: Resource IDs: (13)
en: TortoiseBlame should not be started directly! Use
    TortoiseProc.exe /command:blame /path:"path\to\file"
    instead.
    
    TortoiseBlame.exe blamefile [logfile [viewtitle]] [/line:linenumber] [/path:originalpath] [/ignoreeol] [/ignorespaces] [/ignoreallspaces]
uk: TortoiseBlame не слід запускати безпосередньо! Натомість потрібно:
    TortoiseProc.exe /command:blame /path:"шлях\до\файла"
    
    TortoiseBlame.exe blamefile [logfile [viewtitle]] [/line:linenumber] [/path:originalpath] [/ignoreeol] [/ignorespaces] [/ignoreallspaces]

note: Resource IDs: (65535)
en: TortoiseIDiff - An image diff tool, part of TortoiseSVN
uk: TortoiseIDiff - Знаряддя різниці зображень, частина TortoiseSVN

note: Resource IDs: (7)
en: TortoiseIDiff: the image diff viewer for TortoiseSVN
    
    Available command line parameters are:
    /left:"path to left picture"
    /lefttitle:"title to show for the left picture"
    /right:"path to right picture"
    /righttitle:"title to show for the right picture"
    /overlay		to enable overlay mode
    /fit		to fit the images sizes
    /showinfo		to show the image info boxes
uk: TortoiseIDiff: переглядач різниці малюнків для TortoiseSVN
    
    Наявні параметри командного рядка:
    /left:"шлях до лівого малюнка"
    /lefttitle:"підпис для лівого малюнка"
    /right:"шлях до правого малюнка"
    /righttitle:"підпис до правого малюнка"
    /overlay		to уможливити режим перекривання
    /fit		to припасовувати розміри зображень
    /showinfo		to показувати інформацію про зображення

note: Resource IDs: (107)
en: TortoiseMerge %d.%d.%d, Build %d - %s, %s
uk: TortoiseMerge %d.%d.%d, побудова %d - %s, %s

note: Resource IDs: (107)
en: TortoiseMerge %d.%d.%d, Build %d - %s, %s
    libsvn_diff %d.%d.%d, %s
    apr %d.%d.%d
    apr-utils %d.%d.%d
uk: TortoiseMerge %d.%d.%d, побудова %d - %s, %s
    libsvn_diff %d.%d.%d, %s
    apr %d.%d.%d
    apr-utils %d.%d.%d

note: Resource IDs: (107)
en: TortoiseSVN %d.%d.%d, Build %d - %s, %s
uk: TortoiseSVN %d.%d.%d, Побудова %d - %s, %s

note: Resource IDs: (107)
en: TortoiseSVN %d.%d.%d, Build %d - %s, %s
    Subversion %d.%d.%d, %s
    apr %d.%d.%d
    apr-utils %d.%d.%d
    neon %s
    %s
    zlib %s
uk: TortoiseSVN %d.%d.%d, Побудова %d - %s, %s
    Subversion %d.%d.%d, %s
    apr %d.%d.%d
    apr-utils %d.%d.%d
    neon %s
    %s
    zlib %s

note: Resource IDs: (98)
en: TortoiseSVN has detected similar filenames. Do you want the files:%s
    to be renamed too?
uk: TortoiseSVN виявила подібні імена файлів. Перейменувати і ці: %s
    файли теж?

note: Resource IDs: (1162)
en: Total commits analyzed:
uk: Усього проаналізовано фіксацій:

note: Resource IDs: (1163)
en: Total file changes:
uk: Усього змін у файлах:

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of changes over all cached revisions
uk: Загальна кількість змін у всіх закешованих модифікаціях

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of merged revisions
uk: Загальна кількість злитих модифікацій

note: Resource IDs: (357)
en: Transferring at %s
uk: Передається при %s

note: Resource IDs: (32816)
en: Transparent &color...
uk: Прозорий &колір...

note: Resource IDs: (73)
en: Try again
uk: Спробуй ще раз

note: Resource IDs: (10)
en: Tweak TortoiseSVN
uk: Підлаштувати TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1436)
en: U&pdate
uk: &Оновити

note: Resource IDs: (1272)
en: URL history
uk: Історія URL

note: Resource IDs: (199)
en: URL not known (UUID: %s)
uk: URL невідомий (UUID: %s)

note: Resource IDs: (12)
en: URL of Subversion items
uk: URL елементів Subversion

note: Resource IDs: (65535)
en: URL to merge from
uk: URL з якого зливати

note: Resource IDs: (220)
en: Unable to determine merge source for
    %s
    Please use the main merge dialog.
uk: Нездатен визначити джерело злиття для
    %s
    Використайте основний діалог злиття.

note: Resource IDs: (3866)
en: Unable to load mail system support.
uk: Нездатен завантажити підтримку поштової системи.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to process command, server busy.
uk: Нездатен обробити команду, сервер зайнятий.

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to read from %1, it is opened by someone else.
uk: Нездатен прочитати з %1, його відкрито кимось іншим.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to read write-only property.
uk: Нездатен прочитати властивість лише-для-запису

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to write read-only property.
uk: Нездатен записати властивість лише-для-читання

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to write to %1, it is read-only or opened by someone else.
uk: Нездатен писати у %1, він лише-для-читання або відкритий кимось іншим.

note: Resource IDs: (3887)
en: Uncheck
uk: Зняти позначку

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo %d Actions
uk: Скасувати %d дій

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo 1 Action
uk: Скасувати 1 дію

note: Resource IDs: (3603)
en: Undo the last action
    Undo
uk: Скасувати останню дію
    Скасувати

note: Resource IDs: (3859)
en: Unexpected file format.
uk: Неочікуваний формат файла

note: Resource IDs: (3850)
en: Unformatted Text
    text without any formatting
uk: Неформатований текст
    текст без форматування

note: Resource IDs: (81)
en: Unknown certificate issuer.
      Fingerprint: %s
      Distinguished name: %s
uk: Невідомий видавець сертифіката.
     Відбиток: %s
     Розпізнане ім'я: %s

note: Resource IDs: (20)
en: Unknown depth
uk: Глибина невідома

note: Resource IDs: (221, 230, 242)
en: Unlock
uk: Розблокувати

note: Resource IDs: (264)
en: Unlock failed
uk: Розблокування спіткала невдача

note: Resource IDs: (263)
en: Unlocked
uk: Розблоковано

note: Resource IDs: (565)
en: Unrecognized or invalid property file format!
uk: Нерозпізнаний або недопустимий формат файла властивостей!

note: Resource IDs: (3841)
en: Untitled
uk: Безіменний

note: Resource IDs: (152, 230, 1436)
en: Update
uk: Оновити

note: Resource IDs: (77)
en: Update - TortoiseSVN
uk: Оновити - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1377)
en: Update Depth
uk: Глибина оновлення

note: Resource IDs: (74)
en: Updated
uk: Оновлено

note: Resource IDs: (11)
en: Updates the working copy to a specific revision
uk: Оновлює робочу копію до певної модифікації

note: Resource IDs: (9)
en: Updates the working copy to the current revision
uk: Оновлює робочу копію до поточної модифікації

note: Resource IDs: (226)
en: Updating %s
uk: Оновлюється %s

note: Resource IDs: (3849)
en: Updating ActiveX objects
uk: Оновлюються об'єкти ActiveX

note: Resource IDs: (283)
en: Updating and retrying the lock...
uk: Оновлення та переспроба блокування...

note: Resource IDs: (16530)
en: Use &Default Image:
uk: Використати &типове зображення:

note: Resource IDs: (32855)
en: Use &left block
uk: Використати &лівий блок

note: Resource IDs: (251)
en: Use &other text block
uk: Використати &інший текстовий блок

note: Resource IDs: (1230)
en: Use URL of &WC as the default "From:" URL
uk: Використовувати URL &КВ як типовий URL  "Від:"

note: Resource IDs: (1296)
en: Use "_svn" instead of ".svn" directories
uk: Використовувати каталоги  "_svn" замість  ".svn"

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one first)
uk: Використати обидва текстові блоки (цей першим)

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one last)
uk: Використати обидва текстові блоки (цей останнім)

note: Resource IDs: (32856)
en: Use left file
uk: Використати лівий файл

note: Resource IDs: (3)
en: Use local
uk: Використати локальне

note: Resource IDs: (116)
en: Use regular expression
uk: Використати регулярний вираз

note: Resource IDs: (4)
en: Use repository
uk: Використати репозиторій

note: Resource IDs: (1066)
en: Use stri&keout for removed lines
uk: Використовувати ви&креслення для видалених ліній

note: Resource IDs: (251)
en: Use th&is text block
uk: Використати це&й текстовий блок

note: Resource IDs: (251)
en: Use this &whole file
uk: Використати  цей файл &цілком

note: Resource IDs: (12)
en: Use this if the URL of the repository has changed
uk: Використовувати це, якщо URL репозиторія змінівся

note: Resource IDs: (251)
en: Use whole other &file
uk: Використати інший &файл цілком

note: Resource IDs: (74)
en: User cancelled
uk: Скасовано користувачем

note: Resource IDs: (69)
en: Username:
uk: Ім'я користувача:

note: Resource IDs: (313)
en: Valid command line options are:
    /base:<path to base file>
    /theirs:<path to their file>
    /mine:<path to your file>
    /merged:<path to resulting merged file>
    /diff:<path to unified diff file>
    /patchpath:<path to folder>
uk: Допустимі параметри командного рядка:
    /base:<шлях до базового файла>
    /theirs:<шлях до їхнього файла>
    /mine:<шлях до вашого файла>
    /merged:<шлях до результуючого злитого файла>
    /diff:<шлях до об'єднаного файла різниці>
    /patchpath:<шлях до каталога>

note: Resource IDs: (11)
en: Value
uk: Значення

note: Resource IDs: (1004, 1075)
en: Version
uk: Версія

note: Resource IDs: (7)
en: Version %d.%d.%d.%d
uk: Версія %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (1075)
en: Version Information
uk: Інформація про версію

note: Resource IDs: (65535)
en: View
uk: Перегляд

note: Resource IDs: (1084)
en: Visit our website
uk: Відвідати наш вебсайт

note: Resource IDs: (198)
en: Wait
uk: Зачекати

note: Resource IDs: (1327)
en: Wait for the script to finish
uk: Почекати завершення скрипта

note: Resource IDs: (88)
en: Warning
uk: Попередження

note: Resource IDs: (219)
en: Warning!
uk: Увага!

note: Resource IDs: (344)
en: When connecting to the repository server is not possible,
    TSVN can switch to using cached data only.
    Select the default behaviour here.
uk: Коли з'єднання з сервером репозиторію неможливе,
    TSVN може перейти на використання лише закешованих даних.
    Виберіть тут типову поведінку.

note: Resource IDs: (197)
en: When locking one or more selected files, shows a dialog
    asking for a descriptive message about the locking
uk: У випадку блокування вибраних файлів показує
    діалог для вводу повідомлення з описом блокування

note: Resource IDs: (65535)
en: Whitespaces
uk: Пробіли

note: Resource IDs: (1065)
en: Window Position
uk: Розтшування вікна

note: Resource IDs: (16927)
en: Windows
uk: Вікна

note: Resource IDs: (146)
en: With URL:
uk: З URL:

note: Resource IDs: (158, 65535)
en: Working Copy
uk: Робоча копія

note: Resource IDs: (1335, 1472)
en: Working Copy Path:
uk: Шлях до робочої копії:

note: Resource IDs: (20)
en: Working copy
uk: Робоча копія

note: Resource IDs: (80)
en: Working copy relocated to
    %s
uk: Робочу копію перенесено до
    %s

note: Resource IDs: (73)
en: Yes
uk: Так

note: Resource IDs: (145)
en: Yes to all
uk: Завжди так

note: Resource IDs: (201)
en: You already have the latest version installed.
uk: У вас уже встановлено найновішу версію.

note: Resource IDs: (105)
en: You are trying to move the trunk folder!
    Are you absolutely sure that you want to move
    the trunk folder?
uk: Ви намагаєтеся перемістити стовбуровий каталог!
    Ви цілковито впевнені в тому, що хочете перемістити
    стовбуровий каталог?

note: Resource IDs: (1001)
en: You can paste bitmap with the size (%d x %d) only!
uk: Можна вклеїти растр тільки розміру (%d x %d) !

note: Resource IDs: (16)
en: You can't set this property on folders, only on files!
    If you want to set it on all files within that folder,
    you must activate the 'recursive' checkbox.
uk: Цю властивість не можна задати для каталогів, лише для файлів!
    Щоб встановити його для всіх файлів із цього каталога,
    потрібно встановити прапорець 'рекурсивно'.

note: Resource IDs: (16)
en: You have modified properties without saving them first.
    Do you want to save them now?
uk: Ви змінили властивості, попередньо їх не зберігши.
    Зберегти їх зараз?

note: Resource IDs: (251)
en: You have to update your working copy first.
uk: Спочатку слід оновити робочу копію.

note: Resource IDs: (1002)
en: You may define up to %d tools.
uk: Можна визначити до %d знаряддь

note: Resource IDs: (196)
en: You must restart your system for the changes to take effect.
uk: Необхідно перезапустити систему, щоб внесені зміни подіяли.

note: Resource IDs: (1001)
en: You should enter a text!
uk: Слід ввести текст!

note: Resource IDs: (1001)
en: You should select an image!
uk: Слід вибрати зображення!

note: Resource IDs: (1112)
en: Your version is:
uk: Ваша версія:

note: Resource IDs: (201)
en: Your version is: %d.%d.%d.%d
uk: Ваша версія: %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (78)
en: Your working copy appears to be on a tag path!
    You should first switch to a branch or the main trunk before committing.
    
    Do you want to commit anyway?
uk: Робоча копія знаходиться на шляху до зрізів!
    Перед фіксуванням слід переключитися на гілку або головний стовбур.
    
    Чи все-одно зафіксувати?

note: Resource IDs: (88)
en: Your working copy has local modifications!
    Note: updating to another revision won't lose those modifications so the working copy
    won't look exactly as it was in the revision you're updating to!
uk: Ваша робоча копія локально змінена!
    Зауваження: оновлення до іншої модифікації не знищить ці зміни, тому робоча копія
    не буде ідентичною до модифікації, до якої ви оновлюєте!

note: Resource IDs: (32783)
en: Zoo&m out
uk: З&меншити

note: Resource IDs: (1069)
en: Zoom
uk: Збільшення

note: Resource IDs: (58117)
en: Zoom &In
uk: З&більшити

note: Resource IDs: (58118)
en: Zoom &Out
uk: З&меншити

note: Resource IDs: (32772)
en: Zoom &in	Ctrl-+
uk: З&більшити	Ctrl-+

note: Resource IDs: (32773)
en: Zoom &out	Ctrl--
uk: З&більшити	Ctrl--

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom 100%
uk: Масштаб 100%

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom In
    Zoom In
uk: Збільштти
    Збільшити

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom Out
    Zoom Out
uk: Зменшити
    Зменшити

note: Resource IDs: (32784)
en: Zoom i&n
uk: З&більшити

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom in
uk: Збільшити

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom out
uk: Зменшити

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit
uk: Масштабувати щоб умістилось

note: Resource IDs: (1001)
en: [Unassigned]
uk: [Не призначено]

note: Resource IDs: (10)
en: added
uk: додано

note: Resource IDs: (65535)
en: added files
uk: додані файли

note: Resource IDs: (272)
en: alias (deleted): %s
uk: псевдонім (знищений): %s

note: Resource IDs: (272)
en: alias: %s
uk: псевдонім: %s

note: Resource IDs: (3841)
en: an unnamed file
uk: неіменований файл

note: Resource IDs: (1304)
en: and
uk: і

note: Resource IDs: (583)
en: another item already exists in its place.
uk: на цьому місці вже існує інший елемент

note: Resource IDs: (245)
en: author
uk: автор

note: Resource IDs: (65535)
en: authors:
uk: автори:

note: Resource IDs: (65535)
en: changes total:
uk: усього змін:

note: Resource IDs: (244, 245)
en: commits
uk: фіксувань

note: Resource IDs: (11)
en: conflicted
uk: конфліктуючих

note: Resource IDs: (65535)
en: connection:
uk: з'єднання:

note: Resource IDs: (208)
en: copied from
    %s - revision %ld
uk: скопійовано з
    %s - модифікація %ld

note: Resource IDs: (65535)
en: copied:
uk: скопійовано:

note: Resource IDs: (10)
en: deleted
uk: знищено

note: Resource IDs: (65535)
en: disk [kB]:
uk: диск [кБ]:

note: Resource IDs: (1342)
en: eol style
uk: стиль кінцівки рядка

note: Resource IDs: (79)
en: exported
    %s
    to
    %s
uk: %s
    експортовано до
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: external
uk: зовнішній

note: Resource IDs: (13)
en: ignored
uk: ігноровано

note: Resource IDs: (13)
en: incomplete
uk: незавершено

note: Resource IDs: (583)
en: it does not exist.
uk: не існує.

note: Resource IDs: (583)
en: it is already deleted.
uk: вже знищено.

note: Resource IDs: (65535)
en: last read:
uk: востаннє прочитано:

note: Resource IDs: (65535)
en: last update:
uk: останнє оновлення:

note: Resource IDs: (11, 195)
en: locked
uk: заблоковано

note: Resource IDs: (65535)
en: locked:
uk: заблоковано:

note: Resource IDs: (65535)
en: max revision:
uk: максимальна модифікація:

note: Resource IDs: (11, 65535)
en: merged
uk: злито

note: Resource IDs: (65535)
en: merges total:
uk: всього злиттів:

note: Resource IDs: (10)
en: missing
uk: відсутні

note: Resource IDs: (65535)
en: missing / deleted / replaced
uk: відсутні / знищені / замінені

note: Resource IDs: (65535)
en: missing in:
uk: відсутні в:

note: Resource IDs: (10)
en: modified
uk: змінено

note: Resource IDs: (65535)
en: modified / copied
uk: змінено / скопійовано

note: Resource IDs: (245)
en: month
uk: місяць

note: Resource IDs: (199)
en: multiple URLs (e.g. %s)
uk: численні URL (напр. %s)

note: Resource IDs: (18)
en: no
uk: ні

note: Resource IDs: (10)
en: no description for this command is available
uk: для цієї команди нема опису

note: Resource IDs: (10)
en: normal
uk: нормально

note: Resource IDs: (601)
en: offline
uk: не в мережі

note: Resource IDs: (601)
en: online
uk: в мережі

note: Resource IDs: (1406, 1407)
en: or
uk: або

note: Resource IDs: (65535)
en: path elements:
uk: елементи шляху:

note: Resource IDs: (65535)
en: paths:
uk: шляхи:

note: Resource IDs: (3869)
en: pixels
uk: пікселі

note: Resource IDs: (245)
en: quarter of year
uk: квартал

note: Resource IDs: (195)
en: readonly
uk: тільки для читання

note: Resource IDs: (10)
en: replaced
uk: замінено

note: Resource IDs: (326)
en: revision %s-%s, revision %s-%s
uk: модифікація %s-%s, модифікація %s-%s

note: Resource IDs: (65535)
en: revision count:
uk: кількість модифікацій:

note: Resource IDs: (326)
en: revisions %s-%s, %s
uk: модифікації %s-%s, %s

note: Resource IDs: (65535)
en: revisions:
uk: модифікації:

note: Resource IDs: (65535)
en: skip ranges:
uk: пропустити діапазони:

note: Resource IDs: (208)
en: switched to
    %s
uk: переключено на
    %s

note: Resource IDs: (65535)
en: switched:
uk: переключено:

note: Resource IDs: (601)
en: temp. offline
uk: тимчасово не в мережі

note: Resource IDs: (65535)
en: text [token count]:
uk: текст [кількість лексем]:

note: Resource IDs: (583)
en: there are conflicting modifications.
uk: конфліктуючих модифікацій немає.

note: Resource IDs: (3845)
en: to %1
uk: до %1

note: Resource IDs: (80, 103, 284)
en: to %s
uk: до %s

note: Resource IDs: (563)
en: values are different
uk: значення відрізняються

note: Resource IDs: (245)
en: week
uk: тиждень

note: Resource IDs: (65535)
en: word tokens:
uk: лексем-слів:

note: Resource IDs: (245)
en: year
uk: рік

note: Resource IDs: (18, 1002, 1011, 1012)
en: yes
uk: так
