TortoiseSVN - en to fa translation catalogue (1781 entries)

note: Resource IDs: (1262)
en: # authors shown individually:
fa: # مولفین بصورت منحصر بفرد نمایش شده اند:

note: Resource IDs: (357)
en: %.2f MBytes transferred
fa: بمیزان %.2f مگابایت انتقال یافت

note: Resource IDs: (357)
en: %.2f kBytes/s
fa: %.2f ک.بایت/ثانیه

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contained an unexpected object.
fa: %1 حاوی یک شیء نامعتبر میباشد.

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 contains an incorrect path.
fa: %1 شامل یک مسیربی اعتبار

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contains an incorrect schema.
fa: %1 حاوی یک شِمای نامعتبر میباشد.

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 has a bad format.
fa: %1 دارای یک فرمت نادرست میباشد.

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 was not found.
fa: %1 یافت نشد.

note: Resource IDs: (3860)
en: %1: %2
    Continue running script?
fa: %1: %2
    اجرای اسکریپت ادامه پیدا کند؟

note: Resource IDs: (3859)
en: %1
    Cannot find this file.
    Verify that the correct path and file name are given.
fa: %1
    فایل مورد نظر یافت نشد.
    اطمینان حاصل کنید که مسیر و نام فایل بدرستی وارد شده اند.

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d Bytes transferred
fa: بمیزان %I64d بایت انتقال یافت

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d Bytes/s
fa: %I64d بایت/ثانیه

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d kBytes transferred
fa: بمیزان %I64d ک.بایت انتقال یافت

note: Resource IDs: (169)
en: %d files selected, %d files total
fa: %d پرونده انتخاب شده از %d پرونده

note: Resource IDs: (246)
en: %d most active author(s) with at least %d commits each (%d %%)
fa: %d فعالترین مولف با %d اعمال (%d %%)

note: Resource IDs: (226)
en: %ld minute(s) and %ld second(s)
fa: %ld دقیقه و %ld ثانیه

note: Resource IDs: (7)
en: %ld of %ld
fa: %ld از %ld

note: Resource IDs: (563)
en: %ld paths
fa: مسیر %ld

note: Resource IDs: (93)
en: %s (offline)
fa: %s (خارج از خط)

note: Resource IDs: (115)
en: %s (offline) - %s
fa: %s (خارج از خط) - %s

note: Resource IDs: (226)
en: %s - at revision: %d
fa: %s - از اصلاحیه: %d

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Remote file
fa: %s : فایل remote

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Base
fa: %s : پایه کاری

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Base, Revision %ld
fa: %s : پایه کاری, ویرایش %ld

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Copy
fa: %s : نسخه کاری

note: Resource IDs: (226)
en: %s in %s
fa: %s با %s

note: Resource IDs: (357)
en: %s, at %s
fa: %s، باسرعت %s

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it already exists unversioned locally.
fa: %s, اما بصورت فاقد نسخه وجود دارد.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it is missing locally.
fa: %s, اما بصورت محلی وجود ندارد.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was already added locally.
fa: %s, اما بصورت محلی وجود دارد.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was already edited.
fa: %s, اما از پیش ویرایش شده بود.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was deleted, moved or renamed locally.
fa: %s, اما بصورت محلی حذف، جابجا یا تغییر نام داده شده است.

note: Resource IDs: (145)
en: %s\%s - Export
fa: %s\%s - صدور

note: Resource IDs: (145)
en: %s\%s - Export (%d)
fa: %s\%s - صدور (%d)

note: Resource IDs: (145)
en: %s
    Do you want to remove it anyway?
fa: %s
    گزینه مورد نظر حذف شود؟

note: Resource IDs: (69)
en: %s
    is a directory, not a file!
    TortoiseMerge can't diff directories.
fa: %s
    یک پوشه است و 
    TortoiseMerge امکان مقایسه پوشه ها را ندارد.

note: Resource IDs: (57664)
en: &About TortoiseMerge...
fa: &درباره TortoiseMerge...

note: Resource IDs: (16920)
en: &Activate
fa: &فعال سازی

note: Resource IDs: (17075)
en: &Add >>
fa: &اضافه کردن >>

note: Resource IDs: (1064)
en: &Add or Remove Buttons
fa: اضافه کردن یا حذف دگمه

note: Resource IDs: (8, 1098)
en: &Add...
fa: &اضافه کردن...

note: Resource IDs: (1090, 1093)
en: &Advanced...
fa: پیشرفته&...

note: Resource IDs: (1471)
en: &Allow ambiguous URLs
fa: پذیرفتن آدرسهای مبهم

note: Resource IDs: (65535)
en: &Application Look
fa: &چهره برنامه

note: Resource IDs: (1013)
en: &Apply unified diff
fa: &اعمال unified diff

note: Resource IDs: (65535)
en: &Arguments:
fa: آرگومانها:

note: Resource IDs: (16645)
en: &Assign
fa: &تخصیص

note: Resource IDs: (16633)
en: &Associate double-click event with:
fa: &

note: Resource IDs: (1066)
en: &Auto Hide
fa: پنهان سازی خودکار

note: Resource IDs: (65535)
en: &Autoclose:
fa: بستن خودکار:

note: Resource IDs: (1015)
en: &Backup original file
fa: &پشتیبانگیری فایل اصلی

note: Resource IDs: (114)
en: &Blame changes
fa: مقصریابی تغییرات

note: Resource IDs: (32782)
en: &Blame previous revision
fa: با اصلاحیه قبلی مقایسه کنید

note: Resource IDs: (114, 322)
en: &Blame revisions
fa: &مقصریابی اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (13)
en: &Blame...
fa: &مقصریاب...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Blue:
fa: آبی:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Branches
fa: &انشعاب ها

note: Resource IDs: (138)
en: &Browse repository
fa: &مرور مخزن

note: Resource IDs: (1001, 1009)
en: &Browse...
fa: &مرور

note: Resource IDs: (16913)
en: &Button Appearance...
fa: &نحوه نمایش دگمه...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Button text:
fa: متن دگمه:

note: Resource IDs: (2)
en: &Cancel
fa: &انصراف

note: Resource IDs: (65535)
en: &Categories:
fa: طبقه ها:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Category:
fa: طبقه:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Choose commands from:
fa: &انتخاب دستور از:

note: Resource IDs: (8)
en: &Clean up
fa: پاکسازی

note: Resource IDs: (58112)
en: &Close
fa: بستن

note: Resource IDs: (16922)
en: &Close Window(s)
fa: &بستن پنجره(ها)

note: Resource IDs: (32785)
en: &Color age of lines
fa: عمر رنگ خطوط

note: Resource IDs: (65535)
en: &Command:
fa: &دستور:

note: Resource IDs: (8)
en: &Commit...
fa: اعما&ل...

note: Resource IDs: (101)
en: &Compare URLs
fa: &مقایسه URL ها

note: Resource IDs: (76, 274, 32783)
en: &Compare revisions
fa: &مقایسه اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (1019)
en: &Compare whitespaces
fa: &مقایسه فاصله ها

note: Resource IDs: (1239)
en: &Configure
fa: &تنظیم

note: Resource IDs: (1227)
en: &Contact the repository on startup
fa: ارتباط با مخزن در شروع

note: Resource IDs: (501, 1367, 1471, 57634)
en: &Copy
fa: &کپی

note: Resource IDs: (16911)
en: &Copy Button Image
fa: &کپی تصویر دگمه

note: Resource IDs: (32776)
en: &Copy log message to clipboard
fa: پیام خطا به کلیپ بورد &کپی شود

note: Resource IDs: (65535)
en: &Copy to clipboard
fa: به کلیپ بورد &کپی کنید

note: Resource IDs: (101)
en: &Copy to...
fa: &کپی شود به...

note: Resource IDs: (1097)
en: &Custom
fa: &سفارشی

note: Resource IDs: (1485)
en: &Days of inactivity until small caches get removed
fa: تعداد روزهایی که پس از آن کَش های کوچک حذف می شوند.

note: Resource IDs: (1269)
en: &Default
fa: &پیش فرض

note: Resource IDs: (11, 1382, 16617, 16912)
en: &Delete
fa: &حذف کردن

note: Resource IDs: (17)
en: &Delete (keep local)
fa: حذف (حفظ نسخه محلی)

note: Resource IDs: (1514)
en: &Delete unversioned items...
fa: &حذف موارد فاقد نسخه...

note: Resource IDs: (101)
en: &Delete...
fa: &حذف کردن...

note: Resource IDs: (12)
en: &Diff
fa: &مقایسه

note: Resource IDs: (17)
en: &Diff with URL
fa: &Diff با URL

note: Resource IDs: (14)
en: &Diff with previous version
fa: &مقایسه به نسخه قبلی

note: Resource IDs: (1031, 65535)
en: &Edit
fa: &ویرایش

note: Resource IDs: (12)
en: &Edit conflicts
fa: &ویرایش conflict ها

note: Resource IDs: (1099, 1282, 16510)
en: &Edit...
fa: &ویرایش...

note: Resource IDs: (1023)
en: &Enable Proxy Server
fa: &فعال سازی پراکسی سرور

note: Resource IDs: (1434)
en: &Enable log caching
fa: &فعالسازی کَش کردن گزارشات

note: Resource IDs: (1213)
en: &Enter a message describing why you are locking the file(s).
fa: &یک پیام حاوی دلیل قفل گذاری روی فایلها وارد نمائید.

note: Resource IDs: (32782)
en: &Exit
fa: &خروج

note: Resource IDs: (323)
en: &Export selection to...
fa: &صدور اقلام انتخاب شده به...

note: Resource IDs: (1092, 1094, 1095)
en: &External
fa: &خارجی

note: Resource IDs: (65535)
en: &File
fa: &پرونده

note: Resource IDs: (32809)
en: &Filter
fa: &فیلتر

note: Resource IDs: (1, 57636)
en: &Find
fa: &جستجو

note: Resource IDs: (32771)
en: &Find...
fa: &جستجو...

note: Resource IDs: (32778)
en: &Fit Images in window
fa: جایدادن تصاویر در پنجره

note: Resource IDs: (1050)
en: &Fixed drives
fa: &درایوهای ثابت

note: Resource IDs: (65535)
en: &Font for log messages:
fa: ف&انت پیامهای گزارش

note: Resource IDs: (65535)
en: &Font:
fa: &فانت

note: Resource IDs: (501, 65535)
en: &From URL:
fa: &از URL:

note: Resource IDs: (1259)
en: &From WC at URL:
fa: از نسخه کاری با URL:

note: Resource IDs: (65535)
en: &From revision
fa: &از اصلاحیه

note: Resource IDs: (32779)
en: &Go To Line...
fa: مراجعه به خط...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Green:
fa: سبز:

note: Resource IDs: (32799)
en: &Group by branch
fa: &گروه بندی بر اساس شاخه

note: Resource IDs: (1032, 1115)
en: &HEAD Revision
fa: &اصلاحیه اصلی

note: Resource IDs: (1019, 1032, 1034)
en: &HEAD revision
fa: &اصلاحیه اصلی

note: Resource IDs: (1182)
en: &HEAD revision in the repository
fa: &نسخه اصلی در مخزن

note: Resource IDs: (12, 32781, 57670, 65535)
en: &Help
fa: &راهنما

note: Resource IDs: (57670)
en: &Help Topics
fa: &فهرست راهنما

note: Resource IDs: (1066, 3842)
en: &Hide
fa: &پنهان

note: Resource IDs: (1170)
en: &Icon Set:
fa: &مجموعه آیکون

note: Resource IDs: (15)
en: &Ignore %d items by name
fa: نادیده گرفتن %d قلم با نام

note: Resource IDs: (1021)
en: &Ignore whitespace changes
fa: &نادیده گرفتن تغییرات حروف سفید

note: Resource IDs: (16914)
en: &Image
fa: تصویر&

note: Resource IDs: (32790)
en: &Image Info
fa: اطلاعات تصویر &

note: Resource IDs: (16505)
en: &Image only
fa: فقط تصویر&

note: Resource IDs: (9, 1461)
en: &Import...
fa: وارد کردن&...

note: Resource IDs: (1480)
en: &Include merge info
fa: با در نظر گرفتن اطلاعات ادغام

note: Resource IDs: (65535)
en: &Initial directory:
fa: &دایرکتوری اولیه:

note: Resource IDs: (275)
en: &Join all
fa: اتصال همه

note: Resource IDs: (275)
en: &Join with sub-trees
fa: الحاق با زیر شاخه ها

note: Resource IDs: (1016)
en: &Jump to first difference when loading
fa: پرش به اولین مقایسه هنگام بارگزاری

note: Resource IDs: (65535)
en: &Language:
fa: &زبان:

note: Resource IDs: (16653)
en: &Large Icons
fa: &آیکونهای بزرگ

note: Resource IDs: (1065)
en: &Limit search to modified lines
fa: محدود کردن جستجو به خطوط تغییر یافته

note: Resource IDs: (1172)
en: &List View
fa: &نمایش لیست

note: Resource IDs: (1309)
en: &Load...
fa: &بارگذاری

note: Resource IDs: (1282)
en: &Manually edit property
fa: ویرایش دستی خصوصیت

note: Resource IDs: (1486)
en: &Maximum size [kByte] of a removed inactive cache
fa: حداکثر اندازه [به کیلوبایت] یک کَش حذف شده غیر فعال

note: Resource IDs: (16543)
en: &Menu animations:
fa: &متحرک سازی منو:

note: Resource IDs: (16921)
en: &Menu contents:
fa: &محتویات منو:

note: Resource IDs: (1)
en: &Merge
fa: &ادغام

note: Resource IDs: (32786)
en: &Merge paths
fa: &مسیرهای ادغام

note: Resource IDs: (9)
en: &Merge...
fa: &ادغام...

note: Resource IDs: (1012)
en: &Merging
fa: &در حال ادغام

note: Resource IDs: (16925)
en: &Minimize
fa: حداقل

note: Resource IDs: (1493)
en: &Modify color for tag copies
fa: تغییر رنگ برای کپی های تَگ

note: Resource IDs: (1492)
en: &Modify color for trunk copies
fa: تغییر رنگ کپی های شاخه اصلی

note: Resource IDs: (65535)
en: &Navigate
fa: &پیمایش

note: Resource IDs: (1049)
en: &Network drives
fa: &درایوهای شبکه

note: Resource IDs: (65535)
en: &New
fa: &جدید

note: Resource IDs: (1310, 16509, 16615)
en: &New...
fa: &جدید

note: Resource IDs: (115, 1208)
en: &Next %ld
fa: %ld بعدی

note: Resource IDs: (332)
en: &Next >
fa: بعدی >

note: Resource IDs: (32779)
en: &Next Difference
fa: &تغییر بعدی

note: Resource IDs: (58114)
en: &Next Page
fa: &صفحه بعدی

note: Resource IDs: (16632)
en: &No double-click event
fa: فاقد رویداد دوبارکلیک

note: Resource IDs: (1)
en: &OK
fa: &تائید

note: Resource IDs: (1)
en: &Offline for now
fa: &فعلا خارج ار خط

note: Resource IDs: (3845)
en: &One Page
fa: &یک صفحه

note: Resource IDs: (101, 113, 32773, 57601)
en: &Open
fa: &بازکردن

note: Resource IDs: (1382)
en: &Options
fa: تنظیمات&

note: Resource IDs: (32772)
en: &Overlay images
fa: تصاویر &پوشش ها

note: Resource IDs: (1411, 65535)
en: &Password:
fa: &رمزینه

note: Resource IDs: (15, 376, 501)
en: &Paste
fa: &الصاق

note: Resource IDs: (1382)
en: &Permanently offline
fa: &همیشه خارج از خط

note: Resource IDs: (1414)
en: &Port:
fa: &درگاه:

note: Resource IDs: (32780)
en: &Previous Difference
fa: &تغییر قبلی

note: Resource IDs: (1069)
en: &Print Preview
fa: پیش نمایش چاپ

note: Resource IDs: (58116)
en: &Print...
fa: چاپ...

note: Resource IDs: (11021)
en: &Properties...
fa: &تنظیمات

note: Resource IDs: (1246)
en: &Recent messages
fa: پیامهای اخیر

note: Resource IDs: (65535)
en: &Red:
fa: قرمز:

note: Resource IDs: (376)
en: &Redo
fa: &تکرار عمل

note: Resource IDs: (1382)
en: &Refresh
fa: بازیابی مجدد

note: Resource IDs: (1100, 1285, 16646)
en: &Remove
fa: &حذف

note: Resource IDs: (101)
en: &Rename
fa: &تغییر نام

note: Resource IDs: (1316)
en: &Reopen commit and branch/tag dialog after a commit failed
fa: بازکردن مجدد دیالوگ اعمال و شاخه/تگ پس از اعمال ناموفق&

note: Resource IDs: (13)
en: &Repo-browser
fa: &مرورگرمخزن

note: Resource IDs: (16613, 16624)
en: &Reset
fa: بازنشانی

note: Resource IDs: (1019)
en: &Reset Toolbar
fa: بازنشانی نوارابزار

note: Resource IDs: (16657)
en: &Reset my usage data
fa: بازنشانی داده های استفاده من

note: Resource IDs: (16910)
en: &Reset to Default
fa: &تنظیم به پیش فرض

note: Resource IDs: (1382)
en: &Resolve using local property
fa: حل کردن تضاد با خصوصیت محلی

note: Resource IDs: (1488)
en: &Restore defaults
fa: بازنشانی پیش فرض

note: Resource IDs: (114)
en: &Revert changes from these revisions
fa: &بازگرداندن تغییرات از این اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (113)
en: &Revert changes from this revision
fa: &برگرداندن تغییرات از این اصلاحیه

note: Resource IDs: (1033, 1035, 1116)
en: &Revision
fa: &اصلاحیه

note: Resource IDs: (16921, 57603)
en: &Save
fa: &ذخیره...

note: Resource IDs: (1023)
en: &Save authentication
fa: ذخیره سازی شناسائی

note: Resource IDs: (272, 32771, 32806)
en: &Save graph as...
fa: ذخیره سازی نمودار بانام...

note: Resource IDs: (322)
en: &Save list of selected files to...
fa: &فایلهای انتخاب شده ذخیره به...

note: Resource IDs: (1308)
en: &Save...
fa: &ذخیره...

note: Resource IDs: (9)
en: &Settings
fa: &تنظیمات

note: Resource IDs: (32815)
en: &Show HEAD revisions
fa: &نمایش اصلاحیه های HEAD

note: Resource IDs: (65535)
en: &Show Menus for:
fa: نمایش منوها برای:

note: Resource IDs: (16612)
en: &Show text labels
fa: &نمایش لیبل های متنی

note: Resource IDs: (1185)
en: &Specific revision in repository
fa: &اصلاحیه خاص در مخزن

note: Resource IDs: (59393)
en: &Status Bar
fa: &نوار وضعیت

note: Resource IDs: (1211)
en: &Steal the locks
fa: &دزدیدن قفل ها

note: Resource IDs: (1130)
en: &Stop on copy/rename
fa: توقف در کپی/تغییر نام

note: Resource IDs: (276)
en: &Switch WC to path and revision
fa: سوئیچ نسخه کاری به مسیر و اصلاحیه

note: Resource IDs: (275)
en: &Switch WC to path@HEAD
fa: سوییچ کردن نسخه کاری به مسیر@HEAD

note: Resource IDs: (1173)
en: &Symbol View
fa: &مشاهده سمبلیک

note: Resource IDs: (65535)
en: &Tab size:
fa: &اندازه Tab:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Tags
fa: تگ ها

note: Resource IDs: (1382)
en: &Test merge
fa: &ادغام آزمایشی

note: Resource IDs: (16915)
en: &Text
fa: &متن

note: Resource IDs: (16506)
en: &Text only
fa: &فقط متن

note: Resource IDs: (1438)
en: &Timeout in seconds before updating the HEAD revision
fa: زمان به ثانیه قبل از بروزرسانی نسخه HEAD

note: Resource IDs: (1222)
en: &Timeout in seconds to stop the auto-completion parsing
fa: زمان به ثانیه جهت توقف پارس کردن کامل کردن خودکار

note: Resource IDs: (65535)
en: &To Revision
fa: &به اصلاحیه

note: Resource IDs: (1384, 65535)
en: &To URL:
fa: &به URL:

note: Resource IDs: (1305)
en: &To URL:
fa: &به URL:

note: Resource IDs: (59392)
en: &Toolbar
fa: &نوارابزار

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbar Name:
fa: &نام نوارابزار

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbars:
fa: نوارهای ابزار:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Trunk
fa: شاخه اصلی

note: Resource IDs: (3845)
en: &Two Page
fa: &دو صفحه

note: Resource IDs: (1058, 1376, 1394)
en: &URL of repository:
fa: &URL مخزن:

note: Resource IDs: (376, 57643)
en: &Undo
fa: &ابطال آخرین عمل

note: Resource IDs: (1061)
en: &Unknown drives
fa: &درایوهای ناشناخته

note: Resource IDs: (8)
en: &Update
fa: بروزرسانی&

note: Resource IDs: (76)
en: &Update item to revision
fa: &بروزرسانی قلم به اصلاحیه

note: Resource IDs: (11)
en: &Update to revision...
fa: &بروزرسانی به اصلاحیه

note: Resource IDs: (1005, 1410, 65535)
en: &Username:
fa: &نام کاربر:

note: Resource IDs: (65535)
en: &View
fa: &مشاهده

note: Resource IDs: (65535)
en: &View:
fa: &مشاهده

note: Resource IDs: (32774)
en: &Whitespaces
fa: &حروف خالی

note: Resource IDs: (1066)
en: &Whole word
fa: همه کلمه

note: Resource IDs: (32846)
en: &Windows XP
fa: ویندوز XP

note: Resource IDs: (1183)
en: &Working copy
fa: : نسخه کاری

note: Resource IDs: (119)
en: (Double-click to clear error message)
fa: (برای پاک کردن پیغام خطا دو-بار کلیک کنید)

note: Resource IDs: (17, 564)
en: (binary value)
fa: (مقدار دودوئی)

note: Resource IDs: (276)
en: (copy)
fa: (کپی)

note: Resource IDs: (277)
en: (create branch)
fa: (بازکردن بخش)

note: Resource IDs: (276)
en: (created)
fa: (ایجاد شده)

note: Resource IDs: (276)
en: (delete)
fa: (حذف کردن)

note: Resource IDs: (214)
en: (externals)
fa: (خارجی)

note: Resource IDs: (276)
en: (modified)
fa: (اصلاح شده)

note: Resource IDs: (276)
en: (modified, HEAD revision)
fa: (اصلاح شده، اصلاحیه سر)

note: Resource IDs: (208)
en: (multiple targets selected)
fa: (چند مقصد انتخاب شده است)

note: Resource IDs: (213)
en: (no changelist)
fa: (عدم وجود لیست تغییرات)

note: Resource IDs: (314)
en: (no line number)
fa: (عدم وجود شماره خط)

note: Resource IDs: (276)
en: (no modification but copy created from here)
fa: (بدون تغییر اما از اینجا کپی ایجاد شد)

note: Resource IDs: (214)
en: (no value)
fa: (عدم وجود مقدار)

note: Resource IDs: (314)
en: (not found)
fa: (پیدا نشد)

note: Resource IDs: (208)
en: (property change only)
fa: (فقط تغییر خاصیت)

note: Resource IDs: (276)
en: (rename)
fa: (تغییر نام)

note: Resource IDs: (276)
en: (tagged)
fa: (تَگ شد)

note: Resource IDs: (245)
en: (unknown)
fa: (ناشناخته)

note: Resource IDs: (269)
en: ... checking cache and preparing log query
fa: ... در حال بررسی کَش و آماده سازی درخواست گزارشات

note: Resource IDs: (270)
en: ... reading working copy status
fa: ...در حال بررسی وضعیت نسخه کاری

note: Resource IDs: (151)
en: : Revision %d
fa: : اصلاحیه %d

note: Resource IDs: (151)
en: : working base
fa: : پایه کاری

note: Resource IDs: (151)
en: : working copy
fa: : نسخه کاری

note: Resource IDs: (332)
en: < &Back
fa: < برگشت

note: Resource IDs: (1069)
en: <Separator>
fa: <جداساز>

note: Resource IDs: (16603)
en: <descr>
fa: <توضیح>

note: Resource IDs: (209)
en: <new changelist>
fa: <لیست تغییرات جدید>

note: Resource IDs: (32814)
en: ?
fa: ؟

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for files to show in the combo box
fa: لیستی از خصوصیات فایلها تعریف شده توسط کاربر جهت نمایش در لیست کشوئی

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for folders to show in the combo box
fa: لیستی از خصوصیات پوشه ها تعریف شده توسط کاربر جهت نمایش در لیست کشوئی

note: Resource IDs: (201)
en: A newer version is available. Please go to http://tortoisesvn.tigris.org and download the current version! Click _here_ to go directly to our website.
fa:  مراجعه کنید و نسخه جدید را دریافت کنید! برای مراجعه به سایت ما _اینجا_ را کلیک کنید. http://tortoisesvn.tigris.org نسخه جدید موجود است. به سایت

note: Resource IDs: (195)
en: A newline separated list of paths for which icon overlays are shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are included too.
fa: یک لیست از مسیرهائی که برای آنها پوشش آیکون نمایش داده میشود. 
    اگر به انتهای یک مسیر  '*' را اضافه کنید، همه پرونده ها و پوشه های زیر مجموعه نیز مشمول این تنظیم خواهند بود.

note: Resource IDs: (197)
en: A newline separated list of paths for which no context menu is shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are excluded too.
    An empty list will allow the context menu on all paths.
fa: یک لیست از مسیرهائی که برای آنها منوی راست کلیک نمایش داده نمیشود. 
    اگر به انتهای یک مسیر  '*' را اضافه کنید، همه پرونده ها و پوشه های زیر مجموعه نیز مشمول این تنظیم خواهند بود.
    یک لیست خالی منوی راست کلیک را برای همه مسیرها فعال میکند.

note: Resource IDs: (194)
en: A newline separated list of paths for which no icon overlays are shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are excluded too.
    An empty list will allow overlays on all paths.
fa: یک لیست از مسیرهائی که برای آنها پوشش آیکون نمایش داده نمیشود. 
    اگر به انتهای یک مسیر  '*' را اضافه کنید، همه پرونده ها و پوشه های زیر مجموعه نیز مشمول این تنظیم خواهند بود.
    یک لیست خالی پوشش ها را برای همه مسیرها فعال میکند.

note: Resource IDs: (3843)
en: A required resource was unavailable.
fa: یک منبع لازم خارج ازدسترس بود.

note: Resource IDs: (79)
en: A viewer program for GNU diff files (patch files).
    If you don't have one use NotePad.
fa: (فایلهای وصله). GNU diff یک نمایشگر فایلهای
     استفاده کنید. Notepad اگر چنین برنامه ای ندارید از

note: Resource IDs: (9)
en: A&bout
fa: در&باره

note: Resource IDs: (101)
en: A&dd folder...
fa: اضافه کردن پوشه...

note: Resource IDs: (73)
en: Abort
fa: ناتمام بماند

note: Resource IDs: (1465)
en: Abort &Merge
fa: متوقف کردن ادغام

note: Resource IDs: (136)
en: About TortoiseMerge
fa: درباره TortoiseMerge

note: Resource IDs: (129)
en: About TortoiseSVN
fa: درباره - لاکپشتSVN

note: Resource IDs: (82)
en: Accept once
fa: یک مرتبه بپذیر

note: Resource IDs: (82)
en: Accept permanently
fa: همیشه بپذیر

note: Resource IDs: (3867)
en: Access to %1 was denied.
fa: امکان دسترسی به %1 رد شد.

note: Resource IDs: (77, 319)
en: Action
fa: اقدام

note: Resource IDs: (117)
en: Actions
fa: اقدامها

note: Resource IDs: (3826)
en: Activate Task List
fa: لیست فعالیتها فعال شود

note: Resource IDs: (1066)
en: Active Files
fa: فایلهای فعال

note: Resource IDs: (155, 209, 229)
en: Add
fa: اضافه شود

note: Resource IDs: (101)
en: Add &file...
fa: اضافه کردن پرونده...

note: Resource IDs: (376)
en: Add '%s' to dictionary
fa: اضافه کردن '%s' به فرهنگ لغت

note: Resource IDs: (16)
en: Add (as replacement)...
fa: اضافه شود (بعنوان جایگزین)...

note: Resource IDs: (77)
en: Add - TortoiseSVN
fa: اضافه کردن - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (563)
en: Add Properties
fa: اضافه کردن خصوصیات

note: Resource IDs: (1065)
en: Add new files automatically to SVN
fa: اضافه کردن فایلهای جدید بطور خودکار به SVN

note: Resource IDs: (613)
en: Add to %1
fa: اضافه کردن به %1

note: Resource IDs: (13)
en: Add to &ignore list
fa: اضافه کردن به لیست نادیده ها

note: Resource IDs: (1068)
en: Add to Quick Access Toolbar
fa: اضافه کردن به نوار ابزار دسترسی سریع

note: Resource IDs: (209, 1279)
en: Add...
fa: اضافه شود...

note: Resource IDs: (171)
en: Add/Edit Extension Specific Diff/Merge Program
fa: اضافه کردن/ویرایش برنامه خاص مقایسه/ادغام

note: Resource IDs: (73, 264, 65535)
en: Added
fa: اضافه شده

note: Resource IDs: (126)
en: Added a file remotely
fa: پرونده اضافه شده ازراه دور

note: Resource IDs: (126)
en: Added a folder remotely
fa: پوشه اضافه شده ازراه دور

note: Resource IDs: (126)
en: Added items remotely
fa: اقلام اضافه شده ازراه دور

note: Resource IDs: (65535)
en: Added node
fa: گره اضافه شده

note: Resource IDs: (145)
en: Added the file pattern(s)
    %s
    to the ignore list.
fa: الگوهای فایل
    %s
    به لیست نادیده گرفته ها.

note: Resource IDs: (263)
en: Adding
fa: در حال اضافه کردن

note: Resource IDs: (582)
en: Adds a new property
fa: یک خاصیت جدید اضافه میکند

note: Resource IDs: (9)
en: Adds file(s) to Subversion control
fa: اضافه کردن فایل(ها) به کنترل سابورژن

note: Resource IDs: (13)
en: Adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
fa: فایل(های) انتخاب شده یا فایل ماسک را به لیست نادیده گرفته ها اضافه میکند

note: Resource IDs: (2049)
en: Adjust the settings
    Settings
fa: اصلاح تنظیمات
    تنظیمات

note: Resource IDs: (170)
en: Advanced Diff/Merge Settings
fa: تنظیمات پیشرفته مقایسه/ادغام

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced diff settings
fa: تنظیمات پیشرفته مقایسه

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced merge settings
fa: تنظیمات پیشرفته ادغام

note: Resource IDs: (65535)
en: Age
fa: عمر

note: Resource IDs: (1505)
en: All
fa: همه

note: Resource IDs: (1007)
en: All Commands
fa: همه دستورها

note: Resource IDs: (3841)
en: All Files (*.*)
fa: تمام فایل ها (*.*)

note: Resource IDs: (157)
en: All Files (*.*)|*.*||
fa: تمام فایل ها (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset all toolbars and menus?
fa: همه تغییرات شما از بین خواهند رفت! آیا از بازنشانی همه نوارابزارها و منوها مطمئن هستید؟

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the keyboard assignments?
fa: همه تغییرات شما از بین خواهند رفت! آیا از بازنشانی تخصیص کلیدهای صفحه کلید مطمئن هستید؟

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the menu '%s'?
fa: همه تغییرات شما از بین خواهند رفت! آیا از بازنشانی منوی '%s' مطمئن هستید؟

note: Resource IDs: (1007)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the toolbar '%s'?
fa: همه تغییرات شما از بین خواهند رفت! آیا از بازنشانی نوار ابزار '%s' مطمئن هستید؟

note: Resource IDs: (1484)
en: Allow ambiguous &UUIDs
fa: پذیرفتن UUID های مبهم

note: Resource IDs: (345)
en: Allow different repositories to use the same URL, e.g. http://localhost/myrepos/
fa: http://localhost/myrepos/ یکسان، مثال:  URL اجازه استفاده از مخزنهای مختلف از

note: Resource IDs: (345)
en: Allow different repositories to use the same UUID, e.g. copied repositories
fa: اجازه استفاده مخزنهای مختلف از UUIDهای یکسان, مثال مخزنهای کپی شده

note: Resource IDs: (1480)
en: Always close dialogs for local operations
fa: بستن پنجره ها برای عملیات محلی

note: Resource IDs: (197)
en: Always use the system locale settings to show times and dates
fa: همیشه از تنظیمات محلی سیستم برای نمایش ساعت و تاریخ استفاده شود

note: Resource IDs: (339)
en: Amount of memory required to load the cache
fa: مقدار حافظه مورد نیاز جهت بارگزاری کَش

note: Resource IDs: (78)
en: An external diff program used
    for comparing different revisions of files
    
    You can specify the following parameters to the path:
    %base : the base file
    %mine : the modified file
fa: یک برنامه مقایسه خارجی
    جهت مقایسه اصلاحیه های مختلف فایل ها
    
    شما میتوانید پارامترهای ذیل را به مسیر ارسال کنید:
    %base : یل پایه
    %mine : فایل اصلاح شده

note: Resource IDs: (79)
en: An external merge program used
    to resolve conflicted files.
    
    You can specify the following parameters to the path:
    %merged : the conflicted file, where to save
    %theirs : the file as it is in the repository
    %mine : your own file, with your changes
    %base : the original file without your changes
fa: یک برنامه ادغام خارجی
    جهت حل فایل های دارای تضاد.
    
    پارامترهای زیر را میتوانید به مسیر ارسال نمائید:
    %merged : فایل دارای تضاد، محل ذخیره ساری
    %theirs : وضعیت فایل در مخزن
    %mine : فایل شما همراه با تغییرات شما
    %base : فایل اصلی بدون تغییرات شما

note: Resource IDs: (3843)
en: An unknown error has occurred.
fa: خطای ناشناخته رخ داد.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: An unknown error occurred while accessing %1.
fa: خطای ناشناخته در دسترسی به %1 رخ داد.

note: Resource IDs: (63)
en: An unknown line type was found in line %d !
fa: یک نوع خط نا شناخته در خط %d یافت شد.

note: Resource IDs: (14)
en: Applies a unified diff file to the working copy
fa: یک فایل unified diff را به نسخه کاری اعمال میکند.

note: Resource IDs: (581)
en: Applies the properties recursively to all files/folders.
    bugtraq:, tsvn: and webviewer: properties are only applied to folders.
fa: خصوصیات را تودرتو به همه فایلها . پرونده ها اعمال میکند.
    فقط روی پوشه ها اعمال میشوند. bugtraq:, tsvn: و webviewer: خصوصیات

note: Resource IDs: (13)
en: Apply &patch...
fa: اعمال &وصله...

note: Resource IDs: (345)
en: Apply 'Power User' defaults. Those will provide a smoother experience.
    You should know the meaning of all the settings above.
fa: اعمال پیش فرض های 'کاربر قوی'. این تنظیمات موجب تجربه کاری بهتری میشوند.
    شما بایستی از معنی تمامی تنظیمات بالا مطلع باشید.

note: Resource IDs: (1294)
en: Apply property recursively
fa: اعمال خصوصیت بطور تو در تو

note: Resource IDs: (65535)
en: Apply unified diff
fa: اعمال unified diff

note: Resource IDs: (145)
en: Are you sure you want to mark the conflicted file(s) as resolved?
fa: آیا مطمئن هستید می خواهید فایلهای دارای تضاد را بعنوان حل شده علامت گزاری کنید؟

note: Resource IDs: (199)
en: Are you sure you want to remove the cache of the selected %d items?
fa: آیا مطمئن هستید می خواهید کَش %d قلم انتخاب شده را حذف کنید؟

note: Resource IDs: (79)
en: Are you sure you want to revert %d item(s)? You will lose <b>all</b> changes since the last update!
fa: آیا از بازگرداندن تغییرات %d قلم مطمئن هستید؟ <b>همه</b> تغییرات از زمان آخرین بروزرسانی از بین خواهند رفت!

note: Resource IDs: (32793)
en: Arrange &Vertical
fa: چیدن &عمودی

note: Resource IDs: (199)
en: Ask the user
fa: پرسش از کاربر

note: Resource IDs: (264)
en: Assigned to changelist '%s'
fa: تخصیص به لیست تغییرات '%s'

note: Resource IDs: (16528)
en: Assigned to:
fa: تخصیص به:

note: Resource IDs: (77)
en: At revision: %d
fa: در اصلاحیه: %d

note: Resource IDs: (3843)
en: Attempted an unsupported operation.
fa: سعی در انجام عملیات پشتیبانی نشده.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: Attempted to access %1 past its end.
fa: سعی در دسترسی به %1 بعد از انتهای آن.

note: Resource IDs: (3868)
en: Attempted to read from the writing %1.
fa: سعی در خواندن از نوشتن %1.

note: Resource IDs: (3868)
en: Attempted to write to the reading %1.
fa: سعی در نوشتن از خواندن %1.

note: Resource IDs: (131, 160)
en: Authentication
fa: شناسائی

note: Resource IDs: (1278)
en: Authentication data
fa: داده های شناسائی

note: Resource IDs: (19, 76, 207)
en: Author
fa: مولف

note: Resource IDs: (65535)
en: Author:                                    Stefan Kueng
fa: مولف:                          استفان کیونگ

note: Resource IDs: (116)
en: Authors
fa: مولفین

note: Resource IDs: (1265)
en: Authors case sensitive
fa: مولفین بدون حساسیت به case

note: Resource IDs: (65535)
en: Authors:
fa: مولفین:

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide
fa: پنهان سازی خودکار

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide All
fa: پنهان سازی خودکار همه

note: Resource IDs: (99)
en: Auto Rename
fa: تغییر نام خودکار

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no conflicts
fa: بستن خودکار در صورت عدم وجود تضاد

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no errors
fa: بستن خودکار در صورت عدم وجود خطا

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no merges, adds or deletes
fa: بستن خودکار اگر ادغام، اضافه یا حذفی وجود ندارد

note: Resource IDs: (195)
en: Auto-complete suggests words (usually class or member names)
    from the files that you have changed as you type a log message.
fa: کامل کردن خودکار میتواند نام کلاسها و روالها را پیشنهاد نماید
    پیشنهادها از لیست فایلهایی که تغییر داده اید در حین تایپ کردن پیغام ارائه می گردند.

note: Resource IDs: (438)
en: Automatic
fa: خودکار

note: Resource IDs: (1073)
en: Automatically check for &newer versions every week
fa: چک کردن برای وجود نسخه های جدید بطور هفتگی

note: Resource IDs: (1157)
en: Average
fa: میانگین

note: Resource IDs: (1003, 1011)
en: B&rowse...
fa: مر&ور...

note: Resource IDs: (1064)
en: Back
fa: عقبگرد

note: Resource IDs: (246)
en: Bar Graph
fa: نمودار میله ای

note: Resource IDs: (65535)
en: Base file:
fa: پرونده پایه:

note: Resource IDs: (114, 162)
en: Blame
fa: مقصریابی

note: Resource IDs: (132)
en: Blame - TortoiseSVN
fa: مقصریابی - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (114)
en: Blame...
fa: مقصریاب...

note: Resource IDs: (13)
en: Blames each line of a file on an author
fa: مولف هر خط از یک فایل را نمایش میدهد

note: Resource IDs: (83)
en: Both /logmsg and /logmsgfile were specified!
    Only one of those can be specified.
fa: دو پارامتر /logmsg و /logmsgfile وارد شده اند!
    فقط یکی از این پارامترها میتواند وارد شود.

note: Resource IDs: (1007)
en: Br&owse...
fa: مر&ور...

note: Resource IDs: (115)
en: Branch / tag created successfully!
fa: شاخه/تگ با موفقیت ایجاد شد!

note: Resource IDs: (9)
en: Branch/&tag...
fa: شاخه/تگ...

note: Resource IDs: (16)
en: Break loc&k
fa: شکستن قفل

note: Resource IDs: (1069)
en: Browse...
fa: مرور...

note: Resource IDs: (1119)
en: Bug-&ID / Issue-Nr:
fa: کد خطا/ش. درخواست:

note: Resource IDs: (116)
en: Bug-ID
fa: کد خطا

note: Resource IDs: (1119)
en: Bug-ID / Issue-Nr:
fa: کد خطا/ش. درخواست:

note: Resource IDs: (117)
en: Bug-IDs
fa: کد خطا

note: Resource IDs: (16132)
en: Button Appearance
fa: نحوه نمایش دگمه

note: Resource IDs: (1215)
en: C&heck now
fa: الان بررسی کن

note: Resource IDs: (1132)
en: C&heck repository
fa: بررسی مخزن&

note: Resource IDs: (275)
en: C&ollapse sub-trees
fa: بیستن زیر درختها

note: Resource IDs: (65535)
en: C&ommands:
fa: دستورها:

note: Resource IDs: (77)
en: C&reate branch/tag from revision
fa: ایجاد شاخه/تگ از اصلاحیه

note: Resource IDs: (101)
en: C&reate folder...
fa: ایجاد پوشه...

note: Resource IDs: (65535)
en: C&urrent Keys:
fa: کلیدهای جاری:

note: Resource IDs: (501)
en: C&ut
fa: ب&رش

note: Resource IDs: (199)
en: Cache size [kB]
fa: اندازه کش [ک.ب]

note: Resource IDs: (1440)
en: Cached Repositories
fa: مخزن های کَش شده

note: Resource IDs: (197)
en: Caches the log messages to speed up log fetching
fa: پیامهای وارد شده را جهت تسریع در بازیابی کَش میکند

note: Resource IDs: (1127)
en: Can double-click in log list to compare with previous revision
fa: میتوانید برای مقایسه با اصلاحیه قبلی در لیست گزارش دوبار کلیک کنید

note: Resource IDs: (82)
en: Can't copy 
    %s
    to
    %s
fa: عدم موفقیت در کپی 
    %s
    به
    %s

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't create a new image!
fa: ایجاد تصویر جدید ممکن نشد!

note: Resource IDs: (2, 73, 99, 332, 563, 1069)
en: Cancel
fa: انصراف

note: Resource IDs: (270)
en: Cancelling operation...
fa: در حال ابطال عملیات...

note: Resource IDs: (68)
en: Cannot show diff because of inconsistent newlines in the file.
fa: بدلیل نابرابری newline ها در فایل امکان نمایش مقایسه ای وجود ندارد.

note: Resource IDs: (16926)
en: Cascade
fa: آبشاری

note: Resource IDs: (65535)
en: Cate&gories:
fa: طبقه ها:

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired or not yet valid
fa: گواهی منقضی شده یا هنوز معتبر نمیباشد.

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired. Valid until: %s
fa: گواهی منقضی شده. تاریخ اعتبار: %s

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate not yet valid. Valid from: %s
fa: گواهی هنوز معتبر نمیباشد. اعتبار از: %s

note: Resource IDs: (157)
en: Certificates|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|All|*.*||
fa: گواهینامه ها|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|All|*.*||

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window position
fa: تغییر موقعیت پنجره

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window size
fa: تغییر اندازه پنجره

note: Resource IDs: (199)
en: Changed Files
fa: فایل های تغییر یافته

note: Resource IDs: (324)
en: Changed files between %s, %s and %s, %s
fa: %s ، %s و %s ، %s پرونده های تغییر یافته مابین

note: Resource IDs: (163)
en: Changed files: %d
fa: فایل های تغییر یافته: %d

note: Resource IDs: (264)
en: Changelist %s moved
fa: لیست تغییرات %s جابجا شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Changelist:
fa: لیست تغییرات:

note: Resource IDs: (1242)
en: Changes made (double-click on file for diff):
fa: تغییرات بوجود آمده (برای مشاهده تغییرات روی فایل دوبار-کلیک کنید)

note: Resource IDs: (8)
en: Chec&kout...
fa: در&یافت...

note: Resource IDs: (3887)
en: Check
fa: بررسی

note: Resource IDs: (174)
en: Check For Updates
fa: بررسی وجود ویرایشهای جدید

note: Resource IDs: (1031)
en: Check For Updates...
fa: بررسی وجود ویرایشهای جدید...

note: Resource IDs: (276)
en: Check for &modifications
fa: بررسی وجود تغییرات

note: Resource IDs: (13)
en: Check for modi&fications
fa: بررسی وجود ت&غییرات

note: Resource IDs: (65535)
en: Check for modifications
fa: بررسی وجود تغییرات

note: Resource IDs: (9)
en: Check out a working copy from a repository
fa: دریافت یک نسخه کاری از مخزن

note: Resource IDs: (95)
en: Check the files which you want to
    delete before importing.
fa: قبل از وارد کردن، فایلهائی
    که میخواهید حذف کنید را تیک نمائید.

note: Resource IDs: (612)
en: Check the log to find out how the file/folder got renamed/moved and decide whether you want to keep your rename/move or the one from the repository. Then mark the conflict as resolved.
fa: از گزارشات ثبت شده برای اطلاع از نحوه تغییر نام/جابجایی این فایل/پوشه استفاده و تصمیم بگیرید که مایلید تغییر نام/جابجایی مربوط به خود یا مخزن را حفظ کنید. سپس برخورد را بصورت رفع شده علامت بزنید.

note: Resource IDs: (612)
en: Check the log to find out how the file/folder got renamed/moved and decide whether you want to merge the change into your renamed file, or restore the original file.
fa: از گزارشات ثبت شده برای اطلاع از نحوه تغییر نام/جابجایی این فایل/پوشه استفاده و تصمیم بگیرید که مایلید تغییرات به فایل تغییر نام داده شده شما نیز ادغام گردد، یا فایل اولیه بازنشان گردد.

note: Resource IDs: (251)
en: Check the path and/or URL you've entered.
fa: مسیر یا آدرس وارد شده را بررسی نمائید.

note: Resource IDs: (80)
en: Check to use a less verbose date and time format in log messages
fa: برای استفاده از یک فرمت تاریخ و زمان مختصرتر در پیغامها تیک بزنید.

note: Resource IDs: (2052)
en: Check working copy for modifications
fa: بررسی نسخه کاری برای تغییرات

note: Resource IDs: (1504)
en: Check:
fa: بررسیپ:

note: Resource IDs: (65535)
en: Checking if a newer version of TortoiseSVN is available...
fa: ...TortoiseSVN درحال بررسی وجود ویرایش جدیدتر

note: Resource IDs: (133, 65535)
en: Checkout
fa: دریافت

note: Resource IDs: (1074)
en: Checkout &directory:
fa: دریافت دایرکتوری:

note: Resource IDs: (77)
en: Checkout - TortoiseSVN
fa: دریافت - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1377)
en: Checkout Depth
fa: عمق دریافت

note: Resource IDs: (229)
en: Checkout from %s, revision %s, %s, %s
fa: دریافت از %s، اصلاحیه %s, %s, %s

note: Resource IDs: (65535)
en: Checksum:
fa: چک سام:

note: Resource IDs: (1402)
en: Choose item:
fa: انتخاب قلم:

note: Resource IDs: (65535)
en: Classification Patterns
fa: الگوهای طبقه بندی

note: Resource IDs: (145)
en: Cleaning up
fa: پاکسازی

note: Resource IDs: (146)
en: Cleaning up directory "%s"
fa: در حال پاکسازی پوشه "%s"

note: Resource IDs: (83)
en: Cleanup failed to process the following paths:
    %s
fa: پاکسازی در پردازش مسیرهای زیر ناموفق بود:
    %s

note: Resource IDs: (79)
en: Cleanup has successfully processed the following paths:
    %s
fa: عمل پاکسازی با موفقیت مسیرهای زیر را پردازش کرده است:
    %s

note: Resource IDs: (1273, 1275, 1276, 1279, 1281, 1427)
en: Clear
fa: پاک

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld URLs stored for %ld working copies
fa: %ld آدرس ذخیره شده برای %ld نسخه کاری را پاک میکند

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld log messages stored for %ld working copies
fa: %ld پیام گزارش ذخیره شده برای %ld نسخه کاری را پاک میکند

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld username/password pairs, %ld ssl certificates and %ld usernames
fa: پاکسازی %ld جفت نام کاربری/رمزینه، %ld مجوزهای ssl و %ld نام کاربری

note: Resource IDs: (197)
en: Clears cached logs from %ld repositories
fa: پاکسازی کَش گزارشات %ld repositories

note: Resource IDs: (196)
en: Clears the stored sizes and positions of %ld dialogs
fa: اندازه و وضعیت محاوره های %ld را پاک می‌کند

note: Resource IDs: (1466)
en: Click here to go to the website
fa: برای مراجعه به وبسایت کلیک کنید

note: Resource IDs: (170)
en: Click here to select a recently typed message
fa: برای انتخاب یک پیام تایپ شده جدید کلیک کنید

note: Resource IDs: (65535)
en: Click on "Advanced" to specify alternate diff programs based on file extension
fa: برای مشخص کردن برنامه های مقایسه جایگزین بر اساس پسوند فایلها بر روی "پیشزفته" کلیک کنید

note: Resource IDs: (65535)
en: Click on "Advanced" to specify alternate merge programs based on file extension
fa: برای مشخص کردن برنامه های ادغام جایگزین بر اساس پسوند فایلها بر روی "پیشزفته" کلیک کنید

note: Resource IDs: (257)
en: Clipboard
fa: کلیپ بورد

note: Resource IDs: (2, 1003, 1007, 1064)
en: Close
fa: بستن

note: Resource IDs: (1065)
en: Close Full Screen
fa: بستن صفحه نمایش کامل

note: Resource IDs: (3633)
en: Close Print Preview
    &Close
fa: بستن پیش نمایش چاپ
    &بستن

note: Resource IDs: (222)
en: Close manually
fa: بستن دستی

note: Resource IDs: (3825)
en: Close the active window and prompts to save the documents
fa: بستن پنجره فعال واعلان جهت ذخیره سازی سنده

note: Resource IDs: (275)
en: Collapse &following tree
fa: بستن پوشه بعدی

note: Resource IDs: (16662)
en: Color
fa: رنگ

note: Resource IDs: (65535)
en: Color 1
fa: رنگ 1

note: Resource IDs: (65535)
en: Color 2
fa: رنگ 2

note: Resource IDs: (1068)
en: Color co&de in-line changes
fa: مشخص کردن تغییرات درون خط با رنگ

note: Resource IDs: (138, 16961, 65535)
en: Colors
fa: رنگها

note: Resource IDs: (65535)
en: Colors:
fa: رنگها:

note: Resource IDs: (65535)
en: Comman&ds:
fa: دستورها:

note: Resource IDs: (220, 1002)
en: Command
fa: دستور

note: Resource IDs: (198)
en: Command Line
fa: خط فرمان

note: Resource IDs: (1336)
en: Command Line To Execute:
fa: خط فرمان جهت اجرا:

note: Resource IDs: (3857)
en: Command failed.
fa: دستور ناموفق.

note: Resource IDs: (16104)
en: Commands
fa: دستورها:

note: Resource IDs: (135, 229, 1083)
en: Commit
fa: اعمال

note: Resource IDs: (77)
en: Commit - TortoiseSVN
fa: اعمال - لاکپشتSVN

note: Resource IDs: (1110)
en: Commit to:
fa: اعمال به:

note: Resource IDs: (209)
en: Commit...
fa: اعمال...

note: Resource IDs: (244)
en: Commits by author
fa: اعمالها بر اساس مولف

note: Resource IDs: (244)
en: Commits by date
fa: اعمالها بر اساس تاریخ

note: Resource IDs: (1135)
en: Commits each week:
fa: اعمالهای هر هفته:

note: Resource IDs: (9)
en: Commits your changes to the repository
fa: تغییرات شما را به مخزن اعمال میکند

note: Resource IDs: (170)
en: Committing an unversioned folder will not recursively add its child items!
    You might want to add these folders recursively by using the 'Add...' context menu item.
    
    Are you sure that you want to continue the commit?
fa: اعمال پوشه فاقد-نسخه اقلام داخل آنرا بطور تودرتو اضافه نخواهد کرد!
    ممکن است مایل باشید این پوشه ها را بطور تودرتو با استفاده از دستور 'Add...' موجود در منو اضافه کنید.
    
    آیا از ادامه عملیات اعمال اطمینان دارید؟

note: Resource IDs: (274, 32784)
en: Compare &HEAD revisions
fa: مقایسه اصلاحیه های &HEAD

note: Resource IDs: (114)
en: Compare and &blame with working BASE
fa: با Base کاری مقایسه بکنیدومقصریابی کنید

note: Resource IDs: (114)
en: Compare and blame with previous revision
fa: بااصلاحیه قبلی مقایسه بکنیدومقصریابی کنید

note: Resource IDs: (1390)
en: Compare whitespaces
fa: &مقایسه فاصله ها

note: Resource IDs: (76)
en: Compare with &working copy
fa: با نسخه کاری مقایسه کنید

note: Resource IDs: (138)
en: Compare with b&ase
fa: با نسخه پایه مقایسه کنید

note: Resource IDs: (114)
en: Compare with previous revision
fa: با اصلاحیه قبلی مقایسه کنید

note: Resource IDs: (12)
en: Compares the file with the last committed revision to show you the changes you made
fa: جهت نمایش تغییرات شما، فایل را با آخرین اصلاحیه اعمال شده مقایسه میکند

note: Resource IDs: (17)
en: Compares the selected file with a file in the repository
fa: مقایسه کردن فایل انتحاب شده بایک فایل درمخزن

note: Resource IDs: (120)
en: Comparing %s to %s
fa: مقایسه کردن %s با %s

note: Resource IDs: (74)
en: Completed
fa: تکمیل شده

note: Resource IDs: (284)
en: Configure Issue Tracker Integration
fa: تنظیمات یکپارچه سازی سیستم پیگیری درخواست ها

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used for comparing different revisions of files
fa: پیکربندی برنامه استفاده شده برای مقایسه نسخه های مختلف فایلها

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used to resolve conflicted files.
fa: پیکربندی برنامه استفاده شده برای رفع فایلهای دارای برخورد.

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure viewer program for GNU diff files (patch files).
fa: پیکریندی برنامه نمایشگر برای فایلهای GNU diff (فایلهای وصله).

note: Resource IDs: (1503)
en: Conflict Sources
fa: منابع تضاد

note: Resource IDs: (65535)
en: Conflict resolved
fa: برخورد حل شد

note: Resource IDs: (263, 65535)
en: Conflicted
fa: دارای برخورد

note: Resource IDs: (188)
en: Conflicts: %d
fa: تضادها: %d

note: Resource IDs: (345)
en: Connect to the repository server and download missing log data
fa: اتصال به سرویس دهنده مخزن جهت بارگزاری گزارشات ناموجود

note: Resource IDs: (65535)
en: Container sizes
fa: اندازه های محتوی

note: Resource IDs: (16520)
en: Context Menus:
fa: منوی زمینه:

note: Resource IDs: (73)
en: Continue
fa: ادامه

note: Resource IDs: (1001)
en: Contract docked window
fa: پنجره قابل حرکت کنتراکت

note: Resource IDs: (376)
en: Cop&y
fa: کپی

note: Resource IDs: (73)
en: Copied
fa: کپی شده

note: Resource IDs: (208)
en: Copied from URL
fa: کپی شده از URL

note: Resource IDs: (275)
en: Copied from: %s@%ld
fa: کپی شده از: %s@%ld

note: Resource IDs: (126)
en: Copied remotely
fa: کپی شده از راه دور

note: Resource IDs: (16991)
en: Copy
fa: کپی

note: Resource IDs: (127)
en: Copy %ld items to
    %s
fa: کپی کردن %ld قلم به
    %s

note: Resource IDs: (103)
en: Copy %s
fa: کپی کنید %s

note: Resource IDs: (229)
en: Copy %s to %s, Revision %s
fa: کپی %s به %s, اصلاحیه %s

note: Resource IDs: (126)
en: Copy %s
    to %s
fa: کپی %s
    به %s

note: Resource IDs: (142)
en: Copy (Branch / Tag)
fa: کپی (شاخه / تگ)

note: Resource IDs: (78)
en: Copy - TortoiseSVN
fa: کپی - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1057)
en: Copy Tool
    Copy
fa: ابزار کپی برداری
    کپی برداری

note: Resource IDs: (101)
en: Copy URL to clipboard
fa: کپی کردن URL به کلیپ بورد

note: Resource IDs: (209)
en: Copy all information to clipboard
fa: تمام اطلاعات به کلیپ بوردکپی شود

note: Resource IDs: (146)
en: Copy and rename
fa: کپی و تغییر نام

note: Resource IDs: (104)
en: Copy and rename item to here
fa: کپی و تغییر نام قلم به اینجا

note: Resource IDs: (101)
en: Copy error message to clipboard
fa: پیام خطابه کلیپ بوردکپی شود

note: Resource IDs: (76)
en: Copy from path
fa: کپی شده از مسیر

note: Resource IDs: (103)
en: Copy items to here
fa: اقلام را به اینجا کپی کنید

note: Resource IDs: (209)
en: Copy paths to clipboard
fa: مسیرها به کلیپ بوردکپی شود

note: Resource IDs: (323)
en: Copy selection to cli&pboard
fa: کپی گزیده به کلیپبورد

note: Resource IDs: (3603)
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
fa: کپی گزیده به  قراردادن روی کلیپبورد
    کپی

note: Resource IDs: (613)
en: Copy to %1
fa: کپی به %1

note: Resource IDs: (114)
en: Copy to clipboard
fa: به کلیپ بوردکپی کنید

note: Resource IDs: (103)
en: Copy to working copy
fa: به نسخه کاری کپی کنید

note: Resource IDs: (101)
en: Copy to working copy...
fa: به نسخه کاری کپی کنید...

note: Resource IDs: (98)
en: Copy: New name for %s
fa: کپی: نام جدید برای %s

note: Resource IDs: (80)
en: Copying %s
fa: در حال کپی برداری از %s

note: Resource IDs: (80)
en: Copying...
fa: در حال کپی برداری...

note: Resource IDs: (188)
en: Corrections
fa: تصحیح ها

note: Resource IDs: (81)
en: Could not add %s to the ignore list!
fa: عدم موفقیت در اضافه کردن %s به لیست نادیده گرفته ها!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add '%s' because
fa: عدم موفقیت در اضافه کردن '%s' بدلیل

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add property '%s' on '%s' because
fa: عدم موفقیت در اضافه کردن خصوصیت '%s' روی '%s' چراکه

note: Resource IDs: (201)
en: Could not check for a newer version!
fa: عدم موفقیت در چک کردن برای نسخه جدیدتر!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not copy the files!
    <hr=100%%>
    %s
fa: کپی کردن پرونده ها ممکن نشد! !
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not create %1 because the directory is full.
fa: ایجاد %1 بدلیل پربودن پوشه ممکن نشد.

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete '%s' because
fa: حذف '%s' ممکن نشد بدلیل

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete property '%s' on '%s' because
fa: حذف خصوصیت '%s' از '%s' ممکن نشد چرا که

note: Resource IDs: (83)
en: Could not determine the last committed revision!
fa: آخرین اصلاحیه اعمال شده قابل تشخیص نبود!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not get the status!
fa: دریافت وضعیت ممکن نشد!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge '%s' because
fa: ادغام '%s' ممکن نشد بدلیل

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge property '%s' on '%s' because
fa: ادغام خصوصیت '%s' از '%s' ممکن نشد چرا که

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not open %1 because there are too many open files.
fa: بدلیل باز بودن تعداد زیادی فایل، بازکردن %1 ممکن نشد.

note: Resource IDs: (69)
en: Could not open the file
    %s
fa: باز کردن این فایل ممکن نشد
    %s

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not remove %1 because it is the current directory.
fa: حذف %1 ممکن نشد زیرا پوشه جاری می باشد.

note: Resource IDs: (82)
en: Could not remove %s from the ignore list
fa: خارج کردن %s از لیست نادیده گرفته ها ممکن نشد

note: Resource IDs: (81)
en: Could not retrieve URL of the file!
    %s
fa: بازیابی آدرس فایل ممکن نشد!
    %s

note: Resource IDs: (66)
en: Could not retrieve revision %s of the file %s.
    Patching is not possible!
fa: بازیابی اصلاحیه %s از فایل %s ممکن نشد.
    ایجاد وصله ممکن نشد!

note: Resource IDs: (64)
en: Could not save the file %s!
fa: ذخیره سازی فایل %s ناموفق بود!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start diff viewer!
    <hr=100%%>
    %s
fa: اجرای نمایشگر تغییرات ناموفق بود!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start external diff program!
    <hr=100%%>
    %s
fa: اجرای برنامه خارجی مقایسه ناموفق بود!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start external merge program!
    <hr=100%%>
    %s
fa: اجرای برنامه خارجی ادغام ناموفق بود!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3857)
en: Could not start print job.
fa: عدم موفقیت در شروع کار چاپ.

note: Resource IDs: (83)
en: Could not start text viewer!
    <hr=100%%>
    %s
fa: اجرای نمایشگر متن ناموفق بود
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start thread!
fa: عدم موفقیت در اجرای thread!

note: Resource IDs: (13)
en: Create &patch...
fa: ایجاد &وصله...

note: Resource IDs: (243)
en: Create Changelist
fa: ایجاد لیست تغییرات

note: Resource IDs: (208)
en: Create Patch
fa: ایجاد وصله

note: Resource IDs: (1385)
en: Create copy in the repository from:
fa: ایجاد کپی در مخزن از:

note: Resource IDs: (126)
en: Create new directory:
    %s
fa: ایجاد پوشه جدید:
    %s

note: Resource IDs: (8)
en: Create repositor&y here
fa: ایجاد &مخزن در این مسیر...

note: Resource IDs: (102)
en: Create shortcut
fa: ایجاد میان‌بر

note: Resource IDs: (32828)
en: Create unified diff file
fa: ایجاد فایل مقایسه متحد

note: Resource IDs: (126)
en: Created folder remotely
fa: فولدر از راه دور ایجاد شد

note: Resource IDs: (10)
en: Creates a 'cheap' copy inside the repository used for branches or tagging
fa: یک کپی 'ارزان' داخل مخزن برای استفاده جهت شاخه یا تگ ایجاد می کند

note: Resource IDs: (2052)
en: Creates a patch file from the differences of the two files
    Create patch file
fa: ایجاد یک فایل وصله از اختلاف در فایل
    ایجاد فایل وصله

note: Resource IDs: (10)
en: Creates a repository database at the current location
fa: یک پایگاه داده مخزن در این مکان ایجاد می کند

note: Resource IDs: (14)
en: Creates a unified diff file with all changes you made
fa: یک فایل مقایسه ای متحد با همه تغییراتتان ایجاد میکند

note: Resource IDs: (65535)
en: Credits:
fa: تیتراژ:

note: Resource IDs: (376)
en: Cu&t
fa: برش

note: Resource IDs: (65535)
en: Current
fa: جاری

note: Resource IDs: (1113)
en: Current version is:
fa: نگارش جاری:

note: Resource IDs: (201)
en: Current version is: %s
fa: نگارش جاری: %s

note: Resource IDs: (17079)
en: Cus&tomize...
fa: شخصی سازی...

note: Resource IDs: (16963)
en: Custom
fa: سفارشی

note: Resource IDs: (1007, 17074)
en: Customize
fa: شخصی سازی

note: Resource IDs: (17076)
en: Customize Keyboard
fa: شخصی سازی صفحه کلید

note: Resource IDs: (1069)
en: Customize Quick Access Toolbar
fa: شخصی سازی نوارابزار دسترسی سریع

note: Resource IDs: (1068)
en: Customize Quick Access Toolbar...
fa: شخصی سازی نوارابزار دسترسی سریع...

note: Resource IDs: (3603)
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
fa: کپی گزیده و قراردادن روی کلیپبورد
    کپی

note: Resource IDs: (1279)
en: D&etails
fa: جزئیات

note: Resource IDs: (19, 76, 208)
en: Date
fa: تاریخ

note: Resource IDs: (1008)
en: Default
fa: پیش فرض

note: Resource IDs: (65535)
en: Default &number of log messages
fa: تعداد پیش فرض پیام

note: Resource IDs: (1007)
en: Default Menu
fa: منوی پیش فرض

note: Resource IDs: (65535)
en: Default URL:
fa: آدرس پیش فرض:

note: Resource IDs: (65535)
en: Default path:
fa: مسیر پیش فرض:

note: Resource IDs: (1064)
en: Default to UTF-8 encoding
fa: تنظیم به کدگزاری UTF-8 بصورت پیش فرض

note: Resource IDs: (1002)
en: Delete
fa: &حذف کردن

note: Resource IDs: (240)
en: Delete Unversioned Items
fa: حذف اقلام فاقد نسخه

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and &ignore %d items by name
fa: حذف و نادیده گرفتن %d قلم با نام

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and add to &ignore list
fa: حذف و اضافه کردن به لیست نادیده گرفته ها

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and ignore %d items by &extension
fa: حذف و نادیده گرفتن %d قلم با پسوند

note: Resource IDs: (17)
en: Delete unversioned items...
fa: حذف اقلام فاقد نسخه...

note: Resource IDs: (73, 264)
en: Deleted
fa: حذف شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Deleted node
fa: گره حذف شده

note: Resource IDs: (15)
en: Deletes and adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
fa: فایل(های) انتخاب شده یا فایل ماسک را به لیست نادیده گرفته ها اضافه میکند

note: Resource IDs: (11)
en: Deletes files / folders from version control
fa: حذف کردن فایلها / پوشه ها از سیستم کنترل نسخه ها

note: Resource IDs: (18)
en: Deletes files / folders from version control but keeps the file
fa: حذف فایلها / پوشه ها از کنترل نسخ و نگهداری فایل فاقد نسخه

note: Resource IDs: (198)
en: Deletes the action log file
fa: فایل ثبت عملیاتها را پاک میکند

note: Resource IDs: (263)
en: Deleting
fa: در حال حذف کردن

note: Resource IDs: (207)
en: Depth
fa: عمق

note: Resource IDs: (65535)
en: Depth:
fa: عمق:

note: Resource IDs: (1002)
en: Description
fa: توضیحات

note: Resource IDs: (65535)
en: Description:
fa: توضیحات:

note: Resource IDs: (213)
en: Deselect changelist
fa: عدم انتخاب لیست تغییرات

note: Resource IDs: (3859)
en: Destination disk drive is full.
fa: دیسک گردان مقصد پر است.

note: Resource IDs: (1277)
en: Dialog sizes and positions
fa: اندازه و مکان پنجره های محاوره ای

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff file:
fa: فایل Diff:

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff options
fa: تنظیمات Diff

note: Resource IDs: (146, 279)
en: Diff with URL
fa: مقایسه با آدرس

note: Resource IDs: (1302)
en: Difference between
fa: تفاوت مابین

note: Resource IDs: (14)
en: Diffs the working copy file with the one before the last commit.
fa: فایل نسخه کاری را با نمونه قبل از آخرین اعمال مقایسه می کند.

note: Resource IDs: (1513)
en: Directories
fa: پوشه ها

note: Resource IDs: (65535)
en: Directory:
fa: فهرست:

note: Resource IDs: (195)
en: Disable this option if you have really big working copies and experience
    too much disk access when browsing the working copy.
fa: اگر نسخه های کاری بزرگ دارید و دسترسی بیش از اندازه به دیسک را مشاهده میکنید،
    این گزینه را غیر فعال کنید.

note: Resource IDs: (596)
en: Discards local changes upon incoming deletes
fa: درهنگام اعمال عملیات حذف از مخزن تغییرات محلی از بین می روند

note: Resource IDs: (3867)
en: Disk full while accessing %1.
fa: در دسترسی به %1 دیسک پر مشاهده شد.

note: Resource IDs: (3860)
en: Dispatch exception: %1
fa: استثناء ارسال: %1

note: Resource IDs: (65535)
en: Display &buttons in this order
fa: نمایش دگمه ها با این ترتیب

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for clicked on buttons, menus and windows
    Help
fa: نمایش راهنما برای دگمه، منو و پنجره های کلیک شده
    راهنما

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for current task or command
    Help
fa: نمایش راهنما برای فعالیت یا دستور جاری
    راهنما

note: Resource IDs: (3605)
en: Display instructions about how to use help
    Help
fa: نمایش دستورالعمل نحوه استفاده از راهنما
    راهنما

note: Resource IDs: (3605)
en: Display program information, version number and copyright
    About
fa: نمایش اطلاعات برنامه ،شماره نگارش وحق نشر
    درباره

note: Resource IDs: (65535)
en: Do not show the context menu for the following paths:
fa: منوی راست کلیک برای مسیرهای مقایل نمایش نشود:

note: Resource IDs: (1007)
en: Do you really want to delete the toolbar '%s'?
fa: آیا نوار ابزار '%s' حذف شود?

note: Resource IDs: (145)
en: Do you really want to move this file or folder?
fa: آیا واقعا مایل به جابجائی این فایل یا پوشه هستید؟

note: Resource IDs: (119)
en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    and go back to this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revisions into your working copy.
fa: آیا مایلید تمامی تغییرات در
    %s
    از بین رفته و به این اصلاحیه تغییر پیدا کنند؟ این تغییرات با استفاده از ادغام معکوس اصلاحیه ها به نسخه کاری بازگشت خواهند شد.

note: Resource IDs: (76)
en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    which were made in this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revision into your working copy.
fa: آیا مایلید تمامی تغییرات در
    %s
     که در این اصلاحیه انجام شده اند، برگشت  داده شوند؟ این تغییرات با استفاده از ادغام معکوس اصلاحیه ها به نسخه کاری بازگشت خواهند شد.

note: Resource IDs: (99)
en: Do you want to make this working copy unversioned?
    This will remove all Subversion admin directories from
    %s!
fa: آیا از نسخه خارج کردن این نسخه کاری را تایید میکنید؟
    این عمل تمامی پوشه های مدیریتی سابورژن را حذف خواهد کرد از
    %s!

note: Resource IDs: (76)
en: Do you want to proceed?
fa: آیا میخواهید ادامه بدهی؟

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to reload the documents to reflect the settings changes?
    Note: you will lose all changes you've made!
fa: آیا مایلید برای اعمال تنظیمات تغییر یافته اسناد دوباره بارگذاری گردند؟
    نکته: همه تغییرات شما از بین خواهد رفت!

note: Resource IDs: (563)
en: Do you want to remove the property %s recursively?
fa: آیا میخواهید خصوصیت %s بطور بازگشتی حذف گردد؟

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to save your changes?
fa: آیا مایلید تغییراتتان ذخیره شود؟

note: Resource IDs: (65535)
en: Document :
fa: سند :

note: Resource IDs: (65535)
en: Documentation : Simon Large
    Code : Tobias Schäfer, Stefan Fuhrmann
fa: مستند سازی : Simon Large
    کدنویسی : Tobias Schäfer, Stefan Fuhrmann

note: Resource IDs: (73, 80)
en: Don't show this message again
fa: این پیام را بار دیگر نشان ندهید

note: Resource IDs: (1002)
en: Drag to make this menu float
fa: برای شناور کردن این منو آن را درگ کنید

note: Resource IDs: (16513)
en: Draw
fa: نقاشی

note: Resource IDs: (1079)
en: Drive Types
fa: نوع درایوها

note: Resource IDs: (1315)
en: Drives A: and B:
fa: درایوهای A: و B:

note: Resource IDs: (32816)
en: E&xact copy sources
fa: &کپی دقیق منابع

note: Resource IDs: (65535)
en: E&xclude paths:
fa: مسیرهای &مستثناء شده:

note: Resource IDs: (105, 57665)
en: E&xit
fa: خ&روج

note: Resource IDs: (275)
en: E&xpand all
fa: بازکردن همه

note: Resource IDs: (275)
en: E&xpand sub-trees
fa: بازکردن زیر درختها

note: Resource IDs: (1437)
en: E&xport
fa: صد&ور...

note: Resource IDs: (9, 1382)
en: E&xport...
fa: صد&ور...

note: Resource IDs: (1237)
en: Edit
fa: ویرایش

note: Resource IDs: (16133)
en: Edit Button Image
fa: تصویر دگمه ویرایش

note: Resource IDs: (227, 564)
en: Edit Properties
fa: ویرایش خصوصیات

note: Resource IDs: (297)
en: Edit Property Conflict
fa: ویرایش تضاد در خصوصیت

note: Resource IDs: (298)
en: Edit Tree Conflicts
fa: ویرایش تضاد شاخه

note: Resource IDs: (113)
en: Edit author
fa: ویرایش مولف

note: Resource IDs: (115)
en: Edit author name
fa: ویرایش نام مولف

note: Resource IDs: (1399)
en: Edit conflict
fa: ویرایش conflict

note: Resource IDs: (110)
en: Edit extension specific diff program
fa: ویرایش برنامه diff خاص انشعاب

note: Resource IDs: (110)
en: Edit extension specific merge program
fa: ویرایش برنامه ادغام خاص انشعاب

note: Resource IDs: (113, 115)
en: Edit log message
fa: ویرایش پیام گزارش

note: Resource IDs: (127)
en: Edit property '%s' on
    %s
fa: ویرایش خصوصیت '%s' روی
    %s

note: Resource IDs: (1331, 1382)
en: Edit...
fa: ویرایش...

note: Resource IDs: (581)
en: Edits the selected property value
fa: ویرایش مقدار خصوصیت انتخاب شده

note: Resource IDs: (79)
en: Either the name or IP of the proxy server
fa: نام یا IP پراکسی سرور

note: Resource IDs: (1057)
en: Ellipse Tools
    Ellipse
fa: ابزار ادغام
    ادغام

note: Resource IDs: (65535)
en: Empty
fa: خالی

note: Resource IDs: (344)
en: Enable log caching to speed up log and revision graph dialogs
fa: فعال کردن کَش گزاری گزارشات برای سرعت عمل پنجره های گراف اصلاحیه ها و گزارشات

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a hardware I/O error while accessing %1.
fa: خطای سخت افزاری I/O در دسترسی به %1 رخ داد.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a locking violation while accessing %1.
fa: خطای قفل گذاری در دسترسی به %1 رخ داد.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a sharing violation while accessing %1.
fa: مواجهه با یک تناقض اشتراکی در هنگام دستیابی به %1.

note: Resource IDs: (3843)
en: Encountered an improper argument.
fa: یک آرگومان نادرست مشاهده شد.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while reading %1.
fa: خطای غیر مترقبه در خواندن %1 رخ داد.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while writing %1.
fa: خطای غیر مترقبه در نوشتن %1 رخ داد.

note: Resource IDs: (65535)
en: End Revision
fa: اصلاحیه آخر

note: Resource IDs: (3825)
en: Enlarge the window to full size
fa: بزرگنمائی پنجره به حداکثر اندازه

note: Resource IDs: (241)
en: Enter Log Message
fa: پیغام وارد نمائید

note: Resource IDs: (80)
en: Enter URL
fa: وراد نمود آدرس

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a GUID.
fa: یک GUID وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a currency.
fa: یک مبلغ وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date and/or time.
fa: لطفا یک تاریخ و یا زمان وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date.
fa: لطفا یک تاریخ وارد نمائید.

note: Resource IDs: (313)
en: Enter a lock message (optional):
fa: یک پیام قفل گذاری وارد نمائید (اختیاری):

note: Resource IDs: (65535)
en: Enter a name for the changelist:
fa: یک نام برای لیست تغییرات وارد نمائید:

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number between %1 and %2.
fa: یک عدد مابین %1 و %2 وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number.
fa: لطفا یک عدد وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a positive integer.
fa: یک مقدار عددی مثبت وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a time.
fa: لطفا یک زمان وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between %1 and %2.
fa: یک عدد مابین %1 و %2 وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between 0 and 255.
fa: یک عدد مابین 0 و 255 وارد نمائید.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer.
fa: لطفا یک عدد وارد نمائید.

note: Resource IDs: (1065)
en: Enter log &message:
fa: گزارش تغییرات را وارد نمائید:

note: Resource IDs: (126)
en: Enter log message:
fa: گزارش تغییرات را وارد نمائید:

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter no more than %1 characters.
fa: بیش از %1 حرف وارد نکنید.

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase everything
    Erase All
fa: پاک کردن همه چیز
    پاک کردن همه

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase the selection
    Erase
fa: پاک کردن انتخاب شده
    پاک کردن

note: Resource IDs: (82)
en: Error
fa: خطا

note: Resource IDs: (145)
en: Error rebuilding Shell Icon Cache!
fa: خطا در بازسازی کَش آیکونهای شٍل

note: Resource IDs: (81)
en: Error validating server certificate for %s:
fa: خطا در تائید اعتبار گواهینامه سرویس دهنده %s:

note: Resource IDs: (70)
en: Error while reading/writing the registry key %s
    %s
fa: خطا در خواندن/نوشتن کلید رجیستری %s
    %s

note: Resource IDs: (1413)
en: Exceptions:
fa: استثناءها:

note: Resource IDs: (20)
en: Exclude
fa: استثنا گردد

note: Resource IDs: (1002)
en: Executable (*.exe)|*.exe|Command (*.com)|*.com|Information (*.pdf)|*.pdf|Batch (*.bat)|*.bat|All Files (*.*)|*.*||
fa: اجرائی (*.exe)|*.exe|دستور (*.com)|*.com|اطلاعات (*.pdf)|*.pdf|Batch (*.bat)|*.bat|همه فایلها (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1002)
en: Existing
fa: موجود

note: Resource IDs: (275)
en: Exp&and source tree
fa: بازکردن درختواره منبع

note: Resource IDs: (275)
en: Expand &following tree
fa: بازکردن پوشه بعدی

note: Resource IDs: (1002)
en: Expand (%s)
fa: بازکردن (%s)

note: Resource IDs: (1001)
en: Expand docked window
fa: بازکردن پنجره داک شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Expert settings
fa: تنظیمات تخصصی

note: Resource IDs: (209)
en: Explore to
fa: مرور به

note: Resource IDs: (229, 238)
en: Export
fa: صادر کردن

note: Resource IDs: (1074)
en: Export &directory:
fa: دایرکتوری جهت صدور:

note: Resource IDs: (78)
en: Export - TortoiseSVN
fa: صادر کردن - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (94)
en: Export directory:
fa: دایرکتوری جهت صدور:

note: Resource IDs: (345)
en: Export the selected cache as a set of Comma Separated Value (CSV) files
fa: ذخیره سازی کَش منتخب بصورت مجموعه ای از فایلهای مقادیر جداشده با کاما (CSV)

note: Resource IDs: (79)
en: Export unversioned files too
fa: صدور فایلهای فاقد نسخه

note: Resource IDs: (284)
en: Exporting %s
fa: در حال صادر کردن %s

note: Resource IDs: (79)
en: Exporting...
fa: در حال صادر کردن...

note: Resource IDs: (10)
en: Exports a repository to a clean working copy without the svn administrative folders
fa: یک مخزن را بدون پوشه های مدیریتی svn به یک پوشه خالی منتقل میکند

note: Resource IDs: (74, 207)
en: Extension
fa: ماژول توسعه

note: Resource IDs: (65535)
en: Extension or mime-type:
fa: توسعه یا  mime-type:

note: Resource IDs: (74)
en: External
fa: خارجی

note: Resource IDs: (65535)
en: External Program:
fa: برنامه خارجی:

note: Resource IDs: (192)
en: External Programs::Diff Viewer
fa: برنامه های خارجی::نمایشگر Diff

note: Resource IDs: (193)
en: External Programs::Merge Tool
fa: برنامه های خارجی::ابزار ادغام

note: Resource IDs: (194)
en: External Programs::Unified Diff Viewer
fa: برنامه های خارجی::نمایشگر Unified Diff

note: Resource IDs: (263)
en: External failed
fa: فرمان خراب شده

note: Resource IDs: (226)
en: Externals excluded
fa: عدم در نظر گرفتن خارجیها

note: Resource IDs: (226)
en: Externals included
fa:  با در نظر گرفتن خارجیها

note: Resource IDs: (74)
en: Failed revert
fa: عدم موفقیت در برگشت

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to create empty document.
fa: عدم موفقیت در ایجاد سند خالی.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to launch help.
fa: عدم موفقیت در راه اندازی راهنما.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to launch server application.
fa: عدم موفقیت در اجرای برنامه سرویس دهنده

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to open document.
fa: عدم موفقیت در بازکردن سند.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to perform server operation.
fa: عدم موفقیت در انجام عمل سرویس دهنده.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to save document.
fa: عدم موفقیت در ذخیره سازی سند.

note: Resource IDs: (83)
en: Failed to start the issue tracker COM provider '%s'.
    %s
fa: Failed to start the issue tracker COM provider "%s".
    %s

note: Resource IDs: (220)
en: Failed!
fa: عدم موفقیت!

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching file...
fa: در حال دریافت فایل...

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching revision %s of file:
fa: در حال دریافت اصلاحیه %s از فایل:

note: Resource IDs: (63, 74, 77, 319, 1001)
en: File
fa: فایل

note: Resource IDs: (1138)
en: File changes each week:
fa: تغییرات هفتگی فایلها:

note: Resource IDs: (376)
en: File diffs
fa: فایل diffs

note: Resource IDs: (213)
en: File list is empty
fa: لیست فایل خالی است

note: Resource IDs: (135, 376)
en: File patches
fa: وصله های فایل

note: Resource IDs: (7)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
fa: اندازه فایل:		%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:	%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%

note: Resource IDs: (8)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
fa: اندازه فایل:		%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:	%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%
    
    اندازه فایل:		%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:	%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
fa: اندازه فایل:			%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:		%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
fa: اندازه فایل:			%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:		%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%
    
    اندازه فایل:			%s (%s)
    عرض:			%ld pixel
    ارتفاع:			%ld pixel
    رزلوشن افقی:	%.1f dpi
    رزلوشن عمودی:		%.1f dpi
    عمق:			%d bit
    بزرگنمایی:			%d%%

note: Resource IDs: (208)
en: Filename
fa: نام فایل

note: Resource IDs: (1512)
en: Files
fa: فایلها

note: Resource IDs: (1057)
en: Fill Tool
    Fill
fa: ابزار پرکردن
    پرکردن

note: Resource IDs: (65535)
en: Filter out paths that contain one of the following strings
    (separate multiple paths with the '*' char):
fa: این مسیرها فیلتر شوند
     (مسیرهای مختلف را با حرف '*' جدا کنید)

note: Resource IDs: (321)
en: Filter paths
fa: مسیرهای فیلتر

note: Resource IDs: (139)
en: Find
fa: جستجو

note: Resource IDs: (3603)
en: Find the specified text
    Find
fa: جستجوی متن وارد شده
    جستجو

note: Resource IDs: (77, 219)
en: Finished!
fa: پایان!

note: Resource IDs: (32804)
en: Fit graph
fa: جایگیری در نمودار

note: Resource IDs: (32802)
en: Fit height
fa: جایگیری در ارتفاع

note: Resource IDs: (32810)
en: Fit image &sizes
fa: منطبق کردن &اندازه ی تصویر

note: Resource IDs: (32803)
en: Fit width
fa: جایگیری در عرض

note: Resource IDs: (65535)
en: Folded tag
fa: برچسب مرتب شده

note: Resource IDs: (1002)
en: Folder
fa: پوشه

note: Resource IDs: (65535)
en: Font
fa: فانت

note: Resource IDs: (3585)
en: For Help, press F1. Scroll horizontally with Ctrl-Scrollwheel
fa: برای مشاهده راهنما F1 را فشار دهید. برای پیمایش افقی از دگمه Ctrl-Scrollwheel استفاده نمایید.

note: Resource IDs: (119)
en: For complete history deselect 'Stop on copy/rename'
fa: برای مشاهده تاریخچه کامل گزینه 'توقف در کپی/تغییر نام' را انتخاب نکنید

note: Resource IDs: (279)
en: Force
fa: با اجبار

note: Resource IDs: (1480)
en: Force the merge
fa: اجبار در ادغام

note: Resource IDs: (1064)
en: Forward
fa: جلو

note: Resource IDs: (65535)
en: From URL:
fa: از آدرس:

note: Resource IDs: (1200, 65535)
en: From:
fa: از:

note: Resource IDs: (65535)
en: From: (start URL and revision of the range to merge)
fa: از: (آدرس و اصلاحیه شروع محدوده ادغام)

note: Resource IDs: (1065)
en: Full Screen
fa: تمام صفحه

note: Resource IDs: (19)
en: Fully recursive
fa: کاملا بازگشتی

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't be initialized!
fa: عدم موفقیت در راه اندازی GDI+!

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't create a bitmap object. You probably don't have enough memory.
fa: GDI+ قادر به ایجاد یک شیء نقشه بیتی نبود. احتمالا حافضه کافی ندارید.

note: Resource IDs: (284)
en: Gathering information. Please wait...
fa: در حال جمع آوری اطلاعات. لطفا صبر کنید...

note: Resource IDs: (107, 143)
en: General
fa: عمومی

note: Resource IDs: (212)
en: General::Colors
fa: عمومی::رنگها

note: Resource IDs: (195)
en: General::Context Menu
fa: عمومی::منوی راست کلیک

note: Resource IDs: (196)
en: General::Dialogs 1
fa: عمومی::دیالوگ 1

note: Resource IDs: (213)
en: General::Dialogs 2
fa: عمومی::دیالوگ 2

note: Resource IDs: (144)
en: Generating patchfile...
fa: درحال تولید فایل وصله...

note: Resource IDs: (16)
en: Get loc&k...
fa: دریافت قفل...

note: Resource IDs: (114)
en: Get merge logs
fa: دریافت پیامهای ادغام

note: Resource IDs: (119)
en: Getting file %s
fa: در حال دریافت فایل %s

note: Resource IDs: (120)
en: Getting file %s, revision %s
fa: در حال دریافت فایل %s اصلاحیه %s

note: Resource IDs: (132)
en: Getting file info...
fa: در حال دریافت اطلاعات فایل...

note: Resource IDs: (269)
en: Getting information from repository...
fa: در حال دریافت اطلاعات از مخزن...

note: Resource IDs: (120)
en: Getting information...
fa: در حال دریافت اطلاعات...

note: Resource IDs: (132)
en: Getting log info...
fa: در حال دریافت اطلاعات گزارش تغییرات...

note: Resource IDs: (220)
en: Getting required information...
fa: در حال دریافت اطلاعات مورد نیاز...

note: Resource IDs: (119)
en: Getting unified diff
fa: در حال دریافت unified diff

note: Resource IDs: (65535)
en: Global ignore &pattern:
fa: الگوی عمومی نادیده ها:

note: Resource IDs: (65535)
en: Global settings
fa: تنظیمات عمومی:

note: Resource IDs: (130)
en: Go to line
fa: مراجعه به خط

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the next conflict
    Next conflict
fa: مراجعه به تضاد بعدی
    تضاد بعدی

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the next difference
    Next difference
fa: مراجعه به تفاوت بعدی
    تفاوت بعدی

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the previous conflict
    Previous conflict
fa: مراجعه به تضاد قبلی
    تضاد قبلی

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the previous difference
    Previous difference
fa: مراجعه به تفاوت قبلی
    تفاوت قبلی

note: Resource IDs: (1134)
en: Graph type:
fa: نوع نمودار:

note: Resource IDs: (16972)
en: Gray
fa: خاکستری

note: Resource IDs: (2050)
en: Group by branch
fa: گروه بندی بر اساس شاخه

note: Resource IDs: (214)
en: Group changelists
fa: گروه بندی لیست تغییرات

note: Resource IDs: (1229)
en: H&ide unrelated changed paths
fa: &پنهان کردن مسیرهای تغییری نامربوط

note: Resource IDs: (65535)
en: H&ue:
fa: &ظاهر:

note: Resource IDs: (65535)
en: HEAD node
fa: گره اصلی

note: Resource IDs: (106)
en: Head revision is %s
fa: نسخه اصلی %s است

note: Resource IDs: (9, 73, 332, 1004)
en: Help
fa: راهنما

note: Resource IDs: (16982)
en: Help Keyboard
fa: راهنمای صفحه کلید

note: Resource IDs: (32820)
en: Hide &deleted paths
fa: پنهان کردن مسیرهای حذف شده

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide all branches that did not modify the item
fa: پنهان سازی همه انشعابهایی که قلم را تغییر نداده اند

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide deleted branches and tags
fa: حذف شاخه ها و تگهای پاک شده

note: Resource IDs: (1001)
en: Hide docked window
fa: پنهان سازی پنجره

note: Resource IDs: (1326)
en: Hide the script while running
fa: پنهان سازی اسکریپت در حین اجراء

note: Resource IDs: (32830)
en: Hide unused &branches
fa: پنهان سازی شاخه های راکد

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide/Show the patch file list
    Hides or shows the patch file list
fa: پنهان سازی/نمایش لیست فایلهای وصله
    لیست فایلهای وصله را پنهان کردن یا نمایش میدهد.

note: Resource IDs: (339)
en: Highest revision number in the cache
fa: بالاترین شماره اصلاحیه در کَش

note: Resource IDs: (1127)
en: Hint: Press F5 to refresh the selected subtree and Ctrl-F5 to load all children too
fa:  را کلیک کنید Ctrl+F5  و برای بارگزاری همه فرزندان F5 کمک: برای بارگزاری مجدد زیرشاخه انتخاب شده

note: Resource IDs: (1064)
en: Home
fa: خانه

note: Resource IDs: (103)
en: Hook Scripts
fa: اسکریپت های قلاب

note: Resource IDs: (198)
en: Hook Type
fa: نوع قلاب

note: Resource IDs: (1334)
en: Hook Type:
fa: نوع قلاب:

note: Resource IDs: (82)
en: Hostname mismatch (%s)
fa: عدم تطبیق نام هاست (%s)

note: Resource IDs: (65535)
en: How do you want to resolve this conflict?
fa: مایلید این برخورد چگونه حل شود؟

note: Resource IDs: (65535)
en: I&nclude paths:
fa: مسیرهای مشمول:

note: Resource IDs: (106)
en: Icon Overlays
fa: پوشش آیکونها

note: Resource IDs: (65535)
en: Icon Overlays / Status Columns
fa: پوشش آیکونها / ستونهای وضعیت

note: Resource IDs: (184)
en: Icon Overlays::Icon Set
fa: پوشش آیکونها::مجموعه آیکون

note: Resource IDs: (65535)
en: Icons/Design/Code:                 Luebbe Onken
fa: آیکون ها/طراحی/کدنویسی:                 Luebbe Onken

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'branch'.
fa: اگر قسمتی از یک مسیر (بین دو '/' ( مشابه یکی
    از این الگوها باشد، بعنوان یک 'شاخه' شناسایی میشود.

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'tag'.
fa: اگر قسمتی از یک مسیر (بین دو '/' ( مشابه یکی
    از این الگوها باشد، بعنوان یک 'تگ' شناسایی میشود.

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'trunk'.
fa: اگر قسمتی از یک مسیر (بین دو '/' ( مشابه یکی
    از این الگوها باشد، بعنوان یک 'شاخه اصلی' شناسایی میشود.

note: Resource IDs: (95)
en: If checked then a new folder is created in the repository.
    If not checked then the import goes directly to the specified URL.
fa: درصورتی که علامت زده شود یک پوشه جدید در مخزن ساخته خواهد شد.
    در صورتی که علامت زده نشود ، ورودی مستقیما به URL مشخص شده می رود.

note: Resource IDs: (79)
en: If checked, TortoiseSVN creates a temporary file of the BASE to do the diff
    with the keywords expanded and the line endings adjusted.
fa: در صورتی که علامت زده شود TortoiseSVN یک فایل موقت از فایل پایه برای یافتن تفاوت ها می‌سازد 
    این کار را با کلیدواژه های بسط یافته و انتهای تنظیم شده ی خطوط انجام می دهد.

note: Resource IDs: (1439)
en: If the repository can not be contacted
fa: در صورت عدم موفقیت در دسترسی به مخزن

note: Resource IDs: (73)
en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

note: Resource IDs: (14)
en: Ignore %d items by &extension
fa: نادیده گرفتن %d قلم با توجه به پسوند

note: Resource IDs: (1020)
en: Ignore &all whitespaces
fa: نادیده گرفتن تمام حروف خالی

note: Resource IDs: (1067)
en: Ignore &case changes
fa: نادیده گرفتن تغییرات case

note: Resource IDs: (1392)
en: Ignore all whitespaces
fa: نادیده گرفتن تمام حروف خالی

note: Resource IDs: (1267)
en: Ignore ancestry
fa: نادیده گرفتن ریشه

note: Resource IDs: (1018)
en: Ignore line &endings (recommended)
fa: نادیده گرفتن حروف پایان خط (توصیه شده)

note: Resource IDs: (1126, 1127)
en: Ignore line endings
fa: نادیده گرفتن حروف پایان خط

note: Resource IDs: (1391)
en: Ignore whitespace changes
fa: نادیده گرفتن تغییرات حروف خالی

note: Resource IDs: (226)
en: Ignored items included
fa: در نظر گرفتن اقلام نادیده گرفته شده

note: Resource IDs: (16916)
en: Image &and Text
fa: تصویر و متن

note: Resource IDs: (16507)
en: Image &and text
fa: تصویر و متن

note: Resource IDs: (16508)
en: Images
fa: تصاویر

note: Resource IDs: (19)
en: Immediate children, including folders
fa: فرزندان آنی، شامل پوشه ها

note: Resource IDs: (139)
en: Import
fa: وارد کردن

note: Resource IDs: (127)
en: Import %ld items
fa: وارد کردن %ld اقلام

note: Resource IDs: (229)
en: Import %s to %s%s
fa: وارد کردن %s به %s%s

note: Resource IDs: (1056)
en: Import &message
fa: پیغام وارد کردن

note: Resource IDs: (77)
en: Import - TortoiseSVN
fa: وارد کردن - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (127)
en: Import file %s
    to %s
fa: وارد کردن %s
    به %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import file to
    %s
fa: وارد کردن فایل به
    %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import folder %s
    to %s
fa: وارد کردن پوشه folder %s
    به %s

note: Resource IDs: (613)
en: Import to %1
fa: ورود به %1

note: Resource IDs: (120)
en: Importing file %s
fa: در حال وارد کردن فایل %s

note: Resource IDs: (10)
en: Imports the directory to a repository
fa: وارد کردن دایرکتوری به یک پوشه

note: Resource IDs: (1266)
en: Include ignored files
fa: در نظر گرفتن فایلهای نادیده گرفته شده

note: Resource IDs: (1126)
en: Include merged revisions
fa: در نظر گرفتن اصلاحیه های ادغام شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Include only the following revision range:
fa: در نظر گرفتن این محدوده اصلاحیه ها:

note: Resource IDs: (239)
en: Includes the repository for status check
    Hold down the shift key when clicking to fetch everything.
fa: برای بررسی وضعیت، مخزن را نیز شامل میشود
    هنگام کلیک کردن دگمه شیفت را نگه دارید تا همه اقلام بازیابی گردند.

note: Resource IDs: (3857)
en: Incorrect filename.
fa: نام فایل نامعتبر

note: Resource IDs: (76)
en: Initial import
fa: وارد کردن اولیه

note: Resource IDs: (65535)
en: Inline differences
fa: تغییرات درخط

note: Resource IDs: (161)
en: Input
fa: ورودی

note: Resource IDs: (3603)
en: Insert Clipboard contents
    Paste
fa: واردکردن محتوای کلیپ بورد
    چسباندن

note: Resource IDs: (3857)
en: Insufficient memory to perform operation.
fa: حافظه ناکافی جهت انجام عملیات.

note: Resource IDs: (3857)
en: Internal application error.
fa: خطای داخلی برنامه.

note: Resource IDs: (3850)
en: Invalid Currency.
fa: واحد پولی نامعتبر.

note: Resource IDs: (102)
en: Invalid data object dropped!
fa: شیء داده نامعتبر رها شد!

note: Resource IDs: (82)
en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
fa: شماره اصلاحیه نامعتبر! اصلاحیه های معتبر:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    اعداد مثبت,
    تاریخ ها با یکی از این فرمها: 
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

note: Resource IDs: (83)
en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
fa: شماره اصلاحیه نامعتبر! اصلاحیه های معتبر شامل:
    HEAD
    اعداد مثبت,
    تاریخ در یکی از فرمهای زیر:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

note: Resource IDs: (275)
en: Join with following &tree
fa: الحاق با بعدی شاخه ها

note: Resource IDs: (275)
en: Join with source tree
fa: الحاق با شاخه منبع

note: Resource IDs: (1203)
en: Keep &locks
fa: نگهداری قفل ها

note: Resource IDs: (1126)
en: Keep changelists
fa: نگهداری لیست تغییرات

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the directory from the repository
fa: نگهداری پوشه از مخزن

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the file from the repository
fa: نگهداری فایل از مخزن

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the local directory
fa: حفظ پوشه محلی

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the local file
fa: نگهداری نسخه محلی

note: Resource IDs: (16136)
en: Keyboard
fa: صفحه کلید

note: Resource IDs: (65535)
en: Keyboard shortcuts:
fa: میانبرهای صفحه کلید:

note: Resource IDs: (1002)
en: Keys
fa: کلیدها

note: Resource IDs: (65535)
en: Last commit revision:
fa: آخرین اصلاحیه اعمال شده:

note: Resource IDs: (11)
en: Last saved revision of item
fa: آخرین اصلاحیه ذخیره شده قلم

note: Resource IDs: (1137)
en: Least active author:
fa: کم فعالترین مولف:

note: Resource IDs: (1404)
en: Leave conflicted:
fa: دارای تضاد باقی بمانند:

note: Resource IDs: (188)
en: Left View:
fa: نمای چپ:

note: Resource IDs: (65535)
en: Left image
fa: تصویر چپ

note: Resource IDs: (19)
en: Line
fa: خط

note: Resource IDs: (246)
en: Line Graph
fa: نمودار خطی

note: Resource IDs: (1057)
en: Line Tool
    Line
fa: ابزار خط
    خط

note: Resource IDs: (32853)
en: Line diff bar
fa: میله مقایسه خط

note: Resource IDs: (65535)
en: Line differences
fa: تغییرات خط

note: Resource IDs: (65535)
en: Line:
fa: خط:

note: Resource IDs: (269)
en: Line: %*ld
fa: خط: %*ld

note: Resource IDs: (3605)
en: List Help topics
    Help Topics
fa: لیست فهرست راهنما
    فهرست راهنما

note: Resource IDs: (344)
en: List of repositories for which log information has been cached
fa: لیست مخزنهای دارای گزارشات کَش شده

note: Resource IDs: (130)
en: Load Images
fa: بارگزاری تصاویر

note: Resource IDs: (63)
en: Local status
fa: وضعیت محلی

note: Resource IDs: (94)
en: Location where the contents of the
    repository URL will be saved to.
fa: مکانی که محتویات آدرس
    مخزن در آنجا ذخیره خواهد شد.

note: Resource IDs: (32854)
en: Locator Bar
fa: میله جایگزین

note: Resource IDs: (207, 221, 229, 65535)
en: Lock
fa: قفل

note: Resource IDs: (208)
en: Lock Date
fa: قفل کردن تاریخ

note: Resource IDs: (191)
en: Lock Files
fa: قفل گزاری فایلها

note: Resource IDs: (213)
en: Lock broken!
fa: قفل شکسته شد!

note: Resource IDs: (207)
en: Lock comment
fa: توضیحات قفل گذاری

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock creation date:
fa: تاریخ ایجاد قفل:

note: Resource IDs: (263)
en: Lock failed
fa: عدم موفقیت در قفل گذاری

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock owner:
fa: صاحب قفل:

note: Resource IDs: (213)
en: Lock stolen by %s
fa: قفل دزدیده شده بوسیله %s

note: Resource IDs: (263)
en: Locked by %s
fa: قفل شده بوسیله %s

note: Resource IDs: (89)
en: Locking failed because a newer version exists!
    Do you want to update and try again?
fa: بدلیل وجود نسخه جدید، قفل گزاری ناموفق بود!
    آیا مایلید بروزرسانی کنید و دوباره سعی کنید؟

note: Resource IDs: (16)
en: Locks a file for other users and makes it editable by you.
fa: فایل را برای سایر کاربران قفل کرده و برای شما قابل ویرایش میکند.

note: Resource IDs: (126)
en: Log
fa: ثبت گزارش

note: Resource IDs: (282)
en: Log Cache Statistics
fa: آمار گزارشات کَش شده

note: Resource IDs: (281)
en: Log Caching
fa: کًش کردن گزارشات

note: Resource IDs: (211)
en: Log History
fa: تاریخچه ثبت گزارشات

note: Resource IDs: (130)
en: Log Messages
fa: پیغامهای ثبت شده

note: Resource IDs: (1386)
en: Log message
fa: پیغام ثبت شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Log messages
fa: پیغامهای ثبت شده

note: Resource IDs: (1274)
en: Log messages (Input dialog)
fa: پیغام ثبت شده (پنجره ورودی)

note: Resource IDs: (1280)
en: Log messages (Show log dialog)
fa: پیغامهای ثبت شده (نمایش پنجره پیغامها)

note: Resource IDs: (238)
en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld
fa: پائینترین اصلاحیه نمایش شده: %ld - بالاترین اصلاحیه نمایش شده: %ld

note: Resource IDs: (238)
en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld - HEAD revision: %ld
fa: پائینترین اصلاحیه نمایش شده: %ld - بالاترین اصلاحیه نمایش شده: %ld - اصلاحیه HEAD: %ld

note: Resource IDs: (16973)
en: Lum
fa: نوک

note: Resource IDs: (3866)
en: Mail system DLL is invalid.
fa: فایل کتابخانه ای  سیستم ایمیل نامعتبر است.

note: Resource IDs: (1431)
en: Make this the default
fa: تنظیم کردن بعنوان پیش فرض

note: Resource IDs: (17)
en: Manage Subversion properties
fa: مدیریت خصوصیتهای Subversion

note: Resource IDs: (32808)
en: Mark as &resolved
fa: بعنوان حل شده علامتگذاری شود

note: Resource IDs: (282)
en: Mark as resolved
fa: بعنوان حل شده علامتگذاری شود

note: Resource IDs: (2052)
en: Mark current revision of your working copy
fa: علامتگذاری اصلاحیه جاری نسخه کاری

note: Resource IDs: (101)
en: Mark for comparison
fa: جهت مقایسه علامتگذاری شود

note: Resource IDs: (610)
en: Mark the conflict as resolved
fa: بعنوان حل شده علامت گزاری گردد

note: Resource IDs: (65535)
en: Markers
fa: مارکر

note: Resource IDs: (2051)
en: Marks a file as resolved in Subversion
    Mark as resolved
fa: علامتگذاری فایل بعنوان حل شده در سابورژن
    Mark as resolved

note: Resource IDs: (596)
en: Marks the revisions as merged, without actually doing the merge.
    This blocks the revisions from getting merged in the future.
fa: اصلاحیه ها را بعنوان ادغام شده علامتگذاری میکند، بدون اینکه ادغام را انجام دهد.
    از ادغام شدن اصلاحیه های در آینده جلوگیری میکند.

note: Resource IDs: (1064)
en: Match &case
fa: case تطبیق

note: Resource IDs: (1159)
en: Max
fa: حداکثر

note: Resource IDs: (1317)
en: Max. items to keep in the log message history
fa: حداکثر اقلام جهت نگهداری در تاریخچه گزارشات

note: Resource IDs: (65535)
en: Max. lines in action log
fa: حداکثر خطوط در ثبت عملیات

note: Resource IDs: (16134)
en: Menu
fa: منوی

note: Resource IDs: (1001)
en: Menu Bar
fa: نوار منو

note: Resource IDs: (16626)
en: Menu s&hadows
fa: سایه منو

note: Resource IDs: (109, 110, 111, 112, 276, 278, 65535)
en: Merge
fa: ادغام

note: Resource IDs: (78)
en: Merge - TortoiseSVN
fa: ادغام - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (221)
en: Merge Reintegrate
fa: ادغام مجدد

note: Resource IDs: (1468)
en: Merge a range of revisions
fa: ادغام محدوده ای از اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (277)
en: Merge all
fa: ادغام همه

note: Resource IDs: (65535)
en: Merge depth:
fa: عمق ادغام:

note: Resource IDs: (1432)
en: Merge non-interactive
fa: ادغام غیر محاوره ای

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge options
fa: تنظیمات ادغام

note: Resource IDs: (595)
en: Merge revision range
fa: محدوده اصلاحیه ها جهت ادغام

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revision to...
fa: ادغام اصلاحیه به...

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revisions to...
fa: ادغام اصلاحیه ها به...

note: Resource IDs: (1470)
en: Merge two different trees
fa: ادغام دو درخت متفاوت

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge type
fa: نوع ادغام

note: Resource IDs: (263)
en: Merged
fa: ادغام شد

note: Resource IDs: (286)
en: Merged revision(s) %s from %s:
fa: اصلاحیه(های) ادغام شده %s از %s:

note: Resource IDs: (10)
en: Merges a branch into the main trunk
fa: ادغام یک شاخه به شاخه اصلی

note: Resource IDs: (14)
en: Merges all missing revisions back into the working copy using merge-tracking information
fa: تمامی اصلاحیه هاوی که وجود ندارند را با استفاده از اطلاعات ردیابی-ادغام در نسخه کاری ادغام میکند.

note: Resource IDs: (65535)
en: Merging
fa: در حال ادغام

note: Resource IDs: (229)
en: Merging %s into %s, %s%s
fa: در حال ادغام %s به %s, %s%s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging differences between repository URLs
fa: ادغام تغییرات بین URLهای مخزن

note: Resource IDs: (229)
en: Merging from %s, revision %s to %s, revision %s into %s, %s%s%s
fa: ادغام از %s, اصلاحیه %s از %s, اصلاحیه %s به %s, %s%s%s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld
fa: درحال ادغام r%ld

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld through r%ld
fa: در حال ادغام r%ld تا r%ld

note: Resource IDs: (83)
en: Merging requires different revisions or different URLs in 'From:' and 'To:'
fa: برای ادغام بایستی اصلاحیه ها یا آدرسهای متفاوتی را در فیلدهای 'از:' و 'تا:' وارد نمائید

note: Resource IDs: (229)
en: Merging revisions %s of %s into %s, %s%s%s
fa: درحال ادغام اصلاحیه های %s از %s به %s, %s%s%s

note: Resource IDs: (76, 1359)
en: Message
fa: پیام

note: Resource IDs: (1241)
en: Message:
fa: پیام:

note: Resource IDs: (116)
en: Messages
fa: پیام

note: Resource IDs: (116)
en: Messages, authors and paths
fa: پیام ها ،موافین و مسیرها

note: Resource IDs: (78)
en: Mime type
fa: نوع Mime

note: Resource IDs: (1158)
en: Min
fa: حداقل

note: Resource IDs: (263)
en: Mine
fa: مال من

note: Resource IDs: (1068)
en: Minimize the Ribbon
fa: حداقل سازی روبان

note: Resource IDs: (1023, 65535)
en: Misc
fa: غیره

note: Resource IDs: (3887)
en: Mixed
fa: مخلوط

note: Resource IDs: (208)
en: Modification date
fa: تاریخ تغییر

note: Resource IDs: (74, 264, 65535)
en: Modified
fa: تغییر داده شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Modified node
fa: گره اصلاح شده

note: Resource IDs: (1070)
en: More
fa: بیشتر

note: Resource IDs: (1002)
en: More Buttons
fa: دگمه های بیشتر

note: Resource IDs: (1069)
en: More Commands...
fa: دستورات بیشتر...

note: Resource IDs: (438)
en: More colors...
fa: رنگهای بیشتر...

note: Resource IDs: (438)
en: More...
fa: بیشتر...

note: Resource IDs: (1136)
en: Most active author:
fa: فعالترین مولف:

note: Resource IDs: (16135)
en: Mouse
fa: موشواره

note: Resource IDs: (127)
en: Move %ld items to
    %s
fa: جابجائی %ld قلم به
    %s

note: Resource IDs: (127)
en: Move %s
    to %s
fa: جابجائی %s
    به %s

note: Resource IDs: (17026)
en: Move &Down
fa: انتقال به پائین

note: Resource IDs: (17025)
en: Move &Up
fa: انتقال به بالا

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Down
fa: انتقال قلم به پائین

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Up
fa: انتقال قلم به بالا

note: Resource IDs: (147)
en: Move and rename
fa: جابجا کردن و تغییر نام

note: Resource IDs: (104)
en: Move and rename item to here
fa: جابجائی و تغییر نام قلم به اینجا

note: Resource IDs: (103)
en: Move items to here
fa: جابجائی اقلام به اینجا

note: Resource IDs: (613)
en: Move to %1
fa: انتقال به %1

note: Resource IDs: (209)
en: Move to changelist
fa: انتقال به لیست تغییرات

note: Resource IDs: (229)
en: Move/Rename
fa: انتقال/تغییر نام

note: Resource IDs: (98)
en: Move: New name for %s
fa: انتقال: نام جدید برای %s

note: Resource IDs: (126)
en: Moved remotely
fa: از راه دور منتقل شد

note: Resource IDs: (197)
en: Moves the modified files to the recycle bin first before reverting
fa:  انتقال فایل های ویرایش شده به سطل بازیافت قبل از بازگرداندن

note: Resource IDs: (80)
en: Moving %s
fa: در حال انتقال %s

note: Resource IDs: (80)
en: Moving...
fa: در حال انتقال...

note: Resource IDs: (65535)
en: My file:
fa: فایل من:

note: Resource IDs: (32804)
en: N&ext Conflict
fa: تناقض بعدی

note: Resource IDs: (17004)
en: Navigation Pane Options
fa: اختیارات بخش هدایتگر

note: Resource IDs: (1065)
en: Navigation Pane Options...
fa: اختیارات بخش هدایتگر...

note: Resource IDs: (208)
en: Needs lock
fa: نیاز به قفل دارد

note: Resource IDs: (213)
en: Nested
fa: تودرتو

note: Resource IDs: (102)
en: Network
fa: شیکه

note: Resource IDs: (199)
en: Never try to contact the repository again
fa: هرگز تلاش برای دسترسی به مخزن نکن

note: Resource IDs: (1002, 30721, 65535)
en: New
fa: جدید

note: Resource IDs: (1076)
en: New &name:
fa: نام جدید:

note: Resource IDs: (1001)
en: New Menu
fa: منوی جدید

note: Resource IDs: (97)
en: New name for %s
fa: نام جدید برای %s

note: Resource IDs: (98)
en: New name:
fa: نام جدید:

note: Resource IDs: (3633)
en: Next Page
    Next Page
fa: صفحه بعدی
    صفحه بعدی

note: Resource IDs: (73)
en: No
fa: خیر

note: Resource IDs: (81)
en: No command specified!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe is used by the Shell extension and should not be called directly!
fa: هیچ دستوری قید نشده است!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe توسط توسعه شل استفاده میشود و بطور مستقیم نباید فراخوانی شود!

note: Resource IDs: (81)
en: No command value specified!
fa: هیچ مقدار فرمان مشخص نشده است!

note: Resource IDs: (82)
en: No differences found!
fa: هیچ تفاوتی یافت نشد!

note: Resource IDs: (3843)
en: No error message is available.
fa: هیچ پیام خطائی یافت نشد.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: No error occurred.
fa: هیچ خطائی رخ نداد.

note: Resource IDs: (82)
en: No files or folders were modified. There is nothing for TortoiseSVN to revert!
fa: هیچ فایل یا پوشه تغییر یافته ای وجود ندارد. TortoiseSVN چیزی برای انجام عمل بازگشت ندارد!

note: Resource IDs: (239)
en: No files to show with the current setting.
    Check one or more settings below to see unversioned, ignored and/or unmodified files.
    To see remote changes, click on 'Check Repository'
fa: فایلی برای نمایش با تنظیمات فعلی وجود ندارد.
    یک یا چند گزینه را از پائین جهت مشاهده فایل های فاقد نسخه، نادیده گرفته شده و/یا تغییر نیافته انتخاب کنید.
    برای مشاهده تغییرات دیگران، روی 'بررسی مخزن' کلیک کنید

note: Resource IDs: (77)
en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
fa: از زمان آخرین اعمال
    هیچ فایلی اضافه یا تغییر داده نشده است.  هیچ کاری برای
    TortoiseSVN در اینجا وجود ندارد...

note: Resource IDs: (170)
en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
    Do you want to see the unversioned files?
fa: از زمان آخرین اعمال
    هیچ فایلی اضافه یا تغییر داده نشده است.  هیچ کاری برای
    TortoiseSVN در اینجا وجود ندارد...
    آیا مایلید فایلهای فاقد نسخه را مشاهده کنید؟

note: Resource IDs: (273)
en: No graph available
fa: هیچ نموداری وجود ندارد

note: Resource IDs: (273)
en: No image encoder found for %s.
fa: هیچ کدکننده تصویری برای %s یافت نشد.

note: Resource IDs: (188)
en: No spell corrections
fa: فاقد تصحیح های املائی

note: Resource IDs: (196)
en: No status cache. Only versioned folders get an overlay, files don't get an overlay
fa: کَش وضعیت وجود ندارد. فقط پوشه های نسخه بردای شده پوشش خواهند داشت، فایلها پوشش نخواهند داشت

note: Resource IDs: (188)
en: No thesaurus suggestions
fa: هیچ توصیه لغت نامه ای وجود ندارد

note: Resource IDs: (65535)
en: Node colors
fa: رنگ نودها

note: Resource IDs: (1271)
en: None
fa: هیچ

note: Resource IDs: (264, 65535)
en: Normal
fa: عادی

note: Resource IDs: (83)
en: Not enough memory to complete operation.
fa: حافظه کافی برای کامل کردن عملیات وجود ندارد.

note: Resource IDs: (273)
en: Not enough memory!
    Try reducing the size of the revision graph by either
    collapsing nodes or reducing the zoom factor.
fa: حافظه کافی وجود ندارد!
    سعی کنید اندازه گراف اصلاحیه ها را از طریق
    بستن گره ها یا کاهش ضریب بزرگنمائی کاهش دهید.

note: Resource IDs: (563)
en: Not recursive
fa: غیر بازگشتی

note: Resource IDs: (65535)
en: Note: the font settings also affect the TortoiseUDiff viewer
fa: توجه: تنظیمات مربوط به فانت مشاهده گر TortoiseUDiff را نیز تحت تاثیر قرار میدهند

note: Resource IDs: (88)
en: Notice
fa: اعلامیه

note: Resource IDs: (338)
en: Number of authors in the cache
fa: تعداد مولفین موجود در کَش

note: Resource IDs: (1161)
en: Number of authors:
fa: تعداد مولفین:

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached merged revisions
fa: تعداد اصلاحیه ادغام شده موجود در کَش

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions
fa: تعداد اصلاحیه های کَش شده

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions that have a non-empty change list
fa: تعداد اصلاحیه موجود در کَش که دارای لیست تغییرات ناخالی میباشند

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions that have user revision properties
fa: تعداد اصلاحیه موجود در کَش که دارای خصوصیات اصلاحیه کاربر میباشند

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions whose change list is not cached yet
fa: تعداد اصلاحیه موجود در کَش که لیست تغییرات آنها هنوز کَش نشده است

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions whose user revision properties are not cached yet
fa: تعداد اصلاحیه موجود در کَش که خصوصیات اصلاحیه کاربر آنها هنوز کَش نشده اند

note: Resource IDs: (338)
en: Number of different paths shown in the log dialog, including parent paths
fa: تعداد مسیرهای متفاوت نمایش شده در پنجره محاوره ای گزارشات، شامل مسیر والدین

note: Resource IDs: (338)
en: Number of different words used in log messages
fa: تعداد کلمات متفاوت استفاده شده در گزارشات ثبت شده

note: Resource IDs: (339)
en: Number of merged revisions that are not cached yet
fa: تعداد اصلاحیه های ادغام شده که هنوز کَش نشده اند

note: Resource IDs: (345)
en: Number of times a log cache can fail to close properly
    due to crashes etc. until it gets deleted automatically.
fa: تعداد دفعات بسته شدن ناموفق کَش گزارشات
    بدلیل بروز خطا و حذف خودکار آن.

note: Resource IDs: (1160)
en: Number of weeks:
fa: تعداد هفته ها:

note: Resource IDs: (1, 73)
en: OK
fa: تائید

note: Resource IDs: (32845)
en: Office &XP
fa: آفیس &XP

note: Resource IDs: (32847)
en: Office 200&3
fa: آفیس 200&3

note: Resource IDs: (65535)
en: Office 200&7
fa: آفیس 200&7

note: Resource IDs: (65535)
en: Older lines
fa: خطوط قدیمیتر

note: Resource IDs: (32814)
en: Oldest on to&p
fa: قدیمی ترین بالا

note: Resource IDs: (99, 1202)
en: Omit e&xternals
fa: حذف &خارجی ها

note: Resource IDs: (145)
en: Omit externals
fa: حذف خارجی ها

note: Resource IDs: (63)
en: One of the paths you are attempting to move appears to be a special path
    (one of 'branches', 'tags' or 'trunk').
    
    Are you sure you want to move the selected paths?
fa: یکی از مسیرهاوی که میخواهید جابجا کنید ظاهرا یا مسیر ویژه است
    (یک 'شاخه'، 'تگ' یا 'شاخه اصلی').
    
    آیا از جابجائی مسیر مورد نظر مطمئن هستید؟

note: Resource IDs: (219)
en: One or more files are in a conflicted state.
fa: یک یا چند فایل در حالی متضاد قرار دارند.

note: Resource IDs: (99)
en: Only check out the &top folder
fa: فقط دریافت شاخه اول

note: Resource IDs: (19)
en: Only file children
fa: فقط فایلهای فرزند

note: Resource IDs: (169)
en: Only numbers (optionally separated by commas)
    are allowed!
fa: فقط اعداد (قابل جداشدن با کاما)
    مجاز میباشند!

note: Resource IDs: (1424)
en: Only record the merge (block revisions from getting merged)
fa: فقط ثبت ادغام (جلوگیری از ادغام ویرایشها)

note: Resource IDs: (19)
en: Only this item
fa: فقط این قلم

note: Resource IDs: (1224)
en: Only use s&pellchecker when tsvn:projectlanguage is set
fa: فقط وقتی که tsvn:projectlanguage تنظیم شده است از غلطیاب املائی استفاده شود

note: Resource IDs: (65535)
en: Opacity
fa: شفافیت

note: Resource IDs: (3841)
en: Open
fa: بازکردن

note: Resource IDs: (76)
en: Open client certificate file
fa: باز کردن فایل مجوز کلاینت

note: Resource IDs: (3601)
en: Open file
fa: بازکردن فایل

note: Resource IDs: (1132)
en: Open from clipboard
fa: بازکردن از کلیپبورد

note: Resource IDs: (7)
en: Open image file...
fa: بازکردن فایل تصویری...

note: Resource IDs: (282)
en: Open parent folder
fa: بازکردن پوشه والد

note: Resource IDs: (113)
en: Open with...
fa: بازکردن با...

note: Resource IDs: (3605)
en: Opens Help
    Help Topics
fa: بازکردن راهنما
    فهرست راهنما

note: Resource IDs: (13)
en: Opens the repository browser to tweak the repository online
fa: مرورگر مخزن را برای دستکاری مخزن بصورت برخط باز میکند

note: Resource IDs: (199)
en: Operate from log cache for now only
fa: استفاده از کَش گزارشات فقط برای این دفعه

note: Resource IDs: (16137)
en: Options
fa: تنظیمات

note: Resource IDs: (32779)
en: Ori&ginal size
fa: اندازه اصلی

note: Resource IDs: (1065)
en: Other Task Panes
fa: سایر قابهای کار

note: Resource IDs: (245)
en: Others
fa: دیگران

note: Resource IDs: (3843)
en: Out of memory.
fa: اتمام حافظه.

note: Resource IDs: (65535)
en: Overlays
fa: پوشش آیکونها

note: Resource IDs: (95)
en: Override the svn:eol-style property setting.
    Files which don't have this property set are not affected.
fa: لغو تنظیمات خاصیت svn:eol-style.
    فایلهایی که این خاصیت بر روی آنها اعمال نشده باشد تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

note: Resource IDs: (99)
en: Overwrite
fa: رونویسی

note: Resource IDs: (32802)
en: P&revious Conflict
fa: تضاد قبلی

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
fa: صفحه %u

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
    Pages %u-%u
fa: صفحه %u
    صفحات %u-%u

note: Resource IDs: (65535)
en: Page :
fa: صفحه :

note: Resource IDs: (63)
en: Parameters
fa: پارامترها

note: Resource IDs: (1477)
en: Parameters:
fa: پارامترها:

note: Resource IDs: (69)
en: Password:
fa: رمزینه:

note: Resource IDs: (1057)
en: Paste Tool
    Paste
fa: ابزار چسباندن
    چسباندن

note: Resource IDs: (172)
en: Paste filename list
fa: چسباندن لیست فایلها

note: Resource IDs: (15)
en: Pastes the svn path from the clipboard, resulting in a move (cut) or copy operation
fa: چسباندن مسیر svn از کلیپبرد، نتیجه شده از عمگر برش یا رونوشت

note: Resource IDs: (376)
en: Patch all
fa: وصله همه

note: Resource IDs: (376)
en: Patch selected
fa: وصله انتخاب شده ها

note: Resource IDs: (157)
en: Patchfiles (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|All (*.*)|*.*||
fa: فایلهای وصله (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|همه (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (20, 63, 77, 198, 207)
en: Path
fa: مسیر

note: Resource IDs: (116)
en: Paths
fa: مسیرها

note: Resource IDs: (1057)
en: Pencil Tool
    Pencil
fa: ابزار مداد
    مداد

note: Resource IDs: (16538)
en: Personalized Menus and Toolbars
fa: منوها و نوارابزارهای شخصی

note: Resource IDs: (3849)
en: Picture (Metafile)
    a picture
fa: تصویر (Metafile)
    یک تصویر

note: Resource IDs: (65535)
en: Picture:
fa: تصویر:

note: Resource IDs: (157)
en: Pictures (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|All (*.*)|*.*||
fa: تصاویر (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|همه (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (246)
en: Pie Graph
fa: نمودار پای

note: Resource IDs: (83)
en: Please enter a hook script to execute.
fa: لطفا یک اسکریپت قلاب جهت اجرا وارد نمائید.

note: Resource IDs: (83)
en: Please enter a path where to apply the hook script to.
fa: لطفا یک مسیر جهت اجرای اسکریپت قلاب وارد نمائید.

note: Resource IDs: (251)
en: Please execute the 'Cleanup' command.
fa: لطفا دستور 'پاکسازی'را اجرا نمائید.

note: Resource IDs: (78)
en: Please note:
    Your working copy remains on the previous path. If you want your next changes
    to be committed to the copy or branch you have just created,
    then you need to switch your working copy over to the new URL.
    Use the Switch command to do that.
fa: لطفا توجه کنید:
    نسخه کاری شما همچنان در مسیر قبلی قرار دارد. برای اینکه تغییرات شما از این به بعد در کپی یا شاخه 
    جدیدی که ایجاد کرده اید اعمال شوند بایستی نسخه کاری خود را به آدرس جدید سوئیچ نمائید. 
    از دستور سوئیچ برای انجام این کار استفاده کنید.

note: Resource IDs: (1287)
en: Please resolve the conflict by choosing one of the following options:
fa: لطفا با انتخاب یکی از این گزینه ها تضاد را رفع نمائید:

note: Resource IDs: (83)
en: Please select a hook type
fa: لطفا نوع قلاب را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (76)
en: Please specify the certificate type
fa: لطفا نوع گواهی رامشخص کنید

note: Resource IDs: (132)
en: Please wait - this can take several minutes. Seriously!
fa: لطفا منتظر باشید - این پردازه ممکن است چند دقیقه طول بکشد. جدا!

note: Resource IDs: (13)
en: Please wait while cancelling...
fa: لطفا منتظر باشید - در حال ابطال عملیات...

note: Resource IDs: (319)
en: Please wait while differences are obtained...
fa: لطفا منتظر باشید تا تغییرات دریافت شوند...

note: Resource IDs: (104)
en: Please wait while the repository browser is initializing...
fa: لطفا منتظر باشید تا مرورگر مخزن راه اندازی گردد...

note: Resource IDs: (1368)
en: Please wait while we gather more information...
fa: لطفا تا دریافت اطلاعات بیشتر منتظر باشید...

note: Resource IDs: (104, 119, 146, 213)
en: Please wait...
fa: لطفا منتظر باشید...

note: Resource IDs: (65535)
en: Port :
fa: درگاه :

note: Resource IDs: (347)
en: Possible values: 0 (fully transparent) .. 255 (opaque)
fa: مقادیر ممکن: 0 (کامل شفاف) .. 255 (کاملا کدر)

note: Resource IDs: (569)
en: Post-Commit Hook
fa: Hook قبل­اعمال

note: Resource IDs: (570)
en: Post-Update Hook
fa: Hook قبل­اعمال

note: Resource IDs: (58115)
en: Pre&v Page
fa: صفحه قبلی

note: Resource IDs: (569)
en: Pre-Commit Hook
fa: Hook قبل­اعمال

note: Resource IDs: (570)
en: Pre-Update Hook
fa: Hook قبل­بروزرسانی

note: Resource IDs: (65535)
en: Press &New Shortcut Key:
fa: کلید میانبر &جدید را بزنید:

note: Resource IDs: (65535)
en: Press &new shortcut key:
fa: کلید میانبر &جدید را بزنید:

note: Resource IDs: (2052)
en: Prevents most cases in which connection lines cross revision nodes
fa: جلوگیری از بیشتر موارد درهر کدام از خطوط اتصال بر روی گره های مرور

note: Resource IDs: (1069)
en: Preview
fa: پیش نمایش

note: Resource IDs: (376)
en: Preview patched file
fa: پیش نمایش فایل وصله شده

note: Resource IDs: (65535)
en: Preview:
fa: پیش نمایش:

note: Resource IDs: (3633)
en: Previous Page
    Previous Page
fa: صفحه قبلی
    صفحه قبلی

note: Resource IDs: (1069, 16990)
en: Print
fa: چاپ

note: Resource IDs: (3633)
en: Print Document
    &Print
fa: چاپ سند
    &چاپ

note: Resource IDs: (3845)
en: Print to File
fa: چاپ به فایل

note: Resource IDs: (65535)
en: Printer :
fa: چاپگر:

note: Resource IDs: (3845)
en: Printer Files (*.prn)|*.prn|All Files (*.*)|*.*||
fa: فایلهای چاپگر (*.prn)|*.prn|همه فایلها*||

note: Resource IDs: (65535)
en: Printing
fa: در حال چاپ

note: Resource IDs: (132)
en: Processing revision %d of %d...
fa: پردازش اصلاحیه %d از %d...

note: Resource IDs: (74)
en: Program
fa: برنامه

note: Resource IDs: (157)
en: Programs (*.exe)|*.exe|All Files (*.*)|*.*||
fa: برنامه ها (*.exe)|*.exe|همه فایلها (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (134)
en: Progress
fa: پیشرفت

note: Resource IDs: (17, 177, 226)
en: Properties
fa: خصوصیات

note: Resource IDs: (157)
en: Properties (*.svnprops)|*.svnprops|All Files (*.*)|*.*||
fa: خصوصیات (*.svnprops)|*.svnprops|همه فایلها (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1287)
en: Properties for
fa: خصوصیات برای

note: Resource IDs: (209)
en: Properties...
fa: خصوصیات...

note: Resource IDs: (11)
en: Property
fa: خاصیت

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : Revision %s
fa: خاصیت %s : اصلاحیه %s

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : Working Base, Revision %ld
fa: خاصیت %s : پایه کاری, اصلاحیه %ld

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : remote
fa: خاصیت %s : از راه دور

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : working base
fa: خاصیت %s : پایه کاری

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : working copy
fa: خاصیت %s : نسخه کاری

note: Resource IDs: (262)
en: Property '%s' deleted
fa: خاصیت '%s' حذف شد

note: Resource IDs: (262)
en: Property '%s' set
fa: خاصیت '%s' ایجاد شد

note: Resource IDs: (107)
en: Property Page
fa: صفحه خصوصیت

note: Resource IDs: (65535)
en: Property Status:
fa: وضعیت خصوصیت:

note: Resource IDs: (1292)
en: Property name:
fa: نام خصوصیت:

note: Resource IDs: (207)
en: Property status
fa: وضعیت خصوصیت

note: Resource IDs: (1293)
en: Property value:
fa: مقدار خصوصیت

note: Resource IDs: (63)
en: Provider
fa: تامین کننده

note: Resource IDs: (1475)
en: Provider:
fa: تامین کننده:

note: Resource IDs: (1412)
en: Proxy &timeout in seconds:
fa: انقضاء زمان پراکسی به ثانیه:

note: Resource IDs: (1080)
en: Proxy Settings
fa: تنظیمات پراکسی

note: Resource IDs: (1338)
en: Put "Get Lock" on top menu when svn:needs-lock is set
fa: گزینه "دریافت قفل" را در منوی بالائی قرار بده اگر svn:needs-lock تنظیم شده است

note: Resource IDs: (3605)
en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
fa: خروج از برنامه; برای ذخیره اسناد سوال میکند
    خروج

note: Resource IDs: (1073)
en: R&AM drives
fa: درایوهای رَم

note: Resource IDs: (16623)
en: R&eset
fa: باز&نشانی

note: Resource IDs: (114)
en: R&evert to this revision
fa: بازگشت به اصلاحیه

note: Resource IDs: (65535)
en: RAM [kB]:
fa: رَم [kB]

note: Resource IDs: (1048)
en: Re&movable drives
fa: درایوهای قابل حمل

note: Resource IDs: (11)
en: Re&name...
fa: تغییر نام...

note: Resource IDs: (16613)
en: Re&set
fa: بازنشانی

note: Resource IDs: (16647)
en: Re&set All
fa: بازنشانی همه

note: Resource IDs: (1382)
en: Re&store defaults
fa: بازگرداندن پیش فرض ها

note: Resource IDs: (8)
en: Re&vert...
fa: بازگشت...

note: Resource IDs: (12)
en: Read the 'Daily Use Guide' before you are stuck...
fa: قبل از برخورد با مشکل 'راهنمای کاربری روزمره' را مطالعه کنید...

note: Resource IDs: (1002)
en: Recent
fa: اخیر

note: Resource IDs: (65535)
en: Recently modified lines
fa: خطوط تغییر یافته اخیر

note: Resource IDs: (276)
en: Record Only
fa: فقط ضبط شود

note: Resource IDs: (1057)
en: Rectangle Tool
    Rectangle
fa: ابزار مستطیل
    مستطیل

note: Resource IDs: (1260)
en: Recurse into unversioned folders
fa: پیمایش پوشه های بدون نسخه بصورت بازگشتی

note: Resource IDs: (563)
en: Recursive
fa: بازگشتی

note: Resource IDs: (3603)
en: Redo the previously undone action
    Redo
fa: انجام مجدد عمل بازگشت شده قبلی
    انجام مجدد

note: Resource IDs: (32819)
en: Reduce cross-&lines
fa: کاهش cross-&lines

note: Resource IDs: (3825)
en: Reduce the window to an icon
fa: کاهش پنجره یه آیکون

note: Resource IDs: (101, 135, 1382)
en: Refresh
fa: بازیابی مجدد

note: Resource IDs: (1469)
en: Reintegrate a branch
fa: تجمیع مجدد شاخه

note: Resource IDs: (230)
en: Reintegrate merge %s into %s
fa: تجمیع مجدد و ادغام %s در %s

note: Resource IDs: (82)
en: Reject
fa: رد کردن

note: Resource IDs: (16)
en: Release loc&k
fa: آزادسازی قفل

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks even if you're not the owner of the locks (breaks them).
fa: آزادسازی قفلها حتی اگر شما صاحب آن نباشید (آنها را میشکند).

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks on files so other users can edit them again.
fa: آزادسازی قفل روی فایلها تا سایر کاربران امکان ویرایش مجدد داشته باشند.

note: Resource IDs: (12)
en: Relo&cate...
fa: تغییر مکان...

note: Resource IDs: (32794)
en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

note: Resource IDs: (2050)
en: Reloads the opened files and reverts all changes.
    Reload
fa: بارگذاری مجدد فایلهای باز شده و برگشت همه تغییرات.
    بارگذاری مجدد

note: Resource IDs: (157)
en: Relocate
fa: تغییر مکان

note: Resource IDs: (89)
en: Relocate Warning
fa: هشدار جابجائی

note: Resource IDs: (80)
en: Relocating...
fa: در حال تغییر مکان

note: Resource IDs: (207)
en: Remote property status
fa: وضعیت خاصیت راه دور

note: Resource IDs: (208)
en: Remote revision
fa: اصلاحیه راه دور

note: Resource IDs: (63, 207)
en: Remote status
fa: وضعیت راه دور

note: Resource IDs: (207)
en: Remote text status
fa: وضعیت متن راه دور

note: Resource IDs: (1332, 1470)
en: Remove
fa: حذف

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %ld items
fa: حذف %ld قلم

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %s
fa: حذف %s

note: Resource IDs: (15)
en: Remove from &ignore list
fa: حذف از لیست نادیده گرفته ها

note: Resource IDs: (1068)
en: Remove from Quick Access Toolbar
fa: حذف از نوارابزار دسترسی سریع

note: Resource IDs: (209)
en: Remove from changelist
fa: حذف از لیست تغییرات

note: Resource IDs: (127)
en: Remove property '%s' from
    %s
fa: حذف خصوصیت '%s' از
    %s

note: Resource IDs: (610)
en: Remove the directory
fa: حذف پوشه

note: Resource IDs: (610)
en: Remove the file
fa: حذف پرونده

note: Resource IDs: (345)
en: Remove the selected cache(s) from disk
fa: حذف کَشهای انتخاب شده از دیسک

note: Resource IDs: (1352)
en: Remove the whole subtree(s)
fa: حذف تمامی زیر شاخه (ها)

note: Resource IDs: (65535)
en: Removed
fa: حذف شده

note: Resource IDs: (126)
en: Removed file/folder
fa: فایل/پوشه حذف شد

note: Resource IDs: (264)
en: Removed from changelist
fa: از لیست تغییرات حذف شد

note: Resource IDs: (145)
en: Removed the file pattern(s)
    %s
    from the ignore list.
fa: الگوهای عنوان فایل
    %s
    از لیست نادیده گرفته ها حذف شد.

note: Resource IDs: (17)
en: Removes all unversioned and ignored items
fa: تمامی اقلام فاقد نسخه و نادیده گرفته شده را حذف میکند

note: Resource IDs: (15)
en: Removes the file or filemask from the list of ignored items
fa: فایل یا فایل ماسک را از لیست اقلام نادیده گرفته شده حذف میکند

note: Resource IDs: (581)
en: Removes the selected properties
fa: خصوصیات انتخاب شده را حذف میکند

note: Resource IDs: (16616)
en: Rena&me...
fa: تغییر &نام...

note: Resource IDs: (151)
en: Rename
fa: تغییر نام

note: Resource IDs: (97)
en: Rename %s
fa: تغییر نام %s

note: Resource IDs: (127)
en: Rename item from %s
    to %s
fa: تغییر نام قلم از %s
    به %s

note: Resource IDs: (221)
en: Rename/move - TortoiseSVN
fa: تغییر نام/جابجائی - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (65535)
en: Renamed node
fa: گره تغییر نام یافت

note: Resource IDs: (126)
en: Renamed remotely
fa: تغییر نام از راه دور انجام شد

note: Resource IDs: (11)
en: Renames files / folders inside version control
fa: فایلها یا پوشه های تحت مدیریت ویرایش را تغییر نام میدهد

note: Resource IDs: (209)
en: Repair move
fa: اصلاح جابجایی

note: Resource IDs: (3603)
en: Repeat the last action
    Repeat
fa: انجام مجدد آخرین عمل
    انجام مجدد

note: Resource IDs: (3603)
en: Replace specific text with different text
    Replace
fa: جایگزینی متن خاص با متن دیگر
    جایگزینی

note: Resource IDs: (74)
en: Replacing
fa: درحال جایگزینی

note: Resource IDs: (1055, 1374, 1383)
en: Repository
fa: مخزن

note: Resource IDs: (153)
en: Repository Browser
fa: مرورگر مخزن

note: Resource IDs: (199)
en: Repository URL
fa: آدرس مخزن

note: Resource IDs: (65535)
en: Repository UUID:
fa: UUID مخزن:

note: Resource IDs: (106)
en: Request cancelled by TSVN
fa: درخواست توسط TSVN لغو شد

note: Resource IDs: (65535)
en: Requests a username and a password
fa: درخواست نام کاربر و رمزینه

note: Resource IDs: (8)
en: Res&olved...
fa: برخوردهای حل شده...

note: Resource IDs: (16614)
en: Reset &All
fa: بازنشانی &همه

note: Resource IDs: (214)
en: Reset columns
fa: بازنشانی ستونها

note: Resource IDs: (207, 229)
en: Resolve
fa: حل کردن برخورد/تضاد

note: Resource IDs: (77)
en: Resolve - TortoiseSVN
fa: حل کردن برخورد/تضاد- TortoiseSVN

note: Resource IDs: (268)
en: Resolve Conflict
fa: حل کردن برخورد/تضاد

note: Resource IDs: (1382)
en: Resolve all later
fa: بعدا همه حل کردن همه برخورد/تضاد ها vh pg ;k

note: Resource IDs: (282)
en: Resolve conflict using 'mine'
fa: حل کردن تضاد با نسخه 'من'

note: Resource IDs: (282)
en: Resolve conflict using 'theirs'
fa: حل کردن تضاد با نسخه 'آنها'

note: Resource IDs: (1403)
en: Resolve conflict:
fa: حل کردن برخورد/تضاد:

note: Resource IDs: (2)
en: Resolve later
fa: بعدا حل کن

note: Resource IDs: (74, 209, 1400)
en: Resolved
fa: حل شده

note: Resource IDs: (282)
en: Resolved:
    %s
fa: حل شده:
    %s

note: Resource IDs: (9)
en: Resolves conflicted files
fa: فایلهای دارای برخورد را حل میکند

note: Resource IDs: (1254)
en: Restore Default
fa: بازنشانی پیش فرض

note: Resource IDs: (3826)
en: Restore the window to normal size
fa: پنجره به اندازه عمومی بازگردانده شود

note: Resource IDs: (73)
en: Restored
fa: بازگردانده شد

note: Resource IDs: (73)
en: Retry
fa: دوباره سعی کنید

note: Resource IDs: (1423)
en: Reverse merge
fa: ادغام معکوس

note: Resource IDs: (264)
en: Reverse merging %ld
fa: در حال ادغام معکوس %ld

note: Resource IDs: (264)
en: Reverse merging %ld through %ld
fa: در حال ادغام معکوس %ld تا %ld

note: Resource IDs: (175, 229)
en: Revert
fa: بازگشت

note: Resource IDs: (77)
en: Revert - TortoiseSVN
fa: بازگشت - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (345)
en: Revert to default settings. Recommended for unexperienced users.
fa: بازگشت به تنظیمات پیش فرض. برای کاربران بی تجربه توصیه می شود.

note: Resource IDs: (73)
en: Reverted
fa: بازگشت شد

note: Resource IDs: (9)
en: Reverts all changes you made since the last update
fa: بازگشت تمامی تغییرات از زمان آخرین بروزرسانی

note: Resource IDs: (14)
en: Reverts an addition to version control
fa: بازگشت یک مورد اضافه شده به کنترل نسخ

note: Resource IDs: (19, 76, 208, 1306, 1375, 1393, 65535)
en: Revision
fa: اصلاحیه

note: Resource IDs: (119)
en: Revision %d
fa: اصلاحیه %d

note: Resource IDs: (269)
en: Revision %ld
fa: اصلاحیه %ld

note: Resource IDs: (120)
en: Revision %s
fa: اصلاحیه %s

note: Resource IDs: (15)
en: Revision &graph
fa: نمودار اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision / Author:
fa: اصلاحیه / مولف:

note: Resource IDs: (182)
en: Revision Graph
fa: نمودار اصلاحیه

note: Resource IDs: (239)
en: Revision Graph Filter
fa: فیلتر گراف اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (299)
en: Revision Graph::Colors
fa: گراف اصلاحیه ها::رنگ ها

note: Resource IDs: (228)
en: Revision Range
fa: محدوده اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (269, 65535)
en: Revision graph
fa: نمودار اصلاحیه

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision range to merge
fa: محدوده اصلاحیه جهت ادغام

note: Resource IDs: (75)
en: Revision:
fa: اصلاحیه:

note: Resource IDs: (272)
en: Revision: %ld %s
    URL: %s
    %sAuthor: %s
    Date: %s
    
    Logmessage:
    %s
fa: اصلاحیه: %ld %s
    آدرس: %s
    مولف%s: %s
    تاریخ: %s
    
    :گزارش ثبتی
    %s

note: Resource IDs: (116, 65535)
en: Revisions
fa: اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (3850)
en: Rich Text (RTF)
    text with font and paragraph formatting
fa: متن غنی (RTF)
    متن با فانت و دارای قالب بندی پاراگراف

note: Resource IDs: (188)
en: Right View:
fa: نمای راست:

note: Resource IDs: (65535)
en: Right image
fa: تصویر راست

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d of %d
fa: ردیف %d از %d

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d-%d of %d
fa: ردیف %d-%d از %d

note: Resource IDs: (17045)
en: S&elect...
fa: انتخاب...

note: Resource IDs: (32782)
en: S&ettings
fa: تنظیمات

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on One Row
fa: نمایش دگمه ها در یک ردیف

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on Two Rows
fa: نمایش دگمه ها در دو ردیف

note: Resource IDs: (17078)
en: S&how Quick Access Toolbar below the Ribbon
fa: نمایش نوارابزار دسترسی سریع پائین روبان

note: Resource IDs: (1132)
en: S&tatistics
fa: آ&مار

note: Resource IDs: (9)
en: S&witch...
fa: سوئیچ...

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Author
fa: مولف SVN

note: Resource IDs: (12)
en: SVN Copy and add files to this WC
fa: SVN کپی و اضافه کردن فایلها به این نسخه کاری

note: Resource IDs: (14)
en: SVN Export all items here
fa: SVN صادرکردن همه به این مکان

note: Resource IDs: (14)
en: SVN Export versioned items here
fa: SVN صادرکردن فایلهای نسخه دار به این مکان

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Local lock owner
fa: SVN مالک محلی قفل

note: Resource IDs: (17)
en: SVN Move and rename versioned item here
fa: SVN جابجائی و تغییر نام فایلهای نسخه دار به این مکان

note: Resource IDs: (12)
en: SVN Move versioned item(s) here
fa: SVN جابجائی فایلهای نسخه دار به این مکان

note: Resource IDs: (11)
en: SVN Revision
fa: اصلاحیه SVN

note: Resource IDs: (11)
en: SVN Status
fa: وضعیت SVN

note: Resource IDs: (12)
en: SVN URL
fa: آدرس SVN

note: Resource IDs: (12)
en: SVN short URL
fa: آدرس کوتاه SVN

note: Resource IDs: (57604)
en: Save &As...
fa: ذخیره بن نام...

note: Resource IDs: (101)
en: Save &as...
fa: ذخیره بن نام...

note: Resource IDs: (3841)
en: Save As
fa: ذخیره بن نام

note: Resource IDs: (313)
en: Save as...
fa: ذخیره بن نام

note: Resource IDs: (3857)
en: Save changes to %1?
fa: تغیرات در  %1 ذخیره شود؟

note: Resource IDs: (232)
en: Save client certificate path
fa: ذخیره کردن مسیر گواهینامه سرویس گیرنده

note: Resource IDs: (76)
en: Save revision &to...
fa: ذخیره اصلاحیه به...

note: Resource IDs: (3601)
en: Save the modified file
    Save file
fa: ذخیره سازی فایل تغییر یافته
    ذخیره سازی فایل

note: Resource IDs: (1132)
en: Save to clipboard
fa: ذخیره سازی به کلیپبورد

note: Resource IDs: (108)
en: Saved Data
fa: داده ها ذخیره شد

note: Resource IDs: (581)
en: Saves the selected property value to a file
fa: مقدار انتخاب شده خصوصیت را به فایلی ذخیره میکند

note: Resource IDs: (103)
en: Saving file %s
fa: درحال ذخیره سازی فایل %s

note: Resource IDs: (103)
en: Saving files
fa: درحال ذخیره سازی فایلها

note: Resource IDs: (144)
en: Saving patchfile to:
fa: ذخیره سازی فایل وصله به:

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Left
fa: حرکت به چپ

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Right
fa: حرکت به راست

note: Resource IDs: (113)
en: Search &log messages...
fa: جستجوی پیامهای ثبت شده...

note: Resource IDs: (65535)
en: Search for:
fa: جستجوی:

note: Resource IDs: (7)
en: Search string not found!
fa: رشته مورد نظر یافت نشد!

note: Resource IDs: (3867)
en: Seek failed on %1
fa: جستجوی ناموفق در %1

note: Resource IDs: (376)
en: Select &All
fa: انتخاب &همه

note: Resource IDs: (16529)
en: Select &User-defined Image:
fa: انتخاب تصویر تعریف شده توسط کاربر:

note: Resource IDs: (16508)
en: Select &context menu:
fa: انتخاب منوی زمینه:

note: Resource IDs: (65535)
en: Select &window:
fa: انتخاب پنجره:

note: Resource IDs: (1067)
en: Select / deselect &all
fa: انتخاب / عدم انتخاب &همه

note: Resource IDs: (1057)
en: Select Color Tool
    Select Color
fa: ابزار انتخاب رنگ
    انتخاب رنگ

note: Resource IDs: (13)
en: Select File...
fa: انتخاب فایل...

note: Resource IDs: (173)
en: Select Revision
fa: انتخاب اصلاحیه

note: Resource IDs: (78)
en: Select SSH client
fa: انتخاب کلاینت SSH

note: Resource IDs: (3858)
en: Select a button.
fa: یک دگمه انتخاب کنید.

note: Resource IDs: (3585)
en: Select an object on which to get Help
fa: برای گرفتن کمک شیء مورد نظر را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (213)
en: Select changelist
fa: انتخاب لیست تغییرات

note: Resource IDs: (78)
en: Select diff application
fa: انتخاب برنامه مقایسه

note: Resource IDs: (313)
en: Select diff file...
fa: انتخاب فایل مقایسه...

note: Resource IDs: (99)
en: Select directory to check out to
fa: انتخاب پوشه جهت دریافت از مخزن

note: Resource IDs: (276)
en: Select end revision
fa: اصلاحیه نهائی را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (79)
en: Select folder to export to.
    You might need to create a new folder before performing this export.
fa: پوشه ای جهت صدور انتخاب کنید.
    ممکن است لازم باشد قبل از عمل صدور پوشه جدید ایجاد کنید.

note: Resource IDs: (197)
en: Select folder to run script for
fa: انتخاب پوشه جهت اجرای اسکریپت برای آن

note: Resource IDs: (119)
en: Select folder to save the selected files to
fa: پوشه ای برای ذخیره سازی فایلهای انتخاب شده برگزینید

note: Resource IDs: (1405)
en: Select items automatically
fa: انتخاب خودکار قلم

note: Resource IDs: (78)
en: Select merge application
fa: انتخاب برنامه کاربردی ادغام

note: Resource IDs: (119)
en: Select merge target
fa: انتخاب مقصط ادغام

note: Resource IDs: (276)
en: Select revision range
fa: انتخاب محدوده اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (276)
en: Select start revision
fa: اصلاحیه شروع را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (79)
en: Select text editor application
fa: انتخاب برنامه ویرایش متن

note: Resource IDs: (3603)
en: Select the entire document
    Select All
fa: انتخاب تمام سند
    انتخاب کل

note: Resource IDs: (595)
en: Select the merge options
fa: انتخاب تنظیمات ادغام

note: Resource IDs: (595)
en: Select the revisions to merge
fa: اصلاحیه ها جهت ادغام را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (595)
en: Select the type of merge
fa: نوع ادغام را انتخاب کنید

note: Resource IDs: (78)
en: Select viewer for diff-files
fa: انتخاب برنامه برای دیدن تفاوت فایل ها

note: Resource IDs: (65535)
en: Selected node
fa: گره انتخاب شده

note: Resource IDs: (3866)
en: Send Mail failed to send message.
fa: سیستم ارسال ایمیل در ارسال پیام ناموفق بود.

note: Resource IDs: (74)
en: Sending content
fa: در حال ارسال محتویات

note: Resource IDs: (1409)
en: Server &address:
fa: آدرس &سرویس دهنده:

note: Resource IDs: (65535)
en: Set Accelerator &for:
fa: تنظیم میانبر &برای:

note: Resource IDs: (127)
en: Set property '%s' on
    %s
fa: تنظیم خصوصیت '%s' بر روی
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: Setting properties...
fa: انتخاب خصوصیات...

note: Resource IDs: (107)
en: Settings
fa: تنظیمات

note: Resource IDs: (80)
en: Settings - TortoiseSVN
fa: تنظیمات- TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1270)
en: Shell
fa: پوسته

note: Resource IDs: (145)
en: Shell Icon Cache was rebuilt!
fa: کَش آیکونهای پوسته دوباره سازی شد!

note: Resource IDs: (2052)
en: Shift trees to the top of the window. Alignment to other trees will be lost.
fa: حرکت درختواره به بالای پنجره. هماهنگی با سایر درختها از بین خواهد رفت.

note: Resource IDs: (101)
en: Sho&w properties
fa: نمایش &خصوصیات

note: Resource IDs: (12)
en: Short URL of Subversion items
fa: آدرس کوتاه اقلام سابورژن

note: Resource IDs: (214)
en: Shorten property list
fa: لیست خصوصسات را کوتاه کن

note: Resource IDs: (1382)
en: Show
fa: نمایش

note: Resource IDs: (16996)
en: Show &Accelerator for:
fa: نمایش &کلید میانبر برای:

note: Resource IDs: (115, 1031)
en: Show &All
fa: نمایش همه

note: Resource IDs: (1132)
en: Show &Log
fa: نمایش گزارشات ثبت شده

note: Resource IDs: (115)
en: Show &Range...
fa: نمایش محدوده...

note: Resource IDs: (32826)
en: Show &WC revision
fa: نمایش اصلاحیه نسخه کاری

note: Resource IDs: (32796)
en: Show &all revisions
fa: نمایش همه اصلاحیه ها

note: Resource IDs: (113, 32783)
en: Show &changes
fa: نمایش تغییرات

note: Resource IDs: (12, 101, 1016, 1031, 1034, 1037, 1132, 1228, 1420, 1467, 32784)
en: Show &log
fa: نمایش گزارشات ثبت شده

note: Resource IDs: (1031)
en: Show &log...
fa: نمایش گزارشات ثبت شده...

note: Resource IDs: (1088)
en: Show &overlays and context menu only in explorer
fa: نمایش &پوششها و منوهای راست-کلیک فقط در اکسپلورر

note: Resource IDs: (1265)
en: Show &properties
fa: نمایش خصوصیات

note: Resource IDs: (1073)
en: Show &unversioned files
fa: نمایش فایلهای فاقد-نسخه

note: Resource IDs: (1069)
en: Show Above the Ribbon
fa: نمایش بالای روبان

note: Resource IDs: (1069)
en: Show Below the Ribbon
fa: نمایش زیر روبان

note: Resource IDs: (1065)
en: Show Fewer Buttons
fa: نمایش تعداد کمتر دگمه

note: Resource IDs: (32817)
en: Show File List
fa: نمایش لیست فایل

note: Resource IDs: (2051)
en: Show HEAD revision nodes
fa: نمایش گره اصلاحیه HEAD

note: Resource IDs: (1126)
en: Show Lock dialog before locking files
fa: نمایش دیالوگ قفل قبل از قفل کردن فایلها

note: Resource IDs: (1065)
en: Show More Buttons
fa: دگمه های بیشتری نمایش بده

note: Resource IDs: (32813)
en: Show Ove&rview
fa: نمایش &بررسی عمومی

note: Resource IDs: (1068)
en: Show Quick Access Toolbar Above the Ribbon
fa: نمایش نوارابزار دسترسی سریع بالای روبان

note: Resource IDs: (1068)
en: Show Quick Access Toolbar Below the Ribbon
fa: نمایش نوارابزار دسترسی سریع پائین روبان

note: Resource IDs: (32831)
en: Show WC &modifications
fa: نمایش تغییرات نسخه کاری

note: Resource IDs: (114)
en: Show changes as &unified diff
fa: نمایش تغییرات بصورت diff متحد

note: Resource IDs: (113)
en: Show differences as &unified diff
fa: نمایش تفاوتها بصورت diff متحد

note: Resource IDs: (1480)
en: Show externals from different repositories
fa: پاکسازی کَش گزارشات %ld repositories

note: Resource IDs: (1264)
en: Show i&gnored files
fa: نمایش فایلهای &نادیده گرفته شده

note: Resource IDs: (1037)
en: Show l&og
fa: نمایش گزارشات ثبت شده

note: Resource IDs: (1063)
en: Show linenumber&s
fa: نمایش شماره خطو&ط

note: Resource IDs: (2051)
en: Show oldest node at top
fa: نمایش گره های قدیمی تر در بالا

note: Resource IDs: (1432)
en: Show overlay for ignored items
fa: نمایش موارد نادیده گرفته شده در بالا

note: Resource IDs: (1462)
en: Show overlay for unversioned items
fa: نمایش موارد نسخه بندی نشده در بالا

note: Resource IDs: (102)
en: Show revision properties
fa: نمایش خصوصیات اصلاحیه

note: Resource IDs: (1209)
en: Show un&modified files
fa: نمایش فایلهای تغییر نیافته

note: Resource IDs: (1073)
en: Show un&versioned files
fa: نمایش فایلهای فاقد-نسخه

note: Resource IDs: (198)
en: Show/Hide
fa: نمایش/پنهانسازی

note: Resource IDs: (272)
en: Showing %ld nodes
fa: نمایش %ld گره

note: Resource IDs: (115)
en: Showing %ld revision(s), from revision %ld to revision %ld - %ld revision(s) selected.
fa: نمایش %ld اصلاحیه, از اصلاحیه %ld تا اصلاحیه %ld - %ld اصلاحیه انتخاب شده است.

note: Resource IDs: (272)
en: Showing graph for %s
fa: درحال نمایش نمودار %s

note: Resource IDs: (32775)
en: Single/&double-pane view
fa: نمای منفرد/&دو قسمتی

note: Resource IDs: (74)
en: Size
fa: اندازه

note: Resource IDs: (65535)
en: Size and status
fa: اندازه و وضعیت

note: Resource IDs: (339)
en: Size of all cached text information
fa: اندازه ی همه اطلاعات متنی کش شده

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache file on disk
fa: اندازه ی فایل کش بر روی دیسک

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache if it were not compressed
fa: اندازه ی کش در صورتی که فشرده نشده باشد

note: Resource IDs: (74)
en: Skipped
fa: پرش شده

note: Resource IDs: (263)
en: Skipped missing target
fa: مقصد موجود نبود و پرش شد

note: Resource IDs: (1126)
en: Sort by commit count
fa: مرتب سازی بر اساس تعداد اعمالها

note: Resource IDs: (1501)
en: Source Left:
fa: منبع چپ:

note: Resource IDs: (1502)
en: Source Right:
fa: منبع راست:

note: Resource IDs: (275)
en: Split &source tree
fa: شکافتن شاخه مبنا

note: Resource IDs: (376)
en: Split lines
fa: جداسازی خط ها

note: Resource IDs: (275)
en: Split sub-trees
fa: جداسازی زیرشاخه ها

note: Resource IDs: (3604)
en: Split the active window into panes
    Split
fa: جداسازی پنجره فعال به چند قسمت
    جداسازی

note: Resource IDs: (246)
en: Stacked Bar Graph
fa: نمودار میله پشته ای

note: Resource IDs: (246)
en: Stacked Line Graph
fa: نمودار خطی پشته ای

note: Resource IDs: (16962)
en: Standard
fa: استاندارد

note: Resource IDs: (569)
en: Start Commit Hook
fa: شروع قلاب اعمال

note: Resource IDs: (65535)
en: Start Revision
fa: اصلاحیه شروع

note: Resource IDs: (569)
en: Start Update Hook
fa: شروع قلاب بروزرسانی

note: Resource IDs: (16514)
en: Static
fa: ایستا

note: Resource IDs: (179, 245)
en: Statistics
fa: آمار

note: Resource IDs: (74, 77, 207, 65535)
en: Status
fa: وضعیت

note: Resource IDs: (1068)
en: Status Bar Configuration
fa: پیکربندی نوار وضعیت

note: Resource IDs: (65535)
en: Status and action colors
fa: رنگهای اعمال و وضعیت

note: Resource IDs: (65535)
en: Status cache
fa: کَش وضعیت

note: Resource IDs: (11)
en: Status of item in SVN
fa: وضعیت قلم در SVN

note: Resource IDs: (16)
en: Steal loc&k
fa: دزدیدن ق&فل

note: Resource IDs: (313)
en: Steal the lock
fa: قفل را بدزد

note: Resource IDs: (65535)
en: Stripes
fa: راه راه

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion
fa: سابورژن

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion configuration &file:
fa: &فایل پیکربندی سابورژن:

note: Resource IDs: (84)
en: Subversion encountered a serious problem.
    Please take the time to report this on our mailing list
    with as much information as possible about what
    you were trying to do.
    
    Subversion encountered the problem in:
    file %s, line %ld
    expression = %s
fa: سابورژن با مشکل جدی مواجه شده است. 
    لطفا زمانی را برای گزارش این مشکل در لیست خبری ما اختصاص دهید
    لطفا حداکثر اطلاعات ممکن در مورد
    اینکه چگونه مشکل بروز کرده را ارائه نمایید.
    
    سابورژن در فایلهای زیر با خطا مواجه شد
    فایل %s, خط %ld
    دستور = %s

note: Resource IDs: (84)
en: Subversion encountered a serious problem.
    Please take the time to report this on our mailing list
    with as much information as possible about what
    you were trying to do.
    
    Subversion reported the following:
fa: سابورژن با مشکل جدی مواجه شده است. 
    لطفا زمانی را برای گزارش این مشکل در لیست خبری ما اختصاص دهید
    لطفا حداکثر اطلاعات ممکن در مورد
    اینکه چگونه مشکل بروز کرده را ارائه نمایید.
    
    گزارش سابورژن:

note: Resource IDs: (79)
en: Subversion reported an error while creating a repository!
    Make sure the folder is empty and not write protected.
fa: در حین انجام عملیات ایجاد مخزن سابورژن گزارش خطا داشت!
    اطمینان حاصل کنید پوشه خالی بوده و قابل نوشتن است.

note: Resource IDs: (81)
en: Subversion reported an error while doing a cleanup!
    <hr=100%%>
    %s
fa: در حین انجام عملیات پاکسازی سابورژن گزارش خطا داشت!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion server file:
fa: فایل سرویس دهنده سابورژن:

note: Resource IDs: (1232)
en: Sw&itch working copy to new branch/tag
fa: سوئیچ کردن نسخه کاری به شاخه/تگ جدید

note: Resource IDs: (229)
en: Switch %s to %s, Revision %s
fa: سوئیچ %s به %s، اصلاحیه %s

note: Resource IDs: (78)
en: Switch - TortoiseSVN
fa: سوئیچ - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (32811)
en: Switch Left<->Right
fa: سوئیچ چپ <-> راست

note: Resource IDs: (140)
en: Switch To Branch / Tag
fa: سوئیچ به به شاخه / تگ

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the next document window
fa: سوئیچ به پنجره سند بعدی

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the previous document window
fa: سوئیچ به پنجره سند قبلی

note: Resource IDs: (9)
en: Switch working copy to another branch / tag
fa: سوئیچ نسخه کاری به شاخه / تگ دیگر

note: Resource IDs: (1479)
en: Switch:
fa: سوئیچ:

note: Resource IDs: (65535)
en: System &sounds
fa: &صداهای سیستم

note: Resource IDs: (16970)
en: Tab Placeholder
fa: نگهدارنده‌ی پیمانه

note: Resource IDs: (65535)
en: Tab size:
fa: اندازه تَب:

note: Resource IDs: (65535)
en: Tag nodes
fa: برچسب گره ها

note: Resource IDs: (79)
en: Tagged the working copy to %s
fa: نسخه کاری نشانه گذاری شد به %s

note: Resource IDs: (80)
en: Tasks
fa: فعالیتها

note: Resource IDs: (1064)
en: Tasks Pane
fa: پنجره فعالیتها

note: Resource IDs: (219)
en: Test Only
fa: فقط تستی

note: Resource IDs: (65535)
en: Text Status:
fa: وضعیت متن:

note: Resource IDs: (207)
en: Text status
fa: وضعیت متن

note: Resource IDs: (63)
en: The chunk start '@@' was expected in line %d !
fa: انتظارداشته شد % d شروع تکه درخط @@

note: Resource IDs: (346)
en: The color of creation, copy and rename nodes of tags will be shifted towards yellow.
fa: رنگ نودهای ایجاد، کپی و تغییر نام مربوط به تگ ها متمایل به زرد خواهد شد.

note: Resource IDs: (346)
en: The color of creation, copy and rename nodes of the trunk will be shifted towards green.
fa: رنگ نودهای ایجاد، کپی و تغییر نام مربوط به شاخه اصلی متمایل به سبز خواهد شد.

note: Resource IDs: (64)
en: The file %s does not exist!
fa: فایل %s وجود ندارد!

note: Resource IDs: (64)
en: The file %s was not found in the patch file!
fa: فایل %s در فایل وصله یافت نشد!

note: Resource IDs: (69)
en: The file is too big
fa: فایل زیادی بزرگ است

note: Resource IDs: (3857)
en: The file is too large to open.
fa: فایل برای بازکردن زیادی بزرگ است.

note: Resource IDs: (80)
en: The file
    %s
    already exists! Do you want to overwrite it?
fa: فایل
    %s
    وجود دارد! آیا مایلید رونویسی کنید؟

note: Resource IDs: (145)
en: The folder %s
    contains unversioned and/or modified file(s). Do you want to remove it anyway?
fa: پوشه %s
    حاوی فایلهای تغییریافته و/یا فاقد-نسخه است. آیا میخواهید در عین حال آنرا حذف کنید؟

note: Resource IDs: (99)
en: The folder
    %s
    already exists!
fa: پوشه
    %s
    وجود دارد!

note: Resource IDs: (83)
en: The hook script returned an error:
    %s
fa: اسکریپت قلاب یک خطا داشت: 
    %s

note: Resource IDs: (7)
en: The image can not be shown.
fa: امکان نمایش تصویر وجود نداشت.

note: Resource IDs: (597)
en: The item '%s' has property conflicts:
fa: قلم '%s' دارای برخورد در خصوصیات است.

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to add the directory '%s'
fa: سعی در اضافه کردن  پوشه '%s' در آخرین عملیات ادغام

note: Resource IDs: (607)
en: The last merge operation tried to add the file '%s'
fa: سعی در اضافه کردن  فایل '%s' در آخرین عملیات ادغام

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
fa: سعی در حذف/جابجائی/تغییر نام  پوشه '%s' در آخرین عملیات ادغام

note: Resource IDs: (607)
en: The last merge operation tried to delete/move/rename the file '%s'
fa: سعی در حذف/جابجائی/تغییر نام  فایل '%s' در آخرین عملیات ادغام

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to modify the directory '%s'
fa: سعی در تغییر  پوشه '%s' در آخرین عملیات ادغام

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to add the directory '%s'
fa: سعی در اضافه کردن  پوشه '%s' در آخرین عملیات سوییچ

note: Resource IDs: (607)
en: The last switch operation tried to add the file '%s'
fa: سعی در اضافه کردن  فایل '%s' در آخرین عملیات سوییچ

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
fa: آخرین عملیات سوییچ سعی در حذف/جابجایی/تغییر نام پوشه '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last switch operation tried to delete/move/rename the file '%s'
fa: آخرین عملیات سوییچ سعی در حذف/جابجایی/تغییر نام فایل '%s' داشت

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to modify the directory '%s'
fa: آخرین عملیات سوییچ سعی در تغییر پوشه '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to add the directory '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در اضافه کردن پوشه '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to add the file '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در اضافه کردن فایل '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در حذف/جابجایی/تغییر نام پوشه '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to delete/move/rename the file '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در حذف/جابجایی/تغییر نام فایل '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to modify the directory '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در تغییر پوشه '%s' داشت

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to modify the file '%s'
fa: آخرین عملیات بروزرسانی سعی در تغییر فایل '%s' داشت

note: Resource IDs: (220)
en: The operation failed.
fa: عملیات با شکست مواجه شد.

note: Resource IDs: (80)
en: The repository was successfully created.
fa: مخزن با موفقیت ایجاد شد.

note: Resource IDs: (78)
en: The selected file appears to still have one or more conflict markers in it.
    Are you sure you want to mark the file resolved?
fa: فایل انتخاب شده دارای یک یا بیشتر نشانگر تضاد میباشد.
    آیا مطمئن هستید می خواهید این فایل را حل شده علامت گزاری کنید؟

note: Resource IDs: (102)
en: The target URL
    %s
    already exists!
fa: آدرس مقصد
    %s
    از قبل وجود دارد!

note: Resource IDs: (82)
en: The two selected URL's are not created from the same root.
    It's not possible to show the log messages between them!
fa: آدرس های انتخاب شده از یک ریشه یکسان ایجاد نشده اند.
    نمایش گزارشات ثبتی بین آنها ممکن نیست!

note: Resource IDs: (16)
en: The user who owns the lock of the file
fa: کاربر صاحب قفل فایل

note: Resource IDs: (65535)
en: Their file:
fa: فایلشان:

note: Resource IDs: (263)
en: Theirs
fa: آنها

note: Resource IDs: (188)
en: Thesaurus
fa: فرهنگ لغات

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by CollabNet (http://www.Collab.Net/)
fa: این محصول شامل نرم افزار توسعه داده شده توسط کولاب نت میباشد.(http://www.Collab.Net/)

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)
fa: این محصول شامل نرم افزار توسعه داده شده توسط پروژه OpenSSL جهت استفاده در ابزارهای OpenSSL میباشد (http://www.openssl.org/)

note: Resource IDs: (3857)
en: This program requires the file %s, which was not found on this system.
fa: این برنامه به فایل %s نیاز دارد، که روی این سیستم یافت نشد.

note: Resource IDs: (15)
en: This property is only allowed on folders, not files.
fa: این خصوصیت فقط روی پوشه ها معتبر است، نه روی فایلها.

note: Resource IDs: (15)
en: This property must not have multiple lines. Only one line is allowed.
fa: این خصوصیت نباید چند خط داشته باشد. تنها یک خط معتبر است.

note: Resource IDs: (16924)
en: Tile &Horizontally
fa: مرتب سازی &افقی

note: Resource IDs: (16928)
en: Tile &Vertically
fa: مرتب سازی &عمودی

note: Resource IDs: (65535)
en: Timeouts
fa: زمان انتظار

note: Resource IDs: (1201, 65535)
en: To:
fa: به:

note: Resource IDs: (65535)
en: To: (end URL and revision of the range to merge)
fa: به: (آدرس و اصلاحیه پایانی از محدوده جهت ادغام)

note: Resource IDs: (65535)
en: Toolbar
fa: نوار ابزار

note: Resource IDs: (16130)
en: Toolbar Name
fa: نام نوارابزار

note: Resource IDs: (1064)
en: Toolbar Options
fa: تنظیمات نوارابزار

note: Resource IDs: (16105)
en: Toolbars
fa: نوار ابزارها

note: Resource IDs: (16928)
en: Tools
fa: ابزارها

note: Resource IDs: (65535)
en: Tools:
fa: ابزارها:

note: Resource IDs: (1162)
en: Total commits analyzed:
fa: کل اعمالهای تحلیل شده:

note: Resource IDs: (1163)
en: Total file changes:
fa: کل فایلهای تغییر یافته:

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of changes over all cached revisions
fa: تعداد کل تغییرات در همه اصلاحیه های کَش شده

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of merged revisions
fa: مجموع اصلاحیه های ادغام شده

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of user revision properties
fa: تعداد کل خصوصیات اصلاحیه های کاریر

note: Resource IDs: (357)
en: Transferring at %s
fa: درحال انتقال با سرعت %s

note: Resource IDs: (32816)
en: Transparent &color...
fa: رنگ &شفاف...

note: Resource IDs: (264)
en: Tree conflict
fa: تضاد/برخورد در شاخه

note: Resource IDs: (595)
en: Tree merge
fa: ادغام درخت

note: Resource IDs: (65535)
en: Trunk nodes
fa: نودهای اصلی

note: Resource IDs: (251)
en: Try a 'Cleanup'. If that doesn't work you need to do a fresh checkout.
fa: دستور 'پاکسازی' را امتحان کنید. در صورت عدم موفقیت بایستی یک دریافت جدید انجام دهید.

note: Resource IDs: (73)
en: Try again
fa: مجددا سعی کنید

note: Resource IDs: (10)
en: Tweak TortoiseSVN
fa: تنظیمات بهینه TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1436)
en: U&pdate
fa: بروزرسانی

note: Resource IDs: (164, 207)
en: URL
fa: آدرس

note: Resource IDs: (1272)
en: URL history
fa: تاریخچه آدرسها

note: Resource IDs: (199)
en: URL not known (UUID: %s)
fa: آدرس ناشناخته (UUID: %s)

note: Resource IDs: (12)
en: URL of Subversion items
fa: آدرس اقلام سابورژن

note: Resource IDs: (65535)
en: URL to merge from
fa: آدرس جهت ادغام

note: Resource IDs: (144, 11023, 65535)
en: URL:
fa: آدرس:

note: Resource IDs: (75)
en: URL:
fa: آدرس:

note: Resource IDs: (3866)
en: Unable to load mail system support.
fa: عدم موفقیت در بارگزاری پشتیبانی سیستم نامه ها.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to process command, server busy.
fa: ناموفق در پردازش دستور، سرور مشغول است.

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to read from %1, it is opened by someone else.
fa: عدم موفقیت در خواندن از %1، این قلم توسط شخص دیگری باز است.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to read write-only property.
fa: عدم موفقیت در خواندن خصوصیت فقط-نوشتنی.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to write read-only property.
fa: عدم موفقیت در نوشتن خصوصیت فقط-خواندنی.

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to write to %1, it is read-only or opened by someone else.
fa: عدم موفقیت در نوشتن به %1، این قلم فقط-خواندنی یا توسط شخص دیگری باز است.

note: Resource IDs: (65535)
en: Unchanged node
fa: گره فاقد تغییر

note: Resource IDs: (3887)
en: Uncheck
fa: برداشتن تیک

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo %d Actions
fa: ابطال %d عمل

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo 1 Action
fa: ابطال 1 عمل

note: Resource IDs: (14)
en: Undo Add..
fa: ابطال اضافه شده..

note: Resource IDs: (3603)
en: Undo the last action
    Undo
fa: ابطال آخرین عملیات
    ابطال

note: Resource IDs: (3859)
en: Unexpected file format.
fa: فرمت فایل غیر منتظره!

note: Resource IDs: (3850)
en: Unformatted Text
    text without any formatting
fa: متن فاقد فرمت
    متنی که فاقد هرگونه فرمت است

note: Resource IDs: (274, 32786)
en: Unified &diff of HEAD revisions
fa: ایجاد فایل مقایسه متحد از نسخه های اصلی

note: Resource IDs: (20)
en: Unknown depth
fa: عمق مشخص نیست

note: Resource IDs: (106)
en: Unknown failure in SVN::List
fa: خرابی نامشخص در لیست SVN

note: Resource IDs: (221, 230, 242)
en: Unlock
fa: برداشتن قفل

note: Resource IDs: (264)
en: Unlock failed
fa: ناکام در برداشتن قفل

note: Resource IDs: (263)
en: Unlocked
fa: قفل برداشته شده

note: Resource IDs: (3841)
en: Untitled
fa: فاقد عنوان

note: Resource IDs: (345)
en: Unused log caches will only be removed if the respective
    file is smaller than the given size in kBytes.
fa: کَش گزارشات راکد فقط در صورتی که فایل متناضر کوچکتر باشد
    از اندازه کَش به ک.بایت، حذف خواهد شد.

note: Resource IDs: (146)
en: Unversion
fa: حذف نسخه

note: Resource IDs: (1507)
en: Unversioned
fa: فاقد نسخه

note: Resource IDs: (286)
en: Unversioning %s
fa: درحال فاقد نسخه سازی %s

note: Resource IDs: (106)
en: Up one folder
fa: بازکردن پوشه والد

note: Resource IDs: (152, 230)
en: Update
fa: بروزرسانی

note: Resource IDs: (77)
en: Update - TortoiseSVN
fa: بروزرسانی - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1377)
en: Update Depth
fa: عمق بروزرسانی

note: Resource IDs: (275)
en: Update WC to revision
fa: بروزرسانی نسخه کاری به اصلاحیه

note: Resource IDs: (74)
en: Updated
fa: بروزرسانی شده

note: Resource IDs: (11)
en: Updates the working copy to a specific revision
fa: نسخه کاری را به اصلاحیه خاص بروز میکند

note: Resource IDs: (9)
en: Updates the working copy to the current revision
fa: نسخه کاری را به اصلاحیه جاری بروز میکند

note: Resource IDs: (226)
en: Updating %s
fa: درحال بروزرسانی %s

note: Resource IDs: (3849)
en: Updating ActiveX objects
fa: در حال بروزرسانی اشیاء اکتیو اکس

note: Resource IDs: (283)
en: Updating and retrying the lock...
fa: در حال بروزرسانی و سعی مجدد قفل گذاری...

note: Resource IDs: (199)
en: Updating log cache
fa: درحال بروزرسانی کَش گزارشات

note: Resource IDs: (16530)
en: Use &Default Image:
fa: استفاده از تصویر &پیشفرض:

note: Resource IDs: (32855)
en: Use &left block
fa: استفاده از بلوک متنی &چپ

note: Resource IDs: (251)
en: Use &other text block
fa: استفاده از بلوک متنی &دیگر

note: Resource IDs: (1126)
en: Use &text viewer to view blames
fa: استفاده از نمایشگر &متن برای نمایش تقصیرها

note: Resource IDs: (1064)
en: Use Unified Diff from &clipboard
fa: استفاده از Diff متحد موجود در کلیپبورد

note: Resource IDs: (1296)
en: Use "_svn" instead of ".svn" directories
fa: استفاده از "_svn" بجای پوشه های ".svn"

note: Resource IDs: (32857)
en: Use block from left before right
fa: استفاده از بلوک چپ قبل از راست

note: Resource IDs: (32859)
en: Use block from right before left
fa: استفاده از بلوک راست قبل از چپ

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one first)
fa: استفاده از هردو بلوک متنی (اول این بلوک)

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one last)
fa: استفاده از هردو بلوک متنی (آخر این بلوک)

note: Resource IDs: (32856)
en: Use left file
fa: استفاده از فایل سمت چپ

note: Resource IDs: (3)
en: Use local
fa: استفاده محلی

note: Resource IDs: (1432)
en: Use recycle bin when reverting
fa: استفاده از سطل بازیافت در هنگام برگشت دادن

note: Resource IDs: (116)
en: Use regular expression
fa: استفاده از عبارت با قاعده

note: Resource IDs: (4)
en: Use repository
fa: استفاده از مخزن

note: Resource IDs: (1066)
en: Use stri&keout for removed lines
fa: استفاده از stri&keout برای حذف خطوط

note: Resource IDs: (1426)
en: Use system locale for date/time
fa: برای ساعت/تاریخ از سیستم محلی استفاده کن

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from '&mine'
fa: از بلوک متن '&من' استفاده شود

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from '&theirs'
fa: از بلوک متن '&آنها' استفاده شود

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from 'm&ine' before 'theirs'
fa: از بلوک متن 'من' قبل از 'آنها' استفاده شود

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'mine' before 'theirs'
    Use 'mine' text block then 'theirs'
fa: از بلوک متن 'من' قبل از 'آنها' استفاده کن
    از بلوک متن 'من' و سپس 'آنها' استفاده کن

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'mine'
    Use 'mine' text block
fa: از بلوک متن 'من' استفاده کن
     استفاده از بلوک متن 'من'

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from 't&heirs' before 'mine'
fa: از بلوک متن 'آنها' قبل از 'من' استفاده کن

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'theirs' before 'mine'
    Use 'theirs' text block then 'mine'
fa: از بلوک متن 'آنها' قبل از 'من' استفاده کن
    از بلوک متن 'آنها' و سپس 'من' استفاده کن

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'theirs'
    Use 'theirs' text block
fa: از بلوک متن 'آنها' استفاده کن
     استفاده از بلوک متن 'آنها'

note: Resource IDs: (32820)
en: Use text block from "&mine"
fa: از بلوک متن "&من" استفاده کن

note: Resource IDs: (32819)
en: Use text block from "&theirs"
fa: از بلوک متن "&آنها" استفاده کن

note: Resource IDs: (32822)
en: Use text block from "m&ine" before "theirs"
fa: از بلوک متن "من" قبل از "آنها" استفاده کن

note: Resource IDs: (32821)
en: Use text block from "t&heirs" before "mine"
fa: از بلوک متن "آنها" قبل از "من" استفاده کن

note: Resource IDs: (2054)
en: Use text block from the left view
    Use left block
fa: استفاده از بلوک متنی نمای سمت چپ
    استفاده از بلوک چپ

note: Resource IDs: (251)
en: Use th&is text block
fa: استفاده از این بلوک متن

note: Resource IDs: (251)
en: Use this &whole file
fa: استفاده از تمامی این فایل

note: Resource IDs: (251)
en: Use whole other &file
fa: استفاده از تمامی فایل دیگر

note: Resource IDs: (74)
en: User cancelled
fa: ابطال توسط کاربر

note: Resource IDs: (69)
en: Username:
fa: نام کاربر :

note: Resource IDs: (11)
en: Value
fa: مقدار

note: Resource IDs: (1004, 1075)
en: Version
fa: نسخه

note: Resource IDs: (7)
en: Version %d.%d.%d.%d
fa: نسخه %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (1075)
en: Version Information
fa: اطلاعات نسخه

note: Resource IDs: (264)
en: Versioned
fa: نسخه دار

note: Resource IDs: (65535)
en: View
fa: مشاهده

note: Resource IDs: (114)
en: View revision for path in &webviewer
fa: مشاهده موارد اصلاح شده برای مسیر در &webviewer

note: Resource IDs: (114)
en: View revision in &webviewer
fa: مشاهده اصلاحیه در نمایشگر وب

note: Resource IDs: (1084)
en: Visit our website
fa: از وبسایت ما دیدن نمائید

note: Resource IDs: (65535)
en: WC node
fa: گره نسخه کاری

note: Resource IDs: (65535)
en: WC node border
fa: نمایش اصلاحیه نسخه کاری

note: Resource IDs: (198)
en: Wait
fa: صبر کنید

note: Resource IDs: (1327)
en: Wait for the script to finish
fa: برای اتمام اجرای اسکریپت صبر کنید

note: Resource IDs: (280)
en: Want to go offline?
fa: آیا مایلید از خط خارج شوید؟

note: Resource IDs: (88)
en: Warning
fa: هشدار

note: Resource IDs: (219)
en: Warning!
fa: هشدار!

note: Resource IDs: (345)
en: When a small log cache has not been used for the given
    number of days, it will be removed automatically.
fa: در صورتی که کَش گزارش کوچکی برای تعداد روز معین وارد شده
    استفاده نگردد، بطور خودکار حذف خواهد شد.

note: Resource IDs: (65535)
en: Whitespaces
fa: حروف خالی

note: Resource IDs: (1065)
en: Window Position
fa: موقعیت پنجره

note: Resource IDs: (16927)
en: Windows
fa: ویندوز

note: Resource IDs: (32844)
en: Windows &2000
fa: ویندوز &2000

note: Resource IDs: (146)
en: With URL:
fa: با آدرس:

note: Resource IDs: (158, 65535)
en: Working Copy
fa: نسخه کاری

note: Resource IDs: (1335, 1472)
en: Working Copy Path:
fa: مسیر نسخه کاری:

note: Resource IDs: (20)
en: Working copy
fa: نسخه کاری

note: Resource IDs: (80)
en: Working copy relocated to
    %s
fa: نسخه کاری به این مسیر نقل مکان کرد
    %s

note: Resource IDs: (73)
en: Yes
fa: بلی

note: Resource IDs: (145)
en: Yes to all
fa: بلی به همه

note: Resource IDs: (201)
en: You already have the latest version installed.
fa: شما آخرین نگارش برنامه را نصب کرده اید.

note: Resource IDs: (144)
en: You are creating a repository on a network share.
    This is safe, but once the repository is created you must access it by some other means.
    Accessing a repository via file:// on a network share may corrupt your data!
    Create the repository anyway?
fa: شما در حال ایجاد یک مخزن در یک مکان اشتراکی شبکه میباشید.
    این کار بی خطر است، ولی وقتیکه مخزن ایجاد شد شما باید بوسیله ابزار دیگری با آن کار کنید.
    دستیابی از طریق file:// در یک مکان اشتراکی شبکه شده ممکن است منجر به تخریب اطلاعات شما گردد!!
    آیا می خواهید مخزن ایجاد شود؟

note: Resource IDs: (88)
en: You are trying to access a repository via file:// on
    a shared network drive.
    This could lead to severe repository corruption!
    Do you really want to do that?
fa: شماسعی دارید به مخزن بصورت file:// در
    یک درایو شبکه اشتراکی دسترسی داشته باشید.
    این می تواند منجر به تخریب شدید در مخزن شود!
    آیا شما واقعا می خواهید این کار را انجام دهید؟

note: Resource IDs: (16)
en: You can't set this property on folders, only on files!
    If you want to set it on all files within that folder,
    you must activate the 'recursive' checkbox.
fa: شما نمی توانید این خاصیت را بر روی پوش ها اعمال کنید، فقط بر فایلها!
    اگر می خواهید این را بر روی فایلهای داخل پوشه اعمال کنید،
    شما باید گزینه 'بازگشتی' را فعال کنید.

note: Resource IDs: (16)
en: You have modified properties without saving them first.
    Do you want to save them now?
fa: شما خصوصیات را بدون ذخیره نمودن آنهادر ابتدا ویرایش کردید.
    آیا می خواهید هم اکنون آن را ذخیره کنید؟

note: Resource IDs: (251)
en: You have to update your working copy first.
fa: ابتدا نسخه کاری خود را بروزرسانی کنید.

note: Resource IDs: (1002)
en: You may define up to %d tools.
fa: می توانید تا  %d ابزار را تعیین نمایید.

note: Resource IDs: (196)
en: You must restart your system for the changes to take effect.
fa: برای اعمال تغییرات بایستی سیستم را دوباره راه اندازی نمائید.

note: Resource IDs: (77)
en: You selected an unversioned file.
    The file will be added to version control when you commit.
fa: شما یک فایل فاقد نسخه را انتخاب کردید.
    فایل پس از اعمال به سیستم کنترل ویرایشها اضافه خواهد شد.

note: Resource IDs: (1001)
en: You should enter a text!
fa: باید متن وارد کنید!

note: Resource IDs: (1001)
en: You should select an image!
fa: باید عکس انتخاب کنید!

note: Resource IDs: (89)
en: You're trying to add the item
    '%s',
    but the item
    '%s'
    already exists.
    
    It seems the item got renamed outside Subversion but only with case changes.
    Do you really want to add it?
fa: شما در حال اضافه کردن این قلم
    '%s'
    میباشید، اما
    '%s'
    از قبل موجود است.
    
    ظاهرا این قلم خارج از سابورژن تغییر نام پیدا کرده، ولی فقط حروف کوچک و بزرگ تغییر کرده است.
    آیا از اضافه کردن این قلم اطمینان دارید؟

note: Resource IDs: (1112)
en: Your version is:
fa: نگارش شما:

note: Resource IDs: (201)
en: Your version is: %d.%d.%d.%d
fa: نگارش شما: %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (275)
en: Your working copy contains modifications.
    Lowest revision in working copy: %ld
    Path: %s
fa: نسخه کاری حاوی تغییرات است.
    کمترین اصلاحیه در نسخه کاری: %ld
    مسیر: %s

note: Resource IDs: (88)
en: Your working copy has local modifications!
    Note: updating to another revision won't lose those modifications so the working copy
    won't look exactly as it was in the revision you're updating to!
fa: نسخه کاری شما حاوی تغییرات محلیست.
    اگر از شاخه اصلی انشعاب یا تگ ایجاد کنید، تغییرات محلی شما
    در شاخه/تگ نمایان نخواهد شد!

note: Resource IDs: (89)
en: Your working copy has local modifications.
    If you branch/tag from the HEAD revision, your local changes won't
    show up in the branch/tag!
fa: نسخه کاری شما حاوی تغییرات محلیست.
    اگر از شاخه اصلی انشعاب یا تگ ایجاد کنید، تغییرات محلی شما
    در شاخه/تگ نمایان نخواهد شد!

note: Resource IDs: (32783)
en: Zoo&m out
fa: کوچکنمائی

note: Resource IDs: (1069)
en: Zoom
fa: بزرگنمائی

note: Resource IDs: (58117)
en: Zoom &In
fa: بزرگنمائی

note: Resource IDs: (58118)
en: Zoom &Out
fa: کوچکنمائی

note: Resource IDs: (32772)
en: Zoom &in	Ctrl-+
fa: بزرگنمائی	Ctrl-+

note: Resource IDs: (32773)
en: Zoom &out	Ctrl--
fa: کوچکنمائی	Ctrl--

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom 100%
fa: بزرگنمائی به 100%

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom In
    Zoom In
fa: بزرگنمائی
    بزرگنمائی

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom Out
    Zoom Out
fa: کوچکنمائی
    کوچکنمائی

note: Resource IDs: (32784)
en: Zoom i&n
fa: بزرگنمائی

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom in
fa: بزرگنمائی

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom out
fa: کوچکنمائی

note: Resource IDs: (32801)
en: Zoom to &100%
fa: بزرگنمایی به 100%

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit
fa: گنجاندن در فضای در نظر گرفته شده

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit in height
fa: بزرگنمایی جهت گنجایش در ارتفاع

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit in width
fa: بزرگنمایی جهت گنجایش در عرض

note: Resource IDs: (1001)
en: [Unassigned]
fa: [اختصاص نشده]

note: Resource IDs: (346)
en: 
    
    Patterns match case-insensitively and must be specified in lower-case.
    Whitespaces will become part of the pattern.
    Allowed wildcards are '?' and '*'.
    Separate patterns using ';'
fa: 
    
    الگوها بدون حساسیت به کوچک-بزرگی حروف کار کرده و بایستی به حروف کوچک وارد شوند
    مکانهای خالی قسمتی از الگو به حساب می آیند.
    وایلد کاردهای مجاز '?' و '*' می باشند.
    از کاراکتر ';' برای جدا کردن الگوها استفاده کنید

note: Resource IDs: (10)
en: added
fa: اضافه شده

note: Resource IDs: (65535)
en: added files
fa: پرونده های اضافه شده

note: Resource IDs: (272)
en: alias (%s): %s
fa: نام مستعار  (%s): %s

note: Resource IDs: (272)
en: alias: %s
fa: نام مستعار: %s

note: Resource IDs: (3841)
en: an unnamed file
fa: یک پرونده فاقد نام

note: Resource IDs: (1304)
en: and
fa: و

note: Resource IDs: (1085)
en: and support the developers
fa: وتوسعه دهنده ها را پشتیبانی کنید

note: Resource IDs: (583)
en: another item already exists in its place.
fa: آیتم دیگری قبلا در مکان خود موجود است.

note: Resource IDs: (245)
en: author
fa: مولف

note: Resource IDs: (65535)
en: authors:
fa: مولفین:

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:append
    Set to 'false' if you want the bugtracking ID to be inserted at the top of the
    log message. The default is 'true' which means the bugtracking ID
    is appended to the log message.
fa: bugtraq:append
    اگر مایلیذ شماره در سیستم ردیابی  در بالای متن گزارش وارد شود به  'false' تنظیم کنید
    مقدار پیش فرض 'true' است که به معنی الحاق شماره در سیستم ردیابی
    به پایان گزارش است.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:label
    Label text to show for the edit box where the user enters the issue number.
fa: bugtraq:label
    متن لیبلی برای جعبه متنی که برای وارد کردن شماره ایراد استفاده میگردد.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:logregex
    two regular expressions separated by a newline.
    The first expression is used to find a string referring to an issue,
    the second expression is used to extract the bare bug ID from that string.
fa: bugtraq:logregex
    دو عبارت با قاعده که با خط جدید جدا میشوند.
    عبارت اول برای یافتن رشته ای که به ایراد اشاره دارد استفاده میشود،
    عبارت دیگر برای استخراج شماره ایراد از این رشته استفاده میگردد.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:message
    String which is appended to a log message when an issue number is entered.
    The string must contain '%BUGID%' which gets replaced with the issue number.
fa: bugtraq:message
    رشته ای که به یک گزارش در صورت وارد کردن شماره ایراد الحاق میشود.
    این رشته باید حاوی '%BUGID%' باشد که با شماره ایراد جایگزین خواهد شد.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:number
    Set to 'false' if your bugtracking system has issues which are referenced not by numbers.
fa: bugtraq:number
    اگر سیستم ردیابی ایرادات شما حاوی رفرنس های غیر عددی  میباشد به 'false' تنظیم شود.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:url
    URL pointing to the issue tracker. It must contain '%BUGID%' which
    gets replaced with the issue number.
fa: bugtraq:url
    آدرس سیستم ردیابی ایرادات. این آدرس بایستی حاوی '%BUGID%' باشد
    که با یک شماره ایراد جایگزین خواهد شد.

note: Resource IDs: (65535)
en: changes total:
fa: مجموع تغییرات:

note: Resource IDs: (244, 245)
en: commits
fa: اعمال ها

note: Resource IDs: (11)
en: conflicted
fa: برخورد صورت گرفت

note: Resource IDs: (65535)
en: connection:
fa: اتصال:

note: Resource IDs: (65535)
en: copied:
fa: کپی شده:

note: Resource IDs: (245)
en: day
fa: روز

note: Resource IDs: (10, 272)
en: deleted
fa: حذف شده

note: Resource IDs: (65535)
en: disk [kB]:
fa: دیسک [kB]:

note: Resource IDs: (58116)
en: dummy
fa: ساختگی

note: Resource IDs: (1342)
en: eol style
fa: سبک eol

note: Resource IDs: (79)
en: exported
    %s
    to
    %s
fa: صادرکردن
    %s
    به
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: external
fa: خارجی

note: Resource IDs: (65535)
en: file external:
fa: فایل خارجی :

note: Resource IDs: (13)
en: ignored
fa: نادیده گرفته شده

note: Resource IDs: (220)
en: ignoring ancestry
fa: نادیده گرفتن اصل و ریشه

note: Resource IDs: (13)
en: incomplete
fa: ناتمام

note: Resource IDs: (583)
en: it does not exist.
fa: وجود ندارد.

note: Resource IDs: (583)
en: it is already deleted.
fa: قبلا حذف شده است.

note: Resource IDs: (583)
en: it is unversioned.
fa: فاقد نسخه است.

note: Resource IDs: (214)
en: item kept locally
fa: نگهداری مورد  بصورت محلی

note: Resource IDs: (65535)
en: last head update:
fa: آخرین بروزرسانی شاخه اصلی:

note: Resource IDs: (65535)
en: last read:
fa: آخرین خواندن:

note: Resource IDs: (65535)
en: last update:
fa: آخرین بروزرسانی:

note: Resource IDs: (11, 195)
en: locked
fa: قفل شده

note: Resource IDs: (65535)
en: locked:
fa: قفل شده:

note: Resource IDs: (65535)
en: max revision:
fa: حداکثر اصلاحیه ها:

note: Resource IDs: (11, 65535)
en: merged
fa: ادغام شده

note: Resource IDs: (65535)
en: merges total:
fa: مجموع ادغام ها:

note: Resource IDs: (10)
en: missing
fa: مفقود

note: Resource IDs: (65535)
en: missing / deleted / replaced
fa: گم شده / حذف شده / جایگزین شده

note: Resource IDs: (65535)
en: missing in:
fa: مفقود در:

note: Resource IDs: (10, 272)
en: modified
fa: اصلاح شده

note: Resource IDs: (65535)
en: modified / copied
fa: اصلاح شده / کپی شده

note: Resource IDs: (245)
en: month
fa: ماه

note: Resource IDs: (199)
en: multiple URLs (e.g. %s)
fa: چند URL (مثال %s)

note: Resource IDs: (18)
en: no
fa: خیر

note: Resource IDs: (10)
en: no description for this command is available
fa: هیچ توصیفی برای دستور موجود نمیباشد

note: Resource IDs: (10)
en: non-versioned
fa: فاقد-نسخه

note: Resource IDs: (10)
en: normal
fa: عادی

note: Resource IDs: (11)
en: obstructed
fa: مسدود شده

note: Resource IDs: (601)
en: offline
fa: خارج ار خط

note: Resource IDs: (3845)
en: on %1
fa: بر %1

note: Resource IDs: (601)
en: online
fa: بر خط

note: Resource IDs: (1406, 1407)
en: or
fa: یا

note: Resource IDs: (65535)
en: path elements:
fa: عناصر مسیر:

note: Resource IDs: (65535)
en: paths:
fa: مسیرها:

note: Resource IDs: (3869)
en: pixels
fa: پیکسل

note: Resource IDs: (65535)
en: possible or real conflict / obstructed
fa: احتمال یا حتم در وقوع تضاد / جلوگیری شد

note: Resource IDs: (245)
en: quarter of year
fa: یکچهارم سال

note: Resource IDs: (195)
en: readonly
fa: فقط خواندنی

note: Resource IDs: (10)
en: replaced
fa: جایگزین شده

note: Resource IDs: (220)
en: respecting ancestry
fa: بادرنظر گرفتن اصل و ریشه

note: Resource IDs: (326)
en: revision %s-%s, revision %s-%s
fa: اصلاحیه %s-%s, اصلاحیه %s-%s

note: Resource IDs: (65535)
en: revision count:
fa: تعداد اصلاحیه ها:

note: Resource IDs: (326)
en: revisions %s-%s, %s
fa: اصلاحیه ها %s-%s, %s

note: Resource IDs: (65535)
en: revisions:
fa: اصلاحیه ها:

note: Resource IDs: (214)
en: root project
fa: پروژه ریشه

note: Resource IDs: (65535)
en: skip ranges:
fa: محدوده های پرش:

note: Resource IDs: (576)
en: svn:mergeinfo
    A newline separated list of merge tracking info. Each line consists of an absolute
    path followed by a colon and a list of comma separated revision numbers.
    For example
    /trunk:123-125,129
fa: svn:mergeinfo
    لیستی از اطلاعات ردیابی ادغامها که با خط جدید جدا شده اند. هر خط شامل یک مسیر صریح
    بدنبال بک کولون و لیستی جدا شده با کاما از اصلاحیه ها.
    بعنوان مثال
    /trunk:123-125,129

note: Resource IDs: (576)
en: svn:needs-lock
    Set this to any value (e.g. '*') to enforce locking for this file.
    The file will be set to read-only when checked out or updated,
    indicating that a user must acquire a lock on the file
    before they can edit it and commit changes.
fa: svn:needs-lock
    تنظیم به هر مقداری (مثال: *) برای الزام در قفل کردن برای ویرایش این فایل.
    فایل مورد نظر هنگام دریافت یا بروزرسانی در حالت فقط-خواندنی قرار میگیرد،
    که موجب میشود کاربران برای ویرایش و اعمال تغییراتشان بایستی 
    فایل را قفل نمایند.

note: Resource IDs: (208)
en: switched to
    %s
fa: سوئیچ شده به
    %s

note: Resource IDs: (65535)
en: switched:
fa: سوئیچ شده:

note: Resource IDs: (601)
en: temp. offline
fa: موقتا خارج از خط

note: Resource IDs: (65535)
en: text [token count]:
fa: متن [تعداد توکن]:

note: Resource IDs: (583)
en: there are conflicting modifications.
fa: تغییرات دارای تضاد وجود دارند.

note: Resource IDs: (3845)
en: to %1
fa: به %1

note: Resource IDs: (80, 103, 284)
en: to %s
fa: %s به

note: Resource IDs: (208, 264)
en: tree conflict
fa: برخورد درخت

note: Resource IDs: (65535)
en: tree conflict:
fa: برخورد درخت:

note: Resource IDs: (579)
en: tsvn:logrevregex
    A regular expression matching revision numbers in a log message
fa: tsvn:logrevregex
    یک عبارت باقاعده برای شناسایی شماره اصلاحیه ها در گزارشات ثبتی

note: Resource IDs: (65535)
en: user revprops total:
fa: مجموع بازنگرهای کاربر:

note: Resource IDs: (563)
en: values are different
fa: مقدارها متفاوت هستند

note: Resource IDs: (245)
en: week
fa: هفته

note: Resource IDs: (65535)
en: word tokens:
fa: نشانه های واژه:

note: Resource IDs: (65535)
en: words [uncompressed]:
fa: کلمه [بدون فشرده سازی]:

note: Resource IDs: (245)
en: year
fa: سال

note: Resource IDs: (18, 1002, 1011, 1012, 1013, 1014)
en: yes
fa: بله
