TortoiseSVN - en to nl translation catalogue (1959 entries)

note: Resource IDs: (1262)
en: # authors shown individually:
nl: #individueel getoonde auteurs:

note: Resource IDs: (357)
en: %.2f MBytes transferred
nl: %.2f MBytes verstuurd

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contained an unexpected object.
nl: %1 bevatte een onverwacht object.

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 contains an incorrect path.
nl: %1 bevat een onjuist pad.

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 contains an incorrect schema.
nl: %1 bevat een onjuist schema.

note: Resource IDs: (3868)
en: %1 has a bad format.
nl: %1 heeft een verkeerd formaat.

note: Resource IDs: (3867)
en: %1 was not found.
nl: %1 is niet gevonden.

note: Resource IDs: (3860)
en: %1: %2
    Continue running script?
nl: %1: %2
    Doorgaan met uitvoeren van script?

note: Resource IDs: (3859)
en: %1
    Cannot find this file.
    Verify that the correct path and file name are given.
nl: %1
    Bestand niet gevonden.
    Controleer of het juiste pad en bestandsnaam zijn opgegeven.

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d Bytes transferred
nl: %I64d Bytes verstuurd

note: Resource IDs: (357)
en: %I64d kBytes transferred
nl: %I64d kBytes verstuurd

note: Resource IDs: (169)
en: %d files selected, %d files total
nl: %d bestanden geselecteerd, %d bestanden totaal

note: Resource IDs: (246)
en: %d most active author(s) with at least %d commits each (%d %%)
nl: %d meest actieve auteur(s) met elk minstens %d vastleggingen (%d %%)

note: Resource IDs: (226)
en: %ld minute(s) and %ld second(s)
nl: %ld minuten en %ld seconden

note: Resource IDs: (563)
en: %ld paths
nl: %ld paden

note: Resource IDs: (226)
en: %s - at revision: %d
nl: %s - huidige revisie: %d

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Remote file
nl: %s : Remote bestand

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Base
nl: %s : Werkbasis

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Base, Revision %ld
nl: %s : Werkbasis, revisie %ld

note: Resource IDs: (151)
en: %s : Working Copy
nl: %s : Werkkopie

note: Resource IDs: (357)
en: %s, at %s
nl: %s, met %s

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it already exists unversioned locally.
nl: %s, maar het bestaat al lokaal en zonder versiebeheer.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it is missing locally.
nl: %s, maar het ontbreekt lokaal.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was already added locally.
nl: %s, maar het was al lokaal toegevoegd.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was already edited.
nl: %s, maar het was al gewijzigd.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was deleted, moved or renamed locally.
nl: %s, maar het was lokaal verwijderd, verplaatst of hernoemd.

note: Resource IDs: (609)
en: %s, but it was obstructed in the working copy.
nl: %s, maar het was versperd in de werkkopie.

note: Resource IDs: (145)
en: %s
    Do you want to remove it anyway?
nl: %s
    Wilt u het toch verwijderen?

note: Resource IDs: (69)
en: %s
    is a directory, not a file!
    TortoiseMerge can't diff directories.
nl: %s
    is geen bestand maar een map!
    TortoiseMerge kan geen verschillen in mappen tonen.

note: Resource IDs: (57664)
en: &About TortoiseMerge...
nl: &Over TortoiseMerge...

note: Resource IDs: (16920)
en: &Activate
nl: &Activeren

note: Resource IDs: (17075)
en: &Add >>
nl: &Toevoegen >>

note: Resource IDs: (1064)
en: &Add or Remove Buttons
nl: Knoppen &toevoegen of verwijderen

note: Resource IDs: (8, 1098)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

note: Resource IDs: (1090, 1093)
en: &Advanced...
nl: &Geavanceerd...

note: Resource IDs: (1471)
en: &Allow ambiguous URLs
nl: Sta &ambigue URLs toe

note: Resource IDs: (65535)
en: &Application Look
nl: &Programma-uiterlijk

note: Resource IDs: (1013)
en: &Apply unified diff
nl: &Voer unified diff uit

note: Resource IDs: (32852)
en: &Aqua Style
nl: &Aqua stijl

note: Resource IDs: (65535)
en: &Arguments:
nl: &Argumenten:

note: Resource IDs: (16645)
en: &Assign
nl: &Toekennen

note: Resource IDs: (16633)
en: &Associate double-click event with:
nl: &Dubbelklik event toewijzen aan:

note: Resource IDs: (1066)
en: &Auto Hide
nl: &Automatisch Verbergen

note: Resource IDs: (65535)
en: &Autoclose:
nl: &Automatisch sluiten:

note: Resource IDs: (1015)
en: &Backup original file
nl: &Maak reservekopie van origineel

note: Resource IDs: (114)
en: &Blame changes
nl: &Verklaar wijzigingen

note: Resource IDs: (32782)
en: &Blame previous revision
nl: Ver&klaar vorige revisie

note: Resource IDs: (114, 322)
en: &Blame revisions
nl: Ver&klaar revisies

note: Resource IDs: (13)
en: &Blame...
nl: &Verklaren...

note: Resource IDs: (32849)
en: &Blue Style
nl: &Blauwe stijl

note: Resource IDs: (65535)
en: &Blue:
nl: &Blauw:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Branches
nl: &Takken

note: Resource IDs: (138)
en: &Browse repository
nl: &Archief bekijken

note: Resource IDs: (1001, 1009)
en: &Browse...
nl: &Bladeren...

note: Resource IDs: (16913)
en: &Button Appearance...
nl: &Knopweergave...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Button text:
nl: &Knop-tekst:

note: Resource IDs: (2)
en: &Cancel
nl: &Annuleren

note: Resource IDs: (65535)
en: &Categories:
nl: &Categorieën:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Category:
nl: &Categorie:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Choose commands from:
nl: Kies &commando's uit:

note: Resource IDs: (8)
en: &Clean up
nl: &Schonen

note: Resource IDs: (58112)
en: &Close
nl: &Sluiten

note: Resource IDs: (16922)
en: &Close Window(s)
nl: &Sluit venster(s)

note: Resource IDs: (32785)
en: &Color age of lines
nl: &Kleur regels naar leeftijd

note: Resource IDs: (65535)
en: &Command:
nl: &Commando:

note: Resource IDs: (8)
en: &Commit...
nl: &Vastleggen...

note: Resource IDs: (101)
en: &Compare URLs
nl: &Vergelijk URLs

note: Resource IDs: (76, 274, 32783)
en: &Compare revisions
nl: Ver&gelijk revisies

note: Resource IDs: (1019)
en: &Compare whitespaces
nl: &Vergelijk spaties en witregels

note: Resource IDs: (1239)
en: &Configure
nl: &Instellen

note: Resource IDs: (1227)
en: &Contact the repository on startup
nl: &Raadpleeg het archief bij opstarten

note: Resource IDs: (1073)
en: &Convert files when diffing against BASE
nl: &Bestanden converteren bij het vergelijken met BASE

note: Resource IDs: (501, 1367, 1471, 57634)
en: &Copy
nl: &Kopiëren

note: Resource IDs: (16911)
en: &Copy Button Image
nl: &Beeld van kopiëerknop

note: Resource IDs: (32776)
en: &Copy log message to clipboard
nl: &Kopiëer logboekboodschap naar klembord

note: Resource IDs: (65535)
en: &Copy to clipboard
nl: Naar klembord &kopiëren

note: Resource IDs: (101)
en: &Copy to...
nl: &Kopiëren naar...

note: Resource IDs: (1097)
en: &Custom
nl: &Aangepast

note: Resource IDs: (1485)
en: &Days of inactivity until small caches get removed
nl: &Dagen van inactiviteit totdat kleine caches verwijderd worden

note: Resource IDs: (1269)
en: &Default
nl: &Standaard

note: Resource IDs: (11, 1382, 16617, 16912)
en: &Delete
nl: &Verwijderen

note: Resource IDs: (17)
en: &Delete (keep local)
nl: &Verwijderen (lokaal behouden)

note: Resource IDs: (101)
en: &Delete...
nl: Verwij&deren

note: Resource IDs: (12)
en: &Diff
nl: &Verschil

note: Resource IDs: (17)
en: &Diff with URL
nl: &Verschil met URL

note: Resource IDs: (14)
en: &Diff with previous version
nl: &Vergelijk met vorige revisie

note: Resource IDs: (1031, 65535)
en: &Edit
nl: Wijzig&en

note: Resource IDs: (12)
en: &Edit conflicts
nl: &Bewerk conflicten

note: Resource IDs: (1099, 1282, 16510)
en: &Edit...
nl: &Wijzigen...

note: Resource IDs: (1023)
en: &Enable Proxy Server
nl: Activ&eer Proxy Server

note: Resource IDs: (1434)
en: &Enable log caching
nl: &Activeer log caching

note: Resource IDs: (1213)
en: &Enter a message describing why you are locking the file(s).
nl: &Geef een reden voor het blokkeren van bestand(en).

note: Resource IDs: (32782)
en: &Exit
nl: &Afsluiten

note: Resource IDs: (323)
en: &Export selection to...
nl: E&xporteer selectie naar...

note: Resource IDs: (1092, 1094, 1095)
en: &External
nl: &Extern

note: Resource IDs: (65535)
en: &File
nl: &Bestand

note: Resource IDs: (1, 57636)
en: &Find
nl: &Zoeken

note: Resource IDs: (32771)
en: &Find...
nl: &Zoeken...

note: Resource IDs: (32778)
en: &Fit Images in window
nl: &Afbeeldingen in venster passen

note: Resource IDs: (1050)
en: &Fixed drives
nl: &Vaste schijven

note: Resource IDs: (1065)
en: &Floating
nl: &Zwevend

note: Resource IDs: (65535)
en: &Font for log messages:
nl: &Lettertype voor logboek:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Font:
nl: &Lettertype:

note: Resource IDs: (501, 65535)
en: &From URL:
nl: &Van URL:

note: Resource IDs: (1259)
en: &From WC at URL:
nl: &Van werkkopie in URL:

note: Resource IDs: (65535)
en: &From revision
nl: &Van revisie

note: Resource IDs: (32779)
en: &Go To Line...
nl: &Ga naar regel...

note: Resource IDs: (65535)
en: &Green:
nl: &Groen:

note: Resource IDs: (32799)
en: &Group by branch
nl: &Groeperen per tak

note: Resource IDs: (1032, 1115)
en: &HEAD Revision
nl: &HEAD revisie

note: Resource IDs: (1019, 1032, 1034)
en: &HEAD revision
nl: &HEAD revisie

note: Resource IDs: (1182)
en: &HEAD revision in the repository
nl: &HEAD revisie van het archief

note: Resource IDs: (57670)
en: &Help Topics
nl: Help &onderwerpen

note: Resource IDs: (1066, 3842)
en: &Hide
nl: &Verbergen

note: Resource IDs: (1170)
en: &Icon Set:
nl: &Pictogrammenset:

note: Resource IDs: (15)
en: &Ignore %d items by name
nl: %d zaken &negeren op naam

note: Resource IDs: (1021)
en: &Ignore whitespace changes
nl: Negeer wijzigingen in &spaties en lege regels

note: Resource IDs: (16914)
en: &Image
nl: &Afbeelding

note: Resource IDs: (32790)
en: &Image Info
nl: Afbeelding &Info

note: Resource IDs: (16505)
en: &Image only
nl: &Alleen afbeelding

note: Resource IDs: (9, 1461)
en: &Import...
nl: &Importeren...

note: Resource IDs: (1480)
en: &Include merge info
nl: Samenvoeg-informatie &meenemen

note: Resource IDs: (65535)
en: &Initial directory:
nl: &Start-map:

note: Resource IDs: (32825)
en: &Inline diff word-wise
nl: &Woordelijke verschillen binnen een regel

note: Resource IDs: (275)
en: &Join all
nl: &Alles samennemen

note: Resource IDs: (275)
en: &Join with sub-trees
nl: &Samennemen met sub-bomen

note: Resource IDs: (1016)
en: &Jump to first difference when loading
nl: &Spring naar eerste verschil bij het laden

note: Resource IDs: (65535)
en: &Language:
nl: &Taal:

note: Resource IDs: (16653)
en: &Large Icons
nl: &Grote iconen

note: Resource IDs: (1065)
en: &Limit search to modified lines
nl: &Alleen zoeken in gewijzigde regels

note: Resource IDs: (32797)
en: &Link image positions
nl: &Koppel afbeeldingsposities

note: Resource IDs: (1172)
en: &List View
nl: &Lijstweergave

note: Resource IDs: (1309)
en: &Load...
nl: &Laden...

note: Resource IDs: (1282)
en: &Manually edit property
nl: Eigenschap &Handmatig wijzigen

note: Resource IDs: (1486)
en: &Maximum size [kByte] of a removed inactive cache
nl: &Maximale grootte [kByte] van een verwijderde inactieve cache

note: Resource IDs: (16543)
en: &Menu animations:
nl: &Menu-animaties:

note: Resource IDs: (16921)
en: &Menu contents:
nl: &Menu-inhoud:

note: Resource IDs: (1)
en: &Merge
nl: &Samenvoegen

note: Resource IDs: (32786)
en: &Merge paths
nl: &Voeg paden samen

note: Resource IDs: (9)
en: &Merge...
nl: &Samenvoegen...

note: Resource IDs: (1012)
en: &Merging
nl: &Samenvoegen

note: Resource IDs: (16925)
en: &Minimize
nl: &Minimaliseren

note: Resource IDs: (1493)
en: &Modify color for tag copies
nl: &Wijzig kleur voor label-kopieën

note: Resource IDs: (1492)
en: &Modify color for trunk copies
nl: &Wijzig kleur voor 'basislijn'-kopieën

note: Resource IDs: (65535)
en: &Navigate
nl: &Navigeer

note: Resource IDs: (1049)
en: &Network drives
nl: &Netwerkstations

note: Resource IDs: (65535)
en: &New
nl: &Nieuw

note: Resource IDs: (1310, 16509, 16615)
en: &New...
nl: &Nieuw...

note: Resource IDs: (115, 1208)
en: &Next %ld
nl: &Volgende %ld

note: Resource IDs: (332)
en: &Next >
nl: &Volgende >

note: Resource IDs: (32779)
en: &Next Difference
nl: &Volgend verschil

note: Resource IDs: (58114)
en: &Next Page
nl: &Volgende pagina

note: Resource IDs: (16632)
en: &No double-click event
nl: &Geen dubbelklik event

note: Resource IDs: (1)
en: &Offline for now
nl: &Voorlopig offline

note: Resource IDs: (3845)
en: &One Page
nl: &Een pagina

note: Resource IDs: (101, 113, 32773, 57601)
en: &Open
nl: &Openen

note: Resource IDs: (1382)
en: &Options
nl: &Opties

note: Resource IDs: (32772)
en: &Overlay images
nl: Afbeeldingen &overlappen

note: Resource IDs: (1411, 65535)
en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

note: Resource IDs: (15, 376, 501)
en: &Paste
nl: &Plakken

note: Resource IDs: (1382)
en: &Permanently offline
nl: &Permanent offline

note: Resource IDs: (1414)
en: &Port:
nl: &Poort:

note: Resource IDs: (1489)
en: &Power user defaults
nl: &Power user instellingen

note: Resource IDs: (32780)
en: &Previous Difference
nl: V&orig verschil

note: Resource IDs: (1069)
en: &Print Preview
nl: &Afdrukvoorbeeld

note: Resource IDs: (58116)
en: &Print...
nl: &Afdrukken...

note: Resource IDs: (11021)
en: &Properties...
nl: &Eigenschappen...

note: Resource IDs: (1246)
en: &Recent messages
nl: &Recente boodschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: &Red:
nl: &Rood:

note: Resource IDs: (376)
en: &Redo
nl: &Opnieuw

note: Resource IDs: (1382)
en: &Refresh
nl: &Verversen

note: Resource IDs: (1100, 1285, 16646)
en: &Remove
nl: &Verwijderen

note: Resource IDs: (101)
en: &Rename
nl: &Hernoemen

note: Resource IDs: (1316)
en: &Reopen commit and branch/tag dialog after a commit failed
nl: &Heropen vastleg- en tak/label-dialoog na een mislukte poging

note: Resource IDs: (13)
en: &Repo-browser
nl: &Archief-verkenner

note: Resource IDs: (16613, 16624)
en: &Reset
nl: &Herstellen

note: Resource IDs: (1019)
en: &Reset Toolbar
nl: &Werkbalk herstellen

note: Resource IDs: (16657)
en: &Reset my usage data
nl: &Wis mijn gebruiksdata

note: Resource IDs: (16910)
en: &Reset to Default
nl: &Standaard herstellen

note: Resource IDs: (1382)
en: &Resolve using local property
nl: &Los conflict op met lokale eigenschap

note: Resource IDs: (1488)
en: &Restore defaults
nl: Standaard &herstellen

note: Resource IDs: (114)
en: &Revert changes from these revisions
nl: &Wijzigingen uit deze revisies ongedaan maken

note: Resource IDs: (113)
en: &Revert changes from this revision
nl: &Revisie wijzigingen ongedaan maken

note: Resource IDs: (1033, 1035, 1116)
en: &Revision
nl: &Revisie

note: Resource IDs: (16921, 57603)
en: &Save
nl: &Opslaan

note: Resource IDs: (1023)
en: &Save authentication
nl: Authenticatie &opslaan

note: Resource IDs: (272, 32771, 32806)
en: &Save graph as...
nl: &Schema opslaan als...

note: Resource IDs: (322)
en: &Save list of selected files to...
nl: &Sla lijst van geselecteerde bestanden op in...

note: Resource IDs: (1308)
en: &Save...
nl: &Opslaan...

note: Resource IDs: (9)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: Resource IDs: (32815)
en: &Show HEAD revisions
nl: &Toon HEAD revisies

note: Resource IDs: (65535)
en: &Show Menus for:
nl: &Toon menu's voor:

note: Resource IDs: (16612)
en: &Show text labels
nl: &Toon tekstlabels

note: Resource IDs: (32851)
en: &Silver Style
nl: &Zilveren stijl

note: Resource IDs: (1185)
en: &Specific revision in repository
nl: &Bepaalde revisie in het archief

note: Resource IDs: (16917)
en: &Start Group
nl: &Startgroep

note: Resource IDs: (59393)
en: &Status Bar
nl: &Statusbalk

note: Resource IDs: (1211)
en: &Steal the locks
nl: &Steel de blokkades

note: Resource IDs: (1130)
en: &Stop on copy/rename
nl: &Stoppen bij kopie/hernoemd bestand

note: Resource IDs: (276)
en: &Switch WC to path and revision
nl: &Wissel WC naar pad en revisie

note: Resource IDs: (275)
en: &Switch WC to path@HEAD
nl: &Wissel WC naar pad@HEAD

note: Resource IDs: (1173)
en: &Symbol View
nl: &Symboolweergave

note: Resource IDs: (65535)
en: &Tab size:
nl: &Tabstop:

note: Resource IDs: (1069)
en: &Tabbed Document
nl: &Document met tabbladen

note: Resource IDs: (65535)
en: &Tags
nl: &Labels

note: Resource IDs: (1382)
en: &Test merge
nl: &Test samenvoegen

note: Resource IDs: (16915)
en: &Text
nl: &Tekst

note: Resource IDs: (16506)
en: &Text only
nl: &Alleen tekst

note: Resource IDs: (1438)
en: &Timeout in seconds before updating the HEAD revision
nl: &Timeout in seconden voordat de HEAD revisie ververst wordt

note: Resource IDs: (1222)
en: &Timeout in seconds to stop the auto-completion parsing
nl: &Maximale tijd voor het zoeken naar automatische aanvullingen

note: Resource IDs: (65535)
en: &To Revision
nl: &Tot en met revisie

note: Resource IDs: (1384, 65535)
en: &To URL:
nl: &Naar URL:

note: Resource IDs: (1305)
en: &To URL:
nl: &Naar URL:

note: Resource IDs: (59392)
en: &Toolbar
nl: &Werkbalk

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbar Name:
nl: &Naam werkbalk:

note: Resource IDs: (65535)
en: &Toolbars:
nl: &werkbalken

note: Resource IDs: (65535)
en: &Trunk
nl: &Basislijn

note: Resource IDs: (3845)
en: &Two Page
nl: &Twee paginas

note: Resource IDs: (1058, 1376, 1394)
en: &URL of repository:
nl: &URL van archief:

note: Resource IDs: (376, 57643)
en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

note: Resource IDs: (274, 32785)
en: &Unified diff
nl: Voer &unified diff uit

note: Resource IDs: (1061)
en: &Unknown drives
nl: Onbekende s&tations

note: Resource IDs: (8)
en: &Update
nl: &Verversen

note: Resource IDs: (76)
en: &Update item to revision
nl: &Ververs onderdeel naar revisie

note: Resource IDs: (11)
en: &Update to revision...
nl: &Verversen naar revisie...

note: Resource IDs: (1184)
en: &Use auto-completion of file paths and keywords
nl: &Gebruik automatisch aanvullen voor bestandspaden en keywords

note: Resource IDs: (1005, 1410, 65535)
en: &Username:
nl: &Gebruikersnaam:

note: Resource IDs: (65535)
en: &View
nl: B&eeld

note: Resource IDs: (65535)
en: &View:
nl: B&eeld:

note: Resource IDs: (32774)
en: &Whitespaces
nl: &Spaties en lege regels

note: Resource IDs: (1066)
en: &Whole word
nl: &Heel woord

note: Resource IDs: (1183)
en: &Working copy
nl: &Werkkopie

note: Resource IDs: (338)
en: 'skip ranges' are used to mark revision ranges that have not been cached yet
nl: 'skip ranges' worden gebruikt om revisie-bereiken te markeren die nog niet in de cache zitten

note: Resource IDs: (119)
en: (Double-click to clear error message)
nl: (Dubbelklikken om de foutmelding te verbergen)

note: Resource IDs: (17, 564)
en: (binary value)
nl: (binaire waarde)

note: Resource IDs: (276)
en: (copy)
nl: (kopie)

note: Resource IDs: (276)
en: (created)
nl: (gemaakt)

note: Resource IDs: (276)
en: (delete)
nl: (verwijder)

note: Resource IDs: (276)
en: (modified)
nl: (gewijzigd)

note: Resource IDs: (276)
en: (modified, HEAD revision)
nl: (gewijzigd, HEAD revisie)

note: Resource IDs: (208)
en: (multiple targets selected)
nl: (meerdere doelen geselecteerd)

note: Resource IDs: (213)
en: (no changelist)
nl: (geen werkset)

note: Resource IDs: (314)
en: (no line number)
nl: (geen regelnummer)

note: Resource IDs: (276)
en: (no modification but copy created from here)
nl: (geen wijziging, maar kopie hiervan gemaakt)

note: Resource IDs: (214)
en: (no value)
nl: (geen waarde)

note: Resource IDs: (314)
en: (not found)
nl: (niet gevonden)

note: Resource IDs: (208)
en: (property change only)
nl: (alleen eigenschapswijzigingen)

note: Resource IDs: (276)
en: (rename)
nl: (hernoem)

note: Resource IDs: (276)
en: (tagged)
nl: (gelabeld)

note: Resource IDs: (245)
en: (unknown)
nl: (onbekend)

note: Resource IDs: (269)
en: ... checking cache and preparing log query
nl: ... cache doorzoeken en log-query voorbereiden

note: Resource IDs: (270)
en: ... reading working copy status
nl: ... status werkkopie wordt gelezen

note: Resource IDs: (151)
en: : Revision %d
nl: : Revisie %d

note: Resource IDs: (151)
en: : working base
nl: : Werkbasis

note: Resource IDs: (151)
en: : working copy
nl: : Werkkopie

note: Resource IDs: (332)
en: < &Back
nl: < &Terug

note: Resource IDs: (1007)
en: <Untitled>
nl: <Naamloos>

note: Resource IDs: (145)
en: <b>TortoiseSVN</b> is a shell extension.
    That means it is integrated into the Windows explorer.
    To use <b>TortoiseSVN</b> please open the explorer and right-click on any folder you like
    to bring up the context menu where you will find all <b>TortoiseSVN</b> commands.
    And <u>read the manual!</u>
nl: <b>TortoiseSVN</b> is een shell-extensie.
    Dat betekent dat het is geïntegreerd in de Windows Verkenner.
    Om <b>TortoiseSVN</b> te gebruiken opent u de verkenner en klikt u met de rechter muisknop op
    een folder om het contextmenu te tonen. Hierin vindt u alle <b>TortoiseSVN</b> commando's.
    Voor meer informatie: <u>Raadpleeg de handleiding!</u>

note: Resource IDs: (209)
en: <new changelist>
nl: <nieuwe werkset>

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for files to show in the combo box
nl: Een lijst met gebruikers-eigenschappen voor bestanden die getoond moeten worden

note: Resource IDs: (579)
en: A list of user defined properties for folders to show in the combo box
nl: Een lijst met gebruikers-eigenschappen voor mappen die getoond moeten worden

note: Resource IDs: (201)
en: A newer version is available. Please go to http://tortoisesvn.tigris.org and download the current version! Click _here_ to go directly to our website.
nl: Een nieuwere versie is beschikbaar. Ga naar http://tortoisesvn.tigris.org om de nieuwste versie te downloaden! Klik _hier_ im direct naar onze website te gaan.

note: Resource IDs: (195)
en: A newline separated list of paths for which icon overlays are shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are included too.
nl: Een met regelovergangen gescheiden lijst paden waarvoor overlays getoond worden.
    Als u een '*' karakter aan het einde van het pad toevoegt, worden alle bestanden en submappen onder dat pad ook opgenomen.

note: Resource IDs: (197)
en: A newline separated list of paths for which no context menu is shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are excluded too.
    An empty list will allow the context menu on all paths.
nl: Een met regelovergangen gescheiden lijst paden waarvoor geen contextmenu getoond wordt.
    Als u een '*' karakter aan het einde van het pad toevoegt, worden alle bestanden en submappen onder dat pad ook uitgesloten.
    Een lege lijst laat het contextmenu op alle paden toe.

note: Resource IDs: (194)
en: A newline separated list of paths for which no icon overlays are shown.
    If you add an '*' char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are excluded too.
    An empty list will allow overlays on all paths.
nl: Een met regelovergangen gescheiden lijst paden waarvoor geen overlays getoond worden.
    Als u een '*' karakter aan het einde van het pad toevoegt, worden alle bestanden en submappen onder dat pad ook opgenomen.
    Een lege lijst laat overlays op alle paden toe.

note: Resource IDs: (3843)
en: A required resource was unavailable.
nl: Een vereiste bron is niet beschikbaar.

note: Resource IDs: (79)
en: A viewer program for GNU diff files (patch files).
    If you don't have one use NotePad.
nl: Een viewer voor GNU diff-bestanden (patch bestanden).
    Gebruik kladblok als u niets anders heeft.

note: Resource IDs: (9)
en: A&bout
nl: &Over

note: Resource IDs: (101)
en: A&dd folder...
nl: Ma&p toevoegen...

note: Resource IDs: (73)
en: Abort
nl: Afbreken

note: Resource IDs: (1465)
en: Abort &Merge
nl: Samenvoegen &Afbreken

note: Resource IDs: (136)
en: About TortoiseMerge
nl: Over TortoiseMerge

note: Resource IDs: (129)
en: About TortoiseSVN
nl: Over TortoiseSVN

note: Resource IDs: (82)
en: Accept once
nl: Accepteer eenmalig

note: Resource IDs: (82)
en: Accept permanently
nl: Accepteer voor altijd

note: Resource IDs: (3867)
en: Access to %1 was denied.
nl: Toegang tot %1 geweigerd.

note: Resource IDs: (77, 319)
en: Action
nl: Actie

note: Resource IDs: (65535)
en: Action log
nl: Actie-log

note: Resource IDs: (117)
en: Actions
nl: Acties

note: Resource IDs: (3826)
en: Activate Task List
nl: Takenlijst activeren

note: Resource IDs: (1066)
en: Active Files
nl: Actieve bestanden

note: Resource IDs: (3865)
en: ActiveX objects cannot be saved while exiting Windows!
    Discard all changes to %1?
nl: ActiveX objecten kunnen niet opgeslagen worden als Windows wordt afgesloten!
    Alle wijzigingen in %1 weggooien?

note: Resource IDs: (155, 209, 229)
en: Add
nl: Toevoegen

note: Resource IDs: (101)
en: Add &file...
nl: &Bestand toevoegen...

note: Resource IDs: (376)
en: Add '%s' to dictionary
nl: Voeg '%s' toe aan woordenboek

note: Resource IDs: (16)
en: Add (as replacement)...
nl: Toevoegen (ter vervanging)...

note: Resource IDs: (77)
en: Add - TortoiseSVN
nl: Toevoegen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (563)
en: Add Properties
nl: Eigenschappen toevoegen

note: Resource IDs: (110)
en: Add extension specific diff program
nl: Voeg een extensie-specifiek diff-programma toe

note: Resource IDs: (110)
en: Add extension specific merge program
nl: Voeg een extensie-specifiek merge-programma toe

note: Resource IDs: (1065)
en: Add new files automatically to SVN
nl: Voeg nieuwe bestanden automatisch toe in SVN

note: Resource IDs: (89)
en: Add the item anyway
nl: Voeg onderdeel toch toe

note: Resource IDs: (613)
en: Add to %1
nl: Voeg toe aan %1

note: Resource IDs: (13)
en: Add to &ignore list
nl: Voeg toe aan &negeerlijst

note: Resource IDs: (1068)
en: Add to Quick Access Toolbar
nl: Voeg toe aan 'Quick Access' werkbalk

note: Resource IDs: (209, 1279)
en: Add...
nl: Toevoegen...

note: Resource IDs: (171)
en: Add/Edit Extension Specific Diff/Merge Program
nl: Toevoegen/wijzigen extensie-specifiek Diff/Merge programma

note: Resource IDs: (73, 264, 65535)
en: Added
nl: Toegevoegd

note: Resource IDs: (126)
en: Added a file remotely
nl: Bestand op afstand toegevoegd

note: Resource IDs: (126)
en: Added a folder remotely
nl: Bestand op afstand toegevoegd

note: Resource IDs: (126)
en: Added items remotely
nl: Objecten op afstand toegevoegd

note: Resource IDs: (65535)
en: Added node
nl: Knoop toegevoegd

note: Resource IDs: (145)
en: Added the file pattern(s)
    %s
    to the ignore list.
nl: Bestandsmasker(s)
    %s
    toegevoegd aan de negeerlijst.

note: Resource IDs: (263)
en: Adding
nl: Toevoegen

note: Resource IDs: (582)
en: Adds a new property
nl: Voegt een nieuwe eigenschap toe

note: Resource IDs: (9)
en: Adds file(s) to Subversion control
nl: Brengt bestand(en) onder beheer van Subversion

note: Resource IDs: (13)
en: Adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
nl: Voegt geselecteerde bestand(en) of het bestandspatroon toe aan de negeerlijst

note: Resource IDs: (2049)
en: Adjust the settings
    Settings
nl: Pas instellingen aan
    Instellingen

note: Resource IDs: (170)
en: Advanced Diff/Merge Settings
nl: Geavanceerde Diff/Merge instellingen

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced diff settings
nl: Geavanceerde diff-instellingen

note: Resource IDs: (110)
en: Advanced merge settings
nl: Geavanceerde merge-instellingen

note: Resource IDs: (65535)
en: Age
nl: Leeftijd

note: Resource IDs: (32822)
en: Align trees on top
nl: Bomen boven uitlijnen

note: Resource IDs: (1505)
en: All
nl: Alles

note: Resource IDs: (1007)
en: All Commands
nl: Alle commando's

note: Resource IDs: (3841)
en: All Files (*.*)
nl: Alle bestanden (*.*)

note: Resource IDs: (157)
en: All Files (*.*)|*.*||
nl: Alle Bestanden (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset all toolbars and menus?
nl: Al uw wijzigingen gaan verloren! Wilt u echt alle menu's en werkbalken herstellen?

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the keyboard assignments?
nl: Al uw wijzigingen gaan verloren! Wilt u echt alle toetscombinaties herstellen?

note: Resource IDs: (1008)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the menu '%s'?
nl: Al uw wijzigingen gaan verloren! Wilt u echt menu '%s' herstellen?

note: Resource IDs: (1007)
en: All your changes will be lost! Do you really want to reset the toolbar '%s'?
nl: Al uw wijzigingen gaan verloren! Wilt u echt werkbalk '%s' herstellen?

note: Resource IDs: (1484)
en: Allow ambiguous &UUIDs
nl: Sta &ambigue UUIDs toe

note: Resource IDs: (345)
en: Allow different repositories to use the same URL, e.g. http://localhost/myrepos/
nl: Sta toe dat verschillende archieven dezelfde URL gebruiken, bijvoorbeeld http://localhost/mijnrepo/

note: Resource IDs: (345)
en: Allow different repositories to use the same UUID, e.g. copied repositories
nl: Sta toe dat verschillende archieven dezelfde UUID gebruiken, bijvoorbeeld gekopieerde archieven

note: Resource IDs: (1480)
en: Always close dialogs for local operations
nl: Vensters altijd automatisch sluiten bij lokale handelingen

note: Resource IDs: (197)
en: Always use the system locale settings to show times and dates
nl: Gebruik altijd de systeem landinstellingen bij het tonen van datum en tijd

note: Resource IDs: (339)
en: Amount of memory required to load the cache
nl: Hoeveelheid geheugen benodigd om de cache te laden

note: Resource IDs: (78)
en: An external diff program used
    for comparing different revisions of files
    
    You can specify the following parameters to the path:
    %base : the base file
    %mine : the modified file
nl: Een extern Diff-programma om verschillende
    revisies van bestanden te vergelijken
    
    U kunt de volgende parameters gebruiken in het pad:
    %base : het oorspronkelijke bestand
    %mine : het gewijzigde bestand

note: Resource IDs: (79)
en: An external merge program used
    to resolve conflicted files.
    
    You can specify the following parameters to the path:
    %merged : the conflicted file, where to save
    %theirs : the file as it is in the repository
    %mine : your own file, with your changes
    %base : the original file without your changes
nl: Een extern Merge-programma voor het oplossen van conflicten.
    
    U kunt de volgende parameters gebruiken in het pad:
    %merged : doelbestand
    %theirs : het bestand zoals in het archief
    %mine : het bestand met uw wijzigingen
    %base : uw origineel zonder uw wijzigingen

note: Resource IDs: (3867)
en: An incorrect file handle was associated with %1.
nl: Er was een ongeldige bestands-handle geassocieerd met %1.

note: Resource IDs: (3843)
en: An unknown error has occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: An unknown error occurred while accessing %1.
nl: Een onbekende fout bij het benaderen van %1.

note: Resource IDs: (63)
en: An unknown line type was found in line %d !
nl: Een onbekend soort regel aangetroffen op regel %d !

note: Resource IDs: (65535)
en: Application Frame Menus:
nl: Menu's van applicatievenster:

note: Resource IDs: (14)
en: Applies a unified diff file to the working copy
nl: Past een universeel diff bestand toe op de werkkopie

note: Resource IDs: (581)
en: Applies the properties recursively to all files/folders.
    bugtraq:, tsvn: and webviewer: properties are only applied to folders.
nl: Past de eigenschap recursief toe op alle bestanden/mappen.
    bugtraq:, tsvn: en webviewer: eigenschappen worden alleen op mappen toegepast.

note: Resource IDs: (13)
en: Apply &patch...
nl: &Pas patch toe...

note: Resource IDs: (345)
en: Apply 'Power User' defaults. Those will provide a smoother experience.
    You should know the meaning of all the settings above.
nl: Pas 'Power User' standaarden toe. Deze geven een soepeler ervaring.
    U moet wel de betekenis van alle bovenstaande instellingen kennen.

note: Resource IDs: (1294)
en: Apply property recursively
nl: Eigenschap recursief toepassen

note: Resource IDs: (65535)
en: Apply unified diff
nl: Voer unified diff uit

note: Resource IDs: (145)
en: Are you sure you want to mark the conflicted file(s) as resolved?
nl: Weet u zeker dat u de conflicterende bestanden als opgelost wilt markeren?

note: Resource IDs: (199)
en: Are you sure you want to remove the cache of the selected %d items?
nl: Weet u zeker dat u de cache wilt verwijderen van de %d geselecteerde onderdelen?

note: Resource IDs: (79)
en: Are you sure you want to revert %d item(s)? You will lose <b>all</b> changes since the last update!
nl: Weet u zeker dat u %d onderde(e)l(en) wilt herstellen? U raakt <b>alle</b> wijzigingen sinds de laatste verversing kwijt!

note: Resource IDs: (32793)
en: Arrange &Vertical
nl: &Vertikaal rangschikken

note: Resource IDs: (199)
en: Ask the user
nl: Vraag gebruiker

note: Resource IDs: (264)
en: Assigned to changelist '%s'
nl: Toegewezen aan werkset '%s'

note: Resource IDs: (16528)
en: Assigned to:
nl: Toegewezen aan:

note: Resource IDs: (77)
en: At revision: %d
nl: Huidige revisie: %d

note: Resource IDs: (3843)
en: Attempted an unsupported operation.
nl: Poging om een niet ondersteunde actie uit te voeren.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: Attempted to access %1 past its end.
nl: Poging om voorbij het einde van %1 te lezen.

note: Resource IDs: (3868)
en: Attempted to read from the writing %1.
nl: Poging om te lezen van het voor schrijven geopende %1.

note: Resource IDs: (3868)
en: Attempted to write to the reading %1.
nl: Poging om te schrijven naar het voor lezen geopende %1.

note: Resource IDs: (131, 160)
en: Authentication
nl: Authenticatie

note: Resource IDs: (1278)
en: Authentication data
nl: Authenticatie gegevens

note: Resource IDs: (19, 76, 207)
en: Author
nl: Auteur

note: Resource IDs: (65535)
en: Author:                                    Stefan Kueng
nl: Auteur:                                    Stefan Kueng

note: Resource IDs: (116)
en: Authors
nl: Auteurs

note: Resource IDs: (1265)
en: Authors case sensitive
nl: Exacte auteursnamen

note: Resource IDs: (65535)
en: Authors:
nl: Auteurs:

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide
nl: Automatisch verbergen

note: Resource IDs: (1003)
en: Auto Hide All
nl: Alles automatisch verbergen

note: Resource IDs: (99)
en: Auto Rename
nl: Automatisch hernoemen

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no conflicts
nl: Behalve na conflicten

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no errors
nl: Behalve na fouten

note: Resource IDs: (222)
en: Auto-close if no merges, adds or deletes
nl: Behalve na samenvoegen, verwijderen of toevoegen

note: Resource IDs: (195)
en: Auto-complete suggests words (usually class or member names)
    from the files that you have changed as you type a log message.
nl: Autoaanvullen stelt woorden voor (meestal class of member namen)
    uit de gewijzigde bestanden bij het invoeren van een logboekboodschap.

note: Resource IDs: (438)
en: Automatic
nl: Automatisch

note: Resource IDs: (1073)
en: Automatically check for &newer versions every week
nl: Elke week controleren of een &nieuwe versie beschikbaar is

note: Resource IDs: (1157)
en: Average
nl: Gemiddelde

note: Resource IDs: (32850)
en: B&lack Style
nl: Z&warte stijl

note: Resource IDs: (1003, 1011)
en: B&rowse...
nl: &Bladeren...

note: Resource IDs: (1064)
en: Back
nl: Terug

note: Resource IDs: (246)
en: Bar Graph
nl: Staafdiagram

note: Resource IDs: (65535)
en: Base file:
nl: Basisbestand:

note: Resource IDs: (3850)
en: Bitmap
    a bitmap
nl: Bitmap
    een bitmap

note: Resource IDs: (114, 162)
en: Blame
nl: Verklaren

note: Resource IDs: (132)
en: Blame - TortoiseSVN
nl: Verklaren - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (114)
en: Blame...
nl: Verklaren...

note: Resource IDs: (13)
en: Blames each line of a file on an author
nl: Geeft van een bestand de auteur per regel

note: Resource IDs: (32812)
en: Blend Alpha
nl: Alpha-mixen

note: Resource IDs: (83)
en: Both /logmsg and /logmsgfile were specified!
    Only one of those can be specified.
nl: Zowel /logmsg als /logmsgfile zijn opgegeven!
    U kunt slechts één van deze twee gebruiken.

note: Resource IDs: (1007)
en: Br&owse...
nl: &Bladeren...

note: Resource IDs: (115)
en: Branch / tag created successfully!
nl: Tak / label succesvol gemaakt!

note: Resource IDs: (2052)
en: Branch at copy-from-rev even if there was no change in that revision
nl: Vertak bij kopie-van-revisie zelfs als er geen wijziging in die revisie was

note: Resource IDs: (9)
en: Branch/&tag...
nl: Maak Tak/&label...

note: Resource IDs: (16)
en: Break loc&k
nl: &Verbreek blokkade

note: Resource IDs: (78)
en: Browse for the external diff program
nl: Zoeken naar de externe Diff-applicatie

note: Resource IDs: (1069)
en: Browse...
nl: Bladeren...

note: Resource IDs: (16132)
en: Button Appearance
nl: Knopweergave

note: Resource IDs: (1215)
en: C&heck now
nl: Nu &controleren

note: Resource IDs: (1132)
en: C&heck repository
nl: C&ontroleer archief

note: Resource IDs: (275)
en: C&ollapse sub-trees
nl: &Takken inklappen

note: Resource IDs: (65535)
en: C&ommands:
nl: &Commando's:

note: Resource IDs: (77)
en: C&reate branch/tag from revision
nl: &Maak tak/label van revisie

note: Resource IDs: (101)
en: C&reate folder...
nl: &Map maken...

note: Resource IDs: (65535)
en: C&urrent Keys:
nl: &Huidige toetsen:

note: Resource IDs: (501)
en: C&ut
nl: Kn&ippen

note: Resource IDs: (199)
en: Cache size [kB]
nl: Cache grootte [kB]

note: Resource IDs: (1440)
en: Cached Repositories
nl: Archieven in de cache

note: Resource IDs: (197)
en: Caches the log messages to speed up log fetching
nl: Bewaart logboekboodschappen zodat bekijken sneller gaat

note: Resource IDs: (1127)
en: Can double-click in log list to compare with previous revision
nl: Dubbelklikken in de log-lijst vergelijkt met de vorige revisie

note: Resource IDs: (3865)
en: Can not activate a static ActiveX object.
nl: Een statisch ActiveX object kan niet geactiveerd worden.

note: Resource IDs: (82)
en: Can't copy 
    %s
    to
    %s
nl: %s
    kan niet gekopieerd worden naar
    %s

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't copy bitmap image into the clipboard!
nl: Kan afbeelding niet naar klembord kopiëren!

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't create a new image!
nl: Kan geen nieuwe afbeelding maken!

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't customize menues!
nl: Kan menu's niet aanpassen!

note: Resource IDs: (1001)
en: Can't paste bitmap image from the clipboard!
nl: Kan afbeelding van klembord niet plakken!

note: Resource IDs: (2, 73, 99, 332, 563, 1069)
en: Cancel
nl: Annuleren

note: Resource IDs: (132)
en: Cancelling TortoiseSVN Blame...
nl: Afbreken van TortoiseSVN Verklaren...

note: Resource IDs: (270)
en: Cancelling operation...
nl: Opdracht wordt afgebroken...

note: Resource IDs: (68)
en: Cannot show diff because of inconsistent newlines in the file.
nl: Verschil kan niet getoond worden omdat er verschillende soorten regeleinden in het bestand zitten.

note: Resource IDs: (16926)
en: Cascade
nl: Stapelen

note: Resource IDs: (65535)
en: Cascaded context menu
nl: Context submenu

note: Resource IDs: (65535)
en: Cate&gories:
nl: &Categorieën:

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired or not yet valid
nl: Certificaat is verlopen of nog niet geldig

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate expired. Valid until: %s
nl: Certificaat verlopen. Geldig tot: %s

note: Resource IDs: (82)
en: Certificate not yet valid. Valid from: %s
nl: Certificaat nog niet geldig. Geldig vanaf: %s

note: Resource IDs: (157)
en: Certificates|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|All|*.*||
nl: Certificaten|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|Alles|*.*||

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window position
nl: Verplaats het venster

note: Resource IDs: (3825)
en: Change the window size
nl: Wijzig afmetingen van het venster

note: Resource IDs: (199)
en: Changed Files
nl: Gewijzigde bestanden

note: Resource IDs: (324)
en: Changed files between %s, %s and %s, %s
nl: Gewijzigde bestanden tussen %s, %s en %s, %s

note: Resource IDs: (163)
en: Changed files: %d
nl: Gewijzigde bestanden: %d

note: Resource IDs: (264)
en: Changelist %s moved
nl: Werkset %s verplaatst

note: Resource IDs: (65535)
en: Changelist:
nl: Werkset:

note: Resource IDs: (1242)
en: Changes made (double-click on file for diff):
nl: Gemaakte wijzigingen (dubbelklik op het bestand voor details):

note: Resource IDs: (8)
en: Chec&kout...
nl: &Ophalen...

note: Resource IDs: (3887)
en: Check
nl: Markeren

note: Resource IDs: (174)
en: Check For Updates
nl: Kijk of er updates zijn

note: Resource IDs: (1031)
en: Check For Updates...
nl: Kijk of er updates zijn...

note: Resource IDs: (276)
en: Check for &modifications
nl: Kijk of er &updates zijn

note: Resource IDs: (13)
en: Check for modi&fications
nl: Kijk of er &updates zijn

note: Resource IDs: (65535)
en: Check for modifications
nl: Kijk of er updates zijn

note: Resource IDs: (9)
en: Check out a working copy from a repository
nl: Haal een werkkopie op uit een archief

note: Resource IDs: (95)
en: Check the files which you want to
    delete before importing.
nl: Selecteer de bestanden die u wilt
    verwijderen voordat u importeert.

note: Resource IDs: (612)
en: Check the log to find out how the file/folder got renamed/moved and decide whether you want to keep your rename/move or the one from the repository. Then mark the conflict as resolved.
nl: Bekijk de log om na te gaan hoe het bestand/map hernoemd of verplaatst werd en beslis of u deze hernoeming/verplaatsing wilt houden, of degene uit het archief. Markeer het conflict daarna als opgelost.

note: Resource IDs: (612)
en: Check the log to find out how the file/folder got renamed/moved and decide whether you want to merge the change into your renamed file, or restore the original file.
nl: Bekijk de log om na te gaan hoe het bestand/map hernoemd of verplaatst werd en beslis of u de wijziging in het hernoemde bestand wilt invoegen of het originele bestand wilt herstellen.

note: Resource IDs: (251)
en: Check the path and/or URL you've entered.
nl: Controleer het pad en/of de URL die u heeft ingevoerd.

note: Resource IDs: (194)
en: Check those menu entries you want to appear in the top context menu instead of the TortoiseSVN submenu
nl: Selecteer de menuopties die in het contextmenu moeten verschijnen in plaats van het TortoiseSVN submenu

note: Resource IDs: (80)
en: Check to use a less verbose date and time format in log messages
nl: Kies deze optie voor een verkorte datum en tijd in logboodschappen

note: Resource IDs: (2052)
en: Check working copy for modifications
nl: Controleer werkkopie op wijzigingen

note: Resource IDs: (1504)
en: Check:
nl: Markeer:

note: Resource IDs: (65535)
en: Checking if a newer version of TortoiseSVN is available...
nl: Controle of een nieuwe versie van TortoiseSVN beschikbaar is...

note: Resource IDs: (133, 65535)
en: Checkout
nl: Ophalen

note: Resource IDs: (1074)
en: Checkout &directory:
nl: &Ophalen naar map:

note: Resource IDs: (77)
en: Checkout - TortoiseSVN
nl: Ophalen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1377)
en: Checkout Depth
nl: Ophaaldiepte

note: Resource IDs: (229)
en: Checkout from %s, revision %s, %s, %s
nl: Ophalen van %s, revisie %s, %s, %s

note: Resource IDs: (1402)
en: Choose item:
nl: Kies onderdeel:

note: Resource IDs: (65535)
en: Classification Patterns
nl: Klassificatiepatronen

note: Resource IDs: (145)
en: Cleaning up
nl: Schonen bezig

note: Resource IDs: (146)
en: Cleaning up directory "%s"
nl: Map "%s" wordt geschoond

note: Resource IDs: (83)
en: Cleanup failed to process the following paths:
    %s
nl: Schonen kon de volgende paden niet behandelen:
    %s

note: Resource IDs: (79)
en: Cleanup has successfully processed the following paths:
    %s
nl: Schonen heeft de volgende paden succesvol behandeld:
    %s

note: Resource IDs: (9)
en: Cleanup interrupted operations, locked files, ...
nl: Schonen van onderbroken acties, geblokkeerde bestanden, ...

note: Resource IDs: (1273, 1275, 1276, 1279, 1281, 1427)
en: Clear
nl: Wissen

note: Resource IDs: (1057)
en: Clear Tool
    Clear
nl: Wis-gereedschap
    Wissen

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld URLs stored for %ld working copies
nl: Wist %ld URLs van %ld werkkopieën

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld log messages stored for %ld working copies
nl: Wist %ld logboekboodschappen van %ld werkkopieën

note: Resource IDs: (196)
en: Clears %ld username/password pairs, %ld ssl certificates and %ld usernames
nl: Wist %ld gebruikersnaam/wachtwoord-paren, %ld SSL certificaten en %ld gebruikersnamen

note: Resource IDs: (197)
en: Clears cached logs from %ld repositories
nl: Wist opgeslagen boodschappen van %ld archieven

note: Resource IDs: (195)
en: Clears the stored authentication.
    You will have to enter your username/password again for all repositories.
nl: Wist de opgeslagen authenticatie.
    U zal uw gebruikersnaam/wachtwoord voor alle archieven opnieuw moeten ingeven.

note: Resource IDs: (196)
en: Clears the stored sizes and positions of %ld dialogs
nl: Wist opgeslagen afmetingen en posities van %ld vensters

note: Resource IDs: (1466)
en: Click here to go to the website
nl: Klik hier om naar de website te gaan

note: Resource IDs: (170)
en: Click here to select a recently typed message
nl: Klik hier voor recent ingevoerde boodschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Click on "Advanced" to specify alternate diff programs based on file extension
nl: Klik op 'Geavanceerd' om Diff-programma's per extensie op te geven

note: Resource IDs: (65535)
en: Click on "Advanced" to specify alternate merge programs based on file extension
nl: Klik op 'Geavanceerd' om Merge-programma's per extensie op te geven

note: Resource IDs: (257)
en: Clipboard
nl: Klembord

note: Resource IDs: (2, 1003, 1007, 1064)
en: Close
nl: Sluiten

note: Resource IDs: (1065)
en: Close Full Screen
nl: Volledig venster sluiten

note: Resource IDs: (3633)
en: Close Print Preview
    &Close
nl: Afdrukvoorbeeld sluiten
    &Sluiten

note: Resource IDs: (222)
en: Close manually
nl: Niet automatisch sluiten

note: Resource IDs: (3825)
en: Close the active window and prompts to save the documents
nl: Sluit het actieve venster en vraagt om de bestanden op te slaan

note: Resource IDs: (275)
en: Coll&apse source tree
nl: &Bron inklappen

note: Resource IDs: (275)
en: Collapse &following tree
nl: &Vervolgtak inklappen

note: Resource IDs: (16662)
en: Color
nl: Kleur

note: Resource IDs: (65535)
en: Color 1
nl: Kleur 1

note: Resource IDs: (65535)
en: Color 2
nl: Kleur 2

note: Resource IDs: (1068)
en: Color co&de in-line changes
nl: &Kleurcoderen van in-line wijzigingen

note: Resource IDs: (138, 16961, 65535)
en: Colors
nl: Kleuren

note: Resource IDs: (65535)
en: Colors:
nl: Kleuren:

note: Resource IDs: (65535)
en: Comman&ds:
nl: &Commando's:

note: Resource IDs: (220, 1002)
en: Command
nl: Commando

note: Resource IDs: (198)
en: Command Line
nl: Commandoregel

note: Resource IDs: (1336)
en: Command Line To Execute:
nl: Uit te voeren commando:

note: Resource IDs: (3857)
en: Command failed.
nl: Opdracht mislukt.

note: Resource IDs: (16104)
en: Commands
nl: Commando's

note: Resource IDs: (135, 229, 1083)
en: Commit
nl: Vastleggen

note: Resource IDs: (77)
en: Commit - TortoiseSVN
nl: Vastleggen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1110)
en: Commit to:
nl: Vastleggen in:

note: Resource IDs: (209)
en: Commit...
nl: Vastleggen...

note: Resource IDs: (244)
en: Commits by author
nl: Vastleggingen per auteur

note: Resource IDs: (244)
en: Commits by date
nl: Vastleggingen per datum

note: Resource IDs: (1135)
en: Commits each week:
nl: Vastleggingen per week:

note: Resource IDs: (9)
en: Commits your changes to the repository
nl: Legt uw wijzigingen in het archief vast

note: Resource IDs: (170)
en: Committing an unversioned folder will not recursively add its child items!
    You might want to add these folders recursively by using the 'Add...' context menu item.
    
    Are you sure that you want to continue the commit?
nl: Vastleggen van een map zonder versiebeheer voegt de bestanden in de map niet toe!
    Wellicht wilt u eerst deze map(pen) recusief toevoegen via het 'Toevoegen...' menu.
    
    Weet u zeker dat u wilt doorgaan met vastleggen?

note: Resource IDs: (274, 32784)
en: Compare &HEAD revisions
nl: Vergelijk &HEAD revisies

note: Resource IDs: (114)
en: Compare and &blame with working BASE
nl: Vergelijk en &verklaar met werkkopie (BASE)

note: Resource IDs: (114)
en: Compare and blame with previous revision
nl: Vergelijk en verklaar met vorige revisie

note: Resource IDs: (1390)
en: Compare whitespaces
nl: Vergelijk spaties en witregels

note: Resource IDs: (76)
en: Compare with &working copy
nl: Vergelijk met &werkkopie

note: Resource IDs: (138)
en: Compare with b&ase
nl: Vergelijk met &basis

note: Resource IDs: (114)
en: Compare with previous revision
nl: Vergelijk met vorige revisie

note: Resource IDs: (12)
en: Compares the file with the last committed revision to show you the changes you made
nl: Vergelijkt het bestand met de laatste vastgelegde revisie om de door u gemaakte wijzigingen te tonen

note: Resource IDs: (17)
en: Compares the selected file with a file in the repository
nl: Vergelijkt het geselecteerde bestand met een bestand uit het archief

note: Resource IDs: (120)
en: Comparing %s to %s
nl: %s vergelijken met %s

note: Resource IDs: (74)
en: Completed
nl: Gereed

note: Resource IDs: (236)
en: Configure Hook Scripts
nl: Hook-scripts configureren

note: Resource IDs: (284)
en: Configure Issue Tracker Integration
nl: Configureer Issue Tracker Integratie

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used for comparing different revisions of files
nl: Configureer het programma voor het vergelijken van verschillende revisies van bestanden

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used for comparing different revisions of properties
nl: Configureer het programma voor het vergelijken van verschillende revisies van eigenschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure the program used to resolve conflicted files.
nl: Programma voor het oplossen van conflicten in bestanden.

note: Resource IDs: (65535)
en: Configure viewer program for GNU diff files (patch files).
nl: Programma voor het bekijken van GNU diff-bestanden (patchbestanden).

note: Resource IDs: (1503)
en: Conflict Sources
nl: Conflict Bronbestanden

note: Resource IDs: (65535)
en: Conflict resolved
nl: Conflict opgelost

note: Resource IDs: (263, 65535)
en: Conflicted
nl: In conflict

note: Resource IDs: (188)
en: Conflicts: %d
nl: In conflict: %d

note: Resource IDs: (345)
en: Connect to the repository server and download missing log data
nl: Haal ontbrekende log data op uit het archief

note: Resource IDs: (65535)
en: Container sizes
nl: Container formaten

note: Resource IDs: (16520)
en: Context Menus:
nl: Contextmenus:

note: Resource IDs: (73)
en: Continue
nl: Doorgaan

note: Resource IDs: (1001)
en: Contract docked window
nl: Trek geparkeerd venster aan

note: Resource IDs: (376)
en: Cop&y
nl: &Kopiëren

note: Resource IDs: (73)
en: Copied
nl: Gekopieerd

note: Resource IDs: (208)
en: Copied from URL
nl: Gekopiëerd van URL

note: Resource IDs: (275)
en: Copied from: %s@%ld
nl: Gekopiëerd van: %s@%ld

note: Resource IDs: (126)
en: Copied remotely
nl: Op afstand gekopiëerd

note: Resource IDs: (16991)
en: Copy
nl: Kopiëren

note: Resource IDs: (127)
en: Copy %ld items to
    %s
nl: Kopiëer %ld zaken naar
    %s

note: Resource IDs: (103)
en: Copy %s
nl: Kopieer %s

note: Resource IDs: (229)
en: Copy %s to %s, Revision %s
nl: Kopiëer %s naar %s, revisie %s

note: Resource IDs: (126)
en: Copy %s
    to %s
nl: Kopiëer %s
    naar %s

note: Resource IDs: (142)
en: Copy (Branch / Tag)
nl: Kopiëren (Tak / Label)

note: Resource IDs: (78)
en: Copy - TortoiseSVN
nl: Kopiëren - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1057)
en: Copy Tool
    Copy
nl: Kopieer-gereedschap
    Kopiëren

note: Resource IDs: (101)
en: Copy URL to clipboard
nl: URL naar klembord kopiëren

note: Resource IDs: (209)
en: Copy all information to clipboard
nl: Kopiëer alle informatie naar klembord

note: Resource IDs: (146)
en: Copy and rename
nl: Kopiëer en hernoem

note: Resource IDs: (104)
en: Copy and rename item to here
nl: Kopiëer en hernoem onderdeel hierheen

note: Resource IDs: (101)
en: Copy error message to clipboard
nl: Kopiëer foutmelding naar klembord

note: Resource IDs: (76)
en: Copy from path
nl: Kopie van pad

note: Resource IDs: (103)
en: Copy items to here
nl: Kopiëer onderdelen hierheen

note: Resource IDs: (209)
en: Copy paths to clipboard
nl: Kopiëer paden naar klembord

note: Resource IDs: (323)
en: Copy selection to cli&pboard
nl: Naar klembord ko&piëren

note: Resource IDs: (3603)
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
nl: Kopieer de selectie en plaats op het klembord
    Kopiëren

note: Resource IDs: (613)
en: Copy to %1
nl: Kopiëer naar %1

note: Resource IDs: (114)
en: Copy to clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

note: Resource IDs: (103)
en: Copy to working copy
nl: Kopiëer naar werkkopie

note: Resource IDs: (101)
en: Copy to working copy...
nl: Kopiëer naar werkkopie...

note: Resource IDs: (98)
en: Copy: New name for %s
nl: Kopie: Nieuwe naam voor %s

note: Resource IDs: (80)
en: Copying %s
nl: %s
    wordt gekopieerd

note: Resource IDs: (80)
en: Copying...
nl: Kopiëren...

note: Resource IDs: (188)
en: Corrections
nl: Correcties

note: Resource IDs: (81)
en: Could not add %s to the ignore list!
nl: Kon %s niet aan de negeerlijst toegevoegen!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add '%s' because
nl: Kon '%s' niet toegevoegen omdat

note: Resource IDs: (582)
en: Could not add property '%s' on '%s' because
nl: Kon '%s' niet toegevoegen aan %s omdat

note: Resource IDs: (201)
en: Could not check for a newer version!
nl: Controle voor nieuwe versie niet gelukt.

note: Resource IDs: (81)
en: Could not copy the files!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Kon de bestanden niet kopiëren!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not create %1 because the directory is full.
nl: %1 kon niet worden gemaakt omdat de map vol is.

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete '%s' because
nl: Kon '%s' niet verwijderen omdat

note: Resource IDs: (582)
en: Could not delete property '%s' on '%s' because
nl: Kon '%s' niet verwijderen van '%s' omdat

note: Resource IDs: (83)
en: Could not determine the last committed revision!
nl: Kon de laatst vastgelegde revisie niet bepalen!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not get the status!
nl: Kon de status niet ophalen!

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge '%s' because
nl: Kon '%s' niet samenvoegen omdat

note: Resource IDs: (582)
en: Could not merge property '%s' on '%s' because
nl: Kon '%s' niet samenvoegen bij '%s' omdat

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not open %1 because there are too many open files.
nl: %1 kon niet worden geopend omdat er teveel bestanden open zijn.

note: Resource IDs: (69)
en: Could not open the file
    %s
nl: Kan bestand %s niet openen

note: Resource IDs: (3867)
en: Could not remove %1 because it is the current directory.
nl: %1 kon niet worden verwijderd omdat het de huidige map is.

note: Resource IDs: (82)
en: Could not remove %s from the ignore list
nl: %s kon niet uit de negeerlijst worden verwijderd

note: Resource IDs: (81)
en: Could not retrieve URL of the file!
    %s
nl: Kon de URL van het bestand niet vinden!
    %s

note: Resource IDs: (66)
en: Could not retrieve revision %s of the file %s.
    Patching is not possible!
nl: Kan revisie %s van bestand %s niet ophalen.
    Patchen is niet mogelijk!

note: Resource IDs: (64)
en: Could not save the file %s!
nl: Kon bestand %s niet opslaan!

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start diff viewer!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Kon de Diff-viewer niet starten!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start external diff program!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Kon extern Diff-programma niet starten!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start external merge program!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Kon het externe Merge-programma niet starten!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (3857)
en: Could not start print job.
nl: Afdrukopdracht kan niet gestart worden.

note: Resource IDs: (83)
en: Could not start text viewer!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Kon de tekst-viewer niet starten!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (81)
en: Could not start thread!
nl: Kon geen thread starten!

note: Resource IDs: (13)
en: Create &patch...
nl: Maak &patch...

note: Resource IDs: (243)
en: Create Changelist
nl: Maak werkset

note: Resource IDs: (208)
en: Create Patch
nl: Maak patch

note: Resource IDs: (1385)
en: Create copy in the repository from:
nl: Maak een kopie in het archief van:

note: Resource IDs: (126)
en: Create new directory:
    %s
nl: Maak nieuwe map:
    %s

note: Resource IDs: (8)
en: Create repositor&y here
nl: Maak hier een &archief

note: Resource IDs: (32828)
en: Create unified diff file
nl: Maak unified diff bestand

note: Resource IDs: (126)
en: Created folder remotely
nl: Op afstand map gemaakt

note: Resource IDs: (10)
en: Creates a 'cheap' copy inside the repository used for branches or tagging
nl: Maakt een 'goedkope' kopie in het archief als tak of label

note: Resource IDs: (2052)
en: Creates a patch file from the differences of the two files
    Create patch file
nl: Maakt een patch-bestand van het verschil tussen de twee bestanden
    Maak patch-bestand

note: Resource IDs: (10)
en: Creates a repository database at the current location
nl: Maakt een archief op de huidige locatie

note: Resource IDs: (14)
en: Creates a unified diff file with all changes you made
nl: Maakt een universeel diff bestand met al uw wijzigingen

note: Resource IDs: (376)
en: Cu&t
nl: Kn&ippen

note: Resource IDs: (65535)
en: Current
nl: Huidig

note: Resource IDs: (1113)
en: Current version is:
nl: Huidige versie is:

note: Resource IDs: (201)
en: Current version is: %s
nl: Huidige versie is: %s

note: Resource IDs: (17079)
en: Cus&tomize...
nl: &Aanpassen...

note: Resource IDs: (16963)
en: Custom
nl: Aangepast

note: Resource IDs: (1007, 17074)
en: Customize
nl: Aanpassen

note: Resource IDs: (17076)
en: Customize Keyboard
nl: Toetsenbord aanpassen

note: Resource IDs: (1069)
en: Customize Quick Access Toolbar
nl: 'Quick Access' werkbalk aanpassen

note: Resource IDs: (1068)
en: Customize Quick Access Toolbar...
nl: 'Quick Access' werkbalk aanpassen...

note: Resource IDs: (3603)
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
nl: Knip de selectie en plaats op het klembord
    Knippen

note: Resource IDs: (1279)
en: D&etails
nl: &Details

note: Resource IDs: (19, 76, 208)
en: Date
nl: Datum

note: Resource IDs: (1008)
en: Default
nl: Standaard

note: Resource IDs: (65535)
en: Default &number of log messages
nl: &Standaard aantal logboek-boodschappen

note: Resource IDs: (1007)
en: Default Menu
nl: Standaardmenu

note: Resource IDs: (65535)
en: Default URL:
nl: Standaard URL:

note: Resource IDs: (1007)
en: Default application menu. Appears when no documents are open.
nl: Standaardmenu. Verschijnt indien geen documenten geopend zijn.

note: Resource IDs: (65535)
en: Default path:
nl: Standaard pad:

note: Resource IDs: (1064)
en: Default to UTF-8 encoding
nl: Gebruik standaard UTF-8 codering

note: Resource IDs: (1002)
en: Delete
nl: Verwijderen

note: Resource IDs: (240)
en: Delete Unversioned Items
nl: Verwijder bestanden zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and &ignore %d items by name
nl: %d zaken verwijderen en &negeren op naam

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and add to &ignore list
nl: Verwijder en voeg toe aan &negeerlijst

note: Resource IDs: (14)
en: Delete and ignore %d items by &extension
nl: Verwijder en negeer %d zaken op &extensie

note: Resource IDs: (17)
en: Delete unversioned items...
nl: Verwijder bestanden zonder versiebeheer...

note: Resource IDs: (73, 264)
en: Deleted
nl: Verwijderd

note: Resource IDs: (65535)
en: Deleted node
nl: Knoop verwijderd

note: Resource IDs: (15)
en: Deletes and adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
nl: Verwijderd geselecteerde bestand(en) en voegt  de namen of het bestandspatroon toe aan de negeerlijst

note: Resource IDs: (11)
en: Deletes files / folders from version control
nl: Verwijdert bestanden/mappen uit versiebeheer

note: Resource IDs: (18)
en: Deletes files / folders from version control but keeps the file
nl: Verwijdert bestanden/mappen uit versiebeheer, maar laat ze staan

note: Resource IDs: (198)
en: Deletes the action log file
nl: Verwijdert het actie-log bestand

note: Resource IDs: (263)
en: Deleting
nl: Verwijderen

note: Resource IDs: (207)
en: Depth
nl: Diepte

note: Resource IDs: (65535)
en: Depth:
nl: Diepte:

note: Resource IDs: (1002)
en: Description
nl: Omschrijving

note: Resource IDs: (65535)
en: Description:
nl: Omschrijving:

note: Resource IDs: (213)
en: Deselect changelist
nl: Werkset deselecteren

note: Resource IDs: (3859)
en: Destination disk drive is full.
nl: De doelschijf is vol.

note: Resource IDs: (3849)
en: Device Independent Bitmap
    a device independent bitmap
nl: Device onafhankelijke bitmap
    een device onafhankelijke bitmap

note: Resource IDs: (1277)
en: Dialog sizes and positions
nl: Venster afmetingen en posities

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff file:
nl: Diff-bestand:

note: Resource IDs: (65535)
en: Diff options
nl: Vergelijkingsopties

note: Resource IDs: (146, 279)
en: Diff with URL
nl: Verschil met URL

note: Resource IDs: (1302)
en: Difference between
nl: Verschil tussen

note: Resource IDs: (32817)
en: Differential path &names
nl: Verschil-modus voor &paden

note: Resource IDs: (1022)
en: Diffing
nl: Vergelijken

note: Resource IDs: (14)
en: Diffs the working copy file with the one before the last commit.
nl: Vergelijkt het bestand in de werkkopie met de versie vóór de laatste vastlegging.

note: Resource IDs: (1513)
en: Directories
nl: Mappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Directory:
nl: Map:

note: Resource IDs: (195)
en: Disable this option if you have really big working copies and experience
    too much disk access when browsing the working copy.
nl: Schakel deze optie uit als U zeer grote werkkopieën heeft en last heeft
    van te hoog schrijfgebruik bij het bladeren door de werkkopie.

note: Resource IDs: (596)
en: Discards local changes upon incoming deletes
nl: Verwijdert lokale wijzigingen bij inkomende wis-opdrachten

note: Resource IDs: (3867)
en: Disk full while accessing %1.
nl: Schijf vol bij benaderen van %1.

note: Resource IDs: (3860)
en: Dispatch exception: %1
nl: Verstuur-uitzondering: %1

note: Resource IDs: (65535)
en: Display &buttons in this order
nl: Toon &knoppen in deze volgorde

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for clicked on buttons, menus and windows
    Help
nl: Geef helpinformatie voor geselecteerde knoppen, menu's en vensters
    Help

note: Resource IDs: (3605)
en: Display help for current task or command
    Help
nl: Geef helpinformatie bij huidige taak of commando
    Help

note: Resource IDs: (3605)
en: Display instructions about how to use help
    Help
nl: Geef instructies over het verkrijgen van hulp
    Help

note: Resource IDs: (3605)
en: Display program information, version number and copyright
    About
nl: Toon informatie over het programma
    Info

note: Resource IDs: (65535)
en: Do not show the context menu for the following paths:
nl: Toon geen contextmenu voor de volgende paden:

note: Resource IDs: (1007)
en: Do you really want to delete the toolbar '%s'?
nl: Wilt u de werkbalk '%s' echt verwijderen?

note: Resource IDs: (145)
en: Do you really want to move this file or folder?
nl: Wilt u dit bestand of deze map echt verplaatsen?

note: Resource IDs: (119)
en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    and go back to this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revisions into your working copy.
nl: Wilt u echt alle wijzigingen in
    %s
    ongedaan maken en teruggaan naar deze revisie? Deze wijzigingen zullen via omgekeerd-samenvoegen in uw werkkopie worden aangebracht.

note: Resource IDs: (76)
en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    which were made in this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revision into your working copy.
nl: Wilt u echt alle wijzigingen in
    %s
    uit deze revisie ongedaan maken? Deze wijzigingen zullen via omgekeerd-samenvoegen worden aangebracht in uw werkkopie.

note: Resource IDs: (99)
en: Do you want to make this working copy unversioned?
    This will remove all Subversion admin directories from
    %s!
nl: Wilt u het versiebeheer over deze werkkopie beëindigen?
    Hierdoor worden alle Subversion administratiemappen verwijderd uit
    %s!

note: Resource IDs: (76)
en: Do you want to proceed?
nl: Wilt u verdergaan?

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to reload the documents to reflect the settings changes?
    Note: you will lose all changes you've made!
nl: Wilt u de bestanden herladen om de gewijzigde instellingen te gebruiken?
    Let op: alle gemaakte wijzigingen gaan verloren!

note: Resource IDs: (563)
en: Do you want to remove the property %s recursively?
nl: Wilt u de eigenschap %s recursief verwijderen?

note: Resource IDs: (313)
en: Do you want to save your changes?
nl: Wilt u de wijzigingen opslaan?

note: Resource IDs: (65535)
en: Documentation : Simon Large
    Code : Tobias Schäfer, Stefan Fuhrmann
nl: Documentatie: Simon Large
    Code: Tobias Schäfer, Stefan Fuhrmann
    Nederlandse vertaling: Jean-Marc van Leerdam, Bob Hulst

note: Resource IDs: (73, 80)
en: Don't show this message again
nl: Deze boodschap niet meer tonen

note: Resource IDs: (1002)
en: Drag to make this menu float
nl: Sleep om dit menu los te koppelen

note: Resource IDs: (16513)
en: Draw
nl: Teken

note: Resource IDs: (1079)
en: Drive Types
nl: Type station

note: Resource IDs: (1315)
en: Drives A: and B:
nl: Stations A: en B:

note: Resource IDs: (613)
en: Drop not possible on %1
nl: Plaatsen niet mogelijk op %1

note: Resource IDs: (32816)
en: E&xact copy sources
nl: E&xacte kopie bronnen

note: Resource IDs: (65535)
en: E&xclude paths:
nl: &Exclusief paden:

note: Resource IDs: (105, 57665)
en: E&xit
nl: &Afsluiten

note: Resource IDs: (275)
en: E&xpand all
nl: &Alles uitklappen

note: Resource IDs: (275)
en: E&xpand sub-trees
nl: Takken &uitklappen

note: Resource IDs: (1437)
en: E&xport
nl: E&xporteer

note: Resource IDs: (9, 1382)
en: E&xport...
nl: E&xporteer...

note: Resource IDs: (1237)
en: Edit
nl: Wijzigen

note: Resource IDs: (16133)
en: Edit Button Image
nl: Wijzig knop-afbeelding

note: Resource IDs: (227, 564)
en: Edit Properties
nl: Eigenschappen wijzigen

note: Resource IDs: (297)
en: Edit Property Conflict
nl: Bewerk eigenschappen conflict

note: Resource IDs: (298)
en: Edit Tree Conflicts
nl: Bewerk boomconflicten

note: Resource IDs: (113)
en: Edit author
nl: Auteur wijzigen

note: Resource IDs: (115)
en: Edit author name
nl: Wijzig auteursnaam

note: Resource IDs: (1399)
en: Edit conflict
nl: Bewerk conflict

note: Resource IDs: (110)
en: Edit extension specific diff program
nl: Wijzig extensie-specifiek diff-programma

note: Resource IDs: (110)
en: Edit extension specific merge program
nl: Wijzig extensie-specifiek merge-programma

note: Resource IDs: (113, 115)
en: Edit log message
nl: Logboek boodschap wijzigen

note: Resource IDs: (127)
en: Edit property '%s' on
    %s
nl: Wijzig eigenschap '%s' van
    %s

note: Resource IDs: (1331, 1382)
en: Edit...
nl: Wijzigen...

note: Resource IDs: (581)
en: Edits the selected property value
nl: Wijzigt de waarde van de geselecteerde eigenschap

note: Resource IDs: (79)
en: Either the name or IP of the proxy server
nl: De naam of het IP-adres van de proxyserver

note: Resource IDs: (1057)
en: Ellipse Tools
    Ellipse
nl: Ellips gereedschap
    Ellips

note: Resource IDs: (65535)
en: Empty
nl: Leeg

note: Resource IDs: (344)
en: Enable log caching to speed up log and revision graph dialogs
nl: Activeer log cache om de log- en revisieschemadialoog te versnellen

note: Resource IDs: (196)
en: Enable this only if you're working with web projects on VS.NET2003!
    You must restart the system for this setting to take effect.
nl: Activeer dit alleen als u web-projecten in VS.NET2003 gebruikt!
    U moet het systeem herstarten om deze instelling te activeren.

note: Resource IDs: (195)
en: Enables the spellchecker only if the
    tsvn:projectlanguage property is set.
nl: Activeert spellingscontrole alleen als
    tsvn:projectlanguage een waarde heeft

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a hardware I/O error while accessing %1.
nl: Een fysieke I/O fout is opgetreden bij het benaderen van %1.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a locking violation while accessing %1.
nl: Een locking fout is opgetreden bij het benaderen van %1.

note: Resource IDs: (3867)
en: Encountered a sharing violation while accessing %1.
nl: Een sharing fout is opgetreden bij het benaderen van %1.

note: Resource IDs: (3843)
en: Encountered an improper argument.
nl: Onjuist argument gebruikt.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while reading %1.
nl: Een onverwachte fout is opgetreden bij het lezen van %1.

note: Resource IDs: (3859)
en: Encountered an unexpected error while writing %1.
nl: Een onverwachte fout is opgetreden bij het schrijven van %1.

note: Resource IDs: (65535)
en: End Revision
nl: Laatste Revisie

note: Resource IDs: (3825)
en: Enlarge the window to full size
nl: Maximaliseer het venster

note: Resource IDs: (241)
en: Enter Log Message
nl: Geef logboodschap

note: Resource IDs: (80)
en: Enter URL
nl: Geef URL

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a GUID.
nl: Geef een GUID

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a currency.
nl: Geef een valuta.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date and/or time.
nl: Geef een datum en/of tijd.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a date.
nl: Geef een datum.

note: Resource IDs: (313)
en: Enter a lock message (optional):
nl: Geef een blokkade-boodschap (optioneel):

note: Resource IDs: (65535)
en: Enter a name for the changelist:
nl: Geef een naam voor de werkset:

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number between %1 and %2.
nl: Geef een getal tussen %1 en %2.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a number.
nl: Geef een getal.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a positive integer.
nl: Geef een positief geheel getal.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter a time.
nl: Geef een tijd.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between %1 and %2.
nl: Geef een geheel getal tusesn %1 en %2.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer between 0 and 255.
nl: Geef een geheel getal tussen 0 en 255.

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter an integer.
nl: Geef een geheel getal.

note: Resource IDs: (1065)
en: Enter log &message:
nl: Geef &logboodschap:

note: Resource IDs: (126)
en: Enter log message:
nl: Geef logboodschap:

note: Resource IDs: (3858)
en: Enter no more than %1 characters.
nl: Geef niet meer dan %1 tekens.

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase everything
    Erase All
nl: Alles wissen
    Alles wissen

note: Resource IDs: (3603)
en: Erase the selection
    Erase
nl: Wis selectie
    Wissen

note: Resource IDs: (82)
en: Error
nl: Fout

note: Resource IDs: (145)
en: Error rebuilding Shell Icon Cache!
nl: Fout opgetreden bij het herstellen van de Shell Icon Cache!

note: Resource IDs: (81)
en: Error validating server certificate for %s:
nl: Fout bij het valideren van servercertificaat voor %s:

note: Resource IDs: (70)
en: Error while reading/writing the registry key %s
    %s
nl: Fout bij het lezen/schrijven van registersleutel %s
    %s

note: Resource IDs: (1413)
en: Exceptions:
nl: Uitzonderingen:

note: Resource IDs: (20)
en: Exclude
nl: Uitsluiten

note: Resource IDs: (1002)
en: Executable (*.exe)|*.exe|Command (*.com)|*.com|Information (*.pdf)|*.pdf|Batch (*.bat)|*.bat|All Files (*.*)|*.*||
nl: Programma (*.exe)|*.exe|Commando (*.com)|*.com|Informatie (*.pdf)|*.pdf|Batch (*.bat)|*.bat|Alle bestanden (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1002)
en: Existing
nl: Bestaand

note: Resource IDs: (275)
en: Exp&and source tree
nl: &Bron uitklappen

note: Resource IDs: (275)
en: Expand &following tree
nl: &Vervolgtak uitklappen

note: Resource IDs: (1002)
en: Expand (%s)
nl: Uitklappen (%s)

note: Resource IDs: (1001)
en: Expand docked window
nl: Vergroot geparkeerd venster

note: Resource IDs: (65535)
en: Expert settings
nl: Expert instellingen

note: Resource IDs: (209)
en: Explore to
nl: Verkennen naar

note: Resource IDs: (229, 238)
en: Export
nl: Exporteer

note: Resource IDs: (1074)
en: Export &directory:
nl: Export&map:

note: Resource IDs: (78)
en: Export - TortoiseSVN
nl: Exporteren - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (94)
en: Export directory:
nl: Export-map:

note: Resource IDs: (345)
en: Export the selected cache as a set of Comma Separated Value (CSV) files
nl: Exporteer de geselecteerde cahce als een set CSV-bestanden (komma-gescheiden waarden)

note: Resource IDs: (79)
en: Export unversioned files too
nl: Exporteer ook bestanden zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (284)
en: Exporting %s
nl: Exporteer %s

note: Resource IDs: (79)
en: Exporting...
nl: Exporteren...

note: Resource IDs: (10)
en: Exports a repository to a clean working copy without the svn administrative folders
nl: Exporteert een archief naar een schone werkkopie zonder de svn administratiemappen

note: Resource IDs: (581)
en: Exports a set of properties to a file
nl: Exporteert een set eigenschappen naar een bestand

note: Resource IDs: (74, 207)
en: Extension
nl: Extensie

note: Resource IDs: (65535)
en: Extension or mime-type:
nl: Extensie of mime-type:

note: Resource IDs: (65535)
en: Extension/mime-type specific programs
nl: Extensie- of mime-type-specifieke programma's

note: Resource IDs: (74)
en: External
nl: Extern

note: Resource IDs: (65535)
en: External Program:
nl: Extern programma:

note: Resource IDs: (192)
en: External Programs::Diff Viewer
nl: Externe programma's::Diff viewer

note: Resource IDs: (193)
en: External Programs::Merge Tool
nl: Externe programma's::Samenvoeg gereedschap

note: Resource IDs: (194)
en: External Programs::Unified Diff Viewer
nl: Externe programma's::GNU diff-bestandsviewer

note: Resource IDs: (263)
en: External failed
nl: Externe mislukt

note: Resource IDs: (226)
en: Externals excluded
nl: Zonder externen

note: Resource IDs: (226)
en: Externals included
nl: Inclusief externen

note: Resource IDs: (74)
en: Failed revert
nl: Terugzetten mislukt

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to connect.
    Link may be broken.
nl: Verbinden mislukt.
    Koppeling kan fout zijn.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to convert ActiveX object.
nl: Converteren ActiveX object mislukt.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to create empty document.
nl: Maken van leeg document mislukt.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to create object.  Make sure the application is entered in the system registry.
nl: Object kan niet gemaakt worden. Zorg er voor dat de applicatie in het register staat.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to launch help.
nl: Oproepen van help mislukt.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to launch server application.
nl: Starten serverapplicatie mislukt.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to open document.
nl: Openen van document mislukt.

note: Resource IDs: (3865)
en: Failed to perform server operation.
nl: Uitvoeren serveroperatie mislukt.

note: Resource IDs: (3857)
en: Failed to save document.
nl: Opslaan van document mislukt.

note: Resource IDs: (264)
en: Failed to set/remove changelist '%s'
nl: Maken/verwijderen werkset '%s' mislukt

note: Resource IDs: (83)
en: Failed to start the issue tracker COM provider '%s'.
    %s
nl: De COM provider '%s' voor de issue tracker kon niet gestart worden.
    %s

note: Resource IDs: (220)
en: Failed!
nl: Mislukt!

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching file...
nl: Bestand ophalen...

note: Resource IDs: (313)
en: Fetching revision %s of file:
nl: Revisie %s van bestand ophalen:

note: Resource IDs: (63, 74, 77, 319, 1001)
en: File
nl: Bestand

note: Resource IDs: (1138)
en: File changes each week:
nl: Bestandswijzigingen per week:

note: Resource IDs: (376)
en: File diffs
nl: Diff van twee bestanden

note: Resource IDs: (213)
en: File list is empty
nl: Bestandslijst is leeg

note: Resource IDs: (135, 376)
en: File patches
nl: Bestand-patches

note: Resource IDs: (7)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
nl: Bestandsgrootte:		%s (%s)
    Breedte:			%ld pixel
    Hoogte:			%ld pixel
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale Resolutie:	%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bit
    Zoom:			%d%%

note: Resource IDs: (8)
en: File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:		%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
nl: Bestandsgrootte:		%s (%s)
    Breedte:			%ld pixels
    Hoogte:			%ld pixels
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale resolutie:		%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bits
    Zoom:			%d%%
    
    Bestandsgrootte:		%s (%s)
    Breedte:			%ld pixels
    Hoogte:			%ld pixels
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale resolutie:		%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bits
    Zoom:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
nl: Grootte:			%s (%s)
    Breedte:			%ld pixel
    Hoogte:			%ld pixel
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale Resolutie:	%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bit
    Zoom:			%d%%

note: Resource IDs: (7)
en: File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:			%s (%s)
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
nl: Bestandsgrootte:		%s (%s)
    Breedte:			%ld pixels
    Hoogte:			%ld pixels
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale resolutie:		%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bits
    Zoom:			%d%%
    
    Bestandsgrootte:		%s (%s)
    Breedte:			%ld pixels
    Hoogte:			%ld pixels
    Horizontale resolutie:	%.1f dpi
    Vertikale resolutie:		%.1f dpi
    Kleurdiepte:		%d bits
    Zoom:			%d%%

note: Resource IDs: (208)
en: Filename
nl: Bestandsnaam

note: Resource IDs: (1512)
en: Files
nl: Bestanden

note: Resource IDs: (1057)
en: Fill Tool
    Fill
nl: Vul-gereedschap
    Vullen

note: Resource IDs: (65535)
en: Filter out paths that contain one of the following strings
    (separate multiple paths with the '*' char):
nl: Filter de paden die een van de volgende teksten bevatten
    (paden scheiden met het '*' teken):

note: Resource IDs: (321)
en: Filter paths
nl: Filter paden

note: Resource IDs: (139)
en: Find
nl: Zoeken

note: Resource IDs: (3603)
en: Find the specified text
    Find
nl: Zoek de opgegeven tekst
    Zoeken

note: Resource IDs: (77, 219)
en: Finished!
nl: Gereed!

note: Resource IDs: (32804)
en: Fit graph
nl: Schema passend

note: Resource IDs: (32802)
en: Fit height
nl: Hoogte passend

note: Resource IDs: (32810)
en: Fit image &sizes
nl: Pas afbeeldingen op &elkaar

note: Resource IDs: (32803)
en: Fit width
nl: Breedte passend

note: Resource IDs: (89)
en: Fix case of item and do not add it
nl: Pas hoofd-/kleine letters aan en voeg het niet toe

note: Resource IDs: (32818)
en: Fold &tags
nl: &Labels samenvoegen

note: Resource IDs: (65535)
en: Folded tag
nl: Ingeklapt label

note: Resource IDs: (1002)
en: Folder
nl: Map

note: Resource IDs: (65535)
en: Font
nl: Lettertype

note: Resource IDs: (3585)
en: For Help, press F1. Scroll horizontally with Ctrl-Scrollwheel
nl: Druk op F1 voor hulp. Horizontaal scrollen gaat met Ctrl-Scrollwiel

note: Resource IDs: (119)
en: For complete history deselect 'Stop on copy/rename'
nl: Deactiveer 'Stoppen bij kopie/hernoemd bestand' voor de volledige historie

note: Resource IDs: (279)
en: Force
nl: Forceer

note: Resource IDs: (1480)
en: Force the merge
nl: Forceer het samenvoegen

note: Resource IDs: (1064)
en: Forward
nl: Vooruit

note: Resource IDs: (65535)
en: From URL:
nl: Van URL:

note: Resource IDs: (1200, 65535)
en: From:
nl: Van:

note: Resource IDs: (65535)
en: From: (start URL and revision of the range to merge)
nl: Bron start (begin URL en revisie van het samen te voegen bereik):

note: Resource IDs: (1065)
en: Full Screen
nl: Volledig scherm

note: Resource IDs: (19)
en: Fully recursive
nl: Volledig recursief

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't be initialized!
nl: GDI+ kon niet gestart worden!

note: Resource IDs: (273)
en: GDI+ couldn't create a bitmap object. You probably don't have enough memory.
nl: GDI+ kon geen bitmap object maken. Er is waarschijnlijk te weinig geheugen.

note: Resource IDs: (284)
en: Gathering information. Please wait...
nl: Informatie ophalen...

note: Resource IDs: (107, 143)
en: General
nl: Algemeen

note: Resource IDs: (212)
en: General::Colors
nl: Algemeen::Kleuren

note: Resource IDs: (195)
en: General::Context Menu
nl: Algemeen::Contextmenu

note: Resource IDs: (196)
en: General::Dialogs 1
nl: Algemeen::Dialogen 1

note: Resource IDs: (213)
en: General::Dialogs 2
nl: Algemeen::Dialogen 2

note: Resource IDs: (144)
en: Generating patchfile...
nl: Patchfile maken...

note: Resource IDs: (16)
en: Get loc&k...
nl: Plaats &blokkade...

note: Resource IDs: (114)
en: Get merge logs
nl: Haal samenvoegboodschappen

note: Resource IDs: (89)
en: Getting a lock for files without the 'svn:needs-lock' property will <b>not</b> prevent others from editing them in their working copies.
    To enable strict locking please add the 'svn:needs-lock' property to all files that need locking, and commit those files.
    Each file will have the file-system read-only flag set, and getting a lock will make the file writable.
    Note that other users will need to update their working copies before they see the files as read-only.
nl: Een blokkade plaatsen op een bestand zonder de 'svn:needs-lock' eigenschap voorkomt <b>niet</b> dat anderen
     het bestand wijzigen in hun werkkopieën. Om exclusief te werken met bestanden moet u de 'svn:needs-lock' eigenschap
    op deze bestanden plaatsen en dat vastleggen.Dergelijke bestanden worden gemarkeerd als 'alleen lezen' en het plaatsen van een blokkade maakt ze beschrijfbaar.
    Andere gebruikers moeten hun werkkopie verversen voordat de bestanden bij hen 'alleen lezen' worden.

note: Resource IDs: (119)
en: Getting file %s
nl: Bestand %s ophalen

note: Resource IDs: (120)
en: Getting file %s, revision %s
nl: Ophalen %s, revisie %s

note: Resource IDs: (132)
en: Getting file info...
nl: Bestandsinformatie verzamelen...

note: Resource IDs: (269)
en: Getting information from repository...
nl: Informatie wordt opgehaald uit archief...

note: Resource IDs: (120)
en: Getting information...
nl: Informatie ophalen...

note: Resource IDs: (132)
en: Getting log info...
nl: Ophalen logboek informatie...

note: Resource IDs: (220)
en: Getting required information...
nl: Informatie ophalen...

note: Resource IDs: (119)
en: Getting unified diff
nl: Unified diff ophalen...

note: Resource IDs: (65535)
en: Global ignore &pattern:
nl: Globaal &negeer-patroon:

note: Resource IDs: (65535)
en: Global settings
nl: Instellingen

note: Resource IDs: (130)
en: Go to line
nl: Ga naar regel

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the next conflict
    Next conflict
nl: Ga naar volgend conflict
    Volgend conflict

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the next difference
    Next difference
nl: Ga naar volgende verschil
    Volgend verschil

note: Resource IDs: (2051)
en: Go to the previous conflict
    Previous conflict
nl: Ga naar vorig conflict
    Vorig conflict

note: Resource IDs: (2049)
en: Go to the previous difference
    Previous difference
nl: Ga naar vorig verschil
    Vorig verschil

note: Resource IDs: (1134)
en: Graph type:
nl: Soort grafiek:

note: Resource IDs: (16972)
en: Gray
nl: Grijs

note: Resource IDs: (2050)
en: Group by branch
nl: Groeperen per tak

note: Resource IDs: (214)
en: Group changelists
nl: Werksets groeperen

note: Resource IDs: (1229)
en: H&ide unrelated changed paths
nl: &Verberg ongerelateerde wijzigingspaden

note: Resource IDs: (65535)
en: H&ue:
nl: &Toon:

note: Resource IDs: (65535)
en: HEAD node
nl: HEAD knoop

note: Resource IDs: (106)
en: Head revision is %s
nl: Head revisie is %s

note: Resource IDs: (16982)
en: Help Keyboard
nl: Toetsenbord hulp

note: Resource IDs: (32820)
en: Hide &deleted paths
nl: Verberg &verwijderde paden

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide all branches that did not modify the item
nl: Verberg alle takken die het onderdeel niet gewijzigd hebben

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide deleted branches and tags
nl: Verberg weggeggoide takken en labels

note: Resource IDs: (1001)
en: Hide docked window
nl: Verberg geparkeerd venster

note: Resource IDs: (1326)
en: Hide the script while running
nl: Verberg script bij uitvoeren

note: Resource IDs: (32830)
en: Hide unused &branches
nl: Verberg ongebruikte &takken

note: Resource IDs: (2052)
en: Hide/Show the patch file list
    Hides or shows the patch file list
nl: Toon/Verberg de lijst met patch-bestanden
    Toont of verbergt de lijst met patch-bestanden

note: Resource IDs: (339)
en: Highest revision number in the cache
nl: Hoogste revisienummer in de cache

note: Resource IDs: (1127)
en: Hint: Press F5 to refresh the selected subtree and Ctrl-F5 to load all children too
nl: Hint: Druk F5 om de geselecteerde tak te verversen

note: Resource IDs: (16519)
en: Hint: select the context menu, change the page to 'Commands' and drag the toolbar buttons into the menu window.
nl: Tip: selecteer het contextmenu, wijzig de pagina in "Commando's" en sleep de werkbalk-knoppen in het menuvenster.

note: Resource IDs: (103)
en: Hook Scripts
nl: Hook-scripts

note: Resource IDs: (283)
en: Hook Scripts::Issue Tracker Integration
nl: Hook Scripts::Issue Tracker Integratie

note: Resource IDs: (198)
en: Hook Type
nl: Soort hook

note: Resource IDs: (1334)
en: Hook Type:
nl: Soort hook:

note: Resource IDs: (82)
en: Hostname mismatch (%s)
nl: Verschil in hostnamen (%s)

note: Resource IDs: (65535)
en: How do you want to resolve this conflict?
nl: Hoe wilt u dt conflict oplossen?

note: Resource IDs: (65535)
en: I&nclude paths:
nl: &Inclusief paden:

note: Accelerator Entry for Menu ID:32785; '&Color age of lines'
en: ID:32785:V C +O
nl: ID:32773:V C +O

note: Resource IDs: (106)
en: Icon Overlays
nl: Overlay iconen

note: Resource IDs: (65535)
en: Icon Overlays / Status Columns
nl: Overlays voor Pictogrammen / Status Kolommen

note: Resource IDs: (184)
en: Icon Overlays::Icon Set
nl: Overlay iconen::Iconen set

note: Resource IDs: (65535)
en: Icons/Design/Code:                 Luebbe Onken
nl: Iconen/Ontwerp/Code:           Luebbe Onken

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'branch'.
nl: Als een element (deel tussen twee '/') van een pad in een van
    deze  patronen past, dan wordt het als 'tak' aangemerkt.

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'tag'.
nl: Als een element (deel tussen twee '/') van een pad in een van
    deze patronen past, dan wordt het als 'label' aangemerkt.

note: Resource IDs: (346)
en: If a component (part between two '/') of a given path matches one
    of these patterns, it is considered a 'trunk'.
nl: Als een element (deel tussen twee '/') van een pad in een van
    deze patronen past, dan wordt het als 'basislijn' aangemerkt.

note: Resource IDs: (194)
en: If activated, prevents the overlays and the context menu from showing in 'save as...' or 'open' dialogs
nl: Activeer deze optie om geen overlays te tonen in de 'opslaan als...' en 'open...' dialogen

note: Resource IDs: (198)
en: If activated, the menu entry 'Get Lock' is always shown in the top level menu
    if the selected file has the svn:needs-lock property set
nl: Activeer deze optie om het 'Plaats blokkade' commando in het contextmenu te tonen
    als het geselecteerde bestand de svn:needs-lock eigenschap heeft

note: Resource IDs: (95)
en: If checked then a new folder is created in the repository.
    If not checked then the import goes directly to the specified URL.
nl: Indien geselecteerd dan wordt een nieuwe map in het archief gemaakt.
    Anders gaat de import direct naar de opgegeven URL.

note: Resource IDs: (79)
en: If checked, TortoiseSVN creates a temporary file of the BASE to do the diff
    with the keywords expanded and the line endings adjusted.
nl: Met deze optie maakt TortoiseSVN een tijdelijk bestand van BASE om de Diff
    uit te voeren met keyword-expansie en aangepaste regeleinden.

note: Resource IDs: (197)
en: If checked, double-clicking on a revision in the log list compares it with the previous revision
nl: Activeer deze optie om met een dubbelklik op een reviesie in de log-lijst te vergelijken met de vorige versie

note: Resource IDs: (196)
en: If checked, the commit dialog will be started again automatically after an error,
    while preserving your last selection and log message.
nl: Activeer deze optie om de vastleg-dialoog opnieuw te openen na een fout.
    Daarbij wordt de meest recente selectie en logboek-boodschap bewaard.

note: Resource IDs: (194)
en: If enabled, TortoiseSVN checks once a week if a newer version is available
nl: Activeer deze optie om TortoiseSVN wekelijks te laten controleren of er nieuwere versies beschikbaar zijn

note: Resource IDs: (195)
en: If enabled, the Merge dialog initializes the 'From:' URL with the URL of the selected working copy
    instead of the last used URL.
nl: Indien geselecteerd, dan initialiseert de Samenvoegdialoog de 'Van:' URL met de URL van de
    geselecteerde werkkopie in plaats van de meest recent gebruikte URL.

note: Resource IDs: (195)
en: If enabled, the repository is contacted when the dialog starts up.
    You don't have to click on 'Check Repository' anymore.
nl: Activeer deze optie om het archief te raadplegen bij het opstarten van
    de dialoog. U hoeft dan niet meer op 'Controleer Archief' te drukken.

note: Resource IDs: (197)
en: If enabled, working copy folders which are excluded from
    showing overlays still show the overlay for status 'normal'
nl: Deze optie toont de 'normaal' overlay bij werkkopieën die
    uitgesloten zijn van het tonen van overlays

note: Resource IDs: (195)
en: If set, TortoiseSVN will set the filetimes to the time they
    were last committed. If not set, TortoiseSVN uses the current time.
nl: Indien ingesteld, zal TortoiseSVN de bestandstijden instellen op de tijd
    dat ze het laatst vastgelegd werden. Anders neemt TortoiseSVN de huidige tijd.

note: Resource IDs: (196)
en: If set, files inside unversioned folders can be shown in the status control.
    The status control is used for example in the commit dialog.
nl: Hiermee kunnen bestanden uit mappen zonder versiebeheer getoond worden in
    statusoverzichten. De 'Vastleggen'-dialoog bevat bijvoorbeeld zo'n statusoverzicht.

note: Resource IDs: (196)
en: If set, then unversioned files will mark the status of the parent directory as modified
    i.e. they get the modified overlay icon.
nl: Activeer deze optie om mappen als gewijzigd te markeren als er bestanden in staan
    die niet onder versiebeheer vallen. De map krijgt dan het 'gewijzigd' overlay pictogram.

note: Resource IDs: (2052)
en: If the graph contains multiple trees, separate them by slight variations in background color.
nl: Gebruik verschillende achtergrondkleuren als het schema meerdere bomen bevat.

note: Resource IDs: (1439)
en: If the repository can not be contacted
nl: Indien het archief niet bereikt kan worden

note: Resource IDs: (196)
en: If you change this value, your existing working copies won't be recognized anymore!
    You must check out your working copies again.
    If you're not sure about this, then please read the docs.
    Are you absolutely sure you want to do this?
nl: Als u deze waarde wijzigt, worden bestaande werkkopieën niet langer herkend!
    U moet de werkkopieën opnieuw ophalen.
    Als u het niet zeker weet, raadpleeg dan de documentatie.
    Weet u echt zeker dat u dit wilt doen?

note: Resource IDs: (251)
en: If you want to break the lock, use the 'Check For Modifications' dialog.
nl: De blokkade kan verbroken worden in de dialoog 'Kijk of er wijzigingen zijn'.

note: Resource IDs: (73)
en: Ignore
nl: Negeren

note: Resource IDs: (14)
en: Ignore %d items by &extension
nl: Negeer %d zaken op &extensie

note: Resource IDs: (1020)
en: Ignore &all whitespaces
nl: &Alle spaties en witregels negeren

note: Resource IDs: (1067)
en: Ignore &case changes
nl: Negeer wijzigingen in &hoofd- en kleine letters

note: Resource IDs: (1392)
en: Ignore all whitespaces
nl: Alle spaties en witregels negeren

note: Resource IDs: (1267)
en: Ignore ancestry
nl: Negeer oorsprong

note: Resource IDs: (1018)
en: Ignore line &endings (recommended)
nl: Negeer &regeleinden (aanbevolen)

note: Resource IDs: (1126, 1127)
en: Ignore line endings
nl: Negeer regeleinden

note: Resource IDs: (1391)
en: Ignore whitespace changes
nl: Negeer wijzigingen in spaties en witregels

note: Resource IDs: (226)
en: Ignored items included
nl: Inclusief genegeerde zaken

note: Resource IDs: (16916)
en: Image &and Text
nl: Afbeelding &en tekst

note: Resource IDs: (16507)
en: Image &and text
nl: Afbeelding &en tekst

note: Resource IDs: (16508)
en: Images
nl: Afbeeldingen

note: Resource IDs: (19)
en: Immediate children, including folders
nl: Enkel nivo, inclusief mappen

note: Resource IDs: (139)
en: Import
nl: Importeren

note: Resource IDs: (127)
en: Import %ld items
nl: %ld zaken importeren

note: Resource IDs: (229)
en: Import %s to %s%s
nl: Importeer %s in %s%s

note: Resource IDs: (1056)
en: Import &message
nl: &Boodschap importeren

note: Resource IDs: (77)
en: Import - TortoiseSVN
nl: Importeren - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (581)
en: Import a previously saved set of properties from a file
nl: Importeert een eerder opgeslagen set eigenschappen uit een bestand

note: Resource IDs: (127)
en: Import file %s
    to %s
nl: Bestand %s
    importeren in %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import file to
    %s
nl: Bestand importeren in
    %s

note: Resource IDs: (126)
en: Import folder %s
    to %s
nl: Map %s
    importeren in %s

note: Resource IDs: (613)
en: Import to %1
nl: Importeer in %1

note: Resource IDs: (120)
en: Importing file %s
nl: Bestand %s importeren

note: Resource IDs: (10)
en: Imports the directory to a repository
nl: Plaatst de map in een archief

note: Resource IDs: (1266)
en: Include ignored files
nl: Genegeerde bestanden meenemen

note: Resource IDs: (1126)
en: Include merged revisions
nl: Samengevoegde revisies meenemen

note: Resource IDs: (65535)
en: Include only the following revision range:
nl: Alleen het volgende revisiebereik gebruiken:

note: Resource IDs: (239)
en: Includes the repository for status check
    Hold down the shift key when clicking to fetch everything.
nl: Betrekt het archief bij de statuscontrole
    Houdt de shift-toets ingedrukt bij het klikken om alles op te halen.

note: Resource IDs: (3857)
en: Incorrect filename.
nl: Ongeldige bestandsnaam.

note: Resource IDs: (76)
en: Initial import
nl: Initiële import

note: Resource IDs: (65535)
en: Inline differences
nl: Verschillen binnen een regel

note: Resource IDs: (161)
en: Input
nl: Invoer

note: Resource IDs: (3603)
en: Insert Clipboard contents
    Paste
nl: Plak de inhoud vna het klembord
    Plakken

note: Resource IDs: (3857)
en: Insufficient memory to perform operation.
nl: Onvoldoende geheugen om de opdracht uit te voeren.

note: Resource IDs: (3857)
en: Internal application error.
nl: Interne applicatiefout.

note: Resource IDs: (339)
en: Internal value indicating compression quality
nl: Interne waarde voor compressiekwaliteit

note: Resource IDs: (3850)
en: Invalid Currency.
nl: Ongeldige valuta.

note: Resource IDs: (102)
en: Invalid data object dropped!
nl: Ongeldig dataobject geplaatst!

note: Resource IDs: (82)
en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
nl: Ongeldig revisienummer! Geldige revisies zijn:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    positieve getallen
    datums in een van de volgende formaten:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

note: Resource IDs: (83)
en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
nl: Ongeldig revisienummer! Geldige revisies zijn:
    HEAD,
    positieve getallen,
    datums in een van de volgende formaten:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

note: Resource IDs: (83)
en: Invalid revision range!
    Valid revisions are numbers and HEAD, separated by commas.
    A range can be specified with a dash.
    Example: 2-5,7,10,44-70,300-HEAD
nl: Ongeldig revisie-bereik!
    Geldige revisies zijn nummers en HEAD, gescheiden door kommas.
    Een reeks kan met een streepje worden opgegeven.
    Voorbeeld: 2-5,7,10,44-70,300-HEAD

note: Resource IDs: (145)
en: It is not possible to rename a file by changing the case of its name alone.
    For example, you can't make MyFile.txt become MYFILE.txt.
    Please consult the documentation for a way to work around this limitation.
nl: Het is niet mogelijk om een bestand te hernoemen door alleen hoofd- en kleine letters te wijzigen.
    MyFile.txt kan bijvoorbeeld niet hernoemd worden in MYFILE.TXT.
    Raadpleeg de documentatie voor een oplossing om deze beperking heen.

note: Resource IDs: (88)
en: It seems you are trying to <b>relocate</b> your working copy to a different path inside the same repository.
    
    From:	%s
    To:		%s
    
    A relocate is only needed if the path <b>to</b> a repository has changed.
    Changing to a different path <b>inside</b> a repository is done by a switch operation.
    
    Improper use of relocate <b>will corrupt your working copy!</b>
    If you are not sure what to do, please refer to our docs on <i>relocate</i>.
    Do you really want to relocate?
nl: Het lijkt er op dat u de werkkopie probeert te <b>verhuizen</b> naar een ander pad binnen hetzelfde archief.
    
    Van:	 %s
    Naar:		 %s
    
    Verhuizen is alleen nodig als het pad <b>naar</b> een archief is gewijzigd.
    Wisselen naar een ander pad <b>binnen</b> een archief wordt gedaan met een wissel actie.
    
    Onjuist gebruik van verhuizen <b>zal de werkkopie beschadigen!<b>
    Als u niet zeker weet wat u moet doen, raadpleeg dan de documentatie over <i>verhuizen</i>.
    Wilt u echt verhuizen?

note: Resource IDs: (275)
en: Join with following &tree
nl: Samennemen met volgende &boom

note: Resource IDs: (275)
en: Join with source tree
nl: Samennemen met bron-boom

note: Resource IDs: (1203)
en: Keep &locks
nl: &Blokkades handhaven

note: Resource IDs: (1126)
en: Keep changelists
nl: Werksets bewaren

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the directory from the repository
nl: Bewaar de map uit het archief

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the file from the repository
nl: Bewaar het bestand uit het archief

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the local directory
nl: Bewaar de lokale map

note: Resource IDs: (610)
en: Keep the local file
nl: Bewaar het lokale bestand

note: Resource IDs: (16136)
en: Keyboard
nl: Toetsenbord

note: Resource IDs: (65535)
en: Keyboard shortcuts:
nl: Toetsenbordcombinaties:

note: Resource IDs: (1002)
en: Keys
nl: Toetsen

note: Resource IDs: (65535)
en: Last commit revision:
nl: Laatste commit revisie:

note: Resource IDs: (11)
en: Last saved revision of item
nl: Laatst bewaarde revisie van het onderdeel

note: Resource IDs: (338)
en: Last time the cache content was changed
nl: Laatste keer dat cache inhoud is gewijzigd

note: Resource IDs: (338)
en: Last time the cache was accessed
nl: Laatste keer dat de cache is benaderd

note: Resource IDs: (338)
en: Last time the repository was asked for the HEAD revision number
nl: Laatste keer dat het HEAD revisienummer aan het archief gevraagd is

note: Resource IDs: (12)
en: Launches the external diff / merge program to solve the conflicts
nl: Start extern diff/merge programma om conflicten op te lossen

note: Resource IDs: (1137)
en: Least active author:
nl: Minst actieve auteur:

note: Resource IDs: (1404)
en: Leave conflicted:
nl: Laat geconflicteerd:

note: Resource IDs: (188)
en: Left View:
nl: Linker beeld:

note: Resource IDs: (65535)
en: Left image
nl: Linker beeld

note: Resource IDs: (19)
en: Line
nl: Regel

note: Resource IDs: (246)
en: Line Graph
nl: Lijndiagram

note: Resource IDs: (1057)
en: Line Tool
    Line
nl: Lijn-gereedschap
    Lijn

note: Resource IDs: (32853)
en: Line diff bar
nl: Verschillen-regel

note: Resource IDs: (65535)
en: Line differences
nl: Regelverschillen

note: Resource IDs: (65535)
en: Line:
nl: Regel:

note: Resource IDs: (269)
en: Line: %*ld
nl: Regel: %*ld

note: Resource IDs: (3605)
en: List Help topics
    Help Topics
nl: Toon helponderwerpen
    Helponderwerpen

note: Resource IDs: (344)
en: List of repositories for which log information has been cached
nl: Lijst van archieven waavoor log informatie is ge-cached

note: Resource IDs: (16631, 16992)
en: List1
nl: Lijst1

note: Resource IDs: (130)
en: Load Images
nl: Afbeeldingen laden

note: Resource IDs: (63)
en: Local status
nl: Locale status

note: Resource IDs: (94)
en: Location where the contents of the
    repository URL will be saved to.
nl: Plaats waar de inhoud van de
    archief-URL opgeslagen zal worden.

note: Resource IDs: (32854)
en: Locator Bar
nl: Zoekbalk

note: Resource IDs: (207, 221, 229, 65535)
en: Lock
nl: Blokkade

note: Resource IDs: (208)
en: Lock Date
nl: Blokkeerdatum

note: Resource IDs: (191)
en: Lock Files
nl: Bestanden blokkeren

note: Resource IDs: (213)
en: Lock broken!
nl: Blokkade verbroken!

note: Resource IDs: (207)
en: Lock comment
nl: Blokkade opmerking

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock creation date:
nl: Aanmaakdatum blokkade:

note: Resource IDs: (263)
en: Lock failed
nl: Blokkeren mislukt

note: Resource IDs: (65535)
en: Lock owner:
nl: Blokkade-eigenaar:

note: Resource IDs: (213)
en: Lock stolen by %s
nl: Blokkade gestolen door %s

note: Resource IDs: (263)
en: Locked by %s
nl: Geblokkeerd door %s

note: Resource IDs: (89)
en: Locking failed because a newer version exists!
    Do you want to update and try again?
nl: Blokkeren is mislukt vanwege een nieuwere versie!
    Wilt u verversen en het opnieuw proberen?

note: Resource IDs: (16)
en: Locks a file for other users and makes it editable by you.
nl: Blokkeert een bestand voor andere gebruikers en staat wijzigingen door uzelf toe.

note: Resource IDs: (126)
en: Log
nl: Logboek

note: Resource IDs: (282)
en: Log Cache Statistics
nl: Log cache statistieken

note: Resource IDs: (281)
en: Log Caching
nl: Log caching

note: Resource IDs: (295)
en: Log Caching::Cached Repositories
nl: Log caching::Archieven in de cache

note: Resource IDs: (211)
en: Log History
nl: Logboek geschiedenis

note: Resource IDs: (130)
en: Log Messages
nl: Logboek boodschappen

note: Resource IDs: (1386)
en: Log message
nl: Logboek boodschap

note: Resource IDs: (65535)
en: Log messages
nl: Logboek boodschappen

note: Resource IDs: (1274)
en: Log messages (Input dialog)
nl: Recente boodschappen (Invoer dialoog)

note: Resource IDs: (1280)
en: Log messages (Show log dialog)
nl: Logboek boodschappen (Toon log dialoog)

note: Resource IDs: (238)
en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld
nl: Laagste getoonde revisie: %ld - Hoogste getoonde revisie: %ld

note: Resource IDs: (238)
en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld - HEAD revision: %ld
nl: Laagste getoonde revisie: %ld - Hoogste getoonde revisie: %ld - HEAD revisie: %ld

note: Resource IDs: (3866)
en: Mail system DLL is invalid.
nl: De DLL van het mailsysteem is ongeldig.

note: Resource IDs: (1431)
en: Make this the default
nl: Maak dit de standaard

note: Resource IDs: (17)
en: Manage Subversion properties
nl: Subversion eigenschappen beheren

note: Resource IDs: (32808)
en: Mark as &resolved
nl: Markeer als &opgelost

note: Resource IDs: (282)
en: Mark as resolved
nl: Markeer als opgelost

note: Resource IDs: (2052)
en: Mark current revision of your working copy
nl: Markeer huidige revisie van uw werkkopie

note: Resource IDs: (101)
en: Mark for comparison
nl: Markeer om te vergelijken

note: Resource IDs: (610)
en: Mark the conflict as resolved
nl: Markeer het conflict als opgelost

note: Resource IDs: (65535)
en: Markers
nl: Markeringen

note: Resource IDs: (2051)
en: Marks a file as resolved in Subversion
    Mark as resolved
nl: Markeert een bestand als opgelost in Subversion
    Markeer als opgelost

note: Resource IDs: (596)
en: Marks the revisions as merged, without actually doing the merge.
    This blocks the revisions from getting merged in the future.
nl: Markeert de revisies als samengevoegd, zonder het samenvoegen uit te voeren.
    Dit blokkeert de revisies voor later samenvoegen.

note: Resource IDs: (1064)
en: Match &case
nl: Gelijke &hoofd-/kleine letters

note: Resource IDs: (1317)
en: Max. items to keep in the log message history
nl: Maximum aantal boodschappen in de geschiedenis van logboek-boodschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Max. lines in action log
nl: Max. regels in actie-log

note: Resource IDs: (1487)
en: Maximum number of tool &failures until cache removal
nl: Maximum aantal &fouten tot de cache verwijderd wordt

note: Resource IDs: (16655)
en: Me&nus show recently used commands first
nl: &Menu's tonen recent gebruikte commando's als eerste

note: Resource IDs: (1001)
en: Menu Bar
nl: Menubalk

note: Resource IDs: (16626)
en: Menu s&hadows
nl: &Schaduwen van menu's

note: Resource IDs: (109, 110, 111, 112, 276, 278, 65535)
en: Merge
nl: Samenvoegen

note: Resource IDs: (78)
en: Merge - TortoiseSVN
nl: Samenvoegen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (221)
en: Merge Reintegrate
nl: Reïntegratie samenvoeging

note: Resource IDs: (1468)
en: Merge a range of revisions
nl: Voeg een reeks revisies samen

note: Resource IDs: (277)
en: Merge all
nl: Alles samenvoegen

note: Resource IDs: (65535)
en: Merge depth:
nl: Samenvoegdiepte:

note: Resource IDs: (1432)
en: Merge non-interactive
nl: Samenvoegen zonder tussenkomst

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge options
nl: Samenvoeg-instellingen

note: Resource IDs: (14)
en: Merge reintegrate...
nl: Reïntegratie samenvoeging...

note: Resource IDs: (595)
en: Merge revision range
nl: Revisiebereik samenvoegen

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revision to...
nl: Voeg revisie samen met...

note: Resource IDs: (114)
en: Merge revisions to...
nl: Voeg revisies samen met...

note: Resource IDs: (610)
en: Merge the changes into '%s'
nl: Voeg de wijzigingen toe in '%s'

note: Resource IDs: (1470)
en: Merge two different trees
nl: Twee verschillende bomen samenvoegen

note: Resource IDs: (595, 65535)
en: Merge type
nl: Samenvoeg-type

note: Resource IDs: (263)
en: Merged
nl: Samengevoegd

note: Resource IDs: (286)
en: Merged revision(s) %s from %s:
nl: Revisie(s) %s samengevoegd vanaf %s:

note: Resource IDs: (10)
en: Merges a branch into the main trunk
nl: Voegt wijzigingen uit een tak toe aan de basislijn

note: Resource IDs: (14)
en: Merges all missing revisions back into the working copy using merge-tracking information
nl: Voegt alle ontbrekende revisies samen in de werkkopie, gebruikmakend van merge-tracking informatie

note: Resource IDs: (65535)
en: Merging
nl: Samenvoegen

note: Resource IDs: (229)
en: Merging %s into %s, %s%s
nl: %s samenvoegen in %s, %s%s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging differences between repository URLs
nl: Verschillen tussen archief URLs worden samengevoegd

note: Resource IDs: (229)
en: Merging from %s, revision %s to %s, revision %s into %s, %s%s%s
nl: Samenvoegen van %s, revisie %s tot %s, revisie %s in %s, %s%s%s

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld
nl: R%ld samenvoegen

note: Resource IDs: (264)
en: Merging r%ld through r%ld
nl: Samenvoegen r%ld t/m r%ld

note: Resource IDs: (83)
en: Merging requires different revisions or different URLs in 'From:' and 'To:'
nl: Voor samenvoegen zijn verschillende revisies of URLs nodig in 'Van:' en 'Tot:'

note: Resource IDs: (229)
en: Merging revisions %s of %s into %s, %s%s%s
nl: Revisies %s van %s samenvoegen in %s, %s%s%s

note: Resource IDs: (76, 1359)
en: Message
nl: Boodschap

note: Resource IDs: (1241)
en: Message:
nl: Boodschap:

note: Resource IDs: (116)
en: Messages
nl: Boodschappen

note: Resource IDs: (116)
en: Messages, authors and paths
nl: Boodschappen, auteurs en paden

note: Resource IDs: (78)
en: Mime type
nl: Mime-type

note: Resource IDs: (263)
en: Mine
nl: Van mij

note: Resource IDs: (1068)
en: Minimize the Ribbon
nl: Minimaliseer het lint

note: Resource IDs: (1023, 65535)
en: Misc
nl: Divers

note: Resource IDs: (3887)
en: Mixed
nl: Gemengd

note: Resource IDs: (208)
en: Modification date
nl: Wijzigingsdatum

note: Resource IDs: (74, 264, 65535)
en: Modified
nl: Gewijzigd

note: Resource IDs: (65535)
en: Modified node
nl: Knoop gewijzigd

note: Resource IDs: (1070)
en: More
nl: Meer

note: Resource IDs: (1002)
en: More Buttons
nl: Meer knoppen

note: Resource IDs: (1069)
en: More Commands...
nl: Meer commando's...

note: Resource IDs: (438)
en: More colors...
nl: Meer kleuren...

note: Resource IDs: (438)
en: More...
nl: Meer...

note: Resource IDs: (1136)
en: Most active author:
nl: Meest actieve auteur:

note: Resource IDs: (16135)
en: Mouse
nl: Muis

note: Resource IDs: (127)
en: Move %ld items to
    %s
nl: Verplaats %ld zaken naar
    %s

note: Resource IDs: (127)
en: Move %s
    to %s
nl: Verplaats %s
    naar %s

note: Resource IDs: (17026)
en: Move &Down
nl: Verplaats &omlaag

note: Resource IDs: (17025)
en: Move &Up
nl: Verplaats om&hoog

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Down
nl: Verplaats onderdeel omlaag

note: Resource IDs: (1002)
en: Move Item Up
nl: Verplaats onderdeel omhoog

note: Resource IDs: (147)
en: Move and rename
nl: Verplaats en hernoem

note: Resource IDs: (104)
en: Move and rename item to here
nl: Verplaats en hernoem onderdeel hierheen

note: Resource IDs: (103)
en: Move items to here
nl: Verplaats onderdelen hierheen

note: Resource IDs: (613)
en: Move to %1
nl: Verplaats naar %1

note: Resource IDs: (209)
en: Move to changelist
nl: Verplaats naar werkset

note: Resource IDs: (229)
en: Move/Rename
nl: Verplaats/hernoemen

note: Resource IDs: (98)
en: Move: New name for %s
nl: Verplaatsen: Nieuwe naam voor %s

note: Resource IDs: (126)
en: Moved remotely
nl: Op afstand verplaatst

note: Resource IDs: (197)
en: Moves the modified files to the recycle bin first before reverting
nl: Plaatst gewijzigde bestanden in de prullenbak voor wijzigingen ongedaan gemaakt worden

note: Resource IDs: (80)
en: Moving %s
nl: %s wordt verplaatst

note: Resource IDs: (80)
en: Moving...
nl: Verplaatsen...

note: Resource IDs: (65535)
en: My file:
nl: Mijn bestand:

note: Resource IDs: (32804)
en: N&ext Conflict
nl: &Volgend conflict

note: Resource IDs: (17004)
en: Navigation Pane Options
nl: Opties voor navigatievenster

note: Resource IDs: (1065)
en: Navigation Pane Options...
nl: Opties voor navigatievenster...

note: Resource IDs: (208)
en: Needs lock
nl: Heeft blokkade nodig

note: Resource IDs: (213)
en: Nested
nl: Genest

note: Resource IDs: (102)
en: Network
nl: Netwerk

note: Resource IDs: (199)
en: Never try to contact the repository again
nl: Het archief nooit meer benaderen

note: Resource IDs: (1002, 30721, 65535)
en: New
nl: Nieuw

note: Resource IDs: (1076)
en: New &name:
nl: &Nieuwe naam:

note: Resource IDs: (1001)
en: New Menu
nl: Nieuw Menu

note: Resource IDs: (97)
en: New name for %s
nl: Nieuwe naam voor %s

note: Resource IDs: (98)
en: New name:
nl: Nieuwe naam:

note: Resource IDs: (3633)
en: Next Page
    Next Page
nl: Volgende pagina
    Volgende pagina

note: Resource IDs: (73)
en: No
nl: Nee

note: Resource IDs: (81)
en: No command specified!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe is used by the Shell extension and should not be called directly!
nl: Geen commando gegeven!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe wordt door de Shell-extentie gebruikt en mag niet direct aangeroepen worden!

note: Resource IDs: (81)
en: No command value specified!
nl: Geen commando opdracht gegeven!

note: Resource IDs: (82)
en: No differences found!
nl: Geen verschillen gevonden!

note: Resource IDs: (3843)
en: No error message is available.
nl: Geen foutmelding beschikbaar.

note: Resource IDs: (3867, 3868)
en: No error occurred.
nl: Geen fouten opgetreden.

note: Resource IDs: (82)
en: No files or folders were modified. There is nothing for TortoiseSVN to revert!
nl: Er zijn geen bestanden of mappen gewijzigd. TortoiseSVN hoeft niets terug te zetten!

note: Resource IDs: (239)
en: No files to show with the current setting.
    Check one or more settings below to see unversioned, ignored and/or unmodified files.
    To see remote changes, click on 'Check Repository'
nl: Geen bestanden te tonen met huidige instellingen.
    Selecteer een of meer opties om bestanden te zien die ongewijzigd, genegeerd of 
    zonder versiebeheer zijn. Om wijzigingen in het archief te zien klikt u op 'Controleer archief'

note: Resource IDs: (77)
en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
nl: Er zijn geen bestanden gewijzigd of toegevoegd sinds
    de laatste vastlegging.
    TortoiseSVN heeft hier niets te doen...

note: Resource IDs: (170)
en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
    Do you want to see the unversioned files?
nl: Er zijn geen bestanden gewijzigd of toegevoegd sinds
    de laatste vastlegging.
    TortoiseSVN heeft hier niets te doen...
    Wilt u de bestanden zonder versiebeheer zien?

note: Resource IDs: (273)
en: No graph available
nl: Geen plaatje beschikbaar.

note: Resource IDs: (273)
en: No image encoder found for %s.
nl: Geen beeldvertaler gevonden voor %s.

note: Resource IDs: (188)
en: No spell corrections
nl: Geen spellingscorrecties

note: Resource IDs: (196)
en: No status cache. Only versioned folders get an overlay, files don't get an overlay
nl: Geen status cache. Alleen mappen onder versiebeheer krijgen een overlay; bestanden niet

note: Resource IDs: (188)
en: No thesaurus suggestions
nl: Geen suggesties

note: Resource IDs: (65535)
en: Node colors
nl: Knoopkleuren

note: Resource IDs: (1271)
en: None
nl: Geen

note: Resource IDs: (264, 65535)
en: Normal
nl: Normaal

note: Resource IDs: (3857)
en: Not all of the system registry entries (or INI file) were removed.
nl: Niet alle registersleutels (of INI bestand) zijn verwijderd.

note: Resource IDs: (83)
en: Not enough memory to complete operation.
nl: Onvoldoende geheugen om de opdracht uit te voeren.

note: Resource IDs: (273)
en: Not enough memory!
    Try reducing the size of the revision graph by either
    collapsing nodes or reducing the zoom factor.
nl: Onvoldoende geheugen!
    Probeer de grootte van het revisie-schema te beperken door
    knopen in te klappen of de zoom-factor te verlagen.

note: Resource IDs: (563)
en: Not recursive
nl: Niet recursief

note: Resource IDs: (1481)
en: Note: the folder contains unversioned items
nl: Let op: de map bevat bestanden zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (65535)
en: Note: the font settings also affect the TortoiseUDiff viewer
nl: N.B.: de lettertype instellingen gelden ook voor TortoiseUDiff

note: Resource IDs: (88)
en: Notice
nl: Opmerking

note: Resource IDs: (338)
en: Number of authors in the cache
nl: Aantal auteurs in de cache

note: Resource IDs: (1161)
en: Number of authors:
nl: Aantal auteurs:

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached merged revisions
nl: Aantal samengevoegde revisies in de cache

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions
nl: Aantal revisies in de cache

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions that have a non-empty change list
nl: Aantal gecachede revisies die een wijzigingslijst hebben

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions that have user revision properties
nl: Aantal gecachede revisies met gebruikers-revisie-eigenschappen

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions whose change list is not cached yet
nl: Aantal gecachede revisies waarvan de wijzigingslijst nog niet becshikbaar is

note: Resource IDs: (339)
en: Number of cached revisions whose user revision properties are not cached yet
nl: Aantal gacachede revisies waarvan de gebruikers-revisie-eigenschappen nog niet beschikbaar zijn

note: Resource IDs: (338)
en: Number of different paths shown in the log dialog, including parent paths
nl: Aantal verschillende paden in de log dialoog, inclusief ouder-paden

note: Resource IDs: (338)
en: Number of different words used in log messages
nl: Aantal verschillende woorden in logboekboodschappen

note: Resource IDs: (339)
en: Number of merged revisions that are not cached yet
nl: Aantal samengevoegde revisies die nog niet in de cache zitten

note: Resource IDs: (338)
en: Number of path elements. A path element is a folder or file name like 'foo.txt' or 'mybranch'.
nl: Aantal pad-elementen. Een pad-element is een map of bestandsnaam.

note: Resource IDs: (345)
en: Number of times a log cache can fail to close properly
    due to crashes etc. until it gets deleted automatically.
nl: Aantal keren dat hat afsluiten van een log-cache mag mislukken
    tot hij autmatisch verwijderd wordt.

note: Resource IDs: (1160)
en: Number of weeks:
nl: Aantal weken:

note: Resource IDs: (65535)
en: Older lines
nl: Oudere regels

note: Resource IDs: (32814)
en: Oldest on to&p
nl: &Oudste boven

note: Resource IDs: (99, 1202)
en: Omit e&xternals
nl: &Externen uitsluiten

note: Resource IDs: (145)
en: Omit externals
nl: Externen uitsluiten

note: Resource IDs: (63)
en: One of the paths you are attempting to move appears to be a special path
    (one of 'branches', 'tags' or 'trunk').
    
    Are you sure you want to move the selected paths?
nl: Een van de paden die u probeert te verplaatsen lijkt een speciaal pad te zijn
    (een van 'branches', 'tags' of 'trunk').
    
    Weet u zeker dat u de geselecteerde paden wilt verplaatsen?

note: Resource IDs: (219)
en: One or more files are in a conflicted state.
nl: Een of meerdere bestanden bevinden zich in een conflict status.

note: Resource IDs: (99)
en: Only check out the &top folder
nl: Alleen de &bovenste map ophalen

note: Resource IDs: (19)
en: Only file children
nl: Alleen bestanden

note: Resource IDs: (169)
en: Only numbers (optionally separated by commas)
    are allowed!
nl: Alleen nummers (optioneel gescheiden door een comma)
    toegestaan!

note: Resource IDs: (1424)
en: Only record the merge (block revisions from getting merged)
nl: Samenvoegen alleen vastleggen (blokkeer revisies voor later samenvoegen)

note: Resource IDs: (19)
en: Only this item
nl: Alleen dit object

note: Resource IDs: (1224)
en: Only use s&pellchecker when tsvn:projectlanguage is set
nl: Gebruik &spellingscontrole alleen als tsvn:projectlanguage een waarde heeft

note: Resource IDs: (65535)
en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

note: Resource IDs: (3841)
en: Open
nl: Openen

note: Resource IDs: (76)
en: Open client certificate file
nl: Open certificaatbestand

note: Resource IDs: (3601)
en: Open file
nl: Open bestand

note: Resource IDs: (1132)
en: Open from clipboard
nl: Openen vanaf klembord

note: Resource IDs: (7)
en: Open image file...
nl: Open afbeelding...

note: Resource IDs: (282)
en: Open parent folder
nl: Open bovenliggende map

note: Resource IDs: (113)
en: Open with...
nl: Openen met...

note: Resource IDs: (3605)
en: Opens Help
    Help Topics
nl: Opent help
    Helponderwerpen

note: Resource IDs: (13)
en: Opens the repository browser to tweak the repository online
nl: Opent de archief-verkenner om het archief online te tweaken

note: Resource IDs: (199)
en: Operate from log cache for now only
nl: Gebruik alleen de log cache voor nu

note: Resource IDs: (16137)
en: Options
nl: Opties

note: Resource IDs: (32779)
en: Ori&ginal size
nl: &Origineel formaat

note: Resource IDs: (1065)
en: Other Task Panes
nl: Andere taakvensters

note: Resource IDs: (245)
en: Others
nl: Anderen

note: Resource IDs: (3843)
en: Out of memory.
nl: Geen geheugen beschikbaar.

note: Resource IDs: (65535)
en: Overlays
nl: Overlay iconen

note: Resource IDs: (95)
en: Override the svn:eol-style property setting.
    Files which don't have this property set are not affected.
nl: Overrule de svn:eol-style eigenschap.
    Bestanden zonder deze eigenschap worden niet geraakt.

note: Resource IDs: (99)
en: Overwrite
nl: Overschrijven

note: Resource IDs: (32802)
en: P&revious Conflict
nl: V&orig conflict

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
nl: Pagina %u

note: Resource IDs: (3845)
en: Page %u
    Pages %u-%u
nl: Pagina %u
    Paginas %u-%u

note: Resource IDs: (65535)
en: Page :
nl: Pagina :

note: Resource IDs: (69)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: Resource IDs: (1057)
en: Paste Tool
    Paste
nl: Plakgereedschap
    Plakken

note: Resource IDs: (172)
en: Paste filename list
nl: Plak lijst bestandsnamen

note: Resource IDs: (15)
en: Pastes the svn path from the clipboard, resulting in a move (cut) or copy operation
nl: Plakt het SVN-pad van klembord, zodat een kopiëer of verplaats-actie plaatsvindt

note: Resource IDs: (376)
en: Patch all
nl: Alles patchen

note: Resource IDs: (376)
en: Patch selected
nl: Patch geselecteerd

note: Resource IDs: (157)
en: Patchfiles (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|All (*.*)|*.*||
nl: Patchbestanden (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|Alle bestanden(*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (20, 63, 77, 198, 207)
en: Path
nl: Pad

note: Resource IDs: (116)
en: Paths
nl: Paden

note: Resource IDs: (1057)
en: Pencil Tool
    Pencil
nl: Potloodgereedschap
    Potlood

note: Resource IDs: (16538)
en: Personalized Menus and Toolbars
nl: Aangepaste menus en werkbalken

note: Resource IDs: (3849)
en: Picture (Metafile)
    a picture
nl: Afbeelding (metafile)
    een afbeelding

note: Resource IDs: (65535)
en: Picture:
nl: Afbeelding:

note: Resource IDs: (157)
en: Pictures (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|All (*.*)|*.*||
nl: Plaatjes (*.wmf,*.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|All (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (246)
en: Pie Graph
nl: Taartdiagram

note: Resource IDs: (83)
en: Please enter a hook script to execute.
nl: Geef een hook-script om uit te voeren.

note: Resource IDs: (83)
en: Please enter a path where to apply the hook script to.
nl: Geef een pad op om het hook-script op toe te passen.

note: Resource IDs: (251)
en: Please execute the 'Cleanup' command.
nl: Gelieve het 'Schonen' commando uit te voeren.

note: Resource IDs: (78)
en: Please note:
    Your working copy remains on the previous path. If you want your next changes
    to be committed to the copy or branch you have just created,
    then you need to switch your working copy over to the new URL.
    Use the Switch command to do that.
nl: Let op:
    Uw werkkopie blijft op de vorige tak. Als u wilt dat uw volgende wijzigingen in de zojuist
    gemaakte kopie komen, dan moet u wisselen naar die tak.
    Gebruik hiervoor het Wissel commando.

note: Resource IDs: (1287)
en: Please resolve the conflict by choosing one of the following options:
nl: Verhelp het conflict door een van de volgende opties te kiezen:

note: Resource IDs: (83)
en: Please select a hook type
nl: Selecteer een hook-script

note: Resource IDs: (76)
en: Please specify the certificate type
nl: Geef het soort certificaat

note: Resource IDs: (132)
en: Please wait - this can take several minutes. Seriously!
nl: Even geduld - dit kan enkele minuten duren. Echt waar!

note: Resource IDs: (13)
en: Please wait while cancelling...
nl: Even geduld terwijl er wordt afgebroken...

note: Resource IDs: (319)
en: Please wait while differences are obtained...
nl: Even geduld terwijl de verschillen worden opgehaald...

note: Resource IDs: (104)
en: Please wait while the repository browser is initializing...
nl: Even geduld a.u.b. terwijl de archief-verkenner wordt geïnitialiseerd...

note: Resource IDs: (1368)
en: Please wait while we gather more information...
nl: Even geduld terwijl meer informatie wordt opgehaald...

note: Resource IDs: (104, 119, 146, 213)
en: Please wait...
nl: Even geduld...

note: Resource IDs: (65535)
en: Port :
nl: Poort :

note: Resource IDs: (347)
en: Possible values: 0 (fully transparent) .. 255 (opaque)
nl: Mogelijke waarden: 0 (geheel doorzichtig) .. 255 (ondoorzichtig)

note: Resource IDs: (569)
en: Post-Commit Hook
nl: Post-Vastleggen hook:

note: Resource IDs: (570)
en: Post-Update Hook
nl: Post-Ververs Hook

note: Resource IDs: (58115)
en: Pre&v Page
nl: &Vorige pagina

note: Resource IDs: (569)
en: Pre-Commit Hook
nl: Pre-Vastleggen hook:

note: Resource IDs: (570)
en: Pre-Update Hook
nl: Pre-Ververs Hook

note: Resource IDs: (65535)
en: Press &New Shortcut Key:
nl: Druk &Nieuwe sneltoets:

note: Resource IDs: (65535)
en: Press &new shortcut key:
nl: Druk &nieuwe sneltoets:

note: Resource IDs: (2052)
en: Prevents most cases in which connection lines cross revision nodes
nl: Voorkomt de meeste situaties waarin verbindingslijnen revisieknooppunten kruisen

note: Resource IDs: (1069)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: Resource IDs: (376)
en: Preview patched file
nl: Bekijk voorbeeld van gepatched bestand

note: Resource IDs: (65535)
en: Preview:
nl: Voorbeeld:

note: Resource IDs: (3633)
en: Previous Page
    Previous Page
nl: Vorige pagina
    Vorige pagina

note: Resource IDs: (1069, 16990)
en: Print
nl: Afdrukken

note: Resource IDs: (3633)
en: Print Document
    &Print
nl: Document afdrukken
    &Afdrukken

note: Resource IDs: (3845)
en: Print to File
nl: Afdrukken naar bestand

note: Resource IDs: (3845)
en: Printer Files (*.prn)|*.prn|All Files (*.*)|*.*||
nl: Printer bestanden (*.prn)|*.prn|Alle bestanden (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (65535)
en: Printing
nl: Afdrukken bezig

note: Resource IDs: (132)
en: Processing revision %d of %d...
nl: Revisie %d van %d verwerken...

note: Resource IDs: (74)
en: Program
nl: Programma

note: Resource IDs: (157)
en: Programs (*.exe)|*.exe|All Files (*.*)|*.*||
nl: Programma's (*.exe)|*.exe|Alle Bestanden (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (134)
en: Progress
nl: Voortgang

note: Resource IDs: (17, 177, 226)
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: Resource IDs: (157)
en: Properties (*.svnprops)|*.svnprops|All Files (*.*)|*.*||
nl: Eigenschappen (*.svnprops)|*.svnprops|Alle Bestanden (*.*)|*.*||

note: Resource IDs: (1287)
en: Properties for
nl: Eigenschappen voor

note: Resource IDs: (209)
en: Properties...
nl: Eigenschappen...

note: Resource IDs: (11)
en: Property
nl: Eigenschap

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : Revision %s
nl: Eigenschap %s : Revisie %s

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : Working Base, Revision %ld
nl: Eigenschap %s : Werkbasis, Revisie %ld

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : remote
nl: Eigenschap %s : remote

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : working base
nl: Eigenschap %s : werkbasis

note: Resource IDs: (151)
en: Property %s : working copy
nl: Eigenschap %s : werkkopie

note: Resource IDs: (262)
en: Property '%s' deleted
nl: Eigenschap '%s' verwijderd

note: Resource IDs: (262)
en: Property '%s' set
nl: Eigenschap '%s' gezet

note: Resource IDs: (107)
en: Property Page
nl: Eigenschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Property Status:
nl: Status Eigenschappen:

note: Resource IDs: (1292)
en: Property name:
nl: Eigenschap:

note: Resource IDs: (207)
en: Property status
nl: Status eigenschappen

note: Resource IDs: (1293)
en: Property value:
nl: Waarde:

note: Resource IDs: (1412)
en: Proxy &timeout in seconds:
nl: Proxy &timeout in seconden:

note: Resource IDs: (1080)
en: Proxy Settings
nl: Proxy Instellingen

note: Resource IDs: (1338)
en: Put "Get Lock" on top menu when svn:needs-lock is set
nl: Toon "Plaats blokkade" in het contextmenu als svn:needs-lock gezet is

note: Resource IDs: (246)
en: Q%d/%.2d
nl: K%d/%.2d

note: Resource IDs: (3605)
en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
nl: Verlaat de applicatie; vraagt om documenten op te slaan
    Afsluiten

note: Resource IDs: (1073)
en: R&AM drives
nl: R&AM station

note: Resource IDs: (16623)
en: R&eset
nl: &Herstel

note: Resource IDs: (114)
en: R&evert to this revision
nl: &Ongedaan maken tot deze revisie

note: Resource IDs: (1048)
en: Re&movable drives
nl: &Stations met verwisselbaar medium

note: Resource IDs: (11)
en: Re&name...
nl: &Hernoemen...

note: Resource IDs: (16613)
en: Re&set
nl: &Herstel

note: Resource IDs: (16647)
en: Re&set All
nl: &Alles herstellen

note: Resource IDs: (1382)
en: Re&store defaults
nl: Standaard &herstellen

note: Resource IDs: (8)
en: Re&vert...
nl: &Terugzetten...

note: Resource IDs: (12)
en: Read the 'Daily Use Guide' before you are stuck...
nl: Lees de 'Gids voor dagelijks gebruik' voordat u vast komt te zitten

note: Resource IDs: (65535)
en: Recently modified lines
nl: Recent gewijzigde regels

note: Resource IDs: (276)
en: Record Only
nl: Alleen opnemen

note: Resource IDs: (1057)
en: Rectangle Tool
    Rectangle
nl: Rechthoekgereedschap
    Rechthoek

note: Resource IDs: (1260)
en: Recurse into unversioned folders
nl: Mappen zonder versiebeheer doorlopen

note: Resource IDs: (563)
en: Recursive
nl: Recursief

note: Resource IDs: (3603)
en: Redo the previously undone action
    Redo
nl: Herhaal ongedaan gemaakte actie
    Opnieuw

note: Resource IDs: (32819)
en: Reduce cross-&lines
nl: Verminder &kruisingen

note: Resource IDs: (3825)
en: Reduce the window to an icon
nl: Minimaliseer het venster

note: Resource IDs: (101, 135, 1382)
en: Refresh
nl: Verversen

note: Resource IDs: (117)
en: Regular expressions filter:
    .   : any character
    c+   : match character c one or more times
    c*   : match character c zero or more times
    ^   : start of line
    $   : end of line
    (string){n} : match string n times
    (abcd)   : subexpression
    [aei0-9]   : match a,e,i and 0..9
    [^aei0-9] : anything but a,e,i and 0..9
    
    \w   : matches a-z,A-Z,0-9 and _
    \W   : any non-alphanumeric character
    \d   : digits 0-9
    \s   : whitespaces
nl: Filter voor reguliere expressies:
    .   : willekeurig teken
    c+   : één of meer 'c' karakters
    c*   : nul of meer 'c' karakters
    ^   : begin van de regel
    $   : einde van de regel
    (string){n} : n maal tekenreeks string
    (abcd)   : subexpressie
    [aei0-9]   : tekens a,e,i of 0..9
    [^aei0-9] : alle tekens behalve a,e,i and 0..9
    
    \w   : tekens a-z,A-Z,0-9 and _
    \W   : alle niet alfanumerieke tekens
    \d   : cijfers 0-9
    \s   : spaties en tabs

note: Resource IDs: (1469)
en: Reintegrate a branch
nl: Een tak reïntegreren

note: Resource IDs: (595)
en: Reintegrate merge
nl: Reïntegreer samenvoeging

note: Resource IDs: (230)
en: Reintegrate merge %s into %s
nl: Reïntegreer %s in %s

note: Resource IDs: (82)
en: Reject
nl: Verwerpen

note: Resource IDs: (16)
en: Release loc&k
nl: Blokkade &opheffen

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks even if you're not the owner of the locks (breaks them).
nl: Heft blokkades op, zelfs als u er niet de eigenaar van bent (verbreekt ze).

note: Resource IDs: (16)
en: Releases locks on files so other users can edit them again.
nl: Heft blokkades van bestanden op, zodat andere gebruikers ze weer kunnen wijzigen.

note: Resource IDs: (12)
en: Relo&cate...
nl: &Verhuis...

note: Resource IDs: (32794)
en: Reload
nl: Herladen

note: Resource IDs: (2050)
en: Reloads the opened files and reverts all changes.
    Reload
nl: Geopende bestanden opnieuw laden en alle wijzigingen ongedaan maken.
    Herladen

note: Resource IDs: (157)
en: Relocate
nl: Verhuizen

note: Resource IDs: (89)
en: Relocate Warning
nl: Waarschuwing Verhuizen

note: Resource IDs: (80)
en: Relocating...
nl: Verhuizen bezig...

note: Resource IDs: (207)
en: Remote property status
nl: Remote status eigenschappen

note: Resource IDs: (208)
en: Remote revision
nl: Revisie in archief

note: Resource IDs: (207)
en: Remote text status
nl: Remote tekst status

note: Resource IDs: (1332, 1470)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %ld items
nl: Verwijder %ld zaken

note: Resource IDs: (126)
en: Remove %s
nl: Verwijder %s

note: Resource IDs: (15)
en: Remove from &ignore list
nl: Verwijder uit &negeerlijst

note: Resource IDs: (1068)
en: Remove from Quick Access Toolbar
nl: Verwijder van Snelle Toegang werkbalk

note: Resource IDs: (209)
en: Remove from changelist
nl: Verwijderen uit werkset

note: Resource IDs: (127)
en: Remove property '%s' from
    %s
nl: Verwijder eigenschap '%s' van
    %s

note: Resource IDs: (610)
en: Remove the directory
nl: Verwijder de map

note: Resource IDs: (610)
en: Remove the file
nl: Verwijder het bestand

note: Resource IDs: (345)
en: Remove the selected cache(s) from disk
nl: Verwijder de geselecteerde cache(s) van de schijf

note: Resource IDs: (1352)
en: Remove the whole subtree(s)
nl: Verwijder de gehele tak(ken)

note: Resource IDs: (65535)
en: Removed
nl: Verwijderd

note: Resource IDs: (126)
en: Removed file/folder
nl: Bestand/map verwijderd

note: Resource IDs: (264)
en: Removed from changelist
nl: Verwijderd uit werkset

note: Resource IDs: (145)
en: Removed the file pattern(s)
    %s
    from the ignore list.
nl: De bestandsmasker(s)
    %s
    verwijderd uit de negeerlijst.

note: Resource IDs: (17)
en: Removes all unversioned and ignored items
nl: Verwijdert alle bestanden die niet onder versiebeheer zijn

note: Resource IDs: (15)
en: Removes the file or filemask from the list of ignored items
nl: Verwijdert bestand(en) of het bestandspatroon uit de negeerlijst

note: Resource IDs: (581)
en: Removes the selected properties
nl: Verwijdert de geselecteerde eigenschappen

note: Resource IDs: (16616)
en: Rena&me...
nl: &Hernoemen...

note: Resource IDs: (151)
en: Rename
nl: Hernoemen

note: Resource IDs: (97)
en: Rename %s
nl: Hernoem %s

note: Resource IDs: (127)
en: Rename item from %s
    to %s
nl: Hernoem van %s
    naar %s

note: Resource IDs: (221)
en: Rename/move - TortoiseSVN
nl: Hernoem/verplaats - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (65535)
en: Renamed node
nl: Knoop hernoemd

note: Resource IDs: (126)
en: Renamed remotely
nl: Op afstand hernoemd

note: Resource IDs: (11)
en: Renames files / folders inside version control
nl: Hernoemt bestanden/mappen binnen versiebeheer

note: Resource IDs: (209)
en: Repair move
nl: Repareer verplaatsing

note: Resource IDs: (3603)
en: Repeat the last action
    Repeat
nl: Herhaal de vorige actie
    Herhalen

note: Resource IDs: (3603)
en: Replace specific text with different text
    Replace
nl: Vervang tekst met andere tekst
    Vervangen

note: Resource IDs: (74)
en: Replacing
nl: Vervangen

note: Resource IDs: (1055, 1374, 1383)
en: Repository
nl: Archief

note: Resource IDs: (153)
en: Repository Browser
nl: Archief-verkenner

note: Resource IDs: (199)
en: Repository URL
nl: Archief URL

note: Resource IDs: (65535)
en: Repository UUID:
nl: UUID van Archief:

note: Resource IDs: (65535)
en: Requests a username and a password
nl: Vraagt om een gebruikersnaam en wachtwoord

note: Resource IDs: (8)
en: Res&olved...
nl: &Opgelost...

note: Resource IDs: (16614)
en: Reset &All
nl: &Alles herstellen

note: Resource IDs: (214)
en: Reset columns
nl: Kolommen herstellen

note: Resource IDs: (207, 229)
en: Resolve
nl: Oplossen

note: Resource IDs: (77)
en: Resolve - TortoiseSVN
nl: Oplossen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (268)
en: Resolve Conflict
nl: Lost conflict op

note: Resource IDs: (1382)
en: Resolve all later
nl: Los alles later op

note: Resource IDs: (282)
en: Resolve conflict using 'mine'
nl: Los conflict op met 'mijn'

note: Resource IDs: (282)
en: Resolve conflict using 'theirs'
nl: Los conflict op met 'hun'

note: Resource IDs: (1403)
en: Resolve conflict:
nl: Los conflict op:

note: Resource IDs: (2)
en: Resolve later
nl: Later oplossen

note: Resource IDs: (74, 209, 1400)
en: Resolved
nl: Opgelost

note: Resource IDs: (282)
en: Resolved:
    %s
nl: Opgelost:
    %s

note: Resource IDs: (9)
en: Resolves conflicted files
nl: Lost conflicten in bestanden op

note: Resource IDs: (1254)
en: Restore Default
nl: Standaard herstellen

note: Resource IDs: (3826)
en: Restore the window to normal size
nl: Herstel oorspronkelijk formaat

note: Resource IDs: (73)
en: Restored
nl: Hersteld

note: Resource IDs: (73)
en: Retry
nl: Opnieuw

note: Resource IDs: (1423)
en: Reverse merge
nl: Omgekeerd samenvoegen

note: Resource IDs: (264)
en: Reverse merging %ld
nl: Omgekeerd samenvoegen van %ld

note: Resource IDs: (264)
en: Reverse merging %ld through %ld
nl: Omgekeerd samenvoegen van %ld t/m %ld

note: Resource IDs: (175, 229)
en: Revert
nl: Ongedaan maken

note: Resource IDs: (77)
en: Revert - TortoiseSVN
nl: Maak ongedaan - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (345)
en: Revert to default settings. Recommended for unexperienced users.
nl: Standaardinstellingen herstellen. Aanbevolen voor onervaren gebruikers.

note: Resource IDs: (73)
en: Reverted
nl: Ongedaan gemaakt

note: Resource IDs: (9)
en: Reverts all changes you made since the last update
nl: Maakt al uw wijzigingen sinds de laatste verversing ongedaan

note: Resource IDs: (14)
en: Reverts an addition to version control
nl: Maakt een toevoeging aan versiebeheer ongedaan

note: Resource IDs: (19, 76, 208, 1306, 1375, 1393, 65535)
en: Revision
nl: Revisie

note: Resource IDs: (119)
en: Revision %d
nl: Revisie %d

note: Resource IDs: (269)
en: Revision %ld
nl: Revisie %ld

note: Resource IDs: (120)
en: Revision %s
nl: Revisie %s

note: Resource IDs: (15)
en: Revision &graph
nl: Revisie &schema

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision / Author:
nl: Revisie / Auteur:

note: Resource IDs: (182)
en: Revision Graph
nl: Revisie schema

note: Resource IDs: (239)
en: Revision Graph Filter
nl: Revisie schema filter

note: Resource IDs: (299)
en: Revision Graph::Colors
nl: Revisie schema::Kleuren

note: Resource IDs: (228)
en: Revision Range
nl: Revisiebereik

note: Resource IDs: (269, 65535)
en: Revision graph
nl: Revisie schema

note: Resource IDs: (65535)
en: Revision range to merge
nl: Revisiebereik om samen te voegen

note: Resource IDs: (75)
en: Revision:
nl: Revisie:

note: Resource IDs: (272)
en: Revision: %ld %s
    URL: %s
    %sAuthor: %s
    Date: %s
    
    Logmessage:
    %s
nl: Revisie: %ld %s
    URL: %s
    %sAuteur: %s
    Datum: %s
    
    Logboodschap:
    %s

note: Resource IDs: (272)
en: Revision: %ld %s
    URL: %s
    %sAuthor: %s
    Date: %s
    
    Tags (%d):%s
    
    Logmessage:
    %s
nl: Revisie: %ld %s
    URL: %s
    %sAuteur: %s
    Datum: %s
    
    Labels (%d):%s
    
    Logboodschap:
    %s

note: Resource IDs: (116, 65535)
en: Revisions
nl: Revisies

note: Resource IDs: (3850)
en: Rich Text (RTF)
    text with font and paragraph formatting
nl: Rich Text (RTF)
    tekst met lettertypes en formattering

note: Resource IDs: (188)
en: Right View:
nl: Rechter beeld:

note: Resource IDs: (65535)
en: Right image
nl: Rechter beeld

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d of %d
nl: Regel %d van %d

note: Resource IDs: (1070)
en: Row %d-%d of %d
nl: Regel %d-%d van %d

note: Resource IDs: (17045)
en: S&elect...
nl: &Selecteer...

note: Resource IDs: (32782)
en: S&ettings
nl: &Instellingen

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on One Row
nl: &Toon knoppen op één regel

note: Resource IDs: (1065)
en: S&how Buttons on Two Rows
nl: &Toon knoppen op twee regels

note: Resource IDs: (17078)
en: S&how Quick Access Toolbar below the Ribbon
nl: &Toon Snelle Toegang werkbalk onder het Ribbon

note: Resource IDs: (1132)
en: S&tatistics
nl: &Statistieken

note: Resource IDs: (9)
en: S&witch...
nl: &Wissel...

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Author
nl: SVN Auteur

note: Resource IDs: (12)
en: SVN Copy and add files to this WC
nl: SVN Kopiëren en toevoegen aan deze werkkopie

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Copy and rename versioned item here
nl: SVN Kopiëer en hernoem zaken onder versiebeheer hierheen

note: Resource IDs: (13)
en: SVN Copy versioned item(s) here
nl: SVN Kopiëer zaken onder versiebeheer hierheen

note: Resource IDs: (14)
en: SVN Export all items here
nl: SVN Exporteer alles hierheen

note: Resource IDs: (14)
en: SVN Export versioned items here
nl: SVN Exporteer zaken onder versiebeheer hierheen

note: Resource IDs: (16)
en: SVN Local lock owner
nl: SVN Lokale blokkade-eigenaar

note: Resource IDs: (17)
en: SVN Move and rename versioned item here
nl: SVN Verplaats en hernoem zaak onder versiebeheer hierheen

note: Resource IDs: (12)
en: SVN Move versioned item(s) here
nl: SVN Verplaats zaken onder versiebeheer hierheen

note: Resource IDs: (11)
en: SVN Revision
nl: SVN Revisie

note: Resource IDs: (12)
en: SVN URL
nl: URL van SVN

note: Resource IDs: (12)
en: SVN short URL
nl: korte URL van SVN

note: Resource IDs: (57604)
en: Save &As...
nl: Opslaan &als...

note: Resource IDs: (101)
en: Save &as...
nl: Opslaan &als...

note: Resource IDs: (3841)
en: Save As
nl: Opslaan als

note: Resource IDs: (313)
en: Save as...
nl: Opslaan als...

note: Resource IDs: (3857)
en: Save changes to %1?
nl: Wijzigingen in %1 opslaan?

note: Resource IDs: (232)
en: Save client certificate path
nl: Bewaar pad naar client certificaat

note: Resource IDs: (76)
en: Save revision &to...
nl: Bewaar revisie &in...

note: Resource IDs: (3601)
en: Save the modified file
    Save file
nl: Bewaar het gewijzigde bestand
    Bestand opslaan

note: Resource IDs: (1132)
en: Save to clipboard
nl: Op klembord zetten

note: Resource IDs: (108)
en: Saved Data
nl: Opgeslagen gegevens

note: Resource IDs: (344)
en: Saves expensive server roundtrips when set to longer than 0 seconds
nl: Bespaart dure server contacten indien meer dan 0 seconden is ingesteld

note: Resource IDs: (581)
en: Saves the selected property value to a file
nl: Bewaart de waarde van geselecteerde eigenschap in een bestand

note: Resource IDs: (103)
en: Saving file %s
nl: Opslaan van bestand %s

note: Resource IDs: (103)
en: Saving files
nl: Bestanden opslaan

note: Resource IDs: (144)
en: Saving patchfile to:
nl: Patchbestand opslaan in:

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Left
nl: Scroll naar links

note: Resource IDs: (1003)
en: Scroll Right
nl: Scroll naar rechts

note: Resource IDs: (113)
en: Search &log messages...
nl: Doorzoek &logboekberichten...

note: Resource IDs: (65535)
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

note: Resource IDs: (7)
en: Search string not found!
nl: Tekenreeks niet gevonden!

note: Resource IDs: (3867)
en: Seek failed on %1
nl: Positioneren mislukt in %1

note: Resource IDs: (376)
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

note: Resource IDs: (16529)
en: Select &User-defined Image:
nl: Selecteer &eigen afbeelding:

note: Resource IDs: (16508)
en: Select &context menu:
nl: Selecteer &contextmenu:

note: Resource IDs: (65535)
en: Select &window:
nl: Selecteer &venster:

note: Resource IDs: (1067)
en: Select / deselect &all
nl: &Alles selecteren/deselecteren

note: Resource IDs: (1057)
en: Select Color Tool
    Select Color
nl: Kleur-gereedschap
    Kies kleur

note: Resource IDs: (13)
en: Select File...
nl: Selecteer bestand...

note: Resource IDs: (173)
en: Select Revision
nl: Selecteer revisie

note: Resource IDs: (78)
en: Select SSH client
nl: Selecteer een SSH Client

note: Resource IDs: (3858)
en: Select a button.
nl: Druk op een knop.

note: Resource IDs: (3585)
en: Select an object on which to get Help
nl: Kies een object waarover u helpinformatie wilt

note: Resource IDs: (213)
en: Select changelist
nl: Selecteer werkset

note: Resource IDs: (78)
en: Select diff application
nl: Selecteer diff-applicatie

note: Resource IDs: (313)
en: Select diff file...
nl: Selecteer Diff-bestand...

note: Resource IDs: (99)
en: Select directory to check out to
nl: Kies map om naartoe op te halen

note: Resource IDs: (276)
en: Select end revision
nl: Selecteer laatste revisie

note: Resource IDs: (64)
en: Select folder to associate with this issue tracker
nl: Selecteer map om met deze issue-tracker te associeren

note: Resource IDs: (79)
en: Select folder to export to.
    You might need to create a new folder before performing this export.
nl: Kies de map om naartoe te exporteren.
    Maak eventueel eerst een map aan voordat u exporteert.

note: Resource IDs: (197)
en: Select folder to run script for
nl: Selecteer map om script op toe te passen

note: Resource IDs: (119)
en: Select folder to save the selected files to
nl: Selecteer map om de geselecteerde bestanden in op te slaan

note: Resource IDs: (197)
en: Select hook script file
nl: Selecteer hook-script bestand

note: Resource IDs: (1405)
en: Select items automatically
nl: Onderdelen automatisch kiezen

note: Resource IDs: (78)
en: Select merge application
nl: Selecteer een samenvoeg-applicatie

note: Resource IDs: (119)
en: Select merge target
nl: Selecteer een samenvoeg doel

note: Resource IDs: (276)
en: Select revision range
nl: Selecteer revisiebereik

note: Resource IDs: (276)
en: Select start revision
nl: Selecteer eerste revisie

note: Resource IDs: (79)
en: Select text editor application
nl: Kies een tekstbewerker

note: Resource IDs: (595)
en: Select the URL from which to reintegrate
nl: Kies de URL voor het samenvoegen

note: Resource IDs: (595)
en: Select the URLs for the tree merge
nl: Kies de URLs voor het samenvoegen van bomen

note: Resource IDs: (79)
en: Select the behaviour of the progress dialog at the end of the operation.
nl: Kies het gewenste gedrag van het voortgangsvenster na afloop van de actie.

note: Resource IDs: (3603)
en: Select the entire document
    Select All
nl: Selecteer het hele document
    Alles selecteren

note: Resource IDs: (595)
en: Select the merge options
nl: Selecteer de samenvoeg-opties

note: Resource IDs: (595)
en: Select the revisions to merge
nl: Selecteer revisiebereik

note: Resource IDs: (595)
en: Select the type of merge
nl: Selecteer samenvoeg-type

note: Resource IDs: (78)
en: Select viewer for diff-files
nl: Selecteer viewer voor diff-bestanden

note: Resource IDs: (65535)
en: Selected node
nl: Geselecteerde knoop

note: Resource IDs: (3866)
en: Send Mail failed to send message.
nl: Sendmail kan geen bericht versturen.

note: Resource IDs: (74)
en: Sending content
nl: Inhoud wordt verstuurd

note: Resource IDs: (1409)
en: Server &address:
nl: Server &adres:

note: Resource IDs: (65535)
en: Set Accelerator &for:
nl: Zet &sneltoets voor:

note: Resource IDs: (1088)
en: Set file dates to the "last commit &time"
nl: Zet datum/tijd van bestanden op "tijdstip &laatste vastlegging"

note: Resource IDs: (127)
en: Set property '%s' on
    %s
nl: Zet eigenschap '%s' van 
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: Setting properties...
nl: Bezig met eigenschappen wijzigen...

note: Resource IDs: (107)
en: Settings
nl: Instellingen

note: Resource IDs: (80)
en: Settings - TortoiseSVN
nl: Instellingen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (145)
en: Shell Icon Cache was rebuilt!
nl: De Shell Icon Cache is hersteld.

note: Resource IDs: (2052)
en: Shift trees to the top of the window. Alignment to other trees will be lost.
nl: Verplaats bomen naar de bovenzijde van het venster. Uitlijning met andere bomen gaat verloren.

note: Resource IDs: (101)
en: Sho&w properties
nl: Toon eigensc&happen

note: Resource IDs: (1105)
en: Short &date/time format in log messages
nl: Verkorte &datum/tijd in logboek-boodschappen

note: Resource IDs: (12)
en: Short URL of Subversion items
nl: Korte URL van Subversion onderdelen

note: Resource IDs: (214)
en: Shorten property list
nl: Verkort eigenschappen-lijst

note: Resource IDs: (1382)
en: Show
nl: Toon

note: Resource IDs: (16996)
en: Show &Accelerator for:
nl: &Toon sneltoets voor:

note: Resource IDs: (115, 1031)
en: Show &All
nl: Toon &Alles

note: Resource IDs: (1132)
en: Show &Log
nl: Toon &logboek

note: Resource IDs: (115)
en: Show &Range...
nl: Toon &Bereik...

note: Resource IDs: (32826)
en: Show &WC revision
nl: Toon revisie van &werkkopie

note: Resource IDs: (32796)
en: Show &all revisions
nl: Toon &alle revisies

note: Resource IDs: (113, 32783)
en: Show &changes
nl: Toon &wijzigingen

note: Resource IDs: (12, 101, 1016, 1031, 1034, 1037, 1132, 1228, 1420, 1467, 32784)
en: Show &log
nl: Toon &logboek

note: Resource IDs: (1031)
en: Show &log...
nl: Toon &logboek...

note: Resource IDs: (1088)
en: Show &overlays and context menu only in explorer
nl: Toon &overlays en contextmenu alleen in verkenner

note: Resource IDs: (1265)
en: Show &properties
nl: &Toon eigenschappen

note: Resource IDs: (1073)
en: Show &unversioned files
nl: Toon bestanden &zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (1069)
en: Show Above the Ribbon
nl: Toon boven het lint

note: Resource IDs: (1069)
en: Show Below the Ribbon
nl: Toon onder het lint

note: Resource IDs: (1065)
en: Show Fewer Buttons
nl: Toon minder knoppen

note: Resource IDs: (32817)
en: Show File List
nl: Toon lijst met bestanden

note: Resource IDs: (2051)
en: Show HEAD revision nodes
nl: Toon HEAD revisie knooppunten

note: Resource IDs: (2052)
en: Show Inline-Diff word by word
    Inline diff word-wise
nl: Toon verschillen in een regel per woord
    Woordelijke verschillen in een regel

note: Resource IDs: (1126)
en: Show Lock dialog before locking files
nl: Toon de Blokkeer dialoog voordat bestanden geblokkeerd worden

note: Resource IDs: (1065)
en: Show More Buttons
nl: Toon meer knoppen

note: Resource IDs: (32813)
en: Show Ove&rview
nl: Toon &overzicht

note: Resource IDs: (1068)
en: Show Quick Access Toolbar Above the Ribbon
nl: Toon snelle toegang-balk boven het lint

note: Resource IDs: (1068)
en: Show Quick Access Toolbar Below the Ribbon
nl: Toon snelle toegang-balk onder het lint

note: Resource IDs: (16651)
en: Show Screen&Tips on toolbars
nl: Toon scherm&tips op werkbalken

note: Resource IDs: (32831)
en: Show WC &modifications
nl: Toon &wijzigingen in werkkopie

note: Resource IDs: (2051)
en: Show an overview of the whole graph
nl: Toon een overzicht van het hele diagram

note: Resource IDs: (114)
en: Show changes as &unified diff
nl: Toon wijzigingen als &unified diff

note: Resource IDs: (113)
en: Show differences as &unified diff
nl: Toon verschillen als &unified diff

note: Resource IDs: (1126)
en: Show excluded folders as normal
nl: Toon uitgesloten mappen als 'normaal'

note: Resource IDs: (1480)
en: Show externals from different repositories
nl: Toon externen uit andere archieven

note: Resource IDs: (16656)
en: Show f&ull menus after a short delay
nl: Toon &gehele menu na korte tijd

note: Resource IDs: (1264)
en: Show i&gnored files
nl: Toon &genegeerde bestanden

note: Resource IDs: (1480)
en: Show items in externals
nl: Toon onderdelen in 'externals'

note: Resource IDs: (1037)
en: Show l&og
nl: Toon &logboek

note: Resource IDs: (1063)
en: Show linenumber&s
nl: Toon regel&nummers

note: Resource IDs: (2051)
en: Show oldest node at top
nl: Toon oudste knooppunt boven

note: Resource IDs: (2052)
en: Show only the changed parts of the path name. Replace unchanged elements with dots.
nl: Toon alleen de gewijzigde delen van de pad-naam. Vervang ongewijzigde delen met punten.

note: Resource IDs: (2054)
en: Show or hide the line diff bar
    Toggle LineDiffBar
nl: Toon of verberg de inline-diff balk
    Wissel inline-diff balk

note: Resource IDs: (2054)
en: Show or hide the locator bar
    Toggle LocatorBar
nl: Toon of verberg de locator-balk
    Wissel locator-balk

note: Resource IDs: (3713)
en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
nl: Toon of verberg de statusbalk
    Wissel statusbalk

note: Resource IDs: (3713)
en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
nl: Toon of verberg de werkbalk
    Wissel werkbalk

note: Resource IDs: (1432)
en: Show overlay for ignored items
nl: Toon overlay bij genegeerde bestanden

note: Resource IDs: (1462)
en: Show overlay for unversioned items
nl: Toon overlay bij bestanden zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (102)
en: Show revision properties
nl: Toon revisie-eigenschappen

note: Resource IDs: (16652)
en: Show shortcut &keys in ScreenTips
nl: Toon &sneltoetsen in schermtips

note: Resource IDs: (2049)
en: Show special characters for whitespaces
    Show Whitespaces
nl: Toon speciale tekens voor spaties en witregels
    Toon witregels

note: Resource IDs: (345)
en: Show statistics for the selected log cache
nl: Toon statistieken van de geselecteerde cache

note: Resource IDs: (2052)
en: Show tags on the copy source, not as separate nodes
nl: Toon labels op de bron van de kopie en niet als apart knooppunt

note: Resource IDs: (1209)
en: Show un&modified files
nl: Toon on&gewijzigde bestanden

note: Resource IDs: (1073)
en: Show un&versioned files
nl: Toon bestanden &zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (198)
en: Show/Hide
nl: Toon/verberg

note: Resource IDs: (272)
en: Showing %ld nodes
nl: %ld knopen worden getoond

note: Resource IDs: (115)
en: Showing %ld revision(s), from revision %ld to revision %ld - %ld revision(s) selected.
nl: %ld revisie(s) worden getoond, van %ld tot %ld - %ld revisie(s) geselecteerd.

note: Resource IDs: (272)
en: Showing graph for %s
nl: Schema voor %s

note: Resource IDs: (15)
en: Shows a graphical representation of copies/tags/branches
nl: Geeft een grafische weergace van kopieën, labels en takken

note: Resource IDs: (13)
en: Shows all files which were changed since the last update, locally and in the repository
nl: Toont alle bestanden die sinds de laatste verversing zijn gewijzigd, zowel lokaal als in het archief

note: Resource IDs: (2050)
en: Shows all revisions where changes were made to this item
nl: Toont alle revisies waarin dit onderdeel gewijzigd is

note: Resource IDs: (10)
en: Shows information about TortoiseSVN
nl: Toont informatie over TortoiseSVN

note: Resource IDs: (198)
en: Shows the action log file in the default text editor
nl: Toont actie-log bestand in de standaard tekst-editor

note: Resource IDs: (17)
en: Shows the eol-style property value
nl: Toont de waarde van de eol-style eigenschap

note: Resource IDs: (12)
en: Shows the log for the selected file / folder
nl: Toont logboek voor geselecteerde bestand/map

note: Resource IDs: (14)
en: Shows the mime type of the versioned file
nl: Toont het mime-type van het bestand onder versiebeheer

note: Resource IDs: (32775)
en: Single/&double-pane view
nl: Enkel/&dubbel venster

note: Resource IDs: (74)
en: Size
nl: Grootte

note: Resource IDs: (65535)
en: Size and status
nl: Grootte en status

note: Resource IDs: (339)
en: Size of all cached text information
nl: Grootte van alle tekstinformatie in de cache

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache file on disk
nl: Grootte van cache-bestand op schijf

note: Resource IDs: (339)
en: Size of the cache if it were not compressed
nl: Grootte van de cache als hij niet gecomprimeerd zou zijn

note: Resource IDs: (74)
en: Skipped
nl: Overgeslagen

note: Resource IDs: (263)
en: Skipped missing target
nl: Ontbrekend doel overgeslagen

note: Resource IDs: (1126)
en: Sort by commit count
nl: Sorteer op aantal vastleggingen

note: Resource IDs: (1501)
en: Source Left:
nl: Bronbestand Links:

note: Resource IDs: (1502)
en: Source Right:
nl: Bronbestand Rechts:

note: Resource IDs: (196)
en: Specifies how many items you want to keep in the most recent log messages dialog.
nl: Geeft aan hoeveel boodschappen bewaard worden in de geschiedenis van logboek-boodschappen.

note: Resource IDs: (79)
en: Specify the files or folders which TortoiseSVN
    should ignore in all working copies.
    Separate the patterns with a space.
nl: Geef de bestanden of mappen die TortoiseSVN
    moet negeren in <b>alle</b> werkkopieën.
    De lijst moet worden gescheiden met spaties.

note: Resource IDs: (275)
en: Split &source tree
nl: Splits &bron-boom

note: Resource IDs: (275)
en: Split following &tree
nl: Splits volgende &boom

note: Resource IDs: (376)
en: Split lines
nl: Splits regels

note: Resource IDs: (275)
en: Split sub-trees
nl: Splits sub-bomen

note: Resource IDs: (3604)
en: Split the active window into panes
    Split
nl: Splits actieve venster in tweeën
    Splits

note: Resource IDs: (246)
en: Stacked Bar Graph
nl: Gestapeld staafdiagram

note: Resource IDs: (246)
en: Stacked Line Graph
nl: Gestapeld lijndiagram

note: Resource IDs: (16962)
en: Standard
nl: Standaard

note: Resource IDs: (569)
en: Start Commit Hook
nl: Start Vastleggen Hook-script

note: Resource IDs: (65535)
en: Start Revision
nl: Eerste Revisie

note: Resource IDs: (569)
en: Start Update Hook
nl: Start Ververs Hook-script

note: Resource IDs: (16514)
en: Static
nl: Statisch

note: Resource IDs: (179, 245)
en: Statistics
nl: Statistieken

note: Resource IDs: (74, 77, 207, 65535)
en: Status
nl: Statusbalk

note: Resource IDs: (1068)
en: Status Bar Configuration
nl: Statusbalk-configuratie

note: Resource IDs: (65535)
en: Status and action colors
nl: Status- en actiekleuren

note: Resource IDs: (196)
en: Status cache kept in an external process, can show the overlay recursively
nl: Status cache draait als extern proces; recursieve overlays mogelijk

note: Resource IDs: (196)
en: Status cache only for one folder, no recursive overlays
nl: Status cache alleen voor mappen; geen recursieve status

note: Resource IDs: (11)
en: Status of item in SVN
nl: Status van het onderdeel in SVN

note: Resource IDs: (16)
en: Steal loc&k
nl: Blokkade &stelen

note: Resource IDs: (313)
en: Steal the lock
nl: Steel de blokkade

note: Resource IDs: (65535)
en: Stripes
nl: Strepen

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion configuration &file:
nl: Subversion &configuratiebestand:

note: Resource IDs: (84)
en: Subversion encountered a serious problem.
    Please take the time to report this on our mailing list
    with as much information as possible about what
    you were trying to do.
    
    Subversion encountered the problem in:
    file %s, line %ld
    expression = %s
nl: Subversion heeft een ernstig probleem.
    Neem alstublieft de tijd om dit te melden via de mailing list
    met zo veel mogelijk informatie over wat u probeerde te doen.
    
    Subversion constateerde het probleem in:
    bestand %s, regel %ld
    expressie = %s

note: Resource IDs: (84)
en: Subversion encountered a serious problem.
    Please take the time to report this on our mailing list
    with as much information as possible about what
    you were trying to do.
    
    Subversion reported the following:
nl: Subversion heeft een ernstig probleem.
    Neem alstublieft de tijd om dit te melden via de mailing list
    met zo veel mogelijk informatie over wat u probeerde te doen.
    
    Subversion rapporteerde het volgende:

note: Resource IDs: (79)
en: Subversion reported an error while creating a repository!
    Make sure the folder is empty and not write protected.
nl: Subversion gaf een fout bij het maken van een archief!
    Controleer of de map leeg is en niet beveiligd tegen schrijven.

note: Resource IDs: (81)
en: Subversion reported an error while doing a cleanup!
    <hr=100%%>
    %s
nl: Subversion meldde een fout tijdens een schoning!
    <hr=100%%>
    %s

note: Resource IDs: (65535)
en: Subversion server file:
nl: Subversion server bestand:

note: Resource IDs: (1232)
en: Sw&itch working copy to new branch/tag
nl: &Schakel werkkopie naar de nieuwe tak/label

note: Resource IDs: (229)
en: Switch %s to %s, Revision %s
nl: Wissel %s naar %s, revisie %s

note: Resource IDs: (78)
en: Switch - TortoiseSVN
nl: Wisselen - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (32811)
en: Switch Left<->Right
nl: Wissel links <-> rechts

note: Resource IDs: (140)
en: Switch To Branch / Tag
nl: Wissel naar tak/label

note: Resource IDs: (3606)
en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
nl: Ga naar het vorige venster
    Vorig venster

note: Resource IDs: (2049)
en: Switch between single and double pane view
    Switch between single and double pane view
nl: Wissel tussen enkelvoudig en dubbel venster
    Wissel tussen enkelvoudig en dubbel venster

note: Resource IDs: (2051)
en: Switch the contents of the left and right view
    Switch left and right view
nl: Wissel de inhoud van het linker en rechter venster
    Wissel linker en rechter venster

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the next document window
nl: Ga naar het volgende documentvenster

note: Resource IDs: (3606)
en: Switch to the next window pane
    Next Pane
nl: Ga naar het volgende venster
    Volgend venster

note: Resource IDs: (3825)
en: Switch to the previous document window
nl: Ga naar het vorige documentvenster

note: Resource IDs: (9)
en: Switch working copy to another branch / tag
nl: Schakel werkkopie naar een andere tak/label

note: Resource IDs: (1479)
en: Switch:
nl: Wissel:

note: Resource IDs: (325)
en: Switches the comparison left<<->right
nl: Wisselt links <<-> rechts

note: Resource IDs: (65535)
en: System &sounds
nl: Systeem&geluiden

note: Resource IDs: (3857)
en: System registry entries have been removed and the INI file (if any) was deleted.
nl: Registersleutels zijn verwijderd, evenals het INI bestand (als dat er was).

note: Resource IDs: (16970)
en: Tab Placeholder
nl: Tab-positie

note: Resource IDs: (65535)
en: Tab size:
nl: Tabstop:

note: Resource IDs: (65535)
en: Tag nodes
nl: Label knopen

note: Resource IDs: (79)
en: Tagged the working copy to %s
nl: Werkkopie opgenomen als label %s

note: Resource IDs: (80)
en: Tasks
nl: Taken

note: Resource IDs: (1064)
en: Tasks Pane
nl: Taakvenster

note: Resource IDs: (219)
en: Test Only
nl: Alleen testen

note: Resource IDs: (65535)
en: Text Status:
nl: Status Tekst:

note: Resource IDs: (207)
en: Text status
nl: Status tekst

note: Resource IDs: (63)
en: The chunk size did not match the number of added/removed lines!
nl: De afmeting van het brokstuk komt niet overeen met het aantal toegevoegde/verwijderde regels!

note: Resource IDs: (63)
en: The chunk start '@@' was expected in line %d !
nl: Het begin van een brokstuk '@@' niet aangetroffen op regel %d !

note: Resource IDs: (346)
en: The color of creation, copy and rename nodes of tags will be shifted towards yellow.
nl: De kleur van creatie-, kopie- en hernoem-knopen voor labels zal naar geel verschovern worden.

note: Resource IDs: (346)
en: The color of creation, copy and rename nodes of the trunk will be shifted towards green.
nl: De kleur van creatie-, kopie- en hernoem-knopen voor de basislijn zal naar groen verschovern worden.

note: Resource IDs: (197)
en: The default URL to checkout from if nothing else is specified
nl: Standaard URL om vandaan op te halen als niets anders is opgegeven

note: Resource IDs: (196)
en: The default path to checkout to if nothing else is specified
nl: Standaard pad om naartoe op te halen indien niets anders is opgegeven

note: Resource IDs: (68)
en: The diffing engine aborted because of an error:
    %s
nl: De Diff-programmatuur is afgebroken wegens een fout:
    %s

note: Resource IDs: (64)
en: The file %s does not exist!
nl: Bestand %s bestaat niet!

note: Resource IDs: (64)
en: The file %s was not found in the patch file!
nl: Bestand %s niet aangetroffen in het patch-bestand!

note: Resource IDs: (314)
en: The file 
    %s
    is empty.
    Do you want to remove the file?
nl: Bestand
    %s
    is leeg.
    Wilt u het bestand verwijderen?

note: Resource IDs: (69)
en: The file is too big
nl: Het bestand is te groot

note: Resource IDs: (3857)
en: The file is too large to open.
nl: Het bestand is te groot om te openen.

note: Resource IDs: (80)
en: The file
    %s
    already exists! Do you want to overwrite it?
nl: Bestand
    %s
    bestaat al! Wilt u het overschrijven?

note: Resource IDs: (69)
en: The file
    %s
    is not a valid text file!
    Note that UTF32 files are treated as binary too.
nl: Het bestand
    %s
    is geen geldig tekstbestand!
    N.B.: UTF32-bestanden worden ook als binair beschouwd.

note: Resource IDs: (145)
en: The folder %s
    contains unversioned and/or modified file(s). Do you want to remove it anyway?
nl: De map %s
    bevat gewijzigde bestanden en/of bestanden die niet onder versiebeheer vallen.
    Wilt u de map toch verwijderen?

note: Resource IDs: (88)
en: The folder 
    %s
    does not exist.
    Would you like to create it first?
nl: De map
    %s
    bestaat niet.
    Wilt u de map eerst aanmaken?

note: Resource IDs: (99)
en: The folder
    %s
    already exists!
nl: De map
    %s
    bestaat al!

note: Resource IDs: (83)
en: The hook script returned an error:
    %s
nl: Het hook-script gaf een foutmelding:
    %s

note: Resource IDs: (7)
en: The image can not be shown.
nl: Het bestand kan niet worden getoond.

note: Resource IDs: (63)
en: The issue-tracker provider could not be created. Please check that it is installed correctly.
nl: Kan geen issue-tracker provider maken. Controleer of de installatie ervan correct is.

note: Resource IDs: (64)
en: The issue-tracker provider was unable to validate the parameter string
nl: De issue-tracker provider kon de opdracht-tekenreeks niet valideren

note: Resource IDs: (597)
en: The item '%s' has property conflicts:
nl: Onderdeel '%s' heeft eigenschap-conflicten:

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to add the directory '%s'
nl: De laatste samenvoeg operatie probeerde de map '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (607)
en: The last merge operation tried to add the file '%s'
nl: De laatste samenvoeg operatie probeerde het bestand '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
nl: De laatste samenvoeging probeerde de map '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (607)
en: The last merge operation tried to delete/move/rename the file '%s'
nl: De laatste samenvoeg operatie probeerde het bestand '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (608)
en: The last merge operation tried to modify the directory '%s'
nl: De laatste samenvoeging probeerde de map '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (607)
en: The last merge operation tried to modify the file '%s'
nl: De laatste samenvoeg operatie probeerde het bestand '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to add the directory '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde de map '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (607)
en: The last switch operation tried to add the file '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde het bestand '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde de map '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (607)
en: The last switch operation tried to delete/move/rename the file '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde het bestand '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (608)
en: The last switch operation tried to modify the directory '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde de map '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (607)
en: The last switch operation tried to modify the file '%s'
nl: De laatste wissel operatie probeerde het bestand '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to add the directory '%s'
nl: De laatste bijwerk operatie probeerde de map '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to add the file '%s'
nl: De laatste bijwerk operatie probeerde het bestand '%s' toe te voegen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to delete/move/rename the directory '%s'
nl: De laatste bijwerk-actie probeerde de map '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to delete/move/rename the file '%s'
nl: De laatste bijwerk operatie probeerde het bestand '%s' te verwijderen/verplaatsen/hernoemen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to modify the directory '%s'
nl: De laatste bijwerk-actie probeerde de map '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (607)
en: The last update operation tried to modify the file '%s'
nl: De laatste bijwerk operatie probeerde het bestand '%s' te wijzigen

note: Resource IDs: (63)
en: The line '====' was expected in line %d !
nl: De regel '====' niet aangetroffen op regel %d !

note: Resource IDs: (63)
en: The line 'Index: ' was not found!
    Either this is not a diff file or the diff is empty.
nl: De regel 'Index: ' is niet gevonden!
    Dit is geen diff-bestand, of de diff is leeg.

note: Resource IDs: (63)
en: The line indicating the new file was expected in line %d !
nl: De regel met de indicatie voor het nieuwe bestand is niet aangetroffen op regel %d !

note: Resource IDs: (63)
en: The line indicating the old file was expected in line %d !
nl: De regel met de indicatie voor het oude bestand is niet aangetroffen op regel %d !

note: Resource IDs: (251)
en: The lock has already been broken from another working copy
nl: De blokkade is al vanuit een andere werkkopie verbroken

note: Resource IDs: (198)
en: The maximum number of action log lines to keep.
    Any lines added over this limit will remove the oldest lines from the file.
nl: Het maximale aantal regels in de actie-log.
    Bij het toevoegen van meer regels worden de oudste regels verwijderd.

note: Resource IDs: (63)
en: The old file does not match the new file.
    Renaming of files is not (yet) supported!
nl: Het oude bestand komt niet overeen met het nieuwe.
    Hernoemen van bestanden wordt (nog) niet ondersteund!

note: Resource IDs: (220)
en: The operation failed.
nl: Opdracht mislukt.

note: Resource IDs: (74)
en: The parameters '/path' and '/pathfile' are mutually exclusive.
    You must only specify one of them.
nl: De parameters '/path' en '/pathfile' kunnen niet samen gebruikt worden.
    U mag er slechts één opgeven.

note: Resource IDs: (64)
en: The patch seems outdated! The file line
    %s
    and the patchline
    %s
    do not match!
nl: De patch lijkt te oud! De bestandsregel
    %s
    en de patchregel
    %s
    passen niet bij elkaar!

note: Resource IDs: (88)
en: The path/URL you've entered seems to be illegal on Windows!
    You can try it anyway, but you might get an error later.
    
    A valid path on windows must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
    
    Do you want to proceed anyway?
nl: Het opgegeven pad/URL is niet toegestaan onder Windows!
    U kunt het proberen te gebruiken, maar er kan later een fout optreden.
    
    Een geldig pad onder Windows mag geen '<<>|"?*:' bevatten en niet een van de volgende namen zijn:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
    
    Wilt u toch doorgaan?

note: Resource IDs: (314)
en: The path
    <i>%s</i>
    in the patchfile does not exist.
    TortoiseMerge found the relative path
    <i>%s</i>
    which seems to match the directory you're applying the patch.
    
    Do you want to use the suggested path? Answering 'no' will quit TortoiseMerge.
nl: Het pad
    <i>%s</i>
    in het patchbestand bestaat niet.
    TortoiseSVN heeft het relatieve pad
    <i>%s</i>
    gevonden, dat lijkt te passen bij de map waar u de patch probeert toe te passen.
    
    Wilt u dit voorgestelde pad gebruiken? Als u 'nee' antwoordt dan wordt TortoiseMerge afgesloten.

note: Resource IDs: (314)
en: The path
    <i>%s</i>
    in the patchfile does not exist.
    TortoiseMerge tried to apply the patch by stripping prefixes but no matching path could be found.
nl: Het pad
    <i>%s</i>
    uit het patchbestand bestaat niet.
    TortoiseMerge heeft geprobeerd de patch toe te passen door prefixes te negeren, maar er is geen passend pad gevonden.

note: Resource IDs: (314)
en: The path
    <i>%s</i>
    seems not to match the paths in the patchfile.
    But TortoiseMerge found the path
    <i>%s</i>
    matches it better. Do you want to use the suggested path instead?
nl: Het pad
    <i>%s</i>
    lijkt niet overeen te komen met de paden in het patchbestand.
    Volgens TortoiseSVN past het pad
    <i>%s</i>
    beter. Wilt u dit voorgestelde pad gebruiken?

note: Resource IDs: (80)
en: The repository was successfully created.
nl: Het archief is gemaakt.

note: Resource IDs: (78)
en: The selected file appears to still have one or more conflict markers in it.
    Are you sure you want to mark the file resolved?
nl: Het geselecteerde bestand lijkt nog conflict-markeringen te bevatten.
    Weet u zeker dat u het bestand als opgelost wilt markeren?

note: Resource IDs: (102)
en: The target URL
    %s
    already exists!
nl: De doel-URL
    %s
    bestaat al!

note: Resource IDs: (147)
en: The target file
    %s
     already exists.
    Do you want to replace the file?
nl: Bestand
    %s
    bestaat al! Wilt u het overschrijven?

note: Resource IDs: (88)
en: The target folder 
    %s
    is not empty!
    Are you sure you want to checkout/export into that folder?
nl: De doelmap
    %s
    is niet leeg!
    Weet u zeker dat u naar die map wilt ophalen/exporteren?

note: Resource IDs: (195)
en: The time in seconds after which the parsing of the selected files stops.
    A lower value will make the auto-completion list available sooner,
    but maybe not scan all files.
nl: De maximale tijd in seconden om de bestanden te doorzoeken.
    Een lagere waarde zorgt voor het snel beschikbaar zijn van de lijst,
    maar mogelijk zijn niet alle bestanden doorzocht.

note: Resource IDs: (82)
en: The two selected URL's are not created from the same root.
    It's not possible to show the log messages between them!
nl: De twee geselecteerde URLs zijn niet gebaseerd op dezelfde basis.
    Het is niet mogelijk om logboodschappen tussen deze twee te tonen!

note: Resource IDs: (16)
en: The user who did the last commit
nl: De gebruiker die het laatst heeft vastgelegd

note: Resource IDs: (16)
en: The user who owns the lock of the file
nl: De gebruiker die het bestand geblokkeerd heeft

note: Resource IDs: (81)
en: The working copy has changed!
    <hr=100%>
    Please commit your changes first or revert.
nl: De werkkopie is gewijzigd!
    <hr=100%>
    U moet eerst de wijzigingen vastleggen of de originele revisie terugzetten.

note: Resource IDs: (81)
en: The working copy is not up to date!
    Please Update first.
nl: De werkkopie is niet actueel!
    Ververs voordat u verder gaat.

note: Resource IDs: (65535)
en: Their file:
nl: Hun bestand:

note: Resource IDs: (263)
en: Theirs
nl: Van hun

note: Resource IDs: (169)
en: There are changes or unversioned items inside one or more directories which you have included with svn:externals.
    Those files are not listed for commit. You need to commit those files separately.
nl: Er zijn wijzigingen of bestanden zonder versiebeheer in een of meer mappen die u heeft meegenomen met svn:externals.
    Deze bestanden worden <b>niet</b> vastgelegd. U moet deze bestanden apart vastleggen.

note: Resource IDs: (64)
en: There are no issue-tracker providers available.
nl: Er zijn geen issue-tracker providers beschikbaar.

note: Resource IDs: (66)
en: There are still unresolved conflicts in line %d!
    You should resolve those conflicts first before saving.
    Do you want to save the file with the conflicts still there?
    If you click YES, then you have to manually resolve the conflicts in another editor!
nl: Er zijn nog steeds onopgeloste conflicten op regel %d!
    Deze moeten opgelost worden voordat u opslaat.
    Wilt u het bestand opslaan inclusief de conflicten?
    Als u op Ja klikt dan dient u de conflicten handmatig op te lossen in een ander programma!

note: Resource IDs: (313)
en: There are unsaved modifications!
    Do you want to save your changes?
nl: Wijzigingen zijn nog niet opgeslagen!
    Wilt u de wijzigingen opslaan?

note: Resource IDs: (65535)
en: There has been a problem contacting the server.
    Do you want to see the cached data instead?
    
    Please understand that the cached data may be outdated,
    incomplete or even misleading due to incomplete history data.
nl: Verbinding met de server is niet geslaagd.
    Wilt u de lokaal bewaarde gegevens zien?
    
    Realiseer dat deze lokale gegevens verouderd,
    onvolledig of zelfs misleidend kunnen zijn omdat niet alle
    historische data beschikbaar is.

note: Resource IDs: (82)
en: There is nothing to add. All the files and folders are either under version control or have been ignored using the svn:ignore property or the global ignore configuration setting.
nl: Er is niets toe te voegen. Alle bestanden en mappen vallen al onder versiebeheer of worden genegeerd via de svn:ignore instelling of de globale negeer-instellingen.

note: Resource IDs: (83)
en: There's nothing to unlock. No file has a lock in this working copy.
nl: Er zijn geen blokkades op te heffen. Geen enkel bestand in deze werkkopie heeft een blokkade.

note: Resource IDs: (83)
en: This is not a valid URL.
    Please enter an URL here.
nl: Dit is geen geldige URL.
    Geef hier a.u.b. een URL op.

note: Resource IDs: (82)
en: This is not a valid path!
    A valid path must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
nl: Dit is geen geldig pad!
    Een geldig pad onder Windows mag geen '<<>|"?*:' bevatten en niet een van de volgende namen zijn:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$

note: Resource IDs: (594)
en: This method covers the case when you have made a feature branch as discussed in the Subversion book. Use this to merge all changes of a branch back to trunk.
nl: Deze methode wordt gebruikt als u een 'feature branch' heeft zoals besproken in het Subversion boek. Gebruik deze methode om alle wijzigingen uit een tak in de basislijn samen te voegen.

note: Resource IDs: (594)
en: This method covers the case when you have made one or more revisions to a branch (or to the trunk) and you want to port those changes across to a different branch.
nl: Deze methode wordt gebruikt als u één of meer wijzigingen in een tak (of de basislijn) heeft aangebracht en deze ook wilt toepassen op een andere tak.

note: Resource IDs: (594)
en: This method covers the case when you want to merge the differences of two different branches into your working copy.
nl: Deze keuze is bedoeld als u het verschil tussen twee verschillende takken in uw werkkopie wilt opnemen.

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by CollabNet (http://www.Collab.Net/)
nl: Dit product gebruikt software ontwikkeld door CollabNet (http://www.Collab.Net/)

note: Resource IDs: (65535)
en: This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)
nl: Dit product gebruikt software ontwikkeld door het OpenSSL Project voor gebruik in de OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)

note: Resource IDs: (3857)
en: This program is linked to the missing export %s in the file %s. This machine may have an incompatible version of %s.
nl: Dit programma is gekoppeld aan de ontbrekende %s in bestand %s. Deze computer heeft mogelijk een incompatibele versie van %s.

note: Resource IDs: (3857)
en: This program requires the file %s, which was not found on this system.
nl: Voor dit programma is het bestand %s vereist, maar dat ontbreekt op deze computer.

note: Resource IDs: (15)
en: This property is only allowed on folders, not files.
nl: Deze eigenschap is alleen geldig voor mappen, niet voor bestanden.

note: Resource IDs: (15)
en: This property must not have multiple lines. Only one line is allowed.
nl: Deze eigenschap mag geen meerdere regels bevatten. Slechts één regel toegestaan.

note: Resource IDs: (1016)
en: This will delete the record of commands you've used in this application and restore the default set of visible commands to the menus and toolbars. It will not undo any explicit customizations. Are you sure you want to do this?
nl: Hiermee verwijdert u de informatie over gebruikte commando's en herstelt u de standaard set van zichtbare commando's in de menu's en werkbalken. Uw eigen aanpassingen blijven intact. Weet u zeker dat u dit wilt uitvoeren?

note: Resource IDs: (16924)
en: Tile &Horizontally
nl: &Horizontaal  schikken

note: Resource IDs: (16928)
en: Tile &Vertically
nl: &Vertikaal rangschikken

note: Resource IDs: (224)
en: To commit recursively and work around this error,
    make sure that all child items of a checked folder
    are also checked in the commit dialog.
    Otherwise, TortoiseSVN must do a non-recursive commit
    which does not allow directory deletion.
nl: Om recursief vast te leggen en om deze fout heen te
    werken, moet u er voor zorgen dat alle onderdelen in
    een geselecteerde map ook geselecteerd zijn in de
    vastleggen-dialoog.
    Anders moet TortoiseSVN namelijk een niet-recursieve vastlegging
    doen en daarbij is het verwijderen van mappen niet toegestaan.

note: Resource IDs: (284)
en: To steal the lock, right-click on the parent folder of this item and select 'Get Lock' from the context menu.
    This will bring up the locking dialog where you can enforce the lock, i.e., 'steal' it from the one currently holding it.
nl: Om de blokkade te breken moet u rechts-klikken op de bovenliggende map en 'Plaats blokkade...' kiezen.
    Dan wordt de Blokkeer dialoog getoond waar de blokkade 'gestolen' kan worden van degene die hem nu heeft.

note: Resource IDs: (1201, 65535)
en: To:
nl: Tot:

note: Resource IDs: (65535)
en: To: (end URL and revision of the range to merge)
nl: Bron einde (einde URL en revisie van het samen te voegen bereik):

note: Resource IDs: (3633)
en: Toggle One/Two Pages display
    Toggle One/Two Pages display
nl: Wissel tussen enkele/dubbele paginaweergave
    Wissel tussen enkele/dubbele paginaweergave

note: Resource IDs: (65535)
en: Toolbar
nl: Werkbalk

note: Resource IDs: (16130)
en: Toolbar Name
nl: Werkbalk naam

note: Resource IDs: (1064)
en: Toolbar Options
nl: Werkbalk opties

note: Resource IDs: (1001)
en: Toolbar internal error. Please contact your application vendor.
nl: Interne werkbalk-fout. Neem contact op met de applicatie-beheerder.

note: Resource IDs: (16105)
en: Toolbars
nl: Werkbalken

note: Resource IDs: (16928)
en: Tools
nl: Gereedschappen

note: Resource IDs: (65535)
en: Tools:
nl: Gereedschappen:

note: Resource IDs: (13)
en: TortoiseBlame should not be started directly! Use
    TortoiseProc.exe /command:blame /path:"path\to\file"
    instead.
    
    TortoiseBlame.exe blamefile [logfile [viewtitle]] [/line:linenumber] [/path:originalpath] [/ignoreeol] [/ignorespaces] [/ignoreallspaces]
nl: TortoiseBlame mag niet direct gestart worden! Gebruik
    TortoiseProc.exe /command:blame /path:"pad\naar\bestand"
    
    TortoiseBlame.exe blamefile [logfile [viewtitle]] [/line:linenumber] [/path:originalpath] [/ignoreeol] [/ignorespaces] [/ignoreallspaces]

note: Resource IDs: (65535)
en: TortoiseIDiff - An image diff tool, part of TortoiseSVN
nl: TortoiseIDiff - Onderdeel van TortoiseSVN om verschillen in afbeeeldingen te tonen

note: Resource IDs: (7)
en: TortoiseIDiff: the image diff viewer for TortoiseSVN
    
    Available command line parameters are:
    /left:"path to left picture"
    /lefttitle:"title to show for the left picture"
    /right:"path to right picture"
    /righttitle:"title to show for the right picture"
    /overlay		to enable overlay mode
    /fit		to fit the images sizes
    /showinfo		to show the image info boxes
nl: TortoiseIDiff: de afbeelding vergelijker voor TortoiseSVN
    
    Beschikbare parameters zijn:
    /left:"pad naar linker afbeelding"
    /lefttitle:"titel voor linker afbeelding"
    /right:"pad naar rechter afbeelding"
    /righttitle:"titel voor rechter afbeelding"
    /overlay		activeert overlay modus
    /fit			past afbeeldingen op elkaar
    /showinfo		toont afbeeldingsinformatie

note: Resource IDs: (98)
en: TortoiseSVN has detected similar filenames. Do you want the files:%s
    to be renamed too?
nl: TortoiseSVN heeft gelijksoortige bestandsnamen gevonden. Wilt u deze bestanden
    (%s)
    ook hernoemen?

note: Resource IDs: (1162)
en: Total commits analyzed:
nl: Totaal aantal geanalyseerde vastleggingen:

note: Resource IDs: (1163)
en: Total file changes:
nl: Totaal aantal bestandswijzigingen:

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of changes over all cached revisions
nl: Totaal aantal wijzigingen van alle gecachede revisies

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of merged revisions
nl: Totaal aantal samengevoegde revisies

note: Resource IDs: (339)
en: Total number of user revision properties
nl: Totaal aantal revisie-eigenschappen van de gebruiker

note: Resource IDs: (32821)
en: Tr&ee stripes
nl: Boom &strepen

note: Resource IDs: (357)
en: Transferring at %s
nl: Versturen met %s

note: Resource IDs: (32816)
en: Transparent &color...
nl: &Doorzichtige kleur...

note: Resource IDs: (264)
en: Tree conflict
nl: Boomconflict

note: Resource IDs: (595)
en: Tree merge
nl: Boom samenvoegen

note: Resource IDs: (65535)
en: Trunk nodes
nl: Basislijn knopen

note: Resource IDs: (251)
en: Try a 'Cleanup'. If that doesn't work you need to do a fresh checkout.
nl: Probeer te 'Schonen'. Indien het probleem blijft dient u opnieuw op te halen.

note: Resource IDs: (73)
en: Try again
nl: Opnieuw proberen

note: Resource IDs: (10)
en: Tweak TortoiseSVN
nl: TortoiseSVN tweaken

note: Resource IDs: (1436)
en: U&pdate
nl: &Verversen

note: Resource IDs: (1272)
en: URL history
nl: URL geschiedenis

note: Resource IDs: (199)
en: URL not known (UUID: %s)
nl: URL onbekend (UUID: %s)

note: Resource IDs: (12)
en: URL of Subversion items
nl: URL van Subversion onderdelen

note: Resource IDs: (65535)
en: URL to merge from
nl: URL om vandaan samen te voegen

note: Resource IDs: (220)
en: Unable to determine merge source for
    %s
    Please use the main merge dialog.
nl: De samenvoeg-bron kan niet bepaald worden voor
    %s
    Gebruik de standaard samenvoegdialoog.

note: Resource IDs: (3866)
en: Unable to load mail system support.
nl: Mailsysteemondersteuning kan niet geladen worden.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to process command, server busy.
nl: Commando kan niet verwerkt wordenl, server is bezig.

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to read from %1, it is opened by someone else.
nl: Kan niet lezen uit %1, het is geopend door iemand anders.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to read write-only property.
nl: Alleen-schrijven eigenschap kan niet gelezen worden.

note: Resource IDs: (119)
en: Unable to reconstruct working copy path!
    This can happen if the file has been renamed.
    Please start the log dialog on this specific file alone and then revert the changes
    from the top pane in the log dialog.
nl: Het pad naar de werkkopie kan niet afgeleid worden!
    Dit kan gebeuren als het bestand hernoemd is.
    Start het logboodschap venster op enkel dit specifieke bestand en maak dan de
    wijzigingen ongedaan via het bovenste deel van het venster.

note: Resource IDs: (3865)
en: Unable to write read-only property.
nl: Alleen-lezen eigenschap kan niet geschreven worden.

note: Resource IDs: (3859)
en: Unable to write to %1, it is read-only or opened by someone else.
nl: Kan niet schrijven naar %1, het is geopend door iemand anders of als alleen-lezen gemarkeerd.

note: Resource IDs: (65535)
en: Unchanged node
nl: Ongewijzigde knoop

note: Resource IDs: (3887)
en: Uncheck
nl: Niet markeren

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo %d Actions
nl: %d acties ongedaan maken

note: Resource IDs: (1069)
en: Undo 1 Action
nl: Eén actie ongedaan maken

note: Resource IDs: (14)
en: Undo Add..
nl: Toevoegen opheffen...

note: Resource IDs: (3603)
en: Undo the last action
    Undo
nl: Maak laatste actie ongedaan
    Ongedaan maken

note: Resource IDs: (3859)
en: Unexpected file format.
nl: Onverwacht bestandsformaat.

note: Resource IDs: (3850)
en: Unformatted Text
    text without any formatting
nl: Ongeformatteerde tekst
    tekst zonder enige opmaak

note: Resource IDs: (274, 32786)
en: Unified &diff of HEAD revisions
nl: GNU &diff van HEAD revisies

note: Resource IDs: (81)
en: Unknown certificate issuer.
      Fingerprint: %s
      Distinguished name: %s
nl: Onbekende uitgever van certificaat.
      Vingerafdruk: %s
      Onderscheidende naam: %s

note: Resource IDs: (20)
en: Unknown depth
nl: Onbekende diepte

note: Resource IDs: (221, 230, 242)
en: Unlock
nl: Blokkade opheffen

note: Resource IDs: (264)
en: Unlock failed
nl: Opheffen mislukt

note: Resource IDs: (263)
en: Unlocked
nl: Blokkade opgeheven

note: Resource IDs: (565)
en: Unrecognized or invalid property file format!
nl: Niet herkend of ongeldig bestandsformaat!

note: Resource IDs: (3841)
en: Untitled
nl: Naamloos

note: Resource IDs: (345)
en: Unused log caches will only be removed if the respective
    file is smaller than the given size in kBytes.
nl: Ongebruikte log-caches worden alleen verwijderd als het
    bestand kleiner is dan de opgegeven grootte in kByes.

note: Resource IDs: (146)
en: Unversion
nl: Verwijder versiebeheer

note: Resource IDs: (1507)
en: Unversioned
nl: Zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (1313)
en: Unversioned files mark parent folder as modified
nl: Bestanden zonder versiebeheer markeren map als gewijzigd

note: Resource IDs: (286)
en: Unversioning %s
nl: Versiebeheer verwijderen van %s

note: Resource IDs: (106)
en: Up one folder
nl: Naar bovenliggende map

note: Resource IDs: (152, 230)
en: Update
nl: Verversen

note: Resource IDs: (77)
en: Update - TortoiseSVN
nl: Bijwerken - TortoiseSVN

note: Resource IDs: (1377)
en: Update Depth
nl: Verversingsdiepte

note: Resource IDs: (275)
en: Update WC to revision
nl: Ververs WC naar revisie

note: Resource IDs: (74)
en: Updated
nl: Ververst

note: Resource IDs: (11)
en: Updates the working copy to a specific revision
nl: Ververst de werkkopie naar een bepaalde revisie

note: Resource IDs: (9)
en: Updates the working copy to the current revision
nl: Ververst de werkkopie naar de huidige revisie

note: Resource IDs: (226)
en: Updating %s
nl: %s
    wordt ververst

note: Resource IDs: (3849)
en: Updating ActiveX objects
nl: ActiveX objecten worden bijgewerkt

note: Resource IDs: (283)
en: Updating and retrying the lock...
nl: Opnieuw verversen en blokkade zetten...

note: Resource IDs: (199)
en: Updating log cache
nl: Log cache wordt bijgewerkt

note: Resource IDs: (16530)
en: Use &Default Image:
nl: Gebruik &standaardbeeld:

note: Resource IDs: (32855)
en: Use &left block
nl: Gebruik &linker stuk

note: Resource IDs: (1024)
en: Use &one-pane view as default for 2-file diff
nl: &Enkel-venster als standaard instellen voor 2-weg Diff

note: Resource IDs: (251)
en: Use &other text block
nl: Gebruik &ander tekstgedeelte

note: Resource IDs: (1126)
en: Use &text viewer to view blames
nl: Gebruik &tekst editor om verklaringen te bekijken

note: Resource IDs: (195)
en: Use '*' as a wildcard character when specifying an exception.
    To separate multiple exceptions, use commas (',').
    Example: *.mylan.com, *.company.com
nl: Gebruik '*' als jokerteken als u een uitzondering wilt opgeven.
    Meerdere uitzonderingen moeten met komma's (',') gescheiden worden.
    Voorbeeld: *.mylan.com, *.company.com

note: Resource IDs: (1230)
en: Use URL of &WC as the default "From:" URL
nl: Gebruik URL van &werkkopie als standaard "Van:" URL

note: Resource IDs: (1064)
en: Use Unified Diff from &clipboard
nl: Gebruik unified-diff van &klembord

note: Resource IDs: (1296)
en: Use "_svn" instead of ".svn" directories
nl: Gebruik "_svn" in plaats van ".svn" mappen

note: Resource IDs: (2054)
en: Use all content from the left view
    Use left file
nl: Gebruik alle inhoud van het linker venster
    Gebruik linker bestand

note: Resource IDs: (32857)
en: Use block from left before right
nl: Gebruik linker stuk voor rechter stuk

note: Resource IDs: (2054)
en: Use block from left view before block from right view
    Use block from left before right
nl: Gebruik het stuk van het linker venster voor het stuk van het rechter venster
    Gebruik linker stuk voor rechter stuk

note: Resource IDs: (32859)
en: Use block from right before left
nl: Gebruik rechter stuk voor linker stuk

note: Resource IDs: (2054)
en: Use block from right view before block from left view
    Use block from right before left
nl: Gebruik het stuk van het rechter venster voor het stuk van het linker venster
    Gebruik rechter stuk voor linker stuk

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one first)
nl: Gebruik beide tekstgedeeltes (deze eerst)

note: Resource IDs: (251)
en: Use both text blocks (this one last)
nl: Gebruik beide tekstgedeeltes (deze laatst)

note: Resource IDs: (32856)
en: Use left file
nl: Gebruik het linker bestand

note: Resource IDs: (3)
en: Use local
nl: Gebruik lokale versie

note: Resource IDs: (1432)
en: Use recycle bin when reverting
nl: Gebruik prullenbak bij herstellen

note: Resource IDs: (116)
en: Use regular expression
nl: Gebruik reguliere expressie

note: Resource IDs: (4)
en: Use repository
nl: Gebruik archiefversie

note: Resource IDs: (1066)
en: Use stri&keout for removed lines
nl: Gebruik &doorhalen voor verwijderde regels

note: Resource IDs: (1426)
en: Use system locale for date/time
nl: Gebruik systeem landinstellingen voor datum/tijd

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from '&mine'
nl: Gebruik tekstgedeelte uit '&mijn'

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from '&theirs'
nl: Gebruik tekstgedeelte van 'h&un'

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from 'm&ine' before 'theirs'
nl: Gebruik tekstgedeelte uit 'm&ijn' vóór 'hun'

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'mine' before 'theirs'
    Use 'mine' text block then 'theirs'
nl: Gebruik tekstgedeelte uit 'mijn' vóór 'hun'
    Gebruik 'mijn' tekstgedeelte en dan 'hun'

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'mine'
    Use 'mine' text block
nl: Gebruik tekstgedeelte uit 'mijn'
    Gebruik 'mijn' tekstgedeelte

note: Resource IDs: (251)
en: Use text block from 't&heirs' before 'mine'
nl: Gebruik tekstgedeelte uit '&hun' vóór  'mijn'

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'theirs' before 'mine'
    Use 'theirs' text block then 'mine'
nl: Gebruik tekstgedeelte uit 'hun' vóór 'mijn'
    Gebruik 'hun' tekstgedeelte en dan 'mijn'

note: Resource IDs: (2052)
en: Use text block from 'theirs'
    Use 'theirs' text block
nl: Gebruik tekstgedeelte uit 'hun'
    Gebruik 'hun' tekstgedeelte

note: Resource IDs: (32820)
en: Use text block from "&mine"
nl: Gebruik tekstgedeelte uit "&mijn"

note: Resource IDs: (32819)
en: Use text block from "&theirs"
nl: Gebruik tekstgedeelte van "h&un"

note: Resource IDs: (32822)
en: Use text block from "m&ine" before "theirs"
nl: Gebruik tekstgedeelte uit "m&ijn" vóór "hun"

note: Resource IDs: (32821)
en: Use text block from "t&heirs" before "mine"
nl: Gebruik tekstgedeelte uit "&hun" vóór  "mijn"

note: Resource IDs: (2054)
en: Use text block from the left view
    Use left block
nl: Gebruik tekstgedeelte uit linker venster
    Gebruik linker stuk

note: Resource IDs: (251)
en: Use th&is text block
nl: Gebruik d&it tekstgedeelte

note: Resource IDs: (594)
en: Use the log dialog to select the revisions you want to merge, or enter the revisions to merge, separated by commas. A revision range can be specified by a dash.
    
    Example: 4-7,9,11,15-HEAD
    
    To merge all revisions, leave the box empty.
nl: Gebruik de logdialoog om de revisies te selecteren die u wilt samenvoegen, of voer de revisies gescheiden door kommas in. Een revisiebereik kan worden opgegeven met een streepje.
    
    Voorbeeld: 4-7,9,11,15-HEAD
    
    Laat het veld leeg om alle revisies samen te voegen.

note: Resource IDs: (251)
en: Use this &whole file
nl: &Gebruik dit gehele bestand

note: Resource IDs: (12)
en: Use this if the URL of the repository has changed
nl: Gebruik dit als de URL van het archief is gewijzigd

note: Resource IDs: (251)
en: Use whole other &file
nl: Gebruik het gehele andere &bestand

note: Resource IDs: (74)
en: User cancelled
nl: De gebruiker heeft afgebroken

note: Resource IDs: (69)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: Resource IDs: (313)
en: Valid command line options are:
    /base:<path to base file>
    /theirs:<path to their file>
    /mine:<path to your file>
    /merged:<path to resulting merged file>
    /diff:<path to unified diff file>
    /patchpath:<path to folder>
nl: Geldige parameters zijn:
    /base:<pad naar basisbestand>
    /theirs:<pad naar hun bestand>
    /mine:<pad naar jouw bestand>
    /merged:<pad naar resultaatbestand>
    /diff:<pad naar unified-diff bestand>
    /patchpath:<pad naar map>

note: Resource IDs: (11)
en: Value
nl: Waarde

note: Resource IDs: (1004, 1075)
en: Version
nl: Versie

note: Resource IDs: (7)
en: Version %d.%d.%d.%d
nl: Versie %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (1075)
en: Version Information
nl: Versie-informatie

note: Resource IDs: (264)
en: Versioned
nl: Onder beheer

note: Resource IDs: (65535)
en: View
nl: Bekijk

note: Resource IDs: (114)
en: View revision for path in &webviewer
nl: Bekijk revisie voor dit pad in &webviewer

note: Resource IDs: (114)
en: View revision in &webviewer
nl: Toon revisie in &webviewer

note: Resource IDs: (1084)
en: Visit our website
nl: Bezoek onze website

note: Resource IDs: (65535)
en: WC node
nl: Werkkopie knoop

note: Resource IDs: (65535)
en: WC node border
nl: Werkkopie knoop rand

note: Resource IDs: (198)
en: Wait
nl: Wacht

note: Resource IDs: (1327)
en: Wait for the script to finish
nl: Wacht op het beëindigen van het script

note: Resource IDs: (280)
en: Want to go offline?
nl: Wilt u offline werken?

note: Resource IDs: (88)
en: Warning
nl: Waarschuwing

note: Resource IDs: (219)
en: Warning!
nl: Waarschuwing!

note: Resource IDs: (345)
en: When a small log cache has not been used for the given
    number of days, it will be removed automatically.
nl: Als een kleine log-cache niet gebruikt wordt gedurende het
    opgegeven aantal dagen, wordt het automatisch verwijderd.

note: Resource IDs: (344)
en: When connecting to the repository server is not possible,
    TSVN can switch to using cached data only.
    Select the default behaviour here.
nl: Als geen verbinding mogelijk is met de archief-server,
    dan kan TSVN omschakelen op gebruik van lokaal opgeslagen data.
    Kies hier de gewenste standaard.

note: Resource IDs: (197)
en: When enabled, the versioned items listed in the commit dialog are automatically selected
nl: Activeer deze optie om alle onderdelen onder versiebeheer automatisch te selecteren bij het vastleggen

note: Resource IDs: (197)
en: When locking one or more selected files, shows a dialog
    asking for a descriptive message about the locking
nl: Toont een dialoog om een boodschap over de blokkade op te
    geven bij het blokkeren van een of meer bestanden

note: Resource IDs: (65535)
en: Whitespaces
nl: Spaties en lege regels

note: Resource IDs: (1065)
en: Window Position
nl: Vensterpositie

note: Resource IDs: (16927)
en: Windows
nl: Vensters

note: Resource IDs: (146)
en: With URL:
nl: Met URL:

note: Resource IDs: (158, 65535)
en: Working Copy
nl: Werkkopie

note: Resource IDs: (1335, 1472)
en: Working Copy Path:
nl: Werkkopie pad:

note: Resource IDs: (20)
en: Working copy
nl: Werkkopie

note: Resource IDs: (80)
en: Working copy relocated to
    %s
nl: Werkkopie is verlegd naar
    %s

note: Resource IDs: (73)
en: Yes
nl: Ja

note: Resource IDs: (145)
en: Yes to all
nl: Ja op alles

note: Resource IDs: (201)
en: You already have the latest version installed.
nl: De meest recente versie is reeds geïnstalleerd.

note: Resource IDs: (144)
en: You are creating a repository on a network share.
    This is safe, but once the repository is created you must access it by some other means.
    Accessing a repository via file:// on a network share may corrupt your data!
    Create the repository anyway?
nl: U maakt een archief op een netwerkschijf.
    Dit is veilig, maar zodra het archief gemaakt is moet u het op een andere manier benaderen.
    Het benaderen van een archief via file:// op een netwerkschijf kan de gegevens beschadigen!
    Het archief toch aanmaken?

note: Resource IDs: (88)
en: You are trying to access a repository via file:// on
    a shared network drive.
    This could lead to severe repository corruption!
    Do you really want to do that?
nl: U probeert een archief op een netwerkschijf via
    file:// te benaderen.
    Dit kan leiden tot ernstige beschadiging van het archief!
    Wilt u dit echt doen?

note: Resource IDs: (105)
en: You are trying to move the trunk folder!
    Are you absolutely sure that you want to move
    the trunk folder?
nl: U probeert de basislijn te verplaatsen!
    Weet u echt zeker dat u de basislijn wilt
    verplaatsen?

note: Resource IDs: (1001)
en: You can paste bitmap with the size (%d x %d) only!
nl: U kunt alleen een bitmap plakken met afmeting (%d x %d)!

note: Resource IDs: (1016)
en: You can't create more than %d user-defined toolbars!
nl: U kunt maximaal %d zelfgedefiniëerde werkbalken maken!

note: Resource IDs: (16)
en: You can't set this property on folders, only on files!
    If you want to set it on all files within that folder,
    you must activate the 'recursive' checkbox.
nl: Deze eigenschap kan alleen op bestanden worden gezet, niet op mappen!
    Als u hem op alle bestanden in de map wilt zetten, gebruik
    dan de optie 'recursief'.

note: Resource IDs: (105)
en: You dropped more than one file or folder to add to the repository.
    It's not possible to do that in one step, so TortoiseSVN will add each file/folder
    individually, creating a new revision for every added item.
    
    Do you still want to do this?
nl: U heeft meer dan één bestand of map geplaatst om toe te voegen.
    Dat kan niet in een stap, dus TortoiseSVN zal elk bestand/map
    los toevoegen, waarbij telkens een nieuwe revisie ontstaat.
    
    Wilt u hiermee doorgaan?

note: Resource IDs: (16)
en: You have modified properties without saving them first.
    Do you want to save them now?
nl: U heeft eigenschappen gewijzigd zonder ze op te slaan.
    Wilt u ze nu opslaan?

note: Resource IDs: (251)
en: You have to update your working copy first.
nl: U dient uw werkkopie eerst te verversen.

note: Resource IDs: (169)
en: You haven't entered an issue number!
    Are you sure you want to commit without an issue number?
nl: U heeft geen issue nummer ingevuld.
    Weet u zeker dat u wilt vastleggen zonder een issue number?

note: Resource IDs: (1002)
en: You may define up to %d tools.
nl: U kunt maximaal %d gereedschappen definiëren.

note: Resource IDs: (196)
en: You must restart your system for the changes to take effect.
nl: Het systeem moet herstart worden om de instellingen te activeren.

note: Resource IDs: (77)
en: You selected an unversioned file.
    The file will be added to version control when you commit.
nl: U heeft een bestand zonder versiebeheer geselecteerd.
    Het bestand wordt toegevoegd aan het versiebeheer voordat wordt vastgelegd.

note: Resource IDs: (1001)
en: You should enter a text!
nl: U moet een tekst opgeven!

note: Resource IDs: (1001)
en: You should select an image!
nl: U moet een afbeelding kiezen!

note: Resource IDs: (89)
en: You're trying to add the item
    '%s',
    but the item
    '%s'
    already exists.
    
    It seems the item got renamed outside Subversion but only with case changes.
    Do you really want to add it?
nl: U probeert onderdeel
    '%s',
    toe te voegen, maar het onderdeel
    '%s'
    bestaat reeds.
    
    Het lijkt er op dat het onderdeel buiten Subversion hernoemd werd, met alleen wijzigingen in hoofd- en kleine letters.
    Wilt u het echt toevoegen?

note: Resource IDs: (195)
en: You've changed the icon set from <i>%s</i> to <i>%s</i>.
    That change won't take effect until you restart your computer or logoff and logon again!
nl: De pictogrammenset is gewijzigd van <i>%s</i> in <i>%s</i>.
    Deze wijziging heeft pas effect nadat u zich opnieuw heeft aangemeld of de computer heeft herstart!

note: Resource IDs: (170)
en: Your previously entered log messages have been saved.
    Click here to read and insert them again.
nl: De eerder ingevoerde boodschappen zijn bewaard.
    Klik hier om ze te lezen en opnieuw te gebruiken.

note: Resource IDs: (1112)
en: Your version is:
nl: Uw versie is:

note: Resource IDs: (201)
en: Your version is: %d.%d.%d.%d
nl: Uw versie is: %d.%d.%d.%d

note: Resource IDs: (78)
en: Your working copy appears to be on a tag path!
    You should first switch to a branch or the main trunk before committing.
    
    Do you want to commit anyway?
nl: Uw werkkopie lijkt op een <b>label</b> gericht te zijn!
    U hoort eerst te wisselen naar een tak of de basislijn voordat u gaat vastleggen.
    
    Wilt u toch vastleggen?

note: Resource IDs: (275)
en: Your working copy contains modifications.
    Lowest revision in working copy: %ld
    Path: %s
nl: Uw werkkopie bevat wijzigingen.
    Laagste revisie in de werkkopie: %ld
    Pad: %s

note: Resource IDs: (88)
en: Your working copy has local modifications!
    Note: updating to another revision won't lose those modifications so the working copy
    won't look exactly as it was in the revision you're updating to!
nl: De werkkopie heeft lokale wijzigingen!
    N.B.: deze wijzigingen gaan niet verloren bij het verversen naar een andere revisie,
    de werkkopie zal dus niet exact gelijk zijn aan de revisie waarnaar u ververst!

note: Resource IDs: (89)
en: Your working copy has local modifications.
    If you branch/tag from the HEAD revision, your local changes won't
    show up in the branch/tag!
nl: De werkkopie bevat lokale wijzigingen.
    Als u een tak of label van de HEAD revisie maakt, dan zullen de lokale wijzigingen
    niet in de tak/het label aanwezig zijn!

note: Resource IDs: (32783)
en: Zoo&m out
nl: &Uitzoomen

note: Resource IDs: (1069)
en: Zoom
nl: Inzoomen

note: Resource IDs: (58117)
en: Zoom &In
nl: &Inzoomen

note: Resource IDs: (58118)
en: Zoom &Out
nl: &Uitzoomen

note: Resource IDs: (32772)
en: Zoom &in	Ctrl-+
nl: &Inzoomen	Ctrl-+

note: Resource IDs: (32773)
en: Zoom &out	Ctrl--
nl: &Uitzoomen	Ctrl--

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom In
    Zoom In
nl: Inzoomen
    Inzoomen

note: Resource IDs: (3633)
en: Zoom Out
    Zoom Out
nl: Uitzoomen
    Uitzoomen

note: Resource IDs: (32784)
en: Zoom i&n
nl: &Inzoomen

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom in
nl: Inzoomen

note: Resource IDs: (2049)
en: Zoom out
nl: Uitzoomen

note: Resource IDs: (32801)
en: Zoom to &100%
nl: Zoom &100%

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit
nl: Passend weergeven

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit in height
nl: Passend in hoogte weergeven

note: Resource IDs: (2051)
en: Zoom to fit in width
nl: Passend in breedte weergeven

note: Resource IDs: (1001)
en: [Unassigned]
nl: [niet toegewezen]

note: Resource IDs: (346)
en: 
    
    Patterns match case-insensitively and must be specified in lower-case.
    Whitespaces will become part of the pattern.
    Allowed wildcards are '?' and '*'.
    Separate patterns using ';'
nl: 
    
    Patronen werken hoofdletter-ongevoelig en moeten in kleine letters worden opgegeven.
    Spaties en tabs worden onderdeel van het patroon.
    Toegestane jokertekens zijn '?' en '*'.
    Patronen worden gescheiden met ';'

note: Resource IDs: (10)
en: added
nl: toegevoegd

note: Resource IDs: (65535)
en: added files
nl: toegevoegde bestanden

note: Resource IDs: (3841)
en: an unnamed file
nl: een bestand zonder naam

note: Resource IDs: (1304)
en: and
nl: en

note: Resource IDs: (1085)
en: and support the developers
nl: en ondersteun de ontwikkelaars

note: Resource IDs: (583)
en: another item already exists in its place.
nl: een ander onderdeel zich al op die plaats bevindt.

note: Resource IDs: (340)
en: ask repository first if 'online' -
    work entirely from cache if 'offline'
nl: eerst archief vragen indien 'online' -
    alleen cache gebruiken indien 'offline'

note: Resource IDs: (245)
en: author
nl: auteur

note: Resource IDs: (65535)
en: authors:
nl: auteurs:

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:append
    Set to 'false' if you want the bugtracking ID to be inserted at the top of the
    log message. The default is 'true' which means the bugtracking ID
    is appended to the log message.
nl: bugtraq:append
    Gebruik 'false' als u het bugtracking ID aan het begin van de logboodschap
    wilt invoegen. De standaard is 'true' en dan wordt het bugtracking ID
    aan het einde van de logboodschap toegevoegd.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:label
    Label text to show for the edit box where the user enters the issue number.
nl: bugtraq:label
    Tekstlabel van het veld waar de gebruiker het issue nummer invoert.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:logregex
    two regular expressions separated by a newline.
    The first expression is used to find a string referring to an issue,
    the second expression is used to extract the bare bug ID from that string.
nl: bugtraq:logregex
    twee reguliere expressies gescheiden met een regelovergang.
    De eerste expressie wordt gebruikt om een tekenreeks te vinden die naar een issue refereert,
    de tweede expressie wordt gebruikt om het bugID uit die tekenreeks te extraheren.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:message
    String which is appended to a log message when an issue number is entered.
    The string must contain '%BUGID%' which gets replaced with the issue number.
nl: bugtraq:message
    Tekst die aan een log bericht wordt toegevoegd wanneer een issue nummer word ingevuld.
    De tekst dient '%BUGID%' te bevatten. Dit wordt vervangen door het issue nummer.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:number
    Set to 'false' if your bugtracking system has issues which are referenced not by numbers.
nl: bugtraq:number
    Zet op 'false' indien uw bugtracking systeem geen numerieke issue-identificaties hanteert.

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:providerparams
    the parameters passed to the IBugTraqProvider
nl: bugtraq:providerparams
    de variabelen die worden doorgegeven aan de IBugTraqProvider

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:provideruuid
    the COM uuid of the IBugTraqProvider
nl: bugtraq:provideruuid
    het COM uuid van de IBugTraqProvider

note: Resource IDs: (577)
en: bugtraq:url
    URL pointing to the issue tracker. It must contain '%BUGID%' which
    gets replaced with the issue number.
nl: bugtraq:url
    URL verwijzend naar de issue tracker. Het dient '%BUGID%' te bevatten,
    dat vervangen zal worden door het issue nummer.

note: Resource IDs: (65535)
en: changes total:
nl: totaal wijzigingen:

note: Resource IDs: (244, 245)
en: commits
nl: vastleggingen

note: Resource IDs: (11)
en: conflicted
nl: geconflicteerd

note: Resource IDs: (65535)
en: connection:
nl: verbinding:

note: Resource IDs: (208)
en: copied from
    %s - revision %ld
nl: gekopieerd van
    %s - revisie %ld

note: Resource IDs: (65535)
en: copied:
nl: gekopieerd:

note: Resource IDs: (245)
en: day
nl: dag

note: Resource IDs: (10, 272)
en: deleted
nl: verwijderd

note: Resource IDs: (65535)
en: disk [kB]:
nl: schijf [kB]:

note: Resource IDs: (79)
en: exported
    %s
    to
    %s
nl: %s
    is geëxporteerd naar
    %s

note: Resource IDs: (13)
en: external
nl: extern

note: Resource IDs: (65535)
en: file external:
nl: extern bestand:

note: Resource IDs: (13)
en: ignored
nl: genegeerd

note: Resource IDs: (220)
en: ignoring ancestry
nl: oorsprong wordt genegeerd

note: Resource IDs: (13)
en: incomplete
nl: onvolledig

note: Resource IDs: (583)
en: it does not exist.
nl: het niet bestaat.

note: Resource IDs: (583)
en: it is already deleted.
nl: het al verwijderd is.

note: Resource IDs: (583)
en: it is unversioned.
nl: het zonder versiebeheer is.

note: Resource IDs: (214)
en: item kept locally
nl: object lokaal bewaard

note: Resource IDs: (65535)
en: last head update:
nl: laatste HEAD verversing:

note: Resource IDs: (65535)
en: last read:
nl: laatste leesactie:

note: Resource IDs: (65535)
en: last update:
nl: laatste verversing:

note: Resource IDs: (11, 195)
en: locked
nl: geblokkeerd

note: Resource IDs: (65535)
en: locked:
nl: geblokkeerd:

note: Resource IDs: (65535)
en: max revision:
nl: hoogste revisie:

note: Resource IDs: (11, 65535)
en: merged
nl: samengevoegd

note: Resource IDs: (65535)
en: merges total:
nl: totaal samenvoegingen:

note: Resource IDs: (10)
en: missing
nl: ontbrekend

note: Resource IDs: (65535)
en: missing / deleted / replaced
nl: ontbrekend / verwijderd / vervangen

note: Resource IDs: (65535)
en: missing in:
nl: ontbrekend in:

note: Resource IDs: (10, 272)
en: modified
nl: gewijzigd

note: Resource IDs: (65535)
en: modified / copied
nl: gewijzigd / gekopiëerd

note: Resource IDs: (245)
en: month
nl: maand

note: Resource IDs: (199)
en: multiple URLs (e.g. %s)
nl: meerdere URLs (bijv. %s)

note: Resource IDs: (18)
en: no
nl: nee

note: Resource IDs: (10)
en: no description for this command is available
nl: voor dit commando is geen beschrijving beschikbaar

note: Resource IDs: (10)
en: non-versioned
nl: zonder versiebeheer

note: Resource IDs: (10)
en: normal
nl: gewoon

note: Resource IDs: (11)
en: obstructed
nl: versperd

note: Resource IDs: (3845)
en: on %1
nl: op %1

note: Resource IDs: (1406, 1407)
en: or
nl: of

note: Resource IDs: (65535)
en: pair tokens:
nl: token paren:

note: Resource IDs: (65535)
en: path elements:
nl: pad-elementen:

note: Resource IDs: (65535)
en: paths:
nl: paden:

note: Resource IDs: (65535)
en: possible or real conflict / obstructed
nl: mogelijk of echt conflict / geblokkeerd

note: Resource IDs: (245)
en: quarter of year
nl: kwartaal

note: Resource IDs: (195)
en: readonly
nl: alleen lezen

note: Resource IDs: (10)
en: replaced
nl: vervangen

note: Resource IDs: (220)
en: respecting ancestry
nl: oorsprong wordt gehonoreerd

note: Resource IDs: (326)
en: revision %s-%s, revision %s-%s
nl: revisie %s-%s, revisie %s-%s

note: Resource IDs: (65535)
en: revision count:
nl: aantal revisies:

note: Resource IDs: (326)
en: revisions %s-%s, %s
nl: revisies %s-%s, %s

note: Resource IDs: (65535)
en: revisions:
nl: revisies:

note: Resource IDs: (214)
en: root project
nl: basis project

note: Resource IDs: (65535)
en: skip ranges:
nl: bereiken overslaan:

note: Resource IDs: (576)
en: svn:eol-style
    One of 'native', 'LF', 'CR', 'CRLF'.
nl: svn:eol-style
    Een van 'native', 'LF', 'CR', 'CRLF'.

note: Resource IDs: (576)
en: svn:executable
    If present, make the file executable. This property cannot be set on a directory.
    A non-recursive attempt will fail, and a recursive attempt will set the property only on the file children of the directory.
nl: svn:executable
    Indien beschikbaar, maak het bestand uitvoerbaar. Deze eigenschap kan niet aan een map worden gegeven.
    Een niet-recursieve poging gaat fout; een recursieve poging zet de eigenschap alleen voor bestanden in de map.

note: Resource IDs: (576)
en: svn:externals
    A newline separated list of module specifiers, each of which consists of
    an optional revision, an URL and a relative directory path. For example
    http://example.com/repos/zig foo
    -r 1234 http://example.com/repos/zag foo/bar
    
    The URLs can either be full URLs or relative. The format for
    the relative URLs is:
    ../ relative to the parent directory of the external
    ^/ relative to the repository root
    // relative to the URL scheme
    / relative to the server's hostname
nl: svn:externals
    Een met regelovergangen gescheiden lijst van module-verwijzingen, die elk
    bestaan uit een optionele revisie, een URL en een relatief pad. Bijvoorbeeld
    http://example.com/repos/zig	foo
    -r 1234	http://example.com/repos/zag	foo/bar
    
    De URLs kunnen volledige of relatieve URLs zijn. Het formaat voor
    relatieve URLs is:
    ../ relatief t.o.v. de ouder-map van de externe map
    ^/ relatief t.o.v. de basis van het archief (repository root)
    // relatief t.o.v. het URL schema
    / relatief t.o.v. de naam van de server

note: Resource IDs: (576)
en: svn:ignore
    A newline separated list of file patterns to ignore.
nl: svn:ignore
    Een met nieuwe regels gescheiden lijst van bestandsfilters die genegeerd moet worden.

note: Resource IDs: (576)
en: svn:keywords
    Keywords to be expanded. Valid keywords are:
    URL, HeadURL : The URL for the head revision of the object.
    Author, LastChangedBy : The last person to modify the file.
    Date, LastChangedDate : The date/time the object was last modified.
    Rev, LastChangedRevision : The last revision the object changed.
    Id : A compressed summary of the previous 4 keywords.
nl: svn:keywords
    Termen die vervangen moeten worden. Geldige termen zijn:
    URL, HeadURL : De URL voor de recentste revisie van het object.
    Author, LastChangedBy : De persoon die de laatste wijziging in het bestand heeft gedaan.
    Date, LastChangedDate : De datum/tijd van de laatste wijziging van het object.
    Rev, LastChangedRevision : De laatste revisie waarin het object is gewijzigd.
    Id : Een verkorte samenvatting van de vorige vier termen.

note: Resource IDs: (576)
en: svn:mergeinfo
    A newline separated list of merge tracking info. Each line consists of an absolute
    path followed by a colon and a list of comma separated revision numbers.
    For example
    /trunk:123-125,129
nl: svn:mergeinfo
    Een door regelovergangen gescheiden lijst van Samenvoeg historie. Elke regel bevat
    een absoluut pad gevolgd door een dubbele punt en een lijst van reviesienummers
    gescheiden door komma's. Bijvoorbeeld:
    /trunk:123-125,129

note: Resource IDs: (576)
en: svn:mime-type
    The mime type of the file. Used to determine whether to merge the file, and how to serve it from Apache.
    A mime type beginning with 'text/' (or an absent mime type) is treated as text.
    Anything else is treated as binary.
nl: svn:mime-type
    Het mime-type van het bestand. Wordt gebruikt om te bepalen of het bestand samengevoegd kan worden en
    hoe Apache het moet aanbieden. Een mime-type dat begint met 'text/' (of een ontbrekend mime-type)
    wordt als tekst behandeld. Alle andere mime-types worden als binair behandeld.

note: Resource IDs: (576)
en: svn:needs-lock
    Set this to any value (e.g. '*') to enforce locking for this file.
    The file will be set to read-only when checked out or updated,
    indicating that a user must acquire a lock on the file
    before they can edit it and commit changes.
nl: svn:needs-lock
    Geef een willekeurige waarde (bijv. '*') om blokkeren van dit bestand
    noodzakelijk te maken. Het bestand zal 'alleen lezen' gemaakt worden
    wanneer het wordt opgehaald of ververst, zodat duidelijk is dat een
    gebruiker eerst een blokkade moet zetten op het bestand voordat het
    gewijzigd kan worden en de wijzigingen kunnen worden vastgelegd.

note: Resource IDs: (208)
en: switched to
    %s
nl: gewisseld naar
    %s

note: Resource IDs: (65535)
en: switched:
nl: gewisseld:

note: Resource IDs: (601)
en: temp. offline
nl: tijdelijk offline

note: Resource IDs: (65535)
en: text [token count]:
nl: tekst [token aantal]:

note: Resource IDs: (583)
en: there are conflicting modifications.
nl: er conflicterende wijzigingen zijn.

note: Resource IDs: (3845)
en: to %1
nl: naar %1

note: Resource IDs: (80, 103, 284)
en: to %s
nl: naar %s

note: Resource IDs: (208, 264)
en: tree conflict
nl: boomconflict

note: Resource IDs: (65535)
en: tree conflict:
nl: boomcomflict:

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:autoprops
    A list of properties separated by newlines which get applied automatically when adding/importing files.
    Format: <filemask> = property=value;property=value
    Example: *.xml = svn:eol-style=native;svn:mime-type=text/xml
nl: tsvn:autoprops
    Een lijst met eigenschappen, gescheiden door regelovergangen, die automatisch aan bestanden worden gekoppeld
    die toegevoegd of geïmporteerd worden.
    Formaat: <bestandsmasker> = eigenschap1=waarde1;eigenschap2=waarde2
    Voorbeeld: *.xml = svn:eol-style=native;svn:mime-type=text/xml

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:lockmsgminsize
    Minimum size in chars a lock message must have before a lock is allowed.
nl: tsvn:lockmsgminsize
    Minimumlengte van een blokkadeboodschap voordat een blokkade wordt toegestaan.

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:logfilelistenglish
    Set to 'false' if you don't want the list of changed files to be pasted in English
    in the commit dialog.
nl: tsvn:logfilelistenglish
    Gebruik 'false' als u de lijst van gewijzigde bestanden niet in het engels wilt plakken
    in de dialoog voor vastleggen.

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:logminsize
    Minimum size in chars a log message must have before a commit is allowed.
nl: tsvn:logminsize
    Minimumlengte van een logboodschap voordat vastleggen is toegestaan.

note: Resource IDs: (579)
en: tsvn:logrevregex
    A regular expression matching revision numbers in a log message
nl: tsvn:logrevregex
    Een reguliere expressie die de revisienummers uit een logboekboodschap selecteert

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:logsummary
    A regex string which extracts a summary from a log message in its first group.
nl: tsvn:logsummary
    Een reguliere expressie die een samenvatting genereert uit een logboekboodschap in de eerst groep.

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:logtemplate
    String which is inserted in the log message boxes in the commit dialogs.
    Use this as a log message template for users to fill in.
nl: tsvn:logtemplate
    Tekenreeks die wordt getoond in het venster voor de logboodschap.
    Gebruik dit als een sjabloon dat door gebruikers kan worden ingevuld.

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:logwidthmarker
    Set this to the number of chars the log message should not exceed its width.
    A faded line is shown in the commit dialogs at that position. The default is 80 chars.
nl: tsvn:logwidthmarker
    Stel dit op de gewenste maximale breedte van de logboodschap. In het venster voor
    de logboodschap wordt een verticale lijn getoond op die positie. De standaard is 80 karakters.

note: Resource IDs: (578)
en: tsvn:projectlanguage
    Set this to the language number you want your log messages written in.
    TortoiseSVN will then load the appropriate spell checker module if available.
nl: tsvn:projectlanguage
    Stel deze eigenschap in met het gewenste taalnummer voor de logboekboodschappen.
    TortoiseSVN gebruikt dan de juiste module voor spellingscontrole (indien beschikbaar).

note: Resource IDs: (581)
en: tsvn:userfileproperties
    Newline separated list of user defined properties for files which will
    be shown in the property dialog to choose from.
nl: tsvn:userfileproperties
    Lijst van zelfgedefinieerde eigenschappen voor bestanden die
    getoond wordt in de eigenschappen-dialoog (gescheiden door
    regelovergangen).

note: Resource IDs: (581)
en: tsvn:userfolderproperties
    Newline separated list of user defined properties for folders which will
    be shown in the property dialog to choose from.
nl: tsvn:userfolderproperties
    Lijst van zelfgedefinieerde eigenschappen voor mappen die
    getoond wordt in de eigenschappen-dialoog (gescheiden door
    regelovergangen).

note: Resource IDs: (577)
en: tsvn:warnifnoissue
    Set to 'yes' if a warning shall be shown when no issue is entered in the commit dialog.
nl: tsvn:warnifnoissue
    Gebruik 'yes' als u gewaarschuwd wilt worden als er geen bugtracking ID
    wordt opgegeven bij het vastleggen.

note: Resource IDs: (65535)
en: user revprops total:
nl: totaal gebruikers revprops:

note: Resource IDs: (563)
en: values are different
nl: waarden verschillen

note: Resource IDs: (579)
en: webviewer:pathrevision
    URL pointing to the web viewer for the repository for a specific file and revision.
    The string %REVISION% in the URL is replaced with the revision number,
    the string %PATH% is replaced with the path to the file relative to the repository root.
nl: webviewer:pathrevision
    URL naar de webviewer van het archief voor een specifiek bestand en revisie.
    De tekst %REVISION% in de URL wordt vervangen door het revisienummer,
    de tekst %PATH% wordt vervangen door het pad naar het bestand (t.o.v. de root van het archief).

note: Resource IDs: (579)
en: webviewer:revision
    URL pointing to the web viewer for the repository for a specific revision.
    The string %REVISION% in that URL is replaced with the revision number.
nl: webviewer:revision
    URL naar de webviewer van het archief voor een specifieke revisie.
    De tekst %REVISION% in de URL wordt vervangen door het revisienummer.

note: Resource IDs: (65535)
en: word tokens:
nl: woorden:

note: Resource IDs: (65535)
en: words [uncompressed]:
nl: woorden [ongecomprimeerd]:

note: Resource IDs: (245)
en: year
nl: jaar

note: Resource IDs: (18, 1002, 1011, 1012, 1013, 1014)
en: yes
nl: ja
