TortoiseSVN - en to cs translation catalogue (1283 entries)

en: %.2f MBytes transferred
cs: %.2f MBajtů přeneseno

en: %.2f kBytes/s
cs: %.2f kilobajtů/s

en: %1 contained an unexpected object.
cs: %1 obsahoval neočekávaný objekt.

en: %1 contains an incorrect schema.
cs: %1 obsahuje nesprávné schéma.

en: %1 contains an invalid path.
cs: %1 obsahuje neplatnou cestu.

en: %1 could not be created because the directory is full.
cs: %1 nemohl být vytvořen, protože adresář je plný.

en: %1 could not be opened because there are too many open files.
cs: %1 nemohlo být otevřeno, protože je otevřeno příliš mnoho souborů.

en: %1 could not be removed because it is the current directory.
cs: %1 nemohlo být odstraněno, protože to je aktuální složka.

en: %1 has a bad format.
cs: %1 má špatný formát.

en: %1 was not found.
cs: %1 nebyl nalezen.

en: %1: %2
    Continue running script?
cs: %1: %2
    Pokračovat v běhu skriptu?

en: %1
    Cannot find this file.
    Please verify that the correct path and file name are given.
cs: %1
    Nelze najít tento soubor.
    Prosím, zkontrolujte, že je zadána správná cesta a název soubory.

en: %I64d Bytes transferred
cs: %I64d Bajtů přeneseno

en: %I64d kBytes transferred
cs: %I64d kBajtů přeneseno

en: %d files selected, %d files total
cs: Souborů vybraných: %d, souborů celkem: %d

en: %ld Bytes/s
cs: %ld bajtů/s

en: %ld minute(s) and %ld second(s)
cs: %ld minut(a) a %ld vteřin(y)

en: %ld of %ld
cs: %ld z %ld

en: %ld paths
cs: %ld cesty

en: %s - at revision: %d
cs: %s - na revizi: %d

en: %s : Remote file
cs: %s : Vzdálený soubor

en: %s : Working Base
cs: %s : pracovní základna (Base)

en: %s : Working Copy
cs: %s : pracovní kopie (WC)

en: %s in %s
cs: %s v %s

en: %s, at %s
cs: %s, na %s

en: %s\Export (%d) of %s
cs: %s\Export (%d) z %s

en: %s\Export of %s
cs: %s\Export %s

en: %s
    Do you want to remove it anyway?
cs: %s
    Chcete to přeci jen odstranit?

en: %s
    is a directory, not a file!
    TortoiseMerge can't diff directories.
cs: %s
    je složka, ne soubor!
    TortoiseMerge nedokáže srovnávat složky.

en: &About TortoiseMerge...
cs: &O TortoiseMerge...

en: &Add...
cs: Přid&at...

en: &Advanced...
cs: &Pokročilé...

en: &Apply unified diff
cs: &Aplikovat záplatu (Unified Diff)

en: &Autoclose:
cs: &Auto-zavřít:

en: &Backup original file
cs: Zálohovat originální sou&bor

en: &Berkeley database (BDB)
cs: &Berkeley Database (BDB)

en: &Blame changes
cs: &Obvinit změny

en: &Blame previous revision
cs: &Obvinit (Blame) předchozí revizi

en: &Blame revisions
cs: &Obvinit (Blame) revize

en: &Blame...
cs: Obvinit (&Blame)...

en: &Browse repository
cs: &Procházet uložiště

en: &Browse...
cs: &Procházet...

en: &Cancel
cs: &Storno

en: &Clean up
cs: Uklidit (&Clean Up)

en: &Color age of lines
cs: &Zabarvit věk řádků

en: &Commit...
cs: Odevzdat (&Commit)...

en: &Compare URLs
cs: &Porovnat URL

en: &Compare revisions
cs: &Porovnat revize

en: &Compare whitespaces
cs: &Porovnat prázdné znaky (whitespaces)

en: &Configure
cs: &Konfigurovat

en: &Contact the repository on startup
cs: &Kontaktovat uložiště při spuštění

en: &Convert files when diffing against BASE
cs: &Konvertovat soubory při porovnávání oproti základně (BASE)

en: &Copy
cs: &Kopírovat

en: &Copy log message to clipboard
cs: &Zkopírovat záznám logu do schránky

en: &Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do s&chránky

en: &Copy to...
cs: &Kopírovat do...

en: &Custom
cs: &Vlastní

en: &Default
cs: &Defaultní

en: &Delete
cs: &Smazat

en: &Delete (keep local)
cs: &Smazat (ponechat lokální)

en: &Delete...
cs: &Smazat...

en: &Diff
cs: Rozdíl (&Diff)

en: &Diff with URL
cs: &Rozdíl s URL

en: &Dry run
cs: &Zkušební běh

en: &Edit
cs: &Upravit

en: &Edit conflicts
cs: &Upravit konflikty

en: &Edit...
cs: &Upravit...

en: &Enable Proxy Server
cs: Po&užívat proxy server

en: &Enter a message describing why you are locking the file(s).
cs: Vložt&e zprávu popisující, proč zamykáte zvolené soubor(y).

en: &Exit
cs: &Ukončit program

en: &Export selection to...
cs: &Exportovat výběr do...

en: &External
cs: &Externí

en: &File
cs: &Soubor

en: &Find
cs: &Najít

en: &Find...
cs: &Najít

en: &Fit Images in window
cs: &Velikost dle okna

en: &Fixed drives
cs: &Pevné disky

en: &Font for log messages:
cs: &Písmo pro log záznamy:

en: &Font:
cs: &Písmo:

en: &From URL:
cs: &Z URL:

en: &From WC at URL:
cs: &Z pracovní kopie (WC) na URL:

en: &From revision
cs: &Od revize

en: &Go To Line...
cs: &Skoč na řádek...

en: &Group branches
cs: &Seskupit větve

en: &HEAD Revision
cs: &HEAD (přední) revize

en: &HEAD revision
cs: &HEAD (přední) revize

en: &HEAD revision in the repository
cs: Přední (&HEAD) revize v uložišti

en: &Help
cs: &Nápověda

en: &Help Topics
cs: &Nápověda

en: &Hide
cs: &Skrýt

en: &Icon Set:
cs: Sada &ikon:

en: &Ignore %d items
cs: &Ignorovat %d položky

en: &Ignore whitespace changes
cs: &Ignorovat změny mezer

en: &Image Info
cs: &Info obrázku

en: &Import...
cs: &Importovat...

en: &Inline diff word-wise
cs: &Inline Záplata (Inline diff) podle slov

en: &Jump to first difference when loading
cs: &Skočit na první rozdíl při nahrání

en: &Language:
cs: &Jazyk:

en: &Limit search to modified lines
cs: &Omezit hledání na modifikované řádky

en: &Link images together
cs: Spojit obrázky dohromady

en: &List View
cs: &Seznam

en: &Load...
cs: &Načíst...

en: &Merge
cs: &Sloučit (Merge)

en: &Merge...
cs: Sloučit (&Merge)...

en: &Merging
cs: &Sloučení

en: &Native filesystem (FSFS)
cs: &Nativní Filesystem (FSFS)

en: &Navigate
cs: &Navigovat

en: &Network drives
cs: &Síťové disky

en: &New
cs: &Nový

en: &Newest on top
cs: &Nejnovější nahoře

en: &Next %ld
cs: &Dalších %ld

en: &Next Difference
cs: &Následující rozdíl

en: &Open
cs: Otevřít

en: &Open Ctrl-O
cs: Otevřít Ctrl-O

en: &Overlap images
cs: Překrýt &obrázky

en: &Password:
cs: &Heslo:

en: &Paste
cs: V&ložit

en: &Previous Difference
cs: &Předchozí rozdíl

en: &Properties...
cs: &Vlastnosti...

en: &Recent messages
cs: &Log záznamy

en: &Redo
cs: Zn&ovu

en: &Remove
cs: Odeb&rat

en: &Rename
cs: &Přejmenovat

en: &Reopen commit dialog after a commit failed
cs: &Znovuotevřít dialog pro odevzdání po neúspěšném odevzdání

en: &Repo-browser
cs: &Průzkumník uložiště

en: &Revert changes from this revision
cs: V&rátit změny z této revize

en: &Revision
cs: &Revize

en: &SSH client:
cs: &SSH klient:

en: &Save Ctrl-S
cs: &Uložit Ctrl-S

en: &Save authentication
cs: &Uložit autentizace

en: &Save graph as...
cs: &Uložit graf jako...

en: &Save list of selected files to...
cs: &Uložit seznam vybraných souborů do...

en: &Save...
cs: &Uložit...

en: &Settings
cs: Na&stavení

en: &Show HEAD revisions
cs: &Zobrazit HEAD (přední) revize

en: &Specific revision in repository
cs: &Konkrétní revize v uložišti

en: &Status Bar
cs: &Stavový řádek

en: &Steal the locks
cs: &Přetáhnout zámky

en: &Stop on copy/rename
cs: Za&stavit na Kopírovat/Přejmenovat

en: &Symbol View
cs: &Symboly

en: &Tab size:
cs: Velikost &tabulátoru:

en: &Timeout in seconds to stop the auto-completion parsing
cs: Časový limi&t v sekundách pro zastavení zpracování automatického doplňování

en: &To Revision
cs: &Na revizi

en: &To URL:
cs: &Do URL:

en: &To URL:
cs: &Do URL:

en: &Toolbar
cs: Nás&trojová lišta

en: &URL of repository:
cs: &URL uložiště:

en: &Undo
cs: &Zpět

en: &Undo	Ctrl+Z
cs: &Zpět	Ctrl+Z

en: &Unified diff
cs: Záplata (&Unified Diff)

en: &Unknown drives
cs: Neznámé disky

en: &Update
cs: Aktualizovat (&Update)

en: &Update item to revision
cs: Akt&ualizovat položku na revizi

en: &Update to revision...
cs: Akt&ualizovat na revizi...

en: &Use auto-completion of file paths and keywords
cs: Po&užít automatické doplňování cest souborů a klíčových slov

en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

en: &View
cs: Po&hled

en: &Whitespaces
cs: &Prázdné znaky

en: &Whole word
cs: &Celé slovo

en: &Working copy
cs: Pracovní kopie (&WC)

en: (binary value)
cs: (binární hodnota)

en: (multiple targets selected)
cs: (vybráno více cílů)

en: (no changelist)
cs: (žádný seznam změn)

en: (not found)
cs: (nenalezeno)

en: (property change only)
cs: (pouze změna vlastnosti)

en: : Revision %d
cs: : Revize %d

en: : working base
cs: : pracovní základna (base)

en: : working copy
cs: : pracovní kopie (WC)

en: <b>TortoiseSVN</b> is a shell extension.
    That means it is integrated into the Windows explorer.
    To use <b>TortoiseSVN</b> please open the explorer and right-click on any folder you like
    to bring up the context menu where you will find all <b>TortoiseSVN</b> commands.
    And <u>read the manual!</u>
cs: <b>TortoiseSVN</b> je rozšíření shellu.
    To znamená, že je integrované do Windows exploreru.
    Pro použití <b>TortoiseSVN</b> otevřete explorer a klikněte pravým tlačítkem na libovolnou složku
    pro vyvolání kontextového menu, kde naleznete všechny příkazy <b>TortoiseSVN</b>.
    A <u>čtěte manuál!</u>

en: <new changelist>
cs: <nový seznam změn>

en: A hardware I/O error was reported while accessing %1.
cs: Hardware I/O chyba byla zaznamenána při přístupu na %1.

en: A locking violation occurred while accessing %1.
cs: Nastala chyba zamykání při přístupu na %1.

en: A newer version is available. Please go to http://tortoisesvn.tigris.org and download the current version! Click _here_ to go directly to our website.
cs: Je dostupná nová verze. Pro stažení nové verze jděte na http://tortoisesvn.tigris.org ! Klikněte _zde_ pro přechod na naše stránky.

en: A newline separated list of paths for which icon overlays are shown.
    If you add an "*" char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are included too.
cs: Seznam cest, uvedených zvlášť na samostatné řádce, kde se má ukazovat překryv ikon.
    Pokud přidáte znak "*" na konec cesty, pak se nastavení bude také aplikovat na všechny soubory a podsložky uvnitř této cesty.

en: A newline separated list of paths for which no icon overlays are shown.
    If you add an "*" char at the end of a path, then all files and subdirs inside that path are excluded too.
    An empty list will allow overlays on all paths.
cs: Seznam cest, uvedených zvlášť na samostatné řádce, kde se nemá ukazovat překryv ikon.
    Pokud přidáte znak "*" na konec cesty, pak se nastavení bude také aplikovat na všechny soubory a podsložky uvnitř této cesty.Prázdný seznam povolí překryv na všech cestách.

en: A required resource was unavailable.
cs: Vyžadovaný zdroj nebyl k dispozici.

en: A sharing violation occurred while accessing %1.
cs: Chyba sdílení nastala při zpracovávání %1.

en: A viewer program for GNU diff files (patch files).
    If you don't have one use NotePad.
cs: Prohlížecí program pro rozdílové soubory GNU diff  (patch files).
    Pokud nemáte, použijte Poznámkový blok.

en: A&bout
cs: O &aplikaci

en: A&dd folder...
cs: Při&dat složku...

en: Abort
cs: Zrušit

en: About TortoiseMerge
cs: O TortoiseMerge

en: About TortoiseSVN
cs: O TortoiseMerge

en: Accept once
cs: Povolit jednou

en: Accept permanently
cs: Akceptovat napořád

en: Access to %1 was denied.
cs: Odmítnutý přístup na %1.

en: Action
cs: Akce

en: Actions
cs: Akce

en: Activate Task List
cs: Aktivovat seznam úkolů

en: Add
cs: Přidat

en: Add &file...
cs: Přidat &soubor...

en: Add '%s' to dictionary
cs: Přidat '%s' do slovníku

en: Add (as replacement)...
cs: Přidat (jako náhradu)...

en: Add - TortoiseSVN
cs: Přidat - TortoiseSVN

en: Add Properties
cs: Přidat Vlastnosti

en: Add extension specific diff program
cs: Přidat specifický program rozdílů (diff) podle přípony

en: Add extension specific merge program
cs: Přidat specifický program slučování (merge) podle přípony

en: Add to &ignore list
cs: Přidat do seznamu k &ignorování

en: Add...
cs: Přidat...

en: Add/Edit Extension Specific Diff/Merge Program
cs: Přidat/Upravit specifický program rozdílů

en: Added
cs: Přidáno

en: Added a file remotely
cs: Přidán soubor na dálku

en: Added a folder remotely
cs: Přidána složka na dálku

en: Added items remotely
cs: Přidány položky na dálku

en: Added node
cs: Přidán uzel

en: Added the file pattern(s)
    %s
    to the ignore list.
cs: Přidány vzory souboru(ů)
    %s
    do seznamu ignorování.

en: Adding
cs: Přidávání

en: Adds file(s) to Subversion control
cs: Přidá soubor(y) pod správu verzí

en: Adds the selected file(s) or the filemask to the 'ignore' list
cs: Přidá vybraný soubor(y) nebo masku do seznamu k ignorování

en: Adjust the settings
    Settings
cs: Upravit nastavení
    Nastavení

en: Advanced Diff/Merge Settings
cs: Pokročilá nastavení rozdílů/slučování (diff/merge)

en: Advanced diff settings
cs: Pokročilá nastavení rozdílů (diff)

en: Advanced merge settings
cs: Pokročilá nastavení slučování (merge)

en: All Files (*.*)
cs: Všechny soubory (*.*)

en: All Files (*.*)|*.*||
cs: Všechny soubory (*.*)|*.*||

en: An attempt was made to access %1 past its end.
cs: Byl učiněn pokus přístupu na %1 za jeho koncem.

en: An attempt was made to read from the writing %1.
cs: Byl učiněn pokus čtení z právě zapisovaného %1.

en: An attempt was made to write to the reading %1.
cs: Byl učiněn pokus zápisu z právě čteného %1.

en: An external diff program used
    for comparing different revisions of files
    <hr=100%>
    You can specify the following parameters to the path:
    %base	the base file
    %mine	the modified file
cs: Externí rozdílový (diff) program použitý
    pro porovnávání různých revizí souborů
    <hr=100%>
    Můžete použít následující parametry do cesty:
    %base	základní (base) soubor
    %mine	modifikovaný soubor

en: An external merge program used
    to resolve conflicted files.
    <hr=100%>
    You can specify the following parameters to the path:
    %merged	the conflicted file, where to save
    %theirs		the file as it is in the repository
    %mine		your own file, with your changes
    %base		the original file without your changes
cs: Externí slučovací (merge) program použitý
    pro sloučení konfliktních souborů
    <hr=100%>
    Můžete použít následující parametry do cesty:
    %merged	sloučený soubor, kam uložit
    %theirs		soubor jak je v uložišti
    %mine		Váš vlastní soubor, s Vašimi změnami
    %base		originální soubor bez Vašich změn

en: An invalid argument was encountered.
cs: Zjištěn neplatný argument.

en: An invalid file handle was associated with %1.
cs: Neplatný soubor byl asociován s %1.

en: An unexpected error occurred while reading %1.
cs: Nastala neočekávaná chybapři čtení %1.

en: An unexpected error occurred while writing %1.
cs: Nastala neočekávaná chybapři zapisování do %1.

en: An unknown error has occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: An unknown error occurred while accessing %1.
cs: Nastala neznámá chyba při přístupu na %1.

en: An unknown line type was found in line %d !
cs: Neznámý typ řádky byl nalezen na řádce %d!

en: An unsupported operation was attempted.
cs: Byl proveden pokus o neznámou operaci.

en: Analyze revision data...
cs: Analyzovat data revize...

en: Applies a unified diff file to the working copy
cs: Aplikuje jednotný diff soubor na pracovní kopii

en: Applies the properties recursively to all files/folders.
    bugtraq: and tsvn: properties are only applied to folders.
cs: Aplikuje vlastnosti rekurzivně na včechny soubory/složky.
    bugtraq: a tsvn: vlastnosti jsou aplikovány pouze na složky.

en: Apply &patch...
cs: Aplikovat zá&platu...

en: Apply property recursively
cs: Aplikovat vlastnost rekurzivně

en: Apply unified diff
cs: Aplikovat jednotnou záplatu (Unified Diff)

en: Are you sure you want to mark the conflicted file(s) as resolved?
cs: Jste si jistý označit konfliktní soubor(y) jako vyřešené?

en: Are you sure you want to revert %d item(s)? You will lose <b>all</b> changes since the last update!
cs: Jste si jistý vrátit změny %d položek? Ztratíte <b>všechny</b> změny od poslední aktualizace!

en: Arrange &Vertical
cs: Uspořádat &svisle

en: Assigned to changelist "%s"
cs: Přiřazeno k seznamu změn "%s"

en: At revision: %d
cs: Na revizi: %d

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Authentication data
cs: Data autentizace

en: Author
cs: Autor

en: Author:                        Stefan Kueng
cs: Autor: Stefan Kueng, cz překlad Radek Švarz, Vojtěch Vondra

en: Authors
cs: Autoři

en: Authors case insensitive
cs: Autoři (malá písmena)

en: Authors:
cs: Autoři:

en: Auto Rename
cs: Automaticky přejmenovat

en: Auto-close for local operations
cs: Automaticky zavřít při lokálních operacích

en: Auto-close if no conflicts
cs: Automaticky zavřít, pokud nejsou žádné konflikty

en: Auto-close if no errors
cs: Automaticky zavřít, pokud nejsou žádné chyby

en: Auto-close if no merges, adds or deletes
cs: Automaticky zavřít, pokud nejsou sloučení, přidání nebo smazání

en: Auto-complete suggests words (usually class or member names)
    from the files that you have changed as you type a log message.
cs: Autocomplete doporučuje slova (většinou názvy tříd nebo členů)
    ze souborů, které jsou změněné a pro které píšete záznam do logu.

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automatically check for &newer versions every week
cs: Automaticky zkontrolovat &nové verze každý týden

en: Average
cs: Průměr

en: B&rowse...
cs: P&rocházet...

en: Bar Graph
cs: Sloupcový graf

en: Base file:
cs: Základní (base) soubor:

en: Blame
cs: Obvinit (Blame)...

en: Blame - TortoiseSVN
cs: Obvinit - TortoiseSVN

en: Blames each line of a file on an author
cs: Obviní autora z každé řádky souboru

en: Blend Alpha
cs: Alpha prolínání/Blend Alpha

en: Br&owse...
cs: Pr&ocházet...

en: Branch / tag created successfully!
cs: Větev / značka byla úspěšně vytvořena!

en: Branch at copy-from-rev even if there was no change in that revision
cs: Větvit z kopie z revize, i když nebyly v revizi provedeny žádné změny

en: Branch/&tag...
cs: Větev/Značka (Branch/&Tag)...

en: Break loc&k
cs: Rozbít záme&k

en: Bro&wse...
cs: Pr&ocházet...

en: Brows&e...
cs: Procház&et...

en: Browse for the external diff program
cs: Klikněte zde pro vyhledání externího diff programu.

en: Browse...
cs: Procházet...

en: Bug-&ID / Issue-Nr:
cs: ID chyby/ č. problému:

en: Bug-ID / Issue-Nr:
cs: ID chyby/ č. problému:

en: C&heck now
cs: &Zkontrolovat

en: C&reate branch/tag from revision
cs: Vytvořit větev/tag z revize

en: C&reate folder...
cs: Vy&tvořit složku..

en: Cache log messages
cs: Cachovat záznamy logu

en: Caches the log messages to speed up log fetching
cs: Cachuje záznamy pro zrychlení načítání logů

en: Can't copy 
    %s
    to
    %s
cs: Nelze kopírovat 
    %s
    do
    %s

en: Cancel
cs: Storno

en: Cancelling TortoiseSVN Blame...
cs: Stornuji SVN obviňování...

en: Cancelling operation...
cs: Stornuji operaci...

en: Cannot show diff because of inconsistent newlines in the file.
cs: Nelze zobrazit rozdíl kvůli nekonzistentním znakům pro nové řádky v souboru.

en: Cascaded context menu
cs: Kaskádové kontextové menu exploreru

en: Certificate expired or not yet valid
cs: Certifikát expiroval nebo ještě není platný

en: Certificate expired. Valid until: %s
cs: Certifikát expiroval. Platil do: %s

en: Certificate not yet valid. Valid from: %s
cs: Certifikát ještě není platný. Platný od: %s

en: Certificates|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|All|*.*||
cs: Certifikáty|*.p12;*.pkcs12;*.pfx|Vše|*.*||

en: Change the window position
cs: Změnit pozici okna

en: Change the window size
cs: Změnit velikost okna

en: Changed Files
cs: Změněné soubory

en: Changed files between %s, %s and %s, %s
cs: Změněné soubory mezi %s, %s and %s, %s

en: Changed files: %d
cs: Změněné soubory: %d

en: Changes made (double-click on file for diff):
cs: Provedené změny (dvojklik na soubor ukáže rozdíl):

en: Chec&kout...
cs: Získat (Chec&kout)...

en: Check
cs: Kontrola

en: Check For Updates
cs: Zjistit aktualizace

en: Check For Updates...
cs: Zjistit aktualizovanou verzi...

en: Check for modi&fications
cs: Zjistit modi&fikace

en: Check for modifications
cs: Zjistit modifikace

en: Check out a working copy from a repository
cs: Získat pracovní kopii (WC) z uložiště

en: Check repository
cs: Zkontrolovat uložiště

en: Check the files which you want to
    delete before importing.
cs: Zkontrolujte soubory, které chcete
    smazat před importováním.

en: Check the path and/or URL you've entered.
cs: Zkontrolujte cestu a nebo URL, které jste zadali.

en: Check those menu entries you want to appear in the top context menu instead of the TortoiseSVN submenu
cs: Označte ty položky menu, které se mají zobrazovat v hlavním podmenu, místo v submenu TortoiseSVN

en: Check to use a less verbose date and time format in log messages
cs: Zaškrtněte pro použití menšího formátu data a času v log záznamech

en: Checking for forward copies
cs: Kontroluji předčasné kopie

en: Checking if a newer version of TortoiseSVN is available...
cs: Ověřuji, zda je dostupná nová verze TortoiseSVN...

en: Checkout
cs: Získat (Checkout)

en: Checkout &directory:
cs: Získat &složku:

en: Checkout Depth
cs: Hloubka checkoutu

en: Checkout from %s, revision %s, %s, %s
cs: Checkout z %s, revize %s, %s, %s

en: Cleaning up.
cs: Čistím.

en: Cleanup has finished
cs: Čištění skončilo

en: Cleanup interrupted operations, locked files, ...
cs: Čištění přerušených operací, uzamčených souborů, ...

en: Clear
cs: Smazat

en: Clears %ld URLs stored for %ld working copies
cs: Smazat %ld URL uložené pro %ld pracovní kopie

en: Clears %ld log messages stored for %ld working copies
cs: Smazat %ld log soubory uložené pro %ld pracovní kopie

en: Clears %ld username/password pairs, %ld ssl certificates and %ld usernames
cs: Smazat %ld páry uživatelské jméno/heslo, %ld ssl certifikáty a %ld uživatele

en: Clears cached logs from %ld repositories
cs: Vyčístí cachované logy z %ld repozitářů

en: Clears the stored authentication.
    You will have to enter your username/password again for all repositories.
cs: Smaže uloženou autentifikaci.
    Budete muset znovu zadávat uživatelské jméno/heslo pro všechna uložiště.

en: Clears the stored sizes and positions of %ld dialogs
cs: Smazat uložené velikosti a pozice %ld dialogů

en: Click here to select a recently typed message
cs: Klikněte zde pro výběr naposledy napsané zprávy

en: Click on "Advanced" to specify alternate diff programs based on file extension
cs: Klikněte na "Pokročilé" pro nastavení alternativních rozdílových (diff) programů na základě přípon souborů

en: Click on "Advanced" to specify alternate merge programs based on file extension
cs: Klikněte na "Pokročilé" pro nastavení alternativních slučovacích (merge) programů na základě přípon souborů

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Close manually
cs: Zavřít manuálně

en: Close the active window and prompts to save the documents
cs: Zavře aktivní okno a zeptá se na uložení dokumentů

en: Color co&de in-line changes
cs: Barevně &vyznačit změny v řádce

en: Colors
cs: Barvy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Line
cs: Příkazová řádka

en: Command Line To Execute:
cs: Příkaz ke spuštění:

en: Command failed.
cs: Příkaz selhal.

en: Commit
cs: Odevzdat

en: Commit - TortoiseSVN
cs: Commit - TortoiseMerge

en: Commit threshold:
cs: Práh odevzdání:

en: Commit to:
cs: Odevzdat do:

en: Commits by author
cs: Počet uložení autora

en: Commits by date
cs: Počet uložení podle data

en: Commits each week:
cs: Počet uložení v týdnu:

en: Commits your changes to the repository
cs: Odevzdat změny do uložiště

en: Compare &HEAD revisions
cs: Porovnat přední (&HEAD) Revize

en: Compare and &blame with working BASE
cs: Porovnat a obvinit s pracovní základnou (&WB)

en: Compare and blame with previous revision
cs: Porovnat a obvinit s předchozí revizí

en: Compare with &working copy
cs: Porovnat s pracovní kopií (&WC)

en: Compare with b&ase
cs: Porovnat se zákl&adnou

en: Compare with previous revision
cs: Porovnat s předchozí revizí

en: Compares the file with the last committed revision to show you the changes you made
cs: Porovná soubor s poslední odevzdanou revizí pro ukázání změn, které jste udělal

en: Compares the selected file with a file in the repository
cs: Porovná vybraný soubor se souborem v uložišti

en: Comparing %s to %s
cs: Porovnávnám %s s %s

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Configure Hook Scripts
cs: Konfigurovat Hook scripts

en: Configure the program used for comparing different revisions of files
cs: Nastavte program používaný pro srovnání různých revizí souborů.

en: Configure the program used for comparing different revisions of properties
cs: Nastavte program používaný pro srovnání různých revizí vlastností.

en: Configure the program used to resolve conflicted files.
cs: Nastavte program používaný pro sloučení konfliktních souborů.

en: Configure viewer program for GNU diff files (patch files).
cs: Nastavte program používaný pro prohlížení rozdílových souborů GNU diff (patch).

en: Conflicted
cs: V konfliktu

en: Conflicts: %d
cs: Konfliktů: %d

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Cop&y
cs: Kop&ie

en: Copied
cs: Zkopírované

en: Copied from URL
cs: Zkopírováno z URL

en: Copied remotely
cs: Zkopírované na dálku

en: Copy %ld items to
    %s
cs: Kopírovat %ld položek do
    %s

en: Copy %s
cs: Kopírovat %s

en: Copy %s to %s, Revision %s
cs: Zkopírovat %s do %s, Revize%s

en: Copy %s
    to %s
cs: Zkopríovat %s
    do %s

en: Copy (Branch / Tag)
cs: Kopírovat (větev / značku)

en: Copy - TortoiseSVN
cs: Kopírovat - TortoiseSVN

en: Copy URL to clipboard
cs: Kopírovat URL do schránky

en: Copy all information to clipboard
cs: Zkopírovat všechny informace do schránky

en: Copy and rename item to here
cs: Zkopírovat a přejmenovat položku sem

en: Copy error message to clipboard
cs: Zkopírovat chybovou hlášku do schránky

en: Copy from path
cs: Kopírovat z cesty

en: Copy items to here
cs: Zkopírovat položky sem

en: Copy paths to clipboard
cs: Zkopírovat cesty do schránky

en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
cs: Kopírovat výběr a vložit ho do schránky
    Kopírovat

en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Copy to working copy
cs: Kopírovat do pracovní kopie (WC)

en: Copy to working copy...
cs: Kopírovat do pracovní kopie (WC)...

en: Copy: New name for %s
cs: Kopírovat: Nové jméno pro %s

en: Copying %s
cs: Kopíruji %s

en: Copying...
cs: Kopíruji...

en: Corrections
cs: Opravy

en: Could not add %s to the ignore list!
cs: Nemohu přidat %s do seznamu k ignorování!

en: Could not check for a newer version!
cs: Nelze zjistit, zda existuje nová verze!

en: Could not copy the files!
    <hr=100%%>
    %s
cs: Nelze kopírovat soubory!
    <hr=100%%>
    %s

en: Could not get the status!
cs: Není možné získat stav!

en: Could not open the file
    %s
cs: Nelze otevřít soubor
    %s

en: Could not remove %s from the ignore list
cs: Nelze odstranit %s ze seznamu k ignorování

en: Could not retrieve URL of the file!
    %s
cs: Nelze získat URL souboru!
    %s

en: Could not retrieve revision %s of the file %s.
    Patching is not possible!
cs: Nelze získat revizi %s souboru %s.
    Záplatování není možné!

en: Could not save the file %s!
cs: Nelze uložit soubor %s!

en: Could not start diff viewer!
    <hr=100%%>
    %s
cs: Nelze nastartovat prohlížeč rozdílů (diff viewer)!
    <hr=100%%>
    %s

en: Could not start external diff program!
    <hr=100%%>
    %s
cs: Nelze nastartovat externí rozdílový (diff) program!
    <hr=100%%>
    %s

en: Could not start external merge program!
    <hr=100%%>
    %s
cs: Nelze nastartovat externí slučovací (merge) program!
    <hr=100%%>
    %s

en: Could not start print job.
cs: Nelze spustit operaci tisku.

en: Could not start thread!
cs: Nelze spustit vlákno (thread)!

en: Create &patch...
cs: Vytvořit záplatu (&patch)...

en: Create Changelist
cs: Vytvořit seznam změn

en: Create Patch
cs: Vytvořit záplatu (&patch)

en: Create Repository
cs: Vytvořit &uložiště

en: Create copy in the repository from:
cs: Vytvořit kopii v uložišti z:

en: Create new directory:
    %s
cs: Vytvořit nový adresář:
    %s

en: Create repositor&y here...
cs: Vytvořit &uložiště zde...

en: Created folder remotely
cs: Vytvořena složka na dálku

en: Creates a 'cheap' copy inside the repository used for branches or tagging
cs: Vytvoří 'lacinou' kopii uvnitř uložiště použitou pro větve nebo značkování

en: Creates a repository database at the current location
cs: Vytvoří databázi uložiště na současném umístění

en: Creates a unified diff file with all changes you made
cs: Vytvoří záplatu (unified diff) se všemi změnami, které jste udělal

en: Credits:
cs: Poděkování:

en: Cu&t
cs: Vyjmou&t

en: Current version is:
cs: Aktuální verze je:

en: Current version is: %s
cs: Aktuální verze je: %s

en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
cs: Vyjme výběr a vloží ho do schránky
    Vyjmout

en: D&iff
cs: Rozdíl (&Diff)

en: Date
cs: Datum

en: Default &number of log messages
cs: Standardní počet log záznamů

en: Default URL:
cs: Výchozí URL:

en: Default path:
cs: Výchozí cesta:

en: Delete Unversioned Items
cs: Odstranit neverzované položky

en: Delete unversioned items...
cs: Odstranit neverzované položky...

en: Deleted
cs: Odstraněno

en: Deleted node
cs: Odstraněn uzel

en: Deletes files / folders from version control
cs: Smaže soubory / složky ze správy verzí

en: Deletes files / folders from version control but keeps the file
cs: Smaže soubory / složky ze správy verzí ale ponechá soubor

en: Deleting
cs: Mazání

en: Deselect changelist
cs: Odznačit seznam změn

en: Destination disk drive is full.
cs: Cílový disk je plný.

en: Dialog sizes and positions
cs: Velikosti a pozice dialogového okna

en: Diff With URL
cs: Rozdíl s URL

en: Diff file:
cs: Diff soubor:

en: Difference between
cs: Rozdíl mezi

en: Diffing
cs: Srovnávání

en: Directory:
cs: Složka:

en: Disable this option if you have really big working copies and experience
    too much disk access when browsing the working copy.
cs: Vypněte tuto volbu, pokud máte velice rozsáhlé pracovní kopie (WC) a zjišťujete,
    že při prohlížení pracovní kopie dochází k příliš častému přístupu na disk.

en: Disk full while accessing %1.
cs: Disk je plný při přístupu na %1.

en: Dispatch exception: %1
cs: Výjimka: %1

en: Display help for clicked on buttons, menus and windows
    Help
cs: Ukáže nápovědu pro tlačítka, menu, okna
    Nápověda

en: Display help for current task or command
    Help
cs: Ukáže nápovědu pro úkol nebo příkaz
    Nápověda

en: Display instructions about how to use help
    Help
cs: Ukáže instrukce, jak použít nápovědu
    Nápověda

en: Display program information, version number and copyright
    About
cs: Ukáže informace o programu, čísla verzí a copyright
    O aplikaci

en: Do you really want to move this file or folder?
cs: Opravdu chcete přesunout tento soubor nebo složku?

en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    and go back to this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revisions into your working copy.
cs: Chcete opravdu vrátit všechny změny na
    %s
    a jít zpět k této revizii? Tyto změny budou vráceny zpětným sloučením revizí do vaší pracovní kopie.

en: Do you really want to revert all changes in
    %s
    which were made in this revision? These changes will be reverted by reverse-merging the revision into your working copy.
cs: Chcete opravdu vrátit všechny změny na
    %s
    které byly udělány v této revizi? Tyto změny budou vráceny zpětným sloučením revizí do vaší pracovní kopie.

en: Do you want to proceed?
cs: Chcete pokračovat?

en: Do you want to reload the documents to reflect the settings changes?
    Note: you will lose all changes you've made!
cs: Chcete znovu nahrát dokumenty pro reflektování změn v nastevní?
    Poznámka: ztratíte veškeré provedené změny!

en: Do you want to remove the property %s recursively?
cs: Chcete odstranit vlastnost %s rekurzivně?

en: Do you want to save your changes?
cs: Chcete uložit změny?

en: Documentation - Simon Large
cs: Dokumentace - Simon Large

en: Don't show this message again
cs: Příště tuto zprávu nezobrazovat.

en: Drive Types
cs: Typy disků

en: Dry Run
cs: &Zkušební běh

en: E&xact copy sources
cs: Přesné zdroje kopírování

en: E&xit
cs: U&končit

en: E&xport...
cs: E&xportovat...

en: Edit
cs: Editovat

en: Edit Properties
cs: Upravit Vlastnosti

en: Edit author
cs: Editovat autora

en: Edit author name
cs: Editovat jméno autora

en: Edit extension specific diff program
cs: Editovat dle přípony specifický rozdílový (diff) program

en: Edit extension specific merge program
cs: Editovat určený program dle přípony pro sloučení (merge)

en: Edit log message
cs: Editovat log záznam

en: Edit...
cs: Upravit...

en: Either the name or IP of the proxy server
cs: Buď jméno nebo IP adresa proxy serveru

en: Empty
cs: Prázdný

en: Enable this only if you're working with web projects on VS.NET2003!
    You must restart the system for this setting to take effect.
cs: Povolte, pouze pokud pracujete s Enable this only if you're working with web projects on VS.NET2003!
    You must restart the system for this setting to take effect.

en: Enables the spellchecker only if the
    tsvn:projectlanguage property is set.
cs: Aktivuje kontrolu pravopisu pouze pokud je
    tsvn:projectlanguage vlastnost nastavena.

en: End Revision
cs: Konečná Revize

en: Enlarge the window to full size
cs: Zvětšit okno na maximum

en: Enter Log Message
cs: Vložte Log zprávu

en: Enter URL
cs: Zadejte URL

en: Enter a lock message (optional):
cs: Zadatejte důvod uzamčení (volitelné):

en: Enter a name for the changelist:
cs: Vložte název pro seznam změn:

en: Enter log &message:
cs: Vložte Log &zprávu:

en: Enter log message:
cs: Vložte Log zprávu:

en: Erase everything
    Erase All
cs: Smazat úplně vše
    Smazat vše

en: Erase the selection
    Erase
cs: Vymazat výběr
    Vymazat

en: Error
cs: Chyba

en: Error rebuilding Shell Icon Cache!
cs: Chyba při znovuobnovování šelové keše ikon!

en: Error validating server certificate for %s:
cs: Chyba při kontrole certifikátu serveru pro %s:

en: Error while reading/writing the registry key %s
    %s
cs: Nastala chyba při čtení, či zápisu klíče registru %s
    %s

en: Exceptions:
cs: Výjimky:

en: Exclude paths:
cs: Vynechat cesty:

en: Explore to
cs: Nalézt v průzkumníkovi

en: Export
cs: E&xportovat

en: Export &directory:
cs: Složka pro export:

en: Export - TortoiseSVN
cs: Exportovat - TortoiseSVN

en: Export directory:
cs: Složka pro export:

en: Export unversioned files too
cs: Exportovat také neverzované soubory

en: Exporting %s
cs: Exportuji %s

en: Exporting...
cs: Exportuji...

en: Exports a repository to a clean working copy without the svn administrative folders
cs: Exportuje uložiště do čisté složky bez administrativních .svn složek

en: Extension
cs: Přípona

en: Extension or mime-type:
cs: Přípona nebo mime-type:

en: Extension/mime-type specific programs
cs: Specifické programy dle přípony, či dle mime-type

en: External
cs: Externí

en: External Program:
cs: Externí program:

en: External Programs::Diff Viewer
cs: Externí programy::Prohlížeč Diff

en: External Programs::Merge Tool
cs: Externí programy::Nástroje Slučování

en: External Programs::Unified Diff Viewer
cs: Externí programy::Prohlížeč unifikovaného Diff

en: Externals excluded
cs: Externí vyjmuty

en: Externals included
cs: Externí přiloženy

en: Failed revert
cs: Vrácení selhalo

en: Failed to create empty document.
cs: Nemohu vytvořit prázdný dokument.

en: Failed to launch help.
cs: Nemohu zobrazit nápovědu

en: Failed to open document.
cs: Nelze otevřít dokument.

en: Failed to save document.
cs: Selhalo ukládání dokumentu.

en: Failed to set/remove changelist "%s"
cs: Selhalo nastavení/odstranění seznamu změn "%s"

en: Failed!
cs: Selhalo!

en: Fetching file...
cs: Nahrávám soubor...

en: Fetching revision %s of file:
cs: Nahrávám revizi %s souboru:

en: File
cs: Soubor

en: File changes each week:
cs: Počet změn souborů během týdne:

en: File diffs
cs: Rozdíly souborů

en: File list is empty
cs: Seznam souborů je prázdný

en: File patches
cs: Záplaty souboru

en: File size:		%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
cs: Velikost souboru:		%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bitů
    Lupa:			%d%%

en: File size:		%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:		%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:	%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
cs: Velikost:			%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bitů
    Lupa:			%d%%
    
    Velikost:			%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bitůLupa:			%d%%

en: File size:			%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
cs: Velikost souboru:			%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bit
    Lupa:			%d%%

en: File size:			%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
    
    File size:			%s
    Width:			%ld pixel
    Height:			%ld pixel
    Horizontal Resolution:	%.1f dpi
    Vertical Resolution:		%.1f dpi
    Depth:			%d bit
    Zoom:			%d%%
cs: Velikost:			%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bitů
    Lupa:			%d%%
    
    Velikost:			%s
    Šířka:			%ld pixelů
    Výška:			%ld pixelů
    Horizontální rozlišení:	%.1f dpi
    Vertikální rozlišení:		%.1f dpi
    Hloubka:			%d bitLupa:			%d%%

en: Filter out the following paths (separate multiple paths with the '*' char):
cs: Vyfiltrovat následující cesty (oddělte více cest pomocí znaku '*'):

en: Find
cs: Najít

en: Find the specified text
    Find
cs: Najít určený text
    Najít

en: Finished!
cs: Hotovo!

en: Fit Images &together
cs: Spojit obrázky $dohromady

en: Floppy drives (A: B:)
cs: Floppy disky (A: B:)

en: Fold &tags
cs: Složit &značky(tagy)

en: Font
cs: Písmo:

en: For Help, press F1. Scroll horizontally with Ctrl-Scrollwheel
cs: Pro nápovědu zmačkněte F1. Horizontální posun je pomocí CTRL-kolečko myši

en: For complete history deselect "Stop on copy/rename"
cs: Pro kompletní historii zrušte označení "Zastavit na kopii/přejmenování"

en: From:
cs: Od:

en: From: (start URL and revision of the range to merge)
cs: Z: (start URL a revize rozsahu pro sloučení)

en: Fully recursive
cs: Plně rekurzivně

en: GDI+ couldn't be initialized!
cs: GDI+ nemohlo být inicializováno!

en: GDI+ couldn't create a bitmap object. You probably don't have enough memory.
cs: GDI+ nemohlo vytvořit objekt bitmapy. Pravděpodobně nemáte dostatek paměti.

en: GDI+ is required to save the revision graph as a picture.
    You can get GDI+ from
    <u><a=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en>http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en</a></u>
cs: GDI+ je vyžadováno pro uložení grafu revizí jako obrázku.
    GDI+ můžete stáhnout z
    <u><a=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en>http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6a63ab9c-df12-4d41-933c-be590feaa05a&DisplayLang=en</a></u>

en: Gathering information. Please wait...
cs: Získávám informace z uložiště, prosím čekejte...

en: General
cs: Obecné

en: Generating patchfile...
cs: Generuji soubor záplaty...

en: Get loc&k...
cs: Zam&knout...

en: Get merge logs
cs: Získat záznamy sloučení

en: Getting a lock for files without the 'svn:needs-lock' property will <b>not</b> prevent others from editing them in their working copies.
    To enable strict locking please add the 'svn:needs-lock' property to all files that need locking, and commit those files.
    Each file will have the file-system read-only flag set, and getting a lock will make the file writable.
    Note that other users will need to update their working copies before they see the files as read-only.
cs: Získání zámku pro soubory bez vlastnosti 'svn:needs-lock' <b>nezbrání</b> ostatním v úpravách těchto souborů v pracovních kopiích.
    Pro zapnutí striktního zamykání přidejte vlasnost  'svn:needs-lock'  na všechny soubory, které mají být zamykány a odevzdejte tyto soubory.
    Každému souboru bude nastaven atribut "Jen pro čtení", přičemž získání zámku umožní zápis do souboru.
    Poznámka: ostatní uživatelé si musí aktualizovat své pracovní kopie, aby soubory byly nastaveny pouze pro čtení.

en: Getting file %s
cs: Získávám soubor %s

en: Getting file %s, revision %s
cs: Získávám soubor %s, revizi %s

en: Getting file info...
cs: Získávám informace o souboru...

en: Getting information from repository...
cs: Získávám informace z uložiště...

en: Getting information...
cs: Získávám informace z uložiště...

en: Getting log info...
cs: Získávám log informace...

en: Getting unified diff
cs: Získávám spojený diff soubor

en: Global ignore &pattern:
cs: Vynechat/Ignorovat vzorek:

en: Go to line
cs: Jít na řádek

en: Go to the next conflict
    next conflict
cs: Jít na další konflikt
    další konflikt

en: Go to the next difference
    next difference
cs: Na následující rozdíl
    další rozdíl

en: Go to the previous conflict
    previous conflict
cs: Jít na předchozí konflikt
    předchozí konflikt

en: Go to the previous difference
    previous difference
cs: Jít na předchozí rozdíl
    předchozí rozdíl

en: Graph type:
cs: Typ grafu:

en: Group changelists
cs: Seskupit seznamy změn

en: Groups branches together
cs: Seskupí větve(branches) dohromady

en: H&ide unrelated changed paths
cs: Schovat &nesouvisející změněné cesty

en: HEAD
cs: HEAD(Přední)

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide the script while running
cs: Schovat skript při běhu

en: Hide/Show the patch file list
    Hides or shows the patch file list
cs: Schovat/Zobrazit seznam souborů záplat (patch files)
    Schová, nebo zobrazí seznam souborů záplat (patch files)

en: Hint: Press F5 to refresh the selected subtree and Ctrl-F5 to load all children too
cs: Tip: Zmačkněte F5 pro znovunačtení vybraného podstromu a Ctrl-F5 pro načtení všech podvětví

en: Hook Scripts
cs: Hook Skripty

en: Hook Type
cs: Hook Typ

en: Hook Type:
cs: Hook Typ:

en: Hostname mismatch (%s)
cs: Špatný název domény (%s)(Hostname mismatch)

en: Icon Overlays / Status Columns
cs: Překryv ikon / Stavové sloupce

en: Icons/Design/Code:     Luebbe Onken
cs: Ikony/Design/Code:     Luebbe Onken

en: If activated, prevents the overlays and the context menu from showing in "save as..." or "open" dialogs
cs: Pokud je toto zapnuto, překryvy a kontextové menu se neukazují v dialozích "uložit jako.." nebo "otevřít"

en: If activated, the menu entry "Get Lock" is always shown in the top level menu
    if the selected file has the svn:needs-lock property set
cs: Pokud je toto zapnuto a pokud má soubor nastavenu vlastnost svn:needs-lock, položka menu "Získat zámek (get lock)" se zobrazí v nejvyšším menu exploreru

en: If checked then a new folder is created in the repository.
    If not checked then the import goes directly to the specified URL.
cs: Pokud zaškrtnuto, nová složka bude vytvořena v uložišti.
    Pokud ne, import půjde přímo na určené URL.

en: If checked, TortoiseSVN creates a temporary file of the BASE to do the diff
    with the keywords expanded and the line endings adjusted.
cs: Pokud zaškrtnuto, TortoiseSVN vytvoří dočasný soubor BASE pro zjišťování rozdílu s rozšířenými klíčovými slovy a upravenými konci řádků.

en: If checked, the commit dialog will be started again automatically after an error,
    while preserving your last selection and log message.
cs: Pokud nastaveno, dialog odevzdání (commit) bude opět automaticky spuštěn po chybě,
    přičemž bude zachován Váš poslední výběr a log záznam.

en: If enabled, TortoiseSVN checks once a week if a newer version is available
cs: Pokud nastaveno, TortoiseSVN zkontroluje jednou týdně, zda je k dispozici nová verze

en: If enabled, the Merge dialog initializes the "From:" URL with the URL of the selected working copy
    instead of the last used URL.
cs: Pokud zapnuto, dialog slučování inicializuje "From:" URL s URL vybrané pracovní kopie (WC)
    místo posledního použitého URL.

en: If enabled, the repository is contacted when the dialog starts up.
    You don't have to click on "Check Repository" anymore.
cs: Pokud nastaveno, uložiště je kontaktováno, když nastartuje dialog.
    Nemusíte jži kliknout na "Zkontrolovat Uložiště".

en: If enabled, working copy folders which are excluded from
    showing overlays still show the overlay for status 'normal'
cs: Pokud je povoleno, složky pracovní kopie, které jsou vyjmuty
    ze zobrazení překryvů, stejně zobrazí překryv stavu jako 'normální'

en: If set, TortoiseSVN will set the filetimes to the time they
    were last committed. If not set, TortoiseSVN uses the current time.
cs: Pokud nastaveno, TortoiseSVN nastaví čas souborů na čas, kdy byly
    naposledy odevzdány. Pokud nenastaveno, TortoiseSVN použije aktuální čas.

en: If set, files inside unversioned folders can be shown in the status control.
    The status control is used for example in the commit dialog.
cs: Pokud nastaveno, soubory v neverzovaných složkách mohou být zobrazeny ve statusu.
    Status se používá například v dialogu odevzdání.

en: If set, then unversioned files will mark the status of the parent directory as modified
    i.e. they get the modified overlay icon.
cs: Pokud nastaveno, neverzované soubory označí status nadřazené složky jako modifikováno,
    tzn. dostanou ikonu změněno.

en: If you change this value, your existing working copies won't be recognized anymore!
    You must check out your working copies again.
    If you're not sure about this, then please read the docs.
    Are you absolutely sure you want to do this?
cs: Pokud změníte tuto hodnotu, Vaše existující pracovní kopie již nebudou rozpoznány!
    Budete muset znova získat (checkout) pracovní kopie.
    Pokud si nejste jisti, raději si přečtěte dokumentaci.
    Jste si jisti, že to chcete udělat?

en: If you want to break the lock, use the "Check For Modifications" dialog.
cs: Pokud chcete rozbít zámek, použijte dialog "Zkontrolovat změny".

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Ignore &all whitespaces
cs: Ignorovat &všechny prázdné znaky

en: Ignore &case changes
cs: Ignorovat &změny velikosti písmen

en: Ignore ancestry
cs: Ignorovat původ

en: Ignore line &endings (recommended)
cs: Ignorovat konc&e řádků (doporučeno)

en: Ignored items included
cs: Včetně ignorovaných položek

en: Immediate children, including folders
cs: Okamžité podřazené prvky, včetně složek

en: Import
cs: Importovat

en: Import %ld items
cs: Importovat %ld polořek

en: Import %s to %s%s
cs: Importovat %s do %s%s

en: Import &message
cs: Importovat &zprávu

en: Import - TortoiseSVN
cs: Importovat -  TortoiseSVN

en: Import file %s
    to %s
cs: Importovat soubor %s
    do %s

en: Import file to
    %s
cs: Importovat soubor do
    %s

en: Import folder %s
    to %s
cs: Importovat složku %s
    do %s

en: Importing file %s
cs: Importuji soubor %s

en: Imports the directory to a repository
cs: Importuje složku do uložiště

en: Include ignored files
cs: Zahrnout ignorované soubory

en: Include merged revisions
cs: Připojit sloučené revize

en: Include only the following revision range:
cs: Začlenit poutze následující rozsah revizí:

en: Include paths:
cs: Zahrnout cesty:

en: Initial import
cs: Úvodní Import

en: Inline differences
cs: Rozdíly na řádcích

en: Input
cs: Vstup

en: Insert Clipboard contents
    Paste
cs: Vložit obsah schránky
    Vložit

en: Insufficient memory to perform operation.
cs: Nedostatek paměti pro provedení operace.

en: Internal application error.
cs: Vnitřní chyba aplikace.

en: Invalid data object dropped!
cs: Upuštěn nevhodný datový objekt!

en: Invalid filename.
cs: Neplatný název souboru.

en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
cs: Neplatné číslo revize! Platné revize jsou:
    HEAD, BASE, PREV, COMMITTED, WC,
    kladná celá čísla,
    data v jednom z následujících tvarů:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

en: Invalid revision number! Valid revisions are:
    HEAD
    positive decimal numbers,
    dates in one of the following example forms:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}
cs: Neplatné číslo revize! Platné revize jsou:
    HEAD
    kladná celá čísla,
    data v jednom z následujících tvarů:
    {2002-02-17}
    {15:30}
    {15:30:00.200000}
    {"2002-02-17 15:30"}
    {"2002-02-17 15:30 +0230"}
    {2002-02-17T15:30}
    {2002-02-17T15:30Z}
    {2002-02-17T15:30-04:00}
    {20020217T1530}
    {20020217T1530Z}
    {20020217T1530-0500}

en: It is not possible to rename a file by changing the case of its name alone.
    For example, you can't make MyFile.txt become MYFILE.txt.
    Please consult the documentation for a way to work around this limitation.
cs: Není možné přejmenovat soubor změnou velikosti jména samotného.
    Například, soubor MujSoubor.txt se nemůž stát MUJSOUBOR.TXT.
    Prosíme, konzultujte dokumentaci, jak obejít tuto limitaci.

en: It seems you are trying to <b>relocate</b> your working copy to a different path inside the same repository.
    
    From: %s
    To: %s
    
    A relocate is only needed if the path <b>to</b> a repository has changed.
    Changing to a different path <b>inside</b> a repository is done by a switch operation.
    
    Improper use of relocate <b>will corrupt your working copy!</b>
    If you are not sure what to do, please refer to our docs on <i>relocate</i>.
    Do you really want to relocate?
cs: Vypadá to, že se pokoušíte <b>přemístit</b> Vaši pracovní kopii na jinou cestu ve stejném uložišti.
    
    Z: %s
    Do: %s
    
    Přemístit (Relocate) je potřeba pouze, když se <b>změnilo uložiště na jiné</b>.
    Změnu cesty <b>v rámci uložiště</b> provedete operací Překlopit (Switch).
    
    Nesprávné použití příkazu Přemístit <b>naruší Vaši pracovní kopii!</b>
    Pokud nevíte, co dělat, podívejte se do dokumentace na <i>Přemístit (Relocate)</i>.
    Opravdu chcete provést přemístění?

en: Keep &locks
cs: Udržet &zámky

en: Keep changelists
cs: Ponechat seznamy změn

en: Last commit revision:
cs: Poslední odevzdaná revize:

en: Last saved revision of item
cs: Poslední uložená revize položky

en: Launches the external diff / merge program to solve the conflicts
cs: Spustí externí program pro vyřešení konfliktů

en: Least active author:
cs: Nejméně aktivní autor:

en: Left View:
cs: Levý pohled:

en: Left image
cs: Levý obrázek

en: Line
cs: Řádka

en: Line Graph
cs: Čárový graf

en: Line differences
cs: Změny řádků

en: Line:
cs: Řádka:

en: Line: %*ld
cs: Řádka: %*ld

en: List Help topics
    Help Topics
cs: Seznam témat nápovědy
    Témata nápovědy

en: Load Images
cs: Načíst obrázky

en: Local status
cs: Lokální stav

en: Location where the contents of the
    repository URL will be saved to.
cs: Umístění, kam se obsah
    uložiště daného URL má uložit.

en: Lock
cs: Zámek

en: Lock Files
cs: Uzamknout soubory

en: Lock broken!
cs: Zámek rozbitý!

en: Lock comment
cs: Komentář uzamčení

en: Lock creation date:
cs: Datum vytvoření zámku:

en: Lock failed
cs: Zámek selhal

en: Lock owner:
cs: Vlastník zámku:

en: Lock stolen by %s
cs: Zámek odebral %s

en: Locked by %s
cs: Uzamkl %s

en: Locking failed because a newer version exists!
    Do you want to update and try again?
cs: Zamknutí selhalo, protože existuje novější verze!
    Chcete aktualizovat (update) a poté znovu zkusit zamknutí?

en: Locks a file for other users and makes it editable by you.
cs: Uzamkne soubor proti ostatním uživatelům a ponechá editovatelné pro Vás.

en: Log History
cs: Log historie

en: Log Messages
cs: Log záznamy

en: Log message
cs: Log záznam

en: Log messages
cs: Log záznamy

en: Log messages (Input dialog)
cs: Záznam logu (Vstupní dialog)

en: Log messages (Show log dialog)
cs: Záznamy v logu (Zobrazit dialog logů)

en: Look and Feel
cs: Vzhled a pocit

en: Look and Feel::Colors
cs: Vzhled a pocit::Barvy

en: Look and Feel::Dialogs 1
cs: Vzhled a pocit::Dialogy 1

en: Look and Feel::Dialogs 2
cs: Vzhled a pocit::Dialogy 2

en: Look and Feel::Icon Overlays
cs: Vzhled a pocit::Překryv ikon

en: Look and Feel::Icon Set
cs: Vzhled a pocit::Sada ikon

en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld
cs: Nejnižší zobrazená revize: %ld - Nejvyšší zobrazená  revize: %ld

en: Lowest shown revision: %ld - Highest shown revision: %ld - HEAD revision: %ld
cs: Nejnižší zobrazená revize: %ld - Nejvyšší zobrazená revize: %ld - přední (HEAD) revize: %ld

en: Mail system DLL is invalid.
cs: DLL knihovna mail systému je neplatná.

en: Manage Subversion properties
cs: Spravovat vlastnosti Subversion

en: Mark as &resolved
cs: Oz&načit jako vyřešené

en: Mark as resolved
cs: Označit jako vyřešené

en: Mark for comparison
cs: Označit pro porovnání

en: Marks a file as resolved in Subversion
    Mark as resolved
cs: Označit soubor jako vyřešený v Subversion
    Označit jako vyřešený

en: Match &case
cs: Kontrolovat velikost písmen

en: Max. items to keep in the log message history
cs: Max. počet záznamů, který se má držet v historii log záznamů

en: Merge
cs: Sloučit (Merge)

en: Merge - TortoiseSVN
cs: Sloučit - TortoiseSVN

en: Merge Depth
cs: Hloubka sloučení(Merge)

en: Merged
cs: Sloučeno

en: Merged revision %s from %s:
cs: Sloučena revize %s z %s:

en: Merged revisions %s to %s from %s:
cs: Sloučeny revize %s až %s z %s:

en: Merges a branch into the main trunk
cs: Sloučí větev do hlavní kmene

en: Merging
cs: Sloučení

en: Merging %s from revision %s to %s into %s, %s%s
cs: Slučování revizí %s od revize %s po %s do %s, %s%s

en: Merging from %s, revision %s to %s, revision %s into %s, %s%s
cs: Slučuji od %s, revize %s do %s, revize %s do %s, %s%s

en: Merging r%ld
cs: Sloučení r%ld

en: Merging r%ld through r%ld
cs: Slučuji r%ld až r%ld

en: Merging requires different revisions or different URLs in 'From:' and 'To:'
cs: Sloučení (merging) vyžaduje různé revize nebo různé URL v 'Od:' a 'Do:'

en: Message
cs: Zpráva

en: Message:
cs: Zpráva

en: Messages
cs: Zprávy

en: Messages, authors and paths
cs: Zprávy, autoři a cesty

en: Mime type
cs: Typ MIME

en: Mine
cs: Mé

en: Misc
cs: Různé

en: Mixed
cs: Mixované

en: Modification date
cs: Datum úpravy

en: Modified
cs: Modifikováno

en: More colors...
cs: Více barev...

en: Most active author:
cs: Nejvíce aktivní autor:

en: Move %ld items to
    %s
cs: Přesunout %ld položek do
    %s

en: Move %s
    to %s
cs: Přesunout %s
    do %s

en: Move and rename item to here
cs: Přesunout a přejmenovat položku sem

en: Move items to here
cs: Přesunout položky sem

en: Move to changelist
cs: Přesunout do seznamu změn

en: Move: New name for %s
cs: Přesunout: Nové jméno pro %s

en: Moved remotely
cs: Přesunuto vzdáleně

en: Moving %s
cs: Přesouvám %s

en: Moving...
cs: Přesouvám...

en: My file:
cs: Můj soubor:

en: N&ext Conflict
cs: &Další Konflikt

en: Needs lock
cs: Potřebuje zámek

en: Nested
cs: Vhnízděné

en: Network
cs: Síť

en: New
cs: Nový

en: New &name:
cs: &Nové jméno:

en: New name for %s
cs: Nové jméno pro %s

en: New name:
cs: Nové jméno:

en: No
cs: Ne

en: No command specified!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe is used by the Shell extension and should not be called directly!
cs: Nebyl stanoven žádný příkaz!
    <hr=100%>
    TortoiseProc.exe je používané jako rozšíření shellu a nemá být pouštěno přímo!

en: No command value specified!
cs: Nebyla zadána žádná hodnota příkazu!

en: No differences found!
cs: Nenalezeny žádné rozdíly!

en: No error message is available.
cs: Není dostupná žádná chybová hláška.

en: No error occurred.
cs: Nenastala žádná chyba.

en: No files or folders were modified. There is nothing for TortoiseSVN to revert!
cs: Žádné soubory, ani složky nebyly modifikovány. TortoiseSVN nemá co navrátit!

en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
cs: Žádné soubory nebyly změněny nabo přidány od
    posledního odevzdání. TortoiseSVN
    nemůže nic dělat...

en: No files were changed or added since
    the last commit. There's nothing
    for TortoiseSVN to do here...
    Do you want to see the unversioned files?
cs: Žádné soubory nebyly změněny nabo přidány od
    posledního odevzdání. TortoiseSVN
    nemůže nic dělat...
    Chcete vidět neverzované soubory?

en: No graph available
cs: Graf není k dispozici

en: No image encoder found for %s.
cs: Nebyl nalezen image encoder pro %s.

en: No spell corrections
cs: Žádné opravy překlepů

en: No status cache. Only versioned folders get an overlay, files don't get an overlay
cs: Žádný stav cache. Pouze verzované složky dostanou overlay, soubory nebudou označené

en: No thesaurus suggestions
cs: Žádné návrhy synonym

en: None
cs: Nic

en: Normal
cs: Normální

en: Not all of the system registry entries (or INI file) were removed.
cs: Ne všechny položky systémového registru (nebo INI souboru) byly odstraněny.

en: Not descending
cs: Bez sestupných

en: Not enough memory to complete operation.
cs: Nedostatek paměti pro provedení operace.

en: Not recursive
cs: Nerekurzivně

en: Notice
cs: Upozornění

en: Number of authors:
cs: Počet autorů:

en: Number of weeks:
cs: Počet týdnů:

en: Older lines
cs: Starší řádky

en: Omit e&xternals
cs: Vynechat e&xterní napojení

en: Omit externals
cs: Vynechat externí napojení

en: One or more files are in a conflicted state.
cs: Jeden nebo více souborů je v konfliktním stavu.

en: Only check out the &top folder
cs: Pouze přijmou&t vrchní složku

en: Only file children
cs: Pouze podřazené soubory

en: Only numbers (optionally separated by commas)
    are allowed!
cs: Pouze čísla (volitelně oddělené čárkami)
    jsou povolené!

en: Only this item
cs: Pouze tato položka

en: Only use s&pellchecker when tsvn:projectlanguage is set
cs: Použít kontrolu &pravopisu pouze když je nastavena tsvn:projectlanguage

en: Open
cs: Otevřít

en: Open client certificate file
cs: Otevřít soubor s certifikátem

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Open from clipboard
cs: Otevřít ze schránky

en: Open image file...
cs: Otevřít obrázek...

en: Open parent folder
cs: Otevřít nadřazenou složku

en: Open with...
cs: Otevřít s...

en: Opens Help
    Help Topics
cs: Otevře nápovědu
    Nápověda

en: Opens the repository browser to tweak the repository online
cs: Otevře průzkumníka uložiště pro online manipulaci

en: Ori&ginal size
cs: Ori&ginální velikost

en: Others
cs: Jejich

en: Out of memory.
cs: Nedostatek paměti.

en: Override the svn:eol-style property setting.
    Files which don't have this property set are not affected.
cs: Potlačí nastavení vlastnosti svn:eol-style.
    Soubory, které tuto vlastnost nemají nastavenou, nebudou ovlivněny.

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: P&revious Conflict
cs: P&ředchozí Konflikt

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste filename list
cs: Vložit seznam souborů

en: Patch all
cs: Záplatovat vše

en: Patch selected
cs: Vybraná záplata (patch)

en: Patchfiles (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|All (*.*)|*.*||
cs: Soubory se záplatami (*.diff, *.patch)|*.diff;*.patch|Vše (*.*)|*.*||

en: Path
cs: Cesta

en: Paths
cs: Cesty

en: Pictures (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|All (*.*)|*.*||
cs: Obrázky (*.wmf, *.jpg, *.png, *.bmp, *.gif)|*.wmf;*.jpg;*.jpeg;*.png;*.bmp;*.gif|Vše (*.*)|*.*||

en: Pie Graph
cs: Koláčový graf

en: Please enter a GUID.
cs: Zadejte prosím GUID.

en: Please enter a currency.
cs: Zadejte prosím měnu.

en: Please enter a date and/or time.
cs: Prosím, vložte datum a nebo čas.

en: Please enter a date.
cs: Zadejte prosím datum.

en: Please enter a hook script to execute.
cs: Zadejte prosím hook skript pro vykonání.

en: Please enter a number between %1 and %2.
cs: Zadejte prosím číslo mezi %1 a %2

en: Please enter a number.
cs: Zadejte prosím číslo.

en: Please enter a path where to apply the hook script to.
cs: Prosím, zadejte cestu, kam se má aplikovat hook skript.

en: Please enter a positive integer.
cs: Zadejte prosím celé kladné číslo.

en: Please enter a time.
cs: Zadejte prosím čas.

en: Please enter an integer between %1 and %2.
cs: Zadejte prosím celé číslo mezi %1 a %2

en: Please enter an integer between 0 and 255.
cs: Prosím, vložte celé číslo mezi 0 a 255.

en: Please enter an integer.
cs: Prosím, vložte celé číslo.

en: Please enter no more than %1 characters.
cs: Prosím, nevkládejte víc jak %1 znaků.

en: Please execute the "Cleanup" command.
cs: Prosím, spusťte příkaz  "Vyčistit".

en: Please note:
    Your working copy remains on the previous path. If you want your next changes
    to be committed to the copy or branch you have just created,
    then you need to switch your working copy over to the new URL.
    Use the Switch command to do that.
cs: Poznámka:
    Vaše pracovní kopie (WC) zůstává na předchozí cestě. Pokud chcete, aby se Vaše následující změny
    provedly v právě vytvořené kopii, potřebujete se přepnout
    na tuto cestu. Použijte příkaz Překlopit (Switch).

en: Please select a button.
cs: Vyberte prosím tlačítko.

en: Please select a hook type
cs: Vyberte prosím typ hooku

en: Please specify the certificate type
cs: Prosím, určete typ certifikátu

en: Please wait - this can take several minutes. Seriously!
cs: Prosím počkejte. Toto může trvat několik minut. Opravdu!

en: Please wait while cancelling...
cs: Prosím, čekejte během stornování...

en: Please wait while differences are obtained...
cs: Prosím, počekejte na zjištění rozdílů...

en: Please wait while the repository browser is initializing...
cs: Prosím, počkejte než se inicializuje průzkumník uložiště...

en: Please wait...
cs: Čekejte, prosím...

en: Prevents most cases in which connection lines cross revision nodes
cs: Zabrání většině případů, kdy spojení překřízí uzly revizí

en: Preview patched file
cs: Náhled na patchovaný soubor

en: Processing revision %d of %d...
cs: Zpracovávám revizi %d od %d...

en: Programs (*.exe)|*.exe|All Files (*.*)|*.*||
cs: Programy (*.exe)|*.exe|Všechny soubory (*.*)|*.*||

en: Progress
cs: Průběh

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Properties for
cs: Vlastnosti pro

en: Properties...
cs: Vlastnosti...

en: Property
cs: Vlastnost

en: Property Page
cs: Strana Vlastností

en: Property Status:
cs: Stav Vlastnosti:

en: Property name:
cs: Jméno vlastnosti:

en: Property status
cs: Vlastnosti - stav

en: Property value:
cs: Hodnota vlastnosti:

en: Proxy &timeout in seconds:
cs: Časový limi&t proxy v sekundách:

en: Proxy Settings
cs: Nastavení proxy

en: Put "Get Lock" on top menu when svn:needs-lock is set
cs: Dát "Získat zámek (get lock)" do horního menu, když je nastaveno svn:needs-lock

en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
cs: Ukončit aplikaci; zeptá se na uložení dokumentů
    Konec

en: R&AM drives
cs: R&AM disky

en: R&evert to this revision
cs: V&rátit do této revize

en: Re&movable drives
cs: Odní&matelné disky (USB)

en: Re&name...
cs: Přejme&novat...

en: Re&vert...
cs: Na&vrátit...

en: Read the 'Daily Use Guide' before you are stuck...
cs: Přečtěte si 'Daily Use Guide' dřív, než se zaseknete...

en: Recently modified lines
cs: Poslední upravené řádky

en: Record Only
cs: Pouze záznam

en: Recurse into unversioned folders
cs: Rekurzivně do neverzovaných souborů

en: Recursive
cs: Rekurzivně

en: Redo the previously undone action
    Redo
cs: Znovu opakovat předchozí navrácenou akci
    Znovu

en: Reduce cross-&lines
cs: Omezit přeškrtávací čáry

en: Reduce the window to an icon
cs: Zmenšit okno

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Reject
cs: Zamítnout

en: Release loc&k
cs: Uvolnit záme&k

en: Releases locks even if you're not the owner of the locks (breaks them).
cs: Uvolní zámky ač nejste majitelem zámků (rozbije je).

en: Releases locks on files so other users can edit them again.
cs: Uvolnit zámky na souborech, takže ostatní uživatelé je budou moci opět editovat.

en: Relo&cate...
cs: Přemístit (Relo&cate)...

en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Reloads the opened files and reverts all changes.
    Reload
cs: Znovu načte otevřené soubory a vrátí veškeré změny.
    Znovu načíst

en: Relocate
cs: Přemístit (Relo&cate)

en: Relocate Warning
cs: Varování přemísťování

en: Relocating...
cs: Přemísťování...

en: Remote property status
cs: Vzdálený stav vlastnosti

en: Remote status
cs: Vzdálený stav

en: Remote text status
cs: Vzdálený stav obsahu

en: Remove %ld items
cs: Odstranit %ld položek

en: Remove %s
cs: Odstranit %s

en: Remove from &ignore list
cs: Odstranit ze seznamu &ignorování

en: Remove from changelist
cs: Odstranit ze seznamu změn

en: Remove...
cs: Odstranit...

en: Removed
cs: Odstraněno

en: Removed file/folder
cs: Odstraněný soubor/složka

en: Removed from changelist
cs: Odstraněno ze seznamu změn

en: Removed the file pattern(s)
    %s
    from the ignore list.
cs: Odstraněné vzory souborů
    %s
    ze seznamu k ignorování.

en: Removes all unversioned and ignored items
cs: Odstraní všechny neverzované a ignorované položky

en: Removes the file or filemask from the list of ignored items
cs: Odstraní soubory (nebo dle masky) ze seznamu k ignorování

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename %s
cs: Přejmenovat %s

en: Rename item from %s
    to %s
cs: Přejmenovat poožku z %s
    do %s

en: Rename/move - TortoiseSVN
cs: Přesunout/přejmenovat -  TortoiseSVN

en: Renamed node
cs: Přejmenován uzel

en: Renamed remotely
cs: Přejmenováno na dálku

en: Renames files / folders inside version control
cs: Přejmenuje soubory / složky pod správou verzí

en: Repair move
cs: Opravit přesun

en: Repeat the last action
    Repeat
cs: Zopakovat poslední akci
    Zopakovat

en: Replace specific text with different text
    Replace
cs: Nahradí určený text jiným textem
    Nahradit

en: Replaced node
cs: Nahrazen uzel

en: Replacing
cs: Nahrazuji

en: Repository
cs: Uložiště

en: Repository Browser
cs: Průzkumník uložiště

en: Requests a username and a password
cs: Vyžaduje uživatelské jméno a heslo

en: Res&olved...
cs: Vyřešené (Res&olved)...

en: Resolve
cs: Vyřešit

en: Resolve - TortoiseSVN
cs: Vyřešit - TortoiseSVN

en: Resolve conflict using "mine"
cs: Vyřešit konflikt použitím "mé verze"

en: Resolve conflict using "theirs"
cs: Vyřešit konflikt použitím "jejich verze"

en: Resolved
cs: Vyřešeno

en: Resolved:
    %s
cs: Vyřešeno:
    %s

en: Resolves conflicted files
cs: Vyřeší soubory v konfliktu

en: Restore Default
cs: Obnovit defaultní

en: Restore the window to normal size
cs: Obnovit okno do normální velikosti

en: Restored
cs: Obnoveno

en: Retry
cs: Opakovat

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revert - TortoiseSVN
cs: Vrátit změny - TortoiseSVN

en: Revert changes from these revisions
cs: Vrátit změny z těchto revizí

en: Reverted
cs: Vráceno

en: Reverts all changes you made since the last update
cs: Navrátí všechny změny, které byly provedeny od poslední aktualizace

en: Revision
cs: Revize

en: Revision %d
cs: Revize %d

en: Revision %ld
cs: Revize %ld

en: Revision %s
cs: Revize %s

en: Revision &graph
cs: &Graf verzí/revizí

en: Revision / Author:
cs: Revize / Autor:

en: Revision Graph
cs: Graf verzí/revizí

en: Revision Graph Filter
cs: Filtr grafu verzí/revizí

en: Revision Range
cs: Rozsah Revizí

en: Revision graph
cs: Graf verzí/revizí

en: Revision:
cs: Revize:

en: Revision: %ld
    URL: %s
    Author: %s
    Date: %s
    
    Logmessage:
    %s
cs: Revize: %ld
    URL: %s
    Autor: %s
    Datum: %s
    
    Log záznam:
    %s

en: Revision: %ld
    URL: %s
    Author: %s
    Date: %s
    
    Tags:%s
    
    Logmessage:
    %s
cs: Revize: %ld
    URL: %s
    Autor: %s
    Datum: %s
    
    Značky/tagy:%s
    
    Log záznam:
    %s

en: Revisions
cs: Revize

en: Right View:
cs: Pravý pohled:

en: Right image
cs: Pravý obrázek

en: S&ettings
cs: Nastav&ení

en: S&tatistics
cs: Statistika

en: S&witch...
cs: Překlopit (&Switch)...

en: SVN Add files to this WC
cs: SVN Přidat (Add) soubory do této pracovní kopie

en: SVN Author
cs: SVN Autor

en: SVN Copy and rename versioned file here
cs: SVN Kopírovat a Přejmenovat sem verzované soubory

en: SVN Copy versioned files here
cs: SVN Kopírovat sem verzované soubory

en: SVN Export all to here
cs: SVN Exportovat všechno sem

en: SVN Export to here
cs: SVN Exportovat sem

en: SVN Lock owner
cs: Vlastník zámku SVN

en: SVN Move and rename versioned files here
cs: SVN Přesunout a Přejmenovat sem verzované soubory

en: SVN Move versioned files here
cs: SVN přesunout (move) verzované soubory sem

en: SVN Revision
cs: SVN Revize

en: SVN Status
cs: SVN Stav

en: SVN mime-type
cs: SVN mime-typ

en: SVN short URL
cs: SVN krátké URL

en: Save &As...
cs: Uložit jako...

en: Save &as...
cs: Uložit j&ako...

en: Save As
cs: Uložit jako

en: Save as...
cs: Uložit jako...

en: Save changes to %1?
cs: Uložit změny do %1?

en: Save client certificate path
cs: Uložit cestu klientského certifikátu

en: Save revision &to...
cs: Uloži&t revizi do...

en: Save the modified file
    Save file
cs: Uložit modifikovaný soubor
    Uložit soubor

en: Save to clipboard
cs: Z&kopírovat do schránky

en: Saved Data
cs: Uložená data

en: Saving file %s
cs: Ukládám soubor %s

en: Saving files
cs: Ukládám soubory

en: Saving patchfile to:
cs: Ukládám záplatu (patchfile) do:

en: Search &log messages...
cs: Hledat &log záznamy...

en: Search for:
cs: Hledat:

en: Search string not found!
cs: Hledaný výrz nenalezen!

en: Seek failed on %1
cs: Hledání selhalo na %1

en: Select &All
cs: Vybr&at vše

en: Select / deselect &all
cs: Ozn&ačit / Zrušit označení všeho

en: Select File...
cs: Vybrat soubor...

en: Select Revision
cs: Vybrat revizi

en: Select SSH client
cs: Zvolte SSH klienta

en: Select an object on which to get Help
cs: Vybrat objekt, pro který chcete získat nápovědu

en: Select changelist
cs: Vyberte seznam změn

en: Select diff application
cs: Zvolte aplikaci pro zjištění rozdílů (diff)

en: Select diff file...
cs: Zvolte záplatu (diff file)...

en: Select directory to check out to
cs: Vyberte složku, kam se má získat

en: Select end revision
cs: Vybrat poslední revizi

en: Select folder to export to.
    You might need to create a new folder before performing this export.
cs: Vyberte složku kam exportovat.
    Možná budete potřebovat nejprve vytvořit novou složku, než zahájíte export.

en: Select folder to run script for
cs: Vyberte složku, kde se má spustit script

en: Select folder to save the selected files to
cs: Vyberte složku pro uložení vybraných souborů

en: Select hook script file
cs: Vybrat soubor s hook skriptem...

en: Select merge application
cs: Zvolte aplikaci pro sloučení (merge)

en: Select revision range
cs: Zvolit rozsah revizí

en: Select start revision
cs: Vybrat první revizi

en: Select text editor application
cs: Zvolte aplikaci pro úpravy textu

en: Select the behaviour of the progress dialog at the end of the operation.
cs: Vyberte chování dialogu průběhu při konci operace.

en: Select the entire document
    Select All
cs: Vybrat celý dokument
    Vybrat vše

en: Select the type of repository you want to create:
cs: Zvolte typ uložiště, které chcete vytvořit:

en: Select viewer for diff-files
cs: Zvolte aplikaci pro zobrazení záplat (Diff-Files)

en: Send Mail failed to send message.
cs: Odeslání emailové zprávy selhalo.

en: Sending content
cs: Posílám obsah

en: Server &address:
cs: &Adresa serveru:

en: Set file dates to the "last commit &time"
cs: Nastavi&t čas souborů na "poslední čas odevzdání(commitu)"

en: Setting properties...
cs: Nastavení Vlastností...

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings - TortoiseSVN
cs: Nastavení - TortoiseSVN

en: Sh&ow log
cs: Z&obrazit Log

en: Shell Icon Cache was rebuilt!
cs: Keš ikon šelu byla znovu vytvořena!

en: Sho&w properties
cs: Z&obrazit Vlastnosti

en: Short &date/time format in log messages
cs: Krátký formát &data/času v log zprávách

en: Short URL of Subversion items
cs: Krátké URL položek Subversion

en: Show &All
cs: Ukáz&at vše

en: Show &Range...
cs: Zobrazit rozsah...

en: Show &all revisions
cs: Zobrazit všechny revize

en: Show &changes
cs: Zobrazit &změny

en: Show &log
cs: Zobrazit &log záznamy

en: Show &log...
cs: Zobrazit &log záznamy...

en: Show &overlays and context menu only in explorer
cs: Z&obrazovat překryvy a kontextové menu pouze v exploreru

en: Show &unversioned files
cs: &Ukázat neverzované soubory

en: Show File List
cs: Ukázat seznam souborů

en: Show HEAD revision nodes
cs: Zobrazit uzly HEAD revize

en: Show Inline-Diff word by word
    Inline diff word-wise
cs: Zobrazit řádkové rozdíly slovo po slovu
    Řádková záplata (Inline diff) podle slov

en: Show Lock dialog before locking files
cs: Zobrazit uzamykací dialog před zamknutním souborů

en: Show Ove&rview
cs: Z&obrazit Přehled

en: Show an overview of the whole graph
cs: Zobrazit přehled celého grafu

en: Show changes as &unified diff
cs: &Ukázat rozdíly jako spojený diff

en: Show differences as &unified diff
cs: &Ukázat rozdíly jako spojený Diff soubor

en: Show excluded folders as 'normal'
cs: Zobrazit vyjmuté adresáře jako 'normální'

en: Show ignored files
cs: Zobrazit ignorované soubory

en: Show li&ne diff bar
cs: Zobrazovat lištu s rozdíle&m v řádce

en: Show linenumber&s
cs: Zobrazovat čí&sla řádků

en: Show oldest node at top
cs: Zobrazit nejstrší uzel navrchu

en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
cs: Zobrazit, nebo skrýt stavový řádek
    Přepnout stavový řádek

en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
cs: Zobrazit, nebo skrýt lištu nástrojů
    Přepnout lištu nástrojů

en: Show special characters for whitespaces
    Show Whitespaces
cs: Zobrazí zvláštní znaky místo prázdných
    Zobrazit prázdné znaky

en: Show tags on the copy source, not as separate nodes
cs: Zobrazit značky na zdroji kopie, ne jako samostatné uzly

en: Show unmodified files
cs: Zobrazit nezměněné soubory

en: Show unversioned files
cs: Ukázat neverzované soubory

en: Show/Hide
cs: Zobrazit/Schovat

en: Showing %ld nodes
cs: Ukazuji %ld nody

en: Showing %ld revision(s), from revision %ld to revision %ld - %ld revision(s) selected.
cs: Ukazuji %ld revize, od revize %ld do revize %ld - %ld  vybraných revizí.

en: Showing graph for %s
cs: Ukazuji graf pro %s

en: Shows a graphical representation of copies/tags/branches
cs: Ukáže grafickou reprezentaci kopií/značek/větví

en: Shows all files which were changed since the last update, locally and in the repository
cs: Ukáže všechny soubory od poslední aktualizace změněné lokálně a v uložišti

en: Shows all revisions where changes were made to this item
cs: Ukázat všechny revize, kde byly provedené změny této položky

en: Shows information about TortoiseSVN
cs: Zobrazit informace o TortoiseSVN

en: Shows the eol-style property value
cs: Ukáže hodnotu vlastnosti eol-style

en: Shows the log for the selected file / folder
cs: Ukáže log záznamy pro vybraný soubor / složku

en: Shows the mime type of the versioned file
cs: Ukáže typ MIME verzovaného souboru

en: Size
cs: Velikost

en: Skipped
cs: Vynecháno

en: Skipped missing target
cs: Vynechat chybějící cíl

en: Specifies how many items you want to keep in the most recent log messages dialog.
cs: Stanoví kolik položek chcete držet v dialogu nejaktuálnějších log záznamů.

en: Specify the files or folders which TortoiseSVN
    should ignore in <b>all</b> working copies.
    Separate the patterns with a space.
cs: Určtete soubory a složky, které TortoiseSVN
    má vyjmout z kontroly verzí ve <b>všech</b> pracovních kopiích.
    Oddělte vzory mezerou.

en: Specify the revision range which you want to merge:
cs: Určete rozsah revizí, které chcete sloučit (merge):

en: Split lines
cs: Rozdělit řádky

en: Split long &branches
cs: Rozdělit dlouhé &větve(branches)

en: Split long, inactive branches into segments
cs: Rozdělit dlouhé, neaktivní větve na segmenty

en: Split the active window into panes
    Split
cs: Rozdělit aktivní okno do panelů
    Rozdělit

en: Stacked Bar Graph
cs: Skládaný sloupcový graf

en: Stacked Line Graph
cs: Skládaný čárový graf

en: Start Commit Hook
cs: Spustit Commit Hook

en: Start Revision
cs: Spustit Revizi

en: Start Update Hook
cs: Spustit Update Hook

en: Statistics
cs: Statistika

en: Status
cs: Stav

en: Status and action colors
cs: Stavové a akční barvy

en: Status cache
cs: Cache stavu

en: Status cache kept in an external process, can show the overlay recursively
cs: Status chache držena v externím procesu, může ukázat overlay rekurzivně

en: Status cache only for one folder, no recursive overlays
cs: Status cache pouze pro jednu složku, žádné rekurzivní overlaye

en: Status of item in SVN
cs: Stav položky v SVN

en: Steal loc&k
cs: Odebrat záme&k

en: Steal the lock
cs: Přetáhnout zámek

en: Stefan Küng, Lübbe Onken
cs: Stefan Küng, Lübbe Onken, do češtiny přeložil Radek Švarz a Vojtěch Vondra

en: Subversion
cs: SubVersion

en: Subversion configuration &file:
cs: Konfigurační &soubor Subversion:

en: Subversion reported an error while creating a repository!
    Make sure the folder is empty and not write protected.
cs: Subversion nahlásilo chybu během vytváření uložiště!
    Ujistěte se, že složka je prázdná a bez zakázané možnosti zápisu.

en: Subversion reported an error while doing a cleanup!
    <hr=100%%>
    %s
cs: Subversion nahlásilo chybu během čištění!
    <hr=100%%>
    %s

en: Subversion server file:
cs: Konfigurační soubor Subversion:

en: Sw&itch working copy to new branch/tag
cs: Překlopit pracovní kopii (&WC) do nové větve / značky

en: Switch %s to %s, Revision %s
cs: Změnit %s na %s, Revize%s

en: Switch Left<->Right
cs: Přepnout levá<->pravá

en: Switch To Branch / Tag
cs: Překlopit (switch) na větev / značku

en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
cs: Přepnout se zpět do předchozího panelu okna
    Předchozí panel

en: Switch between single and double pane view
    Switch between single and double pane view
cs: Přepnout mezi 1 panelem a 2 panely
    Přepnout mezi 1 panelem a 2 panely

en: Switch the contents of the left and right view
    Switch left and right view
cs: Přepnout obsah v levém a pravém pohledu
    Přepnout levý a pravý pohled

en: Switch to the next document window
cs: Přepnout se do dalšího okna dokumentu

en: Switch to the next window pane
    Next Pane
cs: Přepnout se do následujícího panelu okna
    Další panel

en: Switch to the previous document window
cs: Přepnout se do předchozího okna dokumentu

en: Switch working copy to another branch / tag
cs: Překlopit pracovní kopii (WC) do jiné větve / značky

en: Switches the comparison left<<->right
cs: Přepnout porovnávání levá<<->pravá

en: System &sounds
cs: &Systémové zvuky

en: System registry entries have been removed and the INI file (if any) was deleted.
cs: Položky systémového registru byly odstraněny a INI soubor (pokud existoval) byl smazán.

en: Tab size:
cs: Velikost &tabulátoru:

en: Tagged the working copy to %s
cs: Označkovaná pracovní kopie (WC) na %s

en: Text Status:
cs: Stav obsahu:

en: Text status
cs: Stav obsahu

en: The File
    %s
    is not a valid text file!
    Note that UTF32 files are treated as binary too.
cs: Soubor
    %s
    není platný textový soubor!
    Upozorňuji, že UTF32 soubory jsou považovány také za binární.

en: The Repository was successfully created.
cs: Uložiště bylo úspěšně vytvořeno.

en: The chunk size did not match the number of added/removed lines!
cs: Velikost dílů neodpovídá množství přidaných / odebraných řádek!

en: The chunk start "@@" was expected in line %d !
cs: Start dávky "@@" byl očekáván na řádce %d !

en: The default URL to checkout from if nothing else is specified
cs: Výchozí URL pro checkout, pokud není nastaveno nic jiného

en: The default path to checkout to if nothing else is specified
cs: Výchozí cesta pro checkout, pokud není nastaveno nic jiného

en: The diffing engine aborted because of an error:
    %s
cs: Nástroj na zjišťování rozdílů byl ukončen kvůli chybě:
    %s

en: The file %s does not exist!
cs: Soubor %s neexistuje

en: The file %s was not found in the patch file!
cs: Soubor %s nebyl nalezen v záplatě (patch file)!

en: The file is too big
cs: Soubor je příliš velký

en: The file is too large to open.
cs: Soubor je příliš velký pro otevření.

en: The file
    %s
    already exists! Do you want to overwrite it?
cs: Soubor
    %s
    již existuje! Přejete si jej přepsat?

en: The folder %s
    contains unversioned and/or modified file(s). Do you want to remove it anyway?
cs: Složka %s
    obsahuje neverzované anebo modifikované soubory. Chcete ji přesto odstranot?

en: The folder 
    %s
    does not exist.
    Would you like to create it first?
cs: Složka 
    %s
    neexistuje.
    Přejete si nejdříve ji vytvořit?

en: The folder
    %s
    already exists!
cs: Cílový adresář
    %s
    již existuje!

en: The hook script returned an error:
    %s
cs: Hook skript vrátil chybu:
    %s

en: The image can not be shown.
cs: Obrázek nemůže být zobrazen.

en: The line "====" was expected in line %d !
cs: Řádka "====" byla očekávaná na řádce číslo %d !

en: The line "Index: " was not found!
    Either this is not a diff file or the diff is empty.
cs: Řádka "Index: " nebyla nalezena!
    Buďto toto není záplata (diff file) nebo je záplata prázdná.

en: The line indicating the new file was expected in line %d !
cs: Řádka indikující nový soubor byla očekávaná na řádce %d !

en: The line indicating the old file was expected in line %d !
cs: Řádka indikující starý soubor byla očekávaná na řádce %d !

en: The lock has already been broken from another working copy
cs: Zámek již byl rozbit jinou pracovní kopií

en: The old file does not match the new file.
    Renaming of files is not (yet) supported!
cs: Starý soubor neodpovídá novému souboru.
    Přejmenování souborů (zatím) není podporováno!

en: The operation failed.
cs: Operace selhala.

en: The parameters '/path' and '/pathfile' are mutually exclusive.
    You must only specify one of them.
cs: Parametry  '/path' a '/pathfile' se vzájemně vylučují.
    Můžete nastavit pouze jeden z nich.

en: The patch seems outdated! The file line
    %s
    and the patchline
    %s
    do not match!
cs: Záplata vypadá zastarale! Řádka souboru
    %s
    a řádka záplaty
    %s
    nesouhlasí!

en: The path/URL you've entered seems to be illegal on Windows!
    You can try it anyway, but you might get an error later.
    
    A valid path on windows must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
cs: Zadaná cesta / URL je neplatná na Windows!
    Můžete ji přeci jen zkusit, ale můžete později narazit na chybu.
    
    Platná cesta na windows nesmí obsahovat '<<>|"?*:' a ani jeden z následujích názvů:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$

en: The path
    <i>%s</i>
    in the patchfile does not exist.
    TortoiseMerge found the relative path
    <i>%s</i>
    which seems to match the directory you're applying the patch.
    
    Do you want to use the suggested path? Answering 'no' will quit TortoiseMerge.
cs: Cesta
    <i>%s</i>
    pravděpodobně nesouhlasí s cestami v záplatovém souboru.
    Ale TortoiseMerge našel relativní cestu
    <i>%s</i>,
    která odpovídá lépa. Chcete použít raději doporučenou cestu?
    Zvolením 'ne' se TortoiseMerge vypne.

en: The path
    <i>%s</i>
    in the patchfile does not exist.
    TortoiseMerge tried to apply the patch by stripping prefixes but no matching path could be found.
cs: Cesta
    <i>%s</i>
    v patchovacím souboru neexistuje.
    TortoiseMerge se pokusil použít patch odtrhnutím předpon, ale žádná odpovídající cesta nebyla nalezena.

en: The path
    <i>%s</i>
    seems not to match the paths in the patchfile.
    But TortoiseMerge found the path
    <i>%s</i>
    matches it better. Do you want to use the suggested path instead?
cs: Cesta
    <i>%s</i>
    pravděpodobně nesouhlasí s cestami v záplatovém souboru.
    Ale TortoiseMerge našel cestu
    <i>%s</i>,
    která souhlasí více. Chcete použít raději doporučenou cestu?

en: The result of the merge is stored in the working copy at:
cs: Výsledek sloučení (merge) je uložen v pracovní kopii v:

en: The selected file appears to still have one or more conflict markers in it.
    Are you sure you want to mark the file resolved?
cs: Vypadá to, že vybraný soubor stále má jedno nebo více označení konfliktu.
    Skutečně ho chcete označit za rozhodnutý?

en: The target URL
    %s
    already exists!
cs: Cílové URL
    %s
    již existuje!

en: The target folder 
    %s
    is not empty!
    Are you sure you want to checkout/export into that folder?
cs: Cílová složka
    %s
    není prázdná!
    Jste si jist, že chcete provézt získání/export do této složky?

en: The time in seconds after which the parsing of the selected files stops.
    A lower value will make the auto-completion list available sooner,
    but maybe not scan all files.
cs: Čas v sekundách, kdy se zastaví zpracování vybraných souborů.
    Nižší hodnota vytvoří autokompletační seznam dříve,
    ale možná ne se všemi soubory.

en: The two selected URL's are not created from the same root.
    It's not possible to show the log messages between them!
cs: Dvě vybrané URL nejsou vytvořené ze stejného kořene (root).
    Není možné ukázat log záznamy mezi nimi.

en: The user who did the last commit
cs: Uživatel, který provedl poslední odevzdání

en: The user who owns the lock of the file
cs: Uživatel, který vlastní zámek souboru

en: The working copy has changed!
    <hr=100%>
    Please commit your changes first or revert.
cs: Pracovní kopie je změněná!
    <hr=100%>
    Prosím, nejdříve odevzdejte své změny, nebo je navraťte.

en: The working copy is not up to date!
    Please Update first.
cs: Pracovní kopie není aktuální!
    Prosím, proveďte nejdřív aktualizaci.

en: Their file:
cs: Jejich soubor:

en: Theirs
cs: Jejich

en: There are changes inside one or more directories which you have included with svn:externals.
    Those files are <b>not</b> listed for commit. You need to commit those files separately.
cs: Existují změny v rámci jedné nebo více složek, které jste připojil pomocí svn:externals.
    Tyto soubory <b>nejsou</b> vypsány pro odevzdání. Musíte je odevzdat zvlášť.

en: There are still unresolved conflicts in line %d!
    You should resolve those conflicts first before saving.
    Do you want to save the file with the conflicts still there?
    If you click YES, then you have to manually resolve the conflicts in another editor!
cs: Jsou zde stále nerozřešené konflikty na řádce %d!
    Měl byste vyřešit tyto konflikty před uložením.
    Chcete uložit soubor obsahující konflikty?
    Pokud kliknete ANO, pak musíte manuálně dořešit konflikty v jiném editoru!

en: There are unsaved modifications!
    Do you want to save your changes?
cs: Některé úpravy nebyly uloženy!
    Chcete je uložit nyní?

en: There is nothing to add. All the files and folders are either under version control or have been ignored using the svn:ignore property or the global ignore configuration setting.
cs: Nelze nic přidat. Všechny soubory a složky jsou buďto ve správě verzí nebo jsou ignorovány pomocí vlastnosti svn:ignore nebo globálním nastavením ignorování.

en: There's nothing to unlock. No file has a lock in this working copy.
cs: Není nic k odemčení. Žádná složka není zamčená v této pracovní kopii(WP).

en: This is not a valid URL.
    Please enter an URL here.
cs: Toto není platné URL.
    Prosím, zadejte zde URL.

en: This is not a valid path!
    A valid path must not contain '<<>|"?*:' or one of the following device names:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$
cs: Toto není platná cesta!
    Platná cesta nesmí obsahovat '<<>|"?*:', a ani jeden z následujících názvů:
    com1-com9, lpt1-lpt9, prn, aux, con, nul, clock$

en: This product includes software developed by CollabNet (http://www.Collab.Net/)
cs: Tento produkt obsahuje software vyvinutý společností CollabNet (http://www.Collab.Net/)

en: This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit (http://www.openssl.org/)
cs: Tento produkt obsahuje software vyvinutý OpenSSL Projektem pro použití OpenSSL Toolkitu (http://www.openssl.org/)

en: This program is linked to the missing export %s in the file %s. This machine may have an incompatible version of %s.
cs: Tento program je nalinkován k chybějícímu exportu %s v souboru %s. Tento stroj může mít nekompatibilní verzi %s.

en: This program requires the file %s, which was not found on this system.
cs: Tento program vyžaduje soubor %s, který nebyl nalezen v systému.

en: This property is only allowed on folders, not files.
cs: Tato vlastnost je povolená pouze na složkách, ne na souborech.

en: This property must not have multiple lines. Only one line is allowed.
cs: Tato vlastnost nesmí mít více řádek. Pouze jedna řádka je povolená.

en: To commit recursively and work around this error,
    make sure that all child items of a checked folder
    are also checked in the commit dialog.
    Otherwise, TortoiseSVN must do a non-recursive commit
    which does not allow directory deletion.
cs: Pro rekurzivní odevzdání (commit) a obejití této chyby,
    ujistěte se, že všechny podřazené položky zaškrtnuté složky
    jsou také zaškrtnuté v dialogu odevzdání.
    Jinak TortoiseSVN musí provést nerekurzivní odevzdání,
    které neumožňuje smazání složky.

en: To steal the lock, right-click on the parent folder of this item and select "Get Lock" from the context menu.
    This will bring up the locking dialog where you can enforce the lock, i.e., 'steal' it from the one currently holding it.
cs: Pro přetáhnutí zámku, klikněte pravým tlačítkem myši na nadřazenou složku položky a vyberte "Získat zámek" v kontextovém menu.
    Toto zobrazí uzamykací dialog, který může přebít zámek, tj. 'přetáhne' položku pod druhý zámek ze současně platného.

en: To:
cs: Do:

en: To: (end URL and revision of the range to merge)
cs: Do: (konec URL a revize rozsahu pro sloučení (merge))

en: TortoiseBlame can't be started directly!
    TortoiseBlame.exe blamefile [[logfile] [viewtitle]] [/line:linenumber] [/path:originalpath]
cs: TortoiseBlame nemůže být spuštěné přímo!
    TortoiseBlame.exe blamefile [[logfile] [viewtitle]] [/line:linenumber][/path:originalpath]

en: TortoiseIDiff: the image diff viewer for TortoiseSVN
    
    Available command line parameters are:
    /left:"path to left picture"
    /lefttitle:"title to show for the left picture"
    /right:"path to right picture"
    /righttitle:"title to show for the right picture"
cs: TortoiseIDiff: prohlížeč rozdílů obrázklů pro TortoiseSVN
    
    Dostupné parametry příkazové řádky jsou:
    /left:"cesta k levému souboru"
    /lefttitle:"nadpis pro levý obrázek"
    /right:"cesta k pravému souboru"
    /righttitle:"nadpis pro pravý obrázek"

en: TortoiseSVN has detected similar filenames. Do you want the files:%s
    to be renamed too?
cs: TortoiseSVN detekovalo podobná jména souborů. Chcete soubory:%s
    také přejmenovat?

en: Total commits analyzed:
cs: Celkem analyzovaných odevzdání:

en: Total file changes:
cs: Celkem změn souborů:

en: Transferring at %s
cs: Přenáším za %s

en: Try a "Cleanup". If that doesn't work you need to do a fresh checkout.
cs: Zkuste "Vyčistit". Pokud to nepomůže, potřebujete udělat nové získání (checkout).

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Tweak TortoiseSVN
cs: Vyladit TortoiseSVN

en: Two-way &Diff
cs: Dva panely

en: URL history
cs: Historie URL

en: URL of Subversion items
cs: URL Subversion položek

en: Unable to load mail system support.
cs: Nelze načíst podporu mail systému.

en: Unable to read from %1, it is opened by someone else.
cs: Nelze číst z %1, je to otevřené někým jiným.

en: Unable to read write-only property.
cs: Nelze číst vlastnost určenou pouze pro zápis.

en: Unable to reconstruct working copy path!
    This can happen if the file has been renamed.
    Please start the log dialog on this specific file alone and then revert the changes
    from the top pane in the log dialog.
cs: Nelze rekonstruovat cestu pracovní kopie (WC)!
    Důvodem může být přejmenování souboru.
    Spusťte si dialog log záznamů na tomto konkrétním souboru a vraťte změny (revert)
    z vrchního panelu v dialogu log záznamů.

en: Unable to write read-only property.
cs: Nelze zapisovat do vlastnosti určené pouze pro čtení.

en: Unable to write to %1, it is read-only or opened by someone else.
cs: Nelze zapsat do %1, je to určené pouze pro čtení nebo otevřené někým jiným.

en: Uncheck
cs: Odznačit

en: Undo the last action
    Undo
cs: Vrátit poslední akci
    Vrátit

en: Unexpected file format.
cs: Neočekávaný souborový formát.

en: Unified &diff of HEAD revisions
cs: Jednotný &Diff soubor předních (HEAD) revizí

en: Unknown certificate issuer.
      Fingerprint: %s
      Distinguished name: %s
cs: Neznámý vydavatel certifikátu.
      Otisk: %s
      Zjištěné jméno: %s

en: Unknown depth
cs: Neznámá hloubka

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unlock failed
cs: Odemčení selhalo

en: Unlocked
cs: Odemčeno

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: Unversioned files mark parent folder as modified
cs: Neverzované soubory označily nadřazenou složku jako modifikovanou

en: Update
cs: Aktualizovat (&Update)

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updates the working copy to a specific revision
cs: Aktualizuje pracovní kopii (WC) na konkrétní revizi

en: Updates the working copy to the current revision
cs: Aktualizuje pracovní kopii (WC) na současnou revizi

en: Updating %s
cs: Aktualizuji %s

en: Updating and retrying the lock...
cs: Aktualizace a pokus o zopakování zamčení...

en: Use &magnifier on locatorbar
cs: Použít lupu na lokační&m panelu

en: Use &one-pane view as default for 2-file diff
cs: Použít jedn&o-panelový pohled jako defaultní pro srovnávání 2 souborů

en: Use &other text block
cs: P&oužít jiný textový blok

en: Use &text viewer to view blames
cs: Použít &textový prohlížeč pro prohlédnutí obvinění

en: Use '*' as a wildcard character when specifying an exception.
    To separate multiple exceptions, use commas (',').
    Example: *.mylan.com, *.company.com
cs: Použijte '*' jako náhradu znaků při určování výjimky
    Pro oddělení více vyjímek použijte čárky(',').
    Příklad: *.mojesit.cz, *.spolecnost.cz

en: Use URL of &WC as the default "From:" URL
cs: Použít URL pracovní kopie (WC) jako defaultní "Od:" URL

en: Use Unified Diff from clipboard
cs: Použít Záplatu (&Unified Diff) ze schránky

en: Use "From:" URL (revision range is selectable in the above log dialog)
cs: Použijte "Z:" URL (rozsah revizí je volitelný v log dialogu)

en: Use "_svn" instead of ".svn" directories
cs: Místo ".svn"  se použijí "_svn" složky

en: Use both text blocks (this one first)
cs: Použít oba textové bloky (tento první)

en: Use both text blocks (this one last)
cs: Použít oba textové bloky (tento poslední)

en: Use stri&keout for removed lines
cs: Použít přeš&krtnutí pro smazané řádky

en: Use text block from "&mine"
cs: Použít z "mého" bloku textu

en: Use text block from "&theirs"
cs: Použít z "jejich" bloku textu

en: Use text block from "m&ine" before "theirs"
cs: Použijte textový blok z "m&ého" před "jejich"

en: Use text block from "mine" before "theirs"
    Use "mine" text block then "theirs"
cs: Použije textový blok z "mého" před "jejich"
    Použije "můj" textový blok pak "jejich"

en: Use text block from "mine"
    Use "mine" text block
cs: Použije blok textu z "mého"
    Použije "můj" blok textu

en: Use text block from "t&heirs" before "mine"
cs: Použijte textový blok z "jejic&h" před "mojím"

en: Use text block from "theirs" before "mine"
    Use "theirs" text block then "mine"
cs: Použije textový blok z "jejich" před "mojím"
    Použije "jejich" blok textu, pak "můj"

en: Use text block from "theirs"
    Use "theirs" text block
cs: Použije textový blok z "jejich"
    Použije "jejich" blok textu

en: Use th&is text block
cs: Použít &tento bloku textu.

en: Use this &whole file
cs: Použít tento &celý soubor

en: Use this if the URL of the repository has changed
cs: Použít toto, pokud se změnilo URL uložiště

en: Use whole other &file
cs: Použít celý jiný &soubor

en: User cancelled
cs: Zrušeno uživatelem

en: Username:
cs: Jméno uživatele:

en: Valid command line options are:
    /base:<path to base file>
    /theirs:<path to their file>
    /mine:<path to your file>
    /merged:<path to resulting merged file>
    /diff:<path to unified diff file>
    /patchpath:<path to folder>
cs: Platné volby příkazové řádky jsou:
    /base:<cesta k base souboru>
    /theirs:<cesta k jejich souboru>
    /mine:<cesta k mému souboru>
    /merged:<cesta do výsledného sloučeného souboru>
    /diff:<cesta do záplaty (unified diff file)>
    /patchpath:<cesta do složky>

en: Value
cs: Hodnota

en: Version
cs: Verze

en: Versioned
cs: Verzované

en: View
cs: Po&hled

en: View revision for path in &webviewer
cs: Zobrazit revizi pro cestu ve web prohlížeči

en: View revision in &webviewer
cs: Zobrazit revizi ve web prohlížeči

en: Visit our website
cs: Navštivte webovou stránku

en: Wait
cs: Počkejte

en: Wait for the script to finish
cs: Počkejte, až skončí skript

en: Warning
cs: Varování

en: Warning!
cs: Varování!

en: When locking one or more selected files, shows a dialog
    asking for a descriptive message about the locking
cs: Při uzamknutí jednoho nebo více souborů zobrazí dialog, 
    kde lze vyplnit zprávu o důvodu uzamknutí

en: With URL:
cs: S URL:

en: Working Copy
cs: Pracovní kopie (WC)

en: Working Copy Path:
cs: Cesta Pracovní kopie (WC)

en: Working copy
cs: Pracovní kopie (&WC)

en: Working copy relocated to
    %s
cs: Pracovní kopie (WC) přeložena do
    %s

en: Yes
cs: Ano

en: Yes to all
cs: Ano pro všechny

en: You already have the latest version installed.
cs: Už máte nainstalovanou poslední verzi.

en: You are creating a repository on a network share.
    This is safe, but once the repository is created you must access it by some other means.
    Accessing a repository via file:/// on a network share may corrupt your data!
    Create the repository anyway?
cs: Vyvtáříte uložiště na sdíleném síťovém disku.
    Toto je bezpečné, ale jak je uložiště vytvořeno, musíte k němu přistupovat jiným způsobem.
    Přístup na uložiště pomocí file:/// na síťovém disku může poškodit data!
    Vytvořit přeci jen uložiště?

en: You are trying to access a repository via file:/// on
    a shared network drive.
    This could lead to severe repository corruption!
    Do you really want to do that?
cs: Pokoušíte se přistoupit na uložiště pomocí file:/// na
    sdíleném síťovém disku.
    To může způsobit korupci uložiště!
    Opravdu to chcete provést?

en: You are trying to move the trunk folder!
    Are you absolutely sure that you want to move
    the trunk folder?
cs: Pokoušíte se přesunou trunk adresář!
    Jste si opravdu jistí, že chcete přesunout 
    trunk adresář?

en: You can't set this property on folders, only on files!
    If you want to set it on all files within that folder,
    you must activate the 'recursive' checkbox.
cs: Nemůžete nastavit tuto vlastnost složce, pouze souborům!
    Pokud ji chcete nastavit na všechny soubory ve složce,
    musíte zaškrtnout 'rekurzivně'.

en: You dropped more than one file or folder to add to the repository.
    It's not possible to do that in one step, so TortoiseSVN will add each file/folder
    individually, creating a new revision for every added item.
    
    Do you still want to do this?
cs: Přetáhnul(a) jste více jak jeden soubor/složku pro přidání do uložiště.
    To není možné provést v jednom kroce, proto TortoiseSVN přidá každý soubor/složku
    individuálně, přičemž vytvoří novou revizi pro každou přidanou položku.
    
    Přejete si to stále provést?

en: You have modified properties without saving them first.
    Do you want to save them now?
cs: Modifikoval(a) jste Vlastnosti bez toho, že by byly nejdříve uložené.
    Chcete je uložit teď?

en: You have to update your working copy first.
cs: Musíte nejprve zaktualizovat svou pracovní kopii (WC).

en: You haven't entered an issue number!
    Are you sure you want to commit without an issue number?
cs: Nevložil(a) jste číslo chyby!
    Opravdu chcete odevzdat bez vloženého čísla chyby?

en: You must restart your system for the changes to take effect.
cs: Je potřeba restartovat systém, aby se projevily změny.

en: You selected an unversioned file.
    The file will be added to version control when you commit.
cs: Je vybrán neverzovaný soubor.
    Soubor bude přidán do správy verzí, jakmile provedete odevzdání (commit).

en: You've changed the icon set from <i>%s</i> to <i>%s</i>.
    That change won't take effect until you restart your computer or logoff and logon again!
cs: Změnil(a) jste sadu ikon z <i>%s</i> na <i>%s</i>.
    Tato změna bude brána v potaz až po restartu počítače nebo pokud se odlogujete a znova přihlásíte!

en: You've selected added folders. The patch won't contain added files within such added folders.
    Do you want to proceed anyway?
cs: Vybral(a) jste přidané složky. Záplata nebude obsahovat přidané soubory v těchto přidaných složkách.
    Opravdu chcete pokračovat?

en: Your previously entered log messages have been saved.
    Click here to read and insert them again.
cs: Dříve zadané log záznamy jsou uložené.
    Kliknutím zde je můžete přečíst a znovu vložit.

en: Your version is:
cs: Vaše verze je:

en: Your version is: %d.%d.%d.%d
cs: Vaše verze je: %d.%d.%d.%d

en: Your working copy appears to be on a tag path!
    You should first switch to a branch or the main trunk before committing.
    
    Do you want to commit anyway?
cs: Vypadá to, že Vaše pracovní kopie (WC) se nachází na cestě značky (tag)!
    Nejprve byste měl(a) přepnout (switch) na větev (branch) nebo hlavní kmen (trunk) před odevzdáním.
    
    Chcete přesto odevzdat?

en: Your working copy has local modifications!
    Note: updating to another revision won't lose those modifications so the working copy
    won't look exactly as it was in the revision you're updating to!
cs: Vaše pracovní kopie (WC) je lokálně zmodifikovaná!
    Poznámka: aktualizace na jinou revizi neztratí tyto modifikace, takže pracovní kopie
    nebude vypadat přesně stejně, jako v revizi, na kterou aktualizujete!

en: Zoo&m out
cs: &Oddálit

en: Zoom &in	Ctrl-+
cs: Přiblíž&it	Ctrl-+

en: Zoom &out	Ctrl--
cs: &Oddálit	Ctrl--

en: Zoom 100%
cs: Lupa 100%

en: Zoom i&n
cs: Přiblíž&it

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: Zoom to fit
cs: Lupa na celé

en: added
cs: přidáno

en: added files
cs: přidané soubory

en: an unnamed file
cs: soubor bez názvu

en: and
cs: a

en: and support the developers
cs: a podpořte vývojáře

en: author
cs: autor

en: bugtraq:append
    Set to "false" if you want the bugtracking ID to be inserted at the top of the
    log message. The default is "true" which means the bugtracking ID
    is appended to the log message.
cs: bugtraq:append
    Nastavte na "false", pokud chcete, aby se bugtracking ID vkládalo na vrch
    log záznamu. Defaultní je "true", což znamená, že bugtracking ID
    je přidáno nakonec log záznamu.

en: bugtraq:label
    Label text to show for the edit box where the user enters the issue number.
cs: bugtraq:label
    Textový nadpis, který se má ukázat pro editační pole, kam má uživatel vložit číslo problému.

en: bugtraq:logregex
    two regular expressions separated by a newline.
    The first expression is used to find a string referring to an issue,
    the second expression is used to extract the bare bug ID from that string.
cs: bugtraq:logregex
    2 regulární výrazy oddělené novou řádkou
    1. výraz se používá pro nalezení řetězce odkazujícího na problém,
     2. výraz se používá pro extrakci vlastního chybového ID z toho řetězce.

en: bugtraq:message
    String which is appended to a log message when an issue number is entered.
    The string must contain "%BUGID%" which gets replaced with the issue number.
cs: bugtraq:message
    Řetězec, který je přidán k log záznamu, když je vloženo číslo problému.
    Řetězec musí obsahovat "%BUGID%", které bude nahrazeno číslem problému.

en: bugtraq:number
    Set to "false" if your bugtracking system has issues which are referenced not by numbers.
cs: bugtraq:number
    Nastavte na "false", pokud Váš systém na správu chyb vede problémy, které nejsou odkazovány čísly.

en: bugtraq:url
    URL pointing to the issue tracker. It must contain "%BUGID%" which
    gets replaced with the issue number.
cs: bugtraq:url
    URL odkazující na hlídač problémů. Musí obsahovat "%BUGID%", které
    je nahrazeno číslem problému.

en: cleaning up
cs: čistím

en: commits
cs: počet odevzdání

en: conflicted
cs: v konfliktu

en: copied from
    %s - revision %ld
cs: kopírováno z
    %s - revize %ld

en: deleted
cs: smazáno

en: eol style
cs: eol styl

en: exported
    %s
    to
    %s
cs: exportováno
    %s
    do
    %s

en: external
cs: externí

en: ignored
cs: ignorováno

en: ignoring ancestry
cs: ignorující původ

en: incomplete
cs: nekompletní

en: item kept locally
cs: položka ponechána lokálně

en: locked
cs: uzamčeno

en: merged
cs: sloučeno

en: missing
cs: chybí

en: missing / deleted / replaced
cs: chybějící / smazané / nahrazené

en: modified
cs: modifikováno

en: modified / copied
cs: modifikováno / kopírováno

en: month
cs: měsíc

en: no description for this command is available
cs: k tomuto příkazu není k dispozici nápověda

en: non-versioned
cs: bez verzí

en: normal
cs: normální

en: obstructed
cs: zablokováno

en: pixels
cs: pixely

en: possible or real conflict / obstructed
cs: možné nebo reálný konflikt / překážky

en: quarter of year
cs: kvartál

en: readonly
cs: pouze ke čtení

en: replaced
cs: nahrazené

en: respecting ancestry
cs: respektující původ

en: revision %s-%s, revision %s-%s
cs: revize %s-%s, revize %s-%s

en: revisions %s-%s, %s
cs: revize%s-%s, %s

en: svn:eol-style
    One of 'native', 'LF', 'CR', 'CRLF'.
cs: svn:eol-style
    Jeden z 'native', 'LF', 'CR', 'CRLF'.

en: svn:executable
    If present, make the file executable. This property cannot be set on a directory.
    A non-recursive attempt will fail, and a recursive attempt will set the property only on the file children of the directory.
cs: svn:executable
    Pokud se vyskytuje, nastaví soubor spustitelným. Tato vlastnost nemůže být nastavena na složce.
     Nerekurzivní pokus skončí neúspěšně, a rekurizvní nastaví vlastnost jenom na soubory ve složce.

en: svn:externals
    A newline separated list of module specifiers, each of which consists of
    a relative directory path, optional revision flags, and a URL. For example
    foo		http://example.com/repos/zig
    foo/bar -r 1234	http://example.com/repos/zag
cs: svn:externals
    Seznam oddělený řádky, kde na každé je relativní cesta, volitelně příznak revize, a URL. Například
    foo		http://example.com/repos/zig
    foo/bar -r 1234	http://example.com/repos/zag

en: svn:ignore
    A newline separated list of file patterns to ignore.
cs: svn:ignore
    Seznam oddělený řádky vzorů pro ignorování.

en: svn:keywords
    Keywords to be expanded. Valid keywords are:
    URL, HeadURL			The URL for the head revision of the object.
    Author, LastChangedBy		The last person to modify the file.
    Date, LastChangedDate		The date/time the object was last modified.
    Rev, LastChangedRevision	The last revision the object changed.
    Id				A compressed summary of the previous 4 keywords.
cs: svn:keywords
    Klíčová slova pro expandování. Platná klíčová slova jsou:
    URL, HeadURL			URL pro přední (head) revizi objektu.
    Author, LastChangedBy		Poslední osoba, která modifikovala soubor.
    Date, LastChangedDate		Datum/čas kdy byl objekt naposledy modifikován.
    Rev, LastChangedRevision	Poslední revize, kdy byl objekt změněn.
    Id				Kompresovaný celek předchozích 4 klíčových slov.

en: svn:mime-type
    The mime type of the file. Used to determine whether to merge the file, and how to serve it from Apache.
    A mime type beginning with 'text/' (or an absent mime type) is treated as text.
    Anything else is treated as binary.
cs: svn:mime-type
    Typ MIME souboru. Použitý pro zjištění, zda sloučit soubor a pro poskytování z Apache.
     MIME typ začínající na 'text/' (nebo žádný) se posuzuje jako text.
     Cokoliv jiného je posuzováno jako binární.

en: svn:needs-lock
    Set this to any value (e.g. '*') to enforce locking for this file.
    The file will be set to read-only when checked out or updated,
    indicating that a user must acquire a lock on the file
    before they can edit it and commit changes.
cs: svn:needs-lock
    Nastavte toto na libivolnou hodnotu (např. '*') pro prosazení zamykání tohoto souboru.
    Soubor bude nastaven na pouze pro čtení, když bude přijmut (checked out), nebo zauktualizován (updated),
    indikující, že uživatel musí nastavit zámek na souboru
    před tím, než ho může upravovat a odevzdat změny.

en: switched to
    %s
cs: přemístěno do
    %s

en: to %s
cs: do %s

en: tsvn:autoprops
    A list of properties separated by newlines which get applied automatically when adding/importing files.
    Format: <filemask> = property=value;property=value
    Example: *.xml = svn:eol-style=native;svn:mime-type=text/xml
cs: tsvn:autoprops
    Seznam vlastností oddělených zalomením, které se automaticky nastaví při přidávání/importování souborů.
    Formát: <filemask> = property=value;property=value
    Příklad: *.xml = svn:eol-style=native;svn:mime-type=text/xml

en: tsvn:lockmsgminsize
    Minimum size in chars a lock message must have before a lock is allowed.
cs: tsvn:lockmsgminsize
    Minimální počet  znaků vezprávy o zamčení, které je nutné vyplnit, než bude povoleno zamčení.

en: tsvn:logfilelistenglish
    Set to "false" if you don't want the list of changed files to be pasted in english
    in the commit dialog.
cs: tsvn:logfilelistenglish
    Nastavte na "false", pokud nechcete, aby seznam změněných souborů byl vložen v angličtině
    v dialogu odevzdání.

en: tsvn:logminsize
    Minimum size in chars a log message must have before a commit is allowed.
cs: tsvn:logminsize
    Minimumální velikost (ve znacích) záznamu logu. Kolik znaků má mít záznam před tím, než může být povoleno odevzdání.

en: tsvn:logtemplate
    String which is inserted in the log message boxes in the commit dialogs.
    Use this as a log message templates for users to fill in.
cs: tsvn:logtemplate
    Řetězec, který je vložen do log záznamů v dialogu odevzdání.
    Použijte to jako šablonu log záznamů, kterou mají uživatelé vyplnit.

en: tsvn:logwidthmarker
    Set this to the number of chars the log message should not exceed its width.
    A faded line is shown in the commit dialogs at that position. The default is 80 chars.
cs: tsvn:logwidthmarker
    Nastavte na počet znaků, které nemá přesáhnout šířka log záznamu.
    Slabá linka je ukázána v dialogu odevzdání na dané pozici. Standardně je 80 znaků.

en: tsvn:projectlanguage
    Set this to the language number you want your log messages written in.
    TortoiseSVN will then load the appropriate spell checker module if available.
cs: tsvn:projectlanguage
    Nastavte číslo jazyka (čeština je 1029), ve kterém chcete mít zapsané záznamy logu.
    TortoiseSVN poté nahraje odpovídající modul opravy chyb.

en: tsvn:userfileproperties
    Newline separated list of user defined properties for files which will
    be shown in the property dialog to choose from.
cs: tsvn:userfileproperties
    Seznam uživatelem nastavených vlastností souborů, oddělených zalomením, které budou nabídnuty
     pro výběr v dialogu s vlastnostmi.

en: tsvn:userfolderproperties
    Newline separated list of user defined properties for folders which will
    be shown in the property dialog to choose from.
cs: tsvn:userfolderproperties
    Seznam uživatelem nastavených vlastností adresářů, oddělených zalomením, které budou nabídnuty
    pro výběr v dialogu s vlastnostmi.

en: tsvn:warnifnoissue
    Set to "yes" if a warning shall be shown when no issue is entered in the commit dialog.
cs: tsvn:warnifnoissue
    Nastavte na "yes" , pokud se má zobrazit upozornění, když není vloženo žádné číslo problému v dialogu odevzdání (commit).

en: values are different
cs: hodnoty jsou různé

en: webviewer:pathrevision
    URL pointing to the web viewer for the repository for a specific file and revision.
    The string %REVISION% in the URL is replaced with the revision number,
    the string %PATH% is replaced with the path to the file relative to the repository root.
cs: web prohlížeč:revize cesty
    URL ukazující na web prohlížeč pro uložiště pro specifický soubor a revizi.
    Text %REVISION% v URL je nahrazen číslem revize,
    text %PATH% je nahrazen cestou k souboru relativní ke kořenu uložiště.

en: webviewer:revision
    URL pointing to the web viewer for the repository for a specific revision.
    The string %REVISION% in that URL is replaced with the revision number.
cs: web prohlížeč:revize
    URL ukazující na web prohlížeč pro uložiště pro specifickou revizi.
    Text %REVISION% v URL je nahrazen číslem revize.

en: week
cs: týden

en: which points to the repository at URL:
cs: které ukazuje na uložiště na URL:

en: year
cs: rok
